Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

+7
noraloukas_feggaropetra!
kokkini
ΗΡΩ 1993
maraki12
viki foka-veneti
nora1
Admin
11 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 14 Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Δευ Ιαν 17, 2011 9:07 pm

Κορίτσια θέλετε συνέχεια????
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από maria16 Δευ Ιαν 17, 2011 9:14 pm

nora1 έγραψε:Κορίτσια θέλετε συνέχεια????
Nαιιιιι πολυυυυυ.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Δευ Ιαν 17, 2011 9:16 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:Κορίτσια θέλετε συνέχεια????
Nαιιιιι πολυυυυυ.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Είσαι σίγουρη??????????
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από maria16 Δευ Ιαν 17, 2011 9:39 pm

nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:Κορίτσια θέλετε συνέχεια????
Nαιιιιι πολυυυυυ.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Είσαι σίγουρη??????????
Ναι! Έχω βαρεθεί..βάλε να διαβάσω κάτι πλς Sad
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Δευ Ιαν 17, 2011 9:42 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:Κορίτσια θέλετε συνέχεια????
Nαιιιιι πολυυυυυ.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Είσαι σίγουρη??????????
Ναι! Έχω βαρεθεί..βάλε να διαβάσω κάτι πλς Sad
Καλά! Αφού το θέλεις, πάω να βάλω!!!!!!!!!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από maria16 Δευ Ιαν 17, 2011 9:43 pm

[quote="nora1"]
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:Κορίτσια θέλετε συνέχεια????
Nαιιιιι πολυυυυυ.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Είσαι σίγουρη??????????
Ναι! Έχω βαρεθεί..βάλε να διαβάσω κάτι πλς Sad
Καλά! Αφού το θέλεις, πάω να βάλω!!!!!!!!!!![/quote
Tέλεια!!! Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 588767
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Δευ Ιαν 17, 2011 9:44 pm

Σε 2' θα έχετε συνέχεια!!!!!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Δευ Ιαν 17, 2011 9:46 pm

ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΕΙΣΟΣΤΟ ΠΡΩΤΟ


Το απόγευμα όλοι ήταν στο αεροδρόμιο. Φυσικά επικρατούσε αναστάτωση, αφού η επιστροφή του Μάνου δεν ήταν και κάτι το συνηθισμένο!

Ε:Σε πόση ώρα φτάνει ρε παιδιά?
Δ:Ναι, σε πόση ώρα?
ΝΙΚ:Ηρεμήστε κορίτσια! Η πτήση προσγειώθηκε. Θα πάρει τις αποσκευές του κα θα έρθει!
Ν:Πολύ αργεί όμως!
Λ:Νοράκι, εσένα τι σε νοιάζει? Η Δάφνη τον έχει αδερφό και η Εύα έχει ένα παιδί μαζί του! Εσύ γιατί νοιάζεσαι τόσο?
Ν:Αμάν ρε Λουκά! Φίλος μου είναι από τότε που ήμασταν παιδιά! Τι ζήλιες είναι αυτές ξαφνικά?
Λ:Όχι και ζήλιες!
Ν:Ναι καλά!
ΝΙΚ:Λουκάκο παραδέξου το! Το Νοράκι σ'έχει σκυλάκι της! Πίσω από τις φούστες της Νόρας τρέχεις!
Λ:Ρε δεν με παρατάτε?
Δ:Παραδέξου το Λουκάκο!
Λ:Πειράζει που θέλω να έχω αποκλειστικότητα?
Ν:Όχι μωρό μου! Αλλά δεν χρειάζεσαι να γίνεσαι υπερβολικός! Ωραίος ο Μάνος, δεν λέω...
Λ:Να τα μας!
Ν:Αλλά εγώ έχω μάτια μόνο για σένα!
Λ:Αλήθεια μωρό μου?
Ν:Εννοείτε ρε χαζούλι!

Αρχίζουν να φιλιούνται, όταν ακούγεται η φωνή του Μάνου.

Μ:Λουκά? Νόρα? Τι κάνετε εκεί?

Τότε όλοι τρέχουν προς το μέρος του και η Εύα και Δάφνη πέφτουν πρώτες στην αγκαλιά του. Ακολουθούν αγκαλιές από όλους.

Μ:Τι κάνετε ρε χαζά? Μου λείψατε!
Δ:Κι εμάς μας έλειψες Μάνο μου!
Μ:Κάνατε αποτοξίνωση από το λαμόγιο της παρέας!
Ε:Δεν ήταν και η καλύτερή μας!
Μ:Ούτε για μένα ήταν ωραία Ευάκι, αλλά τώρα μπορώ να μείνω εδώ και να είμαι και μια χαρά στο θέμα της δουλειάς!
Ν:Δηλαδή θα μείνεις?
Μ:Ναι, και απαιτώ πλήρη ενημέρωση! Τι ήταν αυτά τα φιλάκια που αντάλλαξες με το Λουκά και πότε γύρισε αυτός εδώ που τα λέμε?
ΝΙΚ:Πάμε στην Εδέμ και θα τα πούμε όλα!
Μ:Δίκιο έχεις! Να ξεκουραστώ και λίγο ματά από τόσες ώρες ταξίδι!
Λ:Άντε, πάμε!

Στην Εδέμ...

Μόλις φτάνουν, αντικρίζουν το μαγευτικό τοπίο. Τα ντεκόρ που είχε βάλει η Δάφνη με το Νικόλα ήταν άψογα! Ο κήπος ήταν στολισμένος με κεράκια και φαναράκια, ενώ υπήρχε μια απαλή μουσική να πλανάται στην ατμόσφαιρα.

Μ:Παιδιά τι έγινε? Δυο χρόνια έλειψα και ήρθαν τα ίσια ανάποδα? Τι αλλαγές είναι αυτές?
Ν:Καλά, Δαφνούλα ζωγράφισες πάλι!
Δ:Παιδιά, ελπίζω να σας αρέσει! Δεν είχα και πολύ χρόνο για να κάνω κάτι καλύτερο.
Λ:Τι καλύτερο παιδί μου? Υπέροχα είναι όλα!
ΝΙΚ:Αυτό έλειπε, να μην σας άρεσαν κιόλας! Τόσες ώρες παλεύαμε με τη Δάφνη να το στήσουμε όλο αυτό!
Λ:Ταρίφα, βοήθησες κι εσύ? Σου 'χει βάλει τα δυο πόδια σ'ένα παππούτσι η Δαφνούλα?
ΝΙΚ:Ενώ εσένα δεν σου τα 'χει βάλει το Νοράκι ε? Που σου σφυρίζει και τρέχεις σαν σκυλάκι!
Ν:Το μωρό μου είναι υπάκουο κι έχει κι ανταμοιβές!
ΝΙΚ:Ναι, ναι καλά!
Λ:Αν είχες κι εσύ τέτοιες επιβραβεύσεις Νικολάκη δεν θα ήσουν τόσο ξινός τώρα!
Μ:Παιδιά τι είναι όλα αυτά? Το μωρό την Νόρας ο Λουκάς? Πρώτον, πότε γύρισε αυτός?
Δ:Μεγάλη ιστορία!
Λ:Ας καθίσουμε και θα τα πούμε όλα.

Έτσι πέρασε η ώρα. Κυρίως μίλησαν για τη δουλειά του Μάνου στην Αμερική και για την απόφασή του να γυρίσει πίσω στην Ελλάδα. Κάποια στιγμή αποφάσισαν να χορέψουν. Τα ζευγάρια γνωστά: Μάνος-Εύα, Νικόλας-Δάφνη, Λουκάς-Νόρα.

Εύα-Μάνος...

Μ:Μου έλειψες όλον αυτό τον καιρό.
Ε:Κι εμένα!
Μ:Μπα? Νόμιζα πως η ανακοχή των ημερών πριν φύγω ήταν επειδή έφευγα,δεν ήταν πραγματική!
Ε:Αυτό δεν σημαίνει πως δεν σε νοιάζομαι ή δεν μου λείπεις! Πάντα σε σκεφτόμουν. Τι κάνεις, πώς περνάς!
Μ:Αλήθεια?
Ε:Εσύ τι λες? Να σου κάνω πλάκα?
Μ:Όχι, σε πιστεύω! Η Μαρίλια τι κάνει?
Ε:Καλά είναι. Της έλειψε ο πατέρας της. Ήθελε να έρθει, αλλά είχε διάβασμα και ζήτησε να πας να τη δεις μόλις λήξει το παρτάκι.
Μ:Αυτό εννοείται! Ο Άγγελος?
Ε:Καλά είναι ο γλυκός μου. Μεγαλώνει.
Μ:Ανυπομονονώ να τον δω κι αυτόν.
Ε:Παρόλο που δεν είναι δικός σου και είναι του Στέφανου, έχεις ένα θέμα με αυτό το παιδί!
Μ:Εκτός του ότι αγαπάω τρελά τη μητέρα του, είναι ένα από τα πιο αξιαγάπητα πλάσματα που έχω δει ποτέ! Δεν δυνατόν να μην το αγαπήσει κανείς αυτό το παιδί! Εκτός αυτού όμως, μην ξεχνάς σε πόσα γεγονότα ήμουν δίπλα σου ενώ ήσουν έγκυος σ'αυτόν!
Ε:Και να θέλω, δεν γίνεται!
Μ:Πάντως τώρα έχουμε καταφέρει να τα αφήσουμε πίσω μας αυτά τα γεγονότα, έτσι δεν είναι?
Ε:Όσο μπορούμε!

Τότε βλέπουν το Λουκά και τη Νόρα δίπλα τους που φιλιούνται τρυφερά.

Μ:Αυτοί έχουν προχωρήσει πολύ τελικά!
Ε:Είσαι πολύ πίσω ε?
Μ:Μάλλον! Δεν με ενημέρωσε και κανείς!
Ε:Πρέπει να σου κάνω εντατικά μαθήματα!
Μ:Οπωσδήποτε! Πότε γύρισε ο Λουκάς και γιατί, πώς έγινε και τι με τη Νόρα για αρχή! Μετά θέλω να μου πεις ό,τι άλλο συγκλονιστικό έχει γίνει! Δεν είναι δυνατόν εγώ, ο Μάνος, ο γνωστός ξερόλας να είμαι ανενημέρωτος!
Ε:Ε, βέβαια! Θα χαλάσει το image σου!
Μ:Ακριβώς! Για λέγε τώρα! Και με λεπτομέρειες!
Ε:Λοιπόν,...

Νικόλας-Δάφνη...

Δ:Νικόλα μου, είμαι πολύ χαρούμενη που γύρισε ο Μάνος.
ΝΙΚ:Κι εγώ αγάπη μου! Όσο ηλίθιος κι αν είναι, δεν παύει να είναι ο αδερφός μου.
Δ:Δίκιο έχεις μωρό μου! Κοίτα τον τι ωραία που είναι με την Εύα!
ΝΙΚ:Προς το παρόν!
Δ:Σταμάτα παιδί μου! Με την καλή κουβέντα στο στόμα!
ΝΙΚ:Εγώ φαίω? Αφού τους ξέρεις αυτούς τους δύο. Και φυσικά ξέρεις και ποιος είναι ο αδερφούλης μας!
Δ:Ας ελπίσουμε τα πράγματα να έχουν αλλάξει! Αυτή η απόσταση τους έκανε καλό μετά απ'ότι έγινε.
ΝΙΚ:Για πόσο θα διαρκέσει όμως?
Δ:Ελπίζω για πολύ!
ΝΙΚ:Μακάρι, γιατί το αξίζουν να είναι μαζί μετά απ'όλα όσα πέρασαν.
Δ:Έχεις δίκιο!

Νόρα-Λουκάς...

Ν:Μωράκι μου, είμαι πολύ χαρούμενη που επέστρεψε ο Μάνος. Η παρέα της Φεγγαρόπετρας είναι και πάλι ενωμένη!
Λ:Ναι, αλλά δεν ξέρω για πόσο θα συνεχίσει να είναι έτσι!
Ν:Γιατί το λες αυτό?
Λ:Την ξέρεις αυτήν την παρέα! Όταν είναι ενωμένη είναι ικανή για τα χειρότερα!
Ν:Όμως, όταν είναι ενωμένη είναι ικανή και για τα καλύτερα!
Λ:Μακάρι να χρησιμοποιείται αυτή η ιδιότητά της από 'δω και πέρα!
Ν:Μακάρι μωρό μου! Νιώθω πολύ ωραία όταν είμαστε μαζί όλοι κι ενωμένοι. Όχι όταν είμαστε σκοτωμένοι!
Λ:Σ'όλους αρέσει όταν είμαστε στα καλά μας, αλλά δεν είναι κι ένα από τα συχνότερα φαινόμαινα!
Ν:Όντως! Αλλά φαίνεται πως ο Μάνος έχει αλλάξει, πραγματικά αυτή τη φορά! Ο τρόπος που φέρεται όλη τη βραδιά είναι διαφορετικός απ'ότι πριν!
Λ:Κι εγώ το πρόσεξα αυτό!


Κι έτσι συνεχίστηκε η βραδιά. Χωρίστηκαν όταν ήταν αργά το βράδυ. Όλοι ήταν πολύ χαρούμενοι που επιτελούς η παρέα ήταν και πάλι ενωμένη...


ΤΕΛΟΣ ΕΙΚΟΣΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Δευ Ιαν 17, 2011 9:50 pm

νορακι μου ειναι φανταστικο!αα!!χρονια πολλλα!!!!!!1 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 270333 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 330109
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Δευ Ιαν 17, 2011 9:52 pm

ΑΝΝΑ έγραψε:νορακι μου ειναι φανταστικο!αα!!χρονια πολλλα!!!!!!1 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 270333 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 330109
Χαίρομαι πάρα πολύ που σου άρεσε Άννα μου!!!!!!!!!!!!! Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από noraloukas_feggaropetra! Δευ Ιαν 17, 2011 9:53 pm

Noράκι μου πότε η συνέχεια?
noraloukas_feggaropetra!
noraloukas_feggaropetra!
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από maria16 Δευ Ιαν 17, 2011 9:55 pm

Αχ ο Μάνος ΓΥΡΙΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 381170 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 381170 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 381170 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 381170
Ηταν τέλειο!!! Περιμένω συνέχεια!!!!!!!!!!

Υ.Γ Θέλω επιγόντως ο Μάνος να γυρίσειιιιιιιιιι Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 679557 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 679557 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 679557 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 679557 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 679557 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 679557
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Δευ Ιαν 17, 2011 9:59 pm

maria15 έγραψε:Αχ ο Μάνος ΓΥΡΙΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 381170 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 381170 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 381170 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 381170
Ηταν τέλειο!!! Περιμένω συνέχεια!!!!!!!!!!

Υ.Γ Θέλω επιγόντως ο Μάνος να γυρίσειιιιιιιιιι Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 679557 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 679557 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 679557 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 679557 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 679557 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 679557
Επιτέλους γύρισε!!!! Καιρός δεν ήταν???
Χαίρομαι που σου άρεσε!

Υ.γ. Θα γυρίσει και στη σειρά κάποια στιγμή Μαρία μου!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από viki foka-veneti Δευ Ιαν 17, 2011 11:46 pm

Ηταν υπεροχο και αρκετα συγκινητικο.... Επιτελους γυρησε ο Μανος... Καλα οι ατακες Νικολα-Λουκα απεχτες...περιμενω το επομενο
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Δευ Ιαν 17, 2011 11:52 pm

viki foka-veneti έγραψε:Ηταν υπεροχο και αρκετα συγκινητικο.... Επιτελους γυρησε ο Μανος... Καλα οι ατακες Νικολα-Λουκα απεχτες...περιμενω το επομενο
Χαίρομαι που σου άρεσε Βίκυ! Σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου σχόλια! Το επόμενο σύντομα ελπίζω!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Τρι Ιαν 18, 2011 6:20 pm

ΜΠΡΑΒΟ ΝΟΡΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ , ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΛΗ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ !!!
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Τρι Ιαν 18, 2011 6:43 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΜΠΡΑΒΟ ΝΟΡΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ , ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΛΗ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ !!!
Χαίρομαι που σου άρεσε Ηρώ μου! Η παρέα της Φεγγαρόπετρας είναι και πάλι ενωμένη και θα συνεχίσει για είναι από ΄δω και πέρα για πάντα!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Πεμ Ιαν 20, 2011 10:26 pm

Κορίτσια θέλετε συνέχεια???????????
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Πεμ Ιαν 20, 2011 10:27 pm

nora1 έγραψε:Κορίτσια θέλετε συνέχεια???????????

ΑΧ ΝΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΟΥ !!!! ΠΕΡΙΜΕΝΩ .... Very Happy
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Παρ Ιαν 21, 2011 6:36 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:
nora1 έγραψε:Κορίτσια θέλετε συνέχεια???????????

ΑΧ ΝΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΟΥ !!!! ΠΕΡΙΜΕΝΩ .... Very Happy
Συγγνώμη που δεν το έβαλα χθες, αλλά δεν πρόλαβα! Θα το βάλω όμως τώρα!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Παρ Ιαν 21, 2011 6:38 pm

ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΕΙΚΟΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ


Η επόμενη μέρα επιφύλασσε εκπλήξεις. Όχι όμως και τόσο ευχάριστες! Ας τα αφήσουμε όμως αυτά για το τέλος!

Λοιπόν, η Νόρα κοιμάται ακόμη και ο Λουκάς της πηγαίνει το πρωινό στο κρεβάτι. Για να την ξυπνήσει, χαϊδεύει τον λαιμό της μ'ένα κόκκινο τριαντάφυλλο. Η Νόρα δείχνει να ξυπνάει. Ανοίγει τα μάτια της και αντικρίζει τον Λουκά να την κοιτάει μ'ένα χαμόγελο που εξέπεμπε λατρεία!

Λ:Καλημέρα αγάπη μου.
Ν:Καλημέρα Λουκάκο μου.
Λ:Πώς κοιμήθηκες?
Ν:Υπέροχα, αφού ήμουν στην αγκαλιά σου!
Λ:Χαίρομαι που το ακούω! Σου έφτιαξα πρωινό!
Ν:Μόνο για μένα το έφτιαξες? Εσύ δεν θα μου κάνεις παρέα?
Λ:Είμαι ευπρόσδεκτος?
Ν:Πάντα μωρό μου!
Λ:Τότε θα καθίσω μαζί σου.
Ν:Τέλεια!
Λ:Πρώτα όμως θέλω ένα φιλάκι!
Ν:Ό,τι θέλει το μωρό μου! (τον φιλάει)
Λ:Μου έφτιαξες τη μέρα! Άρχισε να τρως όμως! Μην μου μείνεις νηστική!
Ν:Ό,τι πεις!
Λ:Έτσι μπράβο!

Ο ένας άρχισε να ταΐζει τον άλλον. Συχνά φιλιά που τους οδήγησαν στο να κυλιστούν στα σκεπάσματα αγκαλιασμένοι! Το πρωί πέρασε υπέροχα. Κι έστι έφτασε το βράδυ. Τα πράγματα όμως θα συνεχίσουν να είναι το ίδιο ευχάριστα?

Η Νόρα και ο Λουκάς βρίσκονται αγκαλιασμένοι στον καναπέ και φιλιούνται, όταν το κινητό της Νόρας χτυπάει.

Λ:Πω πω! Ποιος είναι τέτοια ώρα?
Ν: (κοιτάει στην αναγνώριση) Η μαμά μου. Τι θέλει βραδιάτικα?
Λ:Απάντησέ το να δεις.
Ν:Παρακαλώ... Τι?... Δεν το πιστεύω!... Που είπες ότι είστε?... Ερχόμαστε!

Η Νόρα είναι κατάχλωμη.

Λ:Μωρό μου τι έγινε? Εσύ άσπρισες ολόκληρη!

Η Νόρα έπεσε στην αγκαλιά του κλαίγοντας!

Λ:Μωρό μου τι σου είπε?
Ν:Λουκάκο, ο μπαμπάς δεν είναι καλά! Κάτι έπαθε και είναι στο νοσκομείο!
Λ:Στη Μονεμβασιά?
Ν:Στην Αθήνα!
Λ:Τι κάνουν εδώ?
Ν:Μάλλον ήθελαν να μας κάνουν έκπληξη, αλλά δεν τους βγήκε σε καλό!
Λ:Και τι σου είπε? Είναι σοβαρή η κατάσταση?
Ν:Δεν ξέρω! Μου είπε απλώς πως τον πήραν μέσα!
Λ:Έλα αγάπη μου, μην ανησυχείς! όλα θα πάνε καλά! Θα δεις πως δεν είναι τίποτα το σοβαρό!
Ν:Μακάρι Λουκά, μακάρι! Ξέρεις πόσο τον αγαπάω τον μπαμπά μου!
Λ:Το ξέρω καρδιά μου, το ξέρω! Πάμε κι εμείς από 'κει για να σιγουρευτείς πως δεν πρόκειται για κάτι το σοβαρό!
Ν:Ελπίζω να είναι όντως αυτό το οποίο θα ακούσω!
Λ:Αυτό θα είναι μάτια μου! Θα το δεις! Πάρε τα πράγματά σου και πάμε!
Ν:Ναι.

Η Νόρα έκλαιγε σε όλη τη διαδρομή. Μόλις έφτασαν στο νοσοκομείο, έτρεξε στο μέρος όπου ήταν η μητέρα της για να μάθει τι συνέβη.
(αποφάσισα να ονομάσω τη μαμά της Ελένη)

Ε:Κοριτσάκι μου! (αγκαλιάζει τη Νόρα) Γεια σου Λουκά μου.
Λ:Γεια σας κα Ελένη.
Ν:Μαμάκα μου, τι συνέβη?
Ε:Εκεί που περπατούσαμε, άρχισε να πονάει στην καρδιά και μετά λιποθύμησε!
Ν:Οι γιατροί τι σου είπαν? Πώς είναι?
Ε:Δεν ξέρω! Όταν σε πήρα τηλέφωνο τον είχαν βάλει μέσα! Περιμένω εδώ και ώρα χωρίς νέα!
Λ:Ελάτε, ηρεμήστε! Όλα καλά θα πάνε!
Ν:Και πώς το ξέρεις ρε Λουκά? Πώς μπορείς να είσαι τόσοσ σίγουρος?
Λ:Δεν είμαι. Για τίποτα δεν μπορεί να είναι κανείς σίγουρος! Αλλά αυτό δεν με αμποδίζει να λέω αυτό που πιστεύω! Δεν μπορεί άλλωστε να έπαθε κάτι τόσο σοβαρό στα καλά καθούμενα! Και δεν θα βγει τίποτα με τα κλάμματα! Φοβίζεις τη μητέρα σου ακόμη περισσότερο! Πρέπει να ηρεμήσεις Νοράκι!
Ν:Πώς να ηρεμήσω ρε Λουκά? Δεν μου είναι εύκολο!
Λ:Σκέψου θετικά!
Ν:Προσπαθώ!
Λ:Μάλλον όχι και τόσο πολύ!
Ν:Άσε με ρε Λουκά!
Ε:Να ο γιατρός!
Ν:Πάμε να δούμε τι έγινε!

Πλησιάζουν...

Ε:Γιατρέ, τι γίνεται με τον κ. Φωκά?
Ν:Τι έχει?
Γ:Μην πανικοβάλλεστε, δεν είναι κάτι σοβαρό!
Ν:Πάλι καλά! (ανακουφισμένη)
Γ:Ήταν λόγω της κούρασης περισσότερο και της πίεσής του. Τίποτα παραπάνω! Το μόνο που θα συνιστούσα είναι ξεκούραση και να μην ξεχνάει να παίρνει τα χάπια του!
Ε:Ποτέ ξανά γιατρέ! Μετά απ'αυτό σήμερα...
Γ:Πάλι καλά!
Ν:Μπορούμε να τον δούμε?
Γ:Φυσικά, αλλά ένας-ένας και σύντομα. Δεν πρέπει να τον κουράοσυμε πολύ!
Ν:Ναι γιατρέ. Σας ευχαριστούμε!
Γ:Τίποτα. Τη δουλειά μου έκανα!

Ο γιατρός φεύγει.

Λ:Είδες που είχα δίκιο?
Ν:Δόξα τω Θεώ είναι καλά!
Λ:Κα Ελένη, περάστε εσείς πρώτη.
Ε:Ναι παιδί μου, έχεις δίκιο. Πάω! (φεύγει)
Λ: (την τραβάει στην αγκαλιά του) Ηρέμησες τώρα?
Ν:Δεν φαντάζεσαι πόσο!
Λ:Χαίρομαι! Τέρμα όμως τα κλάματα! Θα σε δει ο πατέρας σου έτσι και θα νομίζει ότι του λέμε ψέμματα κι έχει τίποτα άλλο!
Ν:Δίκιο έχεις μωρό μου!
Λ:Θέλεις να πας στην τουαλέτα να ρίξεις λίγο νεράκι στο πρόσωπό σου?
Ν:Όχι, μια χαρά είμαι. Το μόνο που θέλω όμως είναι μια αγκαλιά!
Λ:Όσες θέλεις ψυχή μου! Φιλάκι επιτρέπεται?
Ν:Επιβάλλεται!
Λ:Τέλεια! (την φιλάει γλυκά και την τραβάει και πάλι στην αγκαλιά του)
Ν:Τι θα έκανα χωρίς εσένα, μου λες?
Λ:Θα ζούσες μια χαρά πιστεύω!
Ν:Χωρίς εσένα ούτε στον Παράδεισο! Δεν συγκρίνεται τίποτα μαζί σου!
Λ:Άσ'τα αυτά τώρα! Άλλη φορά! Ετοιμάσου να πάμε κι εμείς σε λίγο μέσα.
Ν:Ναι. Πώς είμαι?
Λ:Μια κούκλα!
Ν:Φαίνεται ότι έκλαιγα?
Λ:Καθόλου! Είσαι υπέροχη! Χαμογέλασε πλατιά και πάμε!
Ν:Πάμε! (τον πιάνει από το χέρι και μπαίνουν στο δωμάτιο)
Ν:Μπαμπά? (πέφτει στην αγκαλιά του)
Ευκλ:Κορούλα μου!
Ν:Με κατατρόμαξες!
Ευκλ:Ευτυχώς όμως δεν ήταν τίποτα!
Λ:Είστε γερό σκαρί κύριε Φωκά!
Ευκλ:Απ'ότι φαίνεται! Τι κάνεις αγόρι μου?
Λ:Μια χαρά! Όπως βλέπω όμως, κι εσείς πετάτε! Υπέροχα είστε!
Ευκλ:Όσο μπορώ κι εγώ!
Λ:Τι εννοείτε? Μια χαρά σας βρίσκω!
Ευκλ:Πάλι καλά! Αφήστε όμως τώρα τα δικά μου! Εσείς τι κάνετε?
Ν:Υπέροχα είμαστε! Καλύτερα από ποτέ!
Ευκλ:Τα έμαθα από τη μάνα σου και χαίρομαι πολύ για εσάς παιδιά μου!
Ν:Σ'ευχαριστούμε μπαμπά μου!
Ευκλ:Μου έλεγε η μητέρα σου πως είσαι πολύ χαρούμενη και τώρα το συνηδειτοποιώ ζωντανά! Λάμπεις από ευτυχία! Λουκά, σ'ευχαριστώ που κάνεις την κόρη μου ευτυχισμένη!
Λ: (αγκαλιάζει τη Νόρα και την κοιτά στα μάτια με λατρεία) Αυτή κ. Φωκά με κάνει ευτυχισμένο κάθε δευτερόλεπτο που περνάει και δίνει νόημα στη ζωή μου, όχι εγώ!
Ευκλ:Βλέπω πώς είστε μαζί και χαίρομαι πάρα πολύ για εσάς! Πραγματικά πολύ! Όμως είναι αργά! Αρκετά σας ταλαιπώρησα απόψε! Πηγαίνετε στο σπίτι σας να ξεκουραστείτε και θα τα πούμε αύριο με την ησυχία μας!
Λ:Δίκιο έχετε! Εσείς κα Φωκά δεν θα έρθετε μαζί μας?
Ε:Όχι αγόρι μου, θα καθίσω εδώ.
Λ:Σίγουρα?
Ε:Ναι, μην ανησυχείς! Καλό βράδυ!
Ν-Λ:Καληνύχτα!

Κι έφυγαν από το νοσοκομείο. Μόλις μπήκαν σπίτι...

Ν:Πέρασε κι αυτό!
Λ:Τίποτα δεν ήταν, μην το σκέφτεσαι! Τουλάχιστον είδες τους γονείς σου!
Ν:Ναι, μου είχαν λείψει! Ώστε σε κάνω ευτυχισμένο Λουκάκο, ε?
Λ:Πάρα πολύ! Δεν το έχεις καταλάβει?
Ν:Δεν έχεις προσπαθήσει και πολύ για να με πείσεις!
Λ:Αυτό είναι μεγάλο ψέμα!
Ν:Απόδειξέ το!
Λ:Αμέσως! (την αρπάζει και τη φιλάει παθιασμένα)
Ν:Σ'αγαπάω!
Λ:Πεθαίνω για σένα!

Ξαναφιλιούνται με την ίδια ένταση και συνεχίζουν προς την κρεβατοκάμαρα... Και η νύχτα συνεχίζεται!


ΤΕΛΟΣ ΕΙΚΟΣΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ


nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από viki foka-veneti Παρ Ιαν 21, 2011 7:00 pm

Αχα ειναι το πιο γλυκο επεισοδιο που εχεις γραψει... Μπορει να εγινε ενα ασχημο περιστατικο αυτο δεν σημαινει ομως οτι ολα οσα εγιναν αναμεσα στην Νορα και τον Λουκα δεν εβγαζαν μια συγκινηση και μονο ο Λουκας που ειπε στον πατερα της Νορας οσα ειπε εφταναν!Τελειο περιμενω συνεχεια!
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Παρ Ιαν 21, 2011 7:35 pm

viki foka-veneti έγραψε:Αχα ειναι το πιο γλυκο επεισοδιο που εχεις γραψει... Μπορει να εγινε ενα ασχημο περιστατικο αυτο δεν σημαινει ομως οτι ολα οσα εγιναν αναμεσα στην Νορα και τον Λουκα δεν εβγαζαν μια συγκινηση και μονο ο Λουκας που ειπε στον πατερα της Νορας οσα ειπε εφταναν!Τελειο περιμενω συνεχεια!
Χίλια ευχαριστώ Βικάκυ μου! Δεν πίστευα πως είναι από τα πιο γλυκά επεισόδια που έχω γράψει, αλλά για να το λες εσύ κάτι θα ξέρεις! Χαίρομαι πάρα πολύ που σου άρεσε!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Σαβ Ιαν 22, 2011 5:49 pm

Τι έγινε και δεν μου σχολιάζει κανείς ρε παιδιά? Τόσο χάλια ήταν?
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Σαβ Ιαν 22, 2011 5:56 pm

ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕ ΛΙΓΟ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 14 Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης