Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

+7
noraloukas_feggaropetra!
kokkini
ΗΡΩ 1993
maraki12
viki foka-veneti
nora1
Admin
11 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 14 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Τρι Δεκ 28, 2010 6:54 pm

Κορίτσια μου, σε λιγάκι θα συνεχίσω κι εδώ, γιατί το παράτησα εντελώς!!!! Σε λίγο όμως θα έχετε συνέχεια!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τρι Δεκ 28, 2010 7:08 pm

Περιμενω με αγωνια
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Τρι Δεκ 28, 2010 7:11 pm

viki foka-veneti έγραψε:Περιμενω με αγωνια
OK Bίκυ μου!!! Θα βάλω σε 2'!!!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Τρι Δεκ 28, 2010 7:13 pm

ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΔΕΚΑΤΟ ΕΚΤΟ


Το επόμενο πρωί τους βρήκε να κοιμούνται αγκαλιασμένοι. Και οι δύο ήταν πολύ κουρασμένοι από τη χθεσινή μέρα, αλλά το μόνο που τους ένοιαζε ήταν το γεγονός πως επιτέλους ήταν οι δυο του σ'ένα νησί μακρυά απ'όλους κι απ'όλα. Την γαλήνια αυτή εικόνα όμως διέλυσε ο ήχος ενός χτυπήματος στην πόρτα. Μια καθαρίστρια ήθελε να καθαρίσει το δωμάτιο.

ΚSadχτυπάει την πόρτα) Παρακαλώ? Είστε μέσα?
Ν:Λουκά, τι έγινε?
Λ:Η καθαρίστρια είναι μάλλον. Θέλει να καθαρίσει το δωμάτιο.
Ν:Και πρέπει να φύγουμε, ε?
Λ:Μήπως προτιμάς να τη βλέπεις να καθαρίζει?
Ν:Όχι, αλλά δεν θέλω να σηκωθώ!
Λ:Πρέπει όμως. Άντε, πάμε να πάρουμε πρωϊνό και μετά για καμιά βουτιά στη θάλασσα.
Ν:Καλά.
Κ:Παρακαλώ? Είστε μέσα?
Λ:Ε, ναι. Θα βγούμε σε λίγο.
Κ:Εντάξει, θα περάσω σε λίγο.
ΝSadσηκώνεται από το κρεβάτι) Άντε, ντύσου κι εσύ.
Λ:Ξέρεις, τώρα που σε βλέπω μ'αυτό το λευκό κοντό νυχτικό (κάποια ψυχή μου είχε προτείνει αυτό το σχέδιο νυχτικού και είπα να το βάλω), λέω να καθίσουμε λίγο ακόμα στο κρεβάτι. Έτσι κι αλλιώς τη διώξαμε την καθαρίστρια.(την αγκαλιάζει και την ξαναρίχνει στο κρεβάτι)
Ν:Λουκά, όπου να'ναι θα γυρίσει.
Λ:Θα την ξαναδιώξουμε τότε. Έλα, δεν σ'έφερα εδώ για να κάνουμε ό,τι κάθε μέρα.
Ν:Αφού το θέτεις έτσι...
Λ:Δεν θα μου αρνηθείς ε?
Ν:Λέω να σου κάνω τη χάρη αυτή τη φορά!
Λ:Χαίρομαι! (τη φιλάει κι επιστρέφουν πάνω στα σκεπάσματα αγκαλιασμένοι)

Λίγες ώρες αργότερα, βρίσκονται μέσα στη θάλασσα αγκαλιασμένοι και φιλιούνται, ενώ όλη η παραλία τους παρακολουθεί έκπληκτη εδώ και ώρα.

Ν:Ρε Λουκά, έχουμε γίνει θέαμα!
Λ:Ε, και? Μήπως θα μας ξαναδούν?
Ν:Ποτέ δεν ξέρεις!
Λ:Και μάλλον ποτέ δεν θα μάθεις, γι'αυτό μην σταματάς να φιλάς. (την ξαναφιλάει παθιασμένα)
Ν:Σταμάτα παιδί μου! Δεν τους βλέπεις όλους εδώ και ώρα πώς μας κοιτάνε? Σαν να είμαστε εξωγήινοι.
Λ:Γιατί? Ενοχλούμε κανέναν? (εκείνη την ώρα έτυχε να περνάει ένας κύριος από κοντά τους και φυσικά τους κοίταξε) Κύριε? Συγγνώμη για το θάρρος αλλά είχαμε μια μικροδιαφωνία με την κοπέλα από 'δω. Ενοχλούμε κανέναν εδώ γύρω με το να φιλιόμαστε?
Κ:Όχι βέβαια. Τι ερώτηση είναι αυτή? Είστε ερωτευμένοι και το δείχνετε. Χαρείτε το όσο είναι καιρός γιατί δεν ξέρετε πόσο θα διαρκέσει.
Λ:Πολύ. Εδώ άντεξε 20 χρόνια σχεδόν, θα αντέξει για πάντα!
Κ:Είκοσι χρόνια? Να υποθέσω πώς είστε νιόπαντροι?
Ν:Όχι...
Λ:Ακόμα.
Κ:Τόσα χρόνια είστε μαζί χωρίς να παντρευτείτε?
Ν:Μεγάλη ιστορία, πού να σας λέμε τώρα.
Λ:Πάντως θα το έχουμε υπόψιν μας.
Κ:Το ελπίζω. Δεν σε συμφέρει να χάσεις τέτοιο κορίτσι!
Λ:Αυτό το ξέρω πλέον πολύ καλά!!!
Ν:Ναι, έχουμε πάρει το μάθημά μας πλέον!
Κ:Πάλι καλά. Με συγχωρείτε αλλά είναι ώρα να φεύγω. Χάρηκα για τη γνωριμία.
Ν-Λ:Κι εμείς, γεια σας!
Κ:Γεια σας και καλά να περάσετε!
Λ-Ν:Ευχαριστούμε!
Λ:Είδες που σου τα 'λεγα εγώ και με αμφισβητούσες? Ορίστε, το είπε και ο άνθρωπος.
Ν:Όντως! Μάλλον δεν έχω άλλη επιλογή από το να υποκύψω.
Λ:Αν δεν θέλεις, μπορείς να φύγεις!
Ν:Και ποιος σου είπε πως δεν θέλω?
Λ:Κανείς αλλά...
Ν:Δεν έχει αλλά. Πολύ μιλάς, λίγο φιλάς Λουκάκο. Πρόσεξέ το αυτό, πρέπει να το διορθώσεις!
Λ:Εδώ και τώρα!(την ξαναφιλάει και συνεχίζουν από εκεί που το άφησαν)


Νωρίς το απόγευμα γύρισαν στο ξενoδοχείο.

Ν:Λουκά, ξέρεις τι σκέφτομαι?
Λ:Πως δεν μπορείς να ζήσεις μακριά μου?
Ν:Όχι.
Λ:Τι, δηλαδή μπορείς?
Ν:Δεν εννοώ αυτό, απλώς σκέφτομαι κάτι άλλο εδώ και ώρα.
Λ:Τι πράγμα?
Ν:Τι ήταν όλα αυτά που έλεγες σ'εκείνον τον κύριο στη θάλασσα?
Λ:Τι έλεγα?
Ν:Πως δεν είμαστε ακόμα παντρεμένοι αλλά θα γίνουμε σύντομα και κάτι τέτοια.
Λ:Α, γι'αυτό λες.
Ν:Ναι.
Λ:Και πού είναι το περίεργο?
Ν:Λουκά θα παντρευτούμε και δεν το ξέρω?
Λ:Φυσικά και θα παντρευτούμε κάποια στιγμή. Θα σε αφήσω εγώ χωρίς να σε αποκαταστήσω? Για ποιον με πέρασες?
Ν:Α, άρα μιλάμε για το έμμεσο μέλλον.
Λ:Ε, καλά, δεν εννοώ πως θα παντρευτούμε και αύριο αλλά δεν θα παντρευτούμε και μετά από δυο χρόνια.
Ν:Λουκά πολύ τρέχεις!
Λ:Γιατί? Δεν θέλεις να με παντρευτείς?
Ν:Δεν είπα αυτό...
Λ:Άρα μην λες ανοησίες! Πάμε τώρα ν'αλλάξουμε γρήγορα για να προλάβουμε το ηλιοβασίλεμα!
Ν:Δίκιο έχεις. Πάμε.

Λίγη ώρα αργότερα, ήταν αγκαλιασμένοι στην παραλία καθώς ο ήλιος έδυε και ο ουρανός γέμιζε με υπέροχες αποχρώσεις που σε έκαναν να νομίζεις πως είσαι στον Παράδεισο έστω και για λίγα λεπτά.
Ο Λουκάς φιλούσε τη Νόρα...

Ν:Ρε Λουκά, δεν θα το δούμε το ηλιοβασίλεμα έτσι όπως πάμε!
Λ:Γιατί? (χωρίς να σταματήσει να τη φιλάει απαλά στο λαιμό)
Ν:Γιατί δεν έχω προλάβει να πάρω ανάσα, πόσο μάλλον να δω τη δύση του ηλίου!
Λ:Καλά, σταματάω αφού θέλεις! (απομακρύνεται)
Ν:Να σταματήσεις να με φιλάς τόσο έντονα σου είπα, όχι να με παρατήσεις και να πας στην άλλη άκρη σαν να είμαστε ξένοι!
Λ:Και τι να κάνω?
Ν:Να με πάρεις αγκαλιά και να μείνουμε έτσι μέχρι να φύγει τελείως ο ήλιος από το οπτικό μας πεδίο!
Λ:Δεν μου ακούγεται άσχημο! (την πλησιάζει και την αγκαλιάζει σφιχτά, όμως τη νιώθει να τρέμει ελαφρά) Νοράκι κρυώνεις?
Ν:Λίγο. Έχει αεράκι απόψε.
ΛSadβγάζει το σακάκι του και της το φοράει) Καλύτερα τώρα?
Ν:Ευχαριστώ πολύ. Σίγουρα όμως δεν θα κρυώσεις εσύ?
Λ:Σίγουρα μωρό μου. Εσύ να 'σαι καλά!
Ν:Είσαι τόσο γλυκός! Σε λατρεύω! (τον ρίχνει στην αμμουδιά και τον φιλάει)
Λ:Εσύ δεν ήθελες να δούμε το ηλιοβασίλεμα χωρίς να σε φιλάω?
Ν:Τόση ώρα το βλέπουμε και θα το βλέπουμε για μέρες. Δεν θα πάθουμε τίποτα αν δεν το δούμε για μια φορά, σωστά? (πριν εκείνος προλάβει ν'απαντήσει, τον ξαναφιλάει και μένουν έτσι για μερικά λεπτά)


Έτσι πέρασαν και οι επόμενες μέρες των διακοπών τους. Με πολλή αγάπη, συνεχείς αγκαλιές και αμέτρητα φιλιά...!


ΤΕΛΟΣ ΔΕΚΑΤΟΥ ΕΚΤΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ






nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Τρι Δεκ 28, 2010 9:00 pm

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΙΚΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ !!! ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ , ΛΑΤΡΕΨΑ ΟΜΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΕΚΕΙΝΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ . ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΟΡΑ ΜΟΥ , ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕ .
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Τρι Δεκ 28, 2010 9:25 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΙΚΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ !!! ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ , ΛΑΤΡΕΨΑ ΟΜΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΕΚΕΙΝΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ . ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΟΡΑ ΜΟΥ , ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕ .
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια Ηρώ μου! Να σου πω ένα μυστικούλι? Κι εμένα αυτή σκηνή στην παραλία μου άρεσε! Συνέχεια σε 2-3 μέρες!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από noraloukas_feggaropetra! Τρι Δεκ 28, 2010 10:13 pm

Αχ γιατί μου το κάνεις αυτό Νοράκι!Ζηέυω!Και νομίζω ξέρεις γιαιο πράγμα μιλάω!Για τις διακοπές!Θέλω κι εγώ!!!!!!Τέλειο!Λάτρεψα όλες τι σκηνές αλλά πραγματικά νομίζω ότι η καλύτερη σκηνή ήταν αυτή στην παραλία!Τι τρηφερή σκηνή!Μπράβο σου καταπληκτικό!Περιμένω συνέχεια σύντομα ελπίζω! Rolling Eyes
noraloukas_feggaropetra!
noraloukas_feggaropetra!
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Τρι Δεκ 28, 2010 10:18 pm

norakiloukakos4ever έγραψε:Αχ γιατί μου το κάνεις αυτό Νοράκι!Ζηέυω!Και νομίζω ξέρεις γιαιο πράγμα μιλάω!Για τις διακοπές!Θέλω κι εγώ!!!!!!Τέλειο!Λάτρεψα όλες τι σκηνές αλλά πραγματικά νομίζω ότι η καλύτερη σκηνή ήταν αυτή στην παραλία!Τι τρηφερή σκηνή!Μπράβο σου καταπληκτικό!Περιμένω συνέχεια σύντομα ελπίζω! Rolling Eyes
Σε διακοπές είσαι, κι άλλες θέλεις??? Χαίρομαι που σου άρεσε πάντως! Σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από maraki12 Τετ Δεκ 29, 2010 9:58 pm

ΤΕΛΕΙΟ! ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!
maraki12
maraki12

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από viki foka-veneti Πεμ Δεκ 30, 2010 2:44 am

Ναι οκ ειναι πολυ πολυ καλο και τοσο ρομαντικο... Περιμενω συνεχεια οποτε μπορεις
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Πεμ Δεκ 30, 2010 1:27 pm

maraki12 έγραψε:ΤΕΛΕΙΟ! ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!
Χαίρομαι πο σου άρεσε τόσο! Συνέχεια σε 1-2 μέρες!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Πεμ Δεκ 30, 2010 1:28 pm

viki foka-veneti έγραψε:Ναι οκ ειναι πολυ πολυ καλο και τοσο ρομαντικο... Περιμενω συνεχεια οποτε μπορεις
Χαίρομαι που σου άρεσε Βίκυ μου! Σ'ευχαριστώ για τα καλά σου σχόλια! Συνέχεια σύντομα!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Ιαν 02, 2011 10:40 pm

Γεια σας παιδιά! Επιτέλους, μετά από τόσες μέρες, αποφάσισα να βάλω συνέχεια! Θα έβαζα και πιο πριν αλλά δεν μπήκα και καθόλου στο φόρουμ όλες αυτές τις μέρες των εορτών! Βόλτες βλέπετε! Όμως η συνέχεια κι εδώ και στο άλλο τόπικ δεν θ'αργήσει!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Δευ Ιαν 03, 2011 11:07 am

nora1 έγραψε:Γεια σας παιδιά! Επιτέλους, μετά από τόσες μέρες, αποφάσισα να βάλω συνέχεια! Θα έβαζα και πιο πριν αλλά δεν μπήκα και καθόλου στο φόρουμ όλες αυτές τις μέρες των εορτών! Βόλτες βλέπετε! Όμως η συνέχεια κι εδώ και στο άλλο τόπικ δεν θ'αργήσει!

TEΛΕΙΑ ΝΟΡΑ ΜΟΥ . ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ !!!
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Δευ Ιαν 03, 2011 12:13 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:
nora1 έγραψε:Γεια σας παιδιά! Επιτέλους, μετά από τόσες μέρες, αποφάσισα να βάλω συνέχεια! Θα έβαζα και πιο πριν αλλά δεν μπήκα και καθόλου στο φόρουμ όλες αυτές τις μέρες των εορτών! Βόλτες βλέπετε! Όμως η συνέχεια κι εδώ και στο άλλο τόπικ δεν θ'αργήσει!

TEΛΕΙΑ ΝΟΡΑ ΜΟΥ . ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ !!!
Χαίρομαι που θέλεις να το διαβάσεις Ηρώ μου! Πάω να κανω κάτι μικροδιορθωσούλες στο σενάριο του άλλου μου τόπικ και μετά ποστάρω!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Δευ Ιαν 03, 2011 12:53 pm

Μόλις τελείωσα και ποστάρω!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nora1 στις Δευ Ιαν 03, 2011 1:37 pm, 1 φορά
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από noraloukas_feggaropetra! Δευ Ιαν 03, 2011 1:21 pm

Καταπληκτικό και πάρα πολύ τρυφερό! I love you Περιμένω συνέχεια σύντομα ελπίζω! Rolling Eyes
noraloukas_feggaropetra!
noraloukas_feggaropetra!
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από Mikaella Petraki Δευ Ιαν 03, 2011 1:26 pm

Δεν έχω λόγια! Μακάρι να βλέπαμε κάτι τέτοιο και στην σειρά! I love you
Mikaella Petraki
Mikaella Petraki

Αριθμός μηνυμάτων : 85
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : stin agkalia tou Panagioti Petraki .....Kipros

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Δευ Ιαν 03, 2011 1:34 pm

norakiloukakos4ever έγραψε:Καταπληκτικό και πάρα πολύ τρυφερό! I love you Περιμένω συνέχεια σύντομα ελπίζω! Rolling Eyes
Xαίρομαι που σου άρεσε Εευθερία μου! Σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! Η συνέχεια θα έρθει σύντομα!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Δευ Ιαν 03, 2011 1:36 pm

mikaella έγραψε:Δεν έχω λόγια! Μακάρι να βλέπαμε κάτι τέτοιο και στην σειρά! I love you
Χαίρομαι που σου άρεσε τόσο Μικαέλλα μου! Στη σειρά μάλλον δεν πρόκειται να δούμε κάτι τέτοιο μιας και δυστυχώς δεν υπάρχουν καλοκαιρινά επεισόδια! Όμως, και τα επεισόδια των διακοπών δεν μου πολυάρεσαν στη σειρά, οπότε είπα να γράψω κάτι που μου αρέσει περισσότερο και ήλπιζα να σας αρέσει κι εσάς!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Δευ Ιαν 03, 2011 1:37 pm

ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΔΕΚΑΤΟ ΕΒΔΟΜΟ


Οι μέρες τους πέρασαν πολύ ευχάριστα, ροματνικά κι ερωτικά. Οι διακοπές τους ήταν υπέροχες και το περιβάλλον καταπληκτικό, αν και αυτό που τους ένοιαζε περισσότερο ήταν το γεγονός πως ήταν επιτέλους μαζί! Όμως οι μέρες πέρασαν γρήγορα κι έφτασε η στιγμή της επιστροφής.
Ο Λουκάς και η Νόρα είναι στο ξενοδοχείο και η Νόρα μόλις έχει κλείσει μια βαλίτσα.

Ν:Έτοιμα τα πράγματα μωρό μου.
Λ:Ωραία. Σε λίγο πρέπει να φύγουμε.
Ν:Δυστυχώς!
Λ: Ούτε εσύ θέλεις να φύγεις, ε?
Ν:Μακάρι να μπορούσα να περάσω έτσι τις υπόλοιπες μέρες της ζωής μου!
Λ:Έτσι θα τις περάσεις, να είσαι σίγουρη! Το μόνο που θα αλλάξει θα είναι ο τόπος και ο χρόνος αγάπη μου!
Ν:Ποτέ δεν ξέρεις!
Λ:Ποτέ μην λες ποτέ!
Ν:Θα πιάσουμε τις παροιμίες τώρα?
Λ:Όχι, γιατί έτσι ξεχνιόμαστε!
Ν:Από τι?
Λ:Δεν το πρόσεξες πως έχω τόσα λαπτά να σε φιλήσω?
Ν:Α αυτό το σημαντικό γεγονός παραλλείψαμε?
Λ:Κοροϊδεύεις? Δεν είναι αυτό σημαντικό? Καλά, τότε θ'αρχίσω κι εγώ να το αμελώ!
Ν:Έλα ΄δω βρε χαζούλη μου! Πλάκα σου κάνω! Αντέχω εγώ χωρίς τα φιλιά σου? Αλλά με κακομαθαίνεις και μετά θα είναι δύσκολο να συνηθίσω σε κάτι άλλο!
Λ:Δεν θα χρειαστεί να συνηθήσεις σε κάτι άλλο αγάπη μου, αυτή θα είναι η καθημερινότητά μας!
Ν:Να σου θυμήσω πως έχουμε κι ένα γραφείο?
Λ:Ε, και? Αυτό δεν θα μπει εμπόδιο στον τεράστιο έρωτά μας!
Ν:Και πώς ξέρεις ότι είναι τεράστιος? Μπορεί να σου το παίζω ερωτευμένη.
Λ:Έχω τους τρόπους μου να το καταλαβαίνω!
Ν:Ποιοι είναι αυτή η τρόποι?
Λ:Θέλεις να σου τους δείξω?
Ν:Πολύ ευχαρίστως!
Λ:Εσύ το διάλεξες! Πρόσεχε, θα είμαι ανελέητος!
Ν:Φοβήθηκα τώρα!
Λ:Και ακόμα δεν έχεις δει τίποτα!
Ν:Τι εννοείς?

Ο Λουκάς την αρπάζει και την πετάει στο κρεβάτι.

Ν:Τι κάνεις παιδί μου? Θα χάσουμε το πλοίο!
Λ:Άλλαξα την ώρα αποχώρησης. Ήθελα να σου κάνω έκπληξη για να περάσουμε περισσότερο χρόνο και να προλάβουμε να κάνουμε ένα μπάνιο, αλλά μάλλον θα ψυχαγωγηθούμε με πιο ενδιαφέροντες τρόπους! (σκύβει και την φιλάει παθιασμένα)
Ν: (ανάμεσα σε φιλιά) Λουκά...
Λ:Τι?
Ν:Σ'αγαπώ. Πάρα πολύ!
Λ:Είδες τι τρόπους έχω να σε κάνω να ομολογήσεις?
Ν:Λουκά δεν σου κάνω πλάκα!
Λ:Πολύ ωραία, γιατί ήθελα να σου πω κι εγώ κάτι!
Ν:Τι?
Λ:Κι εγώ σ'αγαπώ. Πιο πολύ κι από τη ζωή μου την ίδια!
Ν:Αγάπη μου! (τον φιλάει κι επιστρέφουν εκεί όπου σταμάτησαν!)

Λίγες ώρες αργότερα βρίσκονται ήδη στο πλοίο.
Αγκαλιά σ'έναν καναπέ.

Ν:Λουκάκο μου?
Λ:Ωχ! Τι θέλεις?
Ν:Μήπως να πήγαινες να πάρεις τίποτα να φάμε? Έχω πεθάνει της πείνας! Από χθες το βράδυ έχουμε να φάμε!
Λ:Έχεις δίκιο. Πάω μωράκι μου!
Ν:Άντε!

Σε λίγο, ο Λουκάς επιστρέφει μ'έναν τεράστιο δίσκο γεμάτο με κρουασάν, σοκολάτες και διάφορες άλλες λιχουδιές.

Ν:Λουκά, σου είπα να πάρεις κάτι για να φάμε, όχι να σηκώσεις όλο το μαγαζί!
Λ:Δεν δέχομαι κουβέντα! Δεν θα μου μείνεις νηστική! Θα φάμε κανονικά! Έλα, μην χάνεις χρόνο, δεν θα γλιτώσεις! Τρώγε!
Ν:Στο τέλος θα γίνω τετράπαχη και θα με παρατήσεις!
Λ:Σιγά μην παχύνεις τόσο από ένα αθώο γεύμα! Σου κάνω εγώ γυμναστική στο σπίτι μωρό μου, δεν έχεις ανάγκη εσύ. Αλλά πρέπει να έχεις δυνάμεις για ν'αντέξεις!
Ν:Ρε Λουκά, σοβερέψου!
Λ:Καλά. Προς παρόν όμως, για αργότερα δεν σου εγγυώμαι τίποτα!
Ν:Μου φτάνει. Δεν σε θέλω και Παναγία!
Λ:Πάλι καλά! Έλα, φάε τώρα!
Ν:Για να έχω δυνάμεις?
Λ:Και γι'αυτό!
Ν:Φιλάκι πρώτα!
Λ:Αυτό εννοείται!(τη φιλάει στο στόμα και μετά ο ένας ταΐζει τον άλλο)

Όταν τελειώνουν με το φαγητό τους, κάποια γνώριμη αντρική φιγούρα τους πλησιάζει.

Σ:Νόρα?Λουκά?
Ν-Λ:Σταμάτη?
Σ:Ήρθατε για διακοπές?
Ν:Ε, ναι. Καλοκαίρι είναι, είπαμε να ξεφύγουμε λίγο από την Αθήνα.
Σ:Σαντορίνη να φανταστώ?
Ν:Ε, ναι!
Λ:Εσύ?
Σ:Εγώ συνδύασα τη δουλειά με τις διακοπές.
Ν:Δηλαδή?
Σ:Είχα κάτι εκκρεμότητες και επί τη ευκαιρία, έκανα και τις διακοπές μου!
Λ:Μόνος σου?
Σ:Ε, όχι. Με την κοπέλα μου.
Λ:Την ποια? Έχεις κοπέλα?
Σ:Σαν άνθρωπος κι εγώ! Νά'τη! (δείχνει μια σχετικά όμορφη κοπέλα με ξανθά μαλλιά και πράσινα μάτια) Η Ειρήνη.
Ν:Α! Ωραία! Πολύ καλή κοπέλα φαίνεται!
Σ:Είναι. Με συγχωρείτε αλλά πρέπει να φύγω.
Λ-Ν:Γεια σου!

Όταν έχει φύγει...

Λ:Κοίτα ο Σταμάτης κομματάρα που χτύπησε!
Ν:Παρακαλώ?
Λ:Ωραία είναι, δεν μπορείς να πεις!
Ν:Ε, καλή είναι!
Λ:Όχι και καλή! Φοβερή!
Ν:Λουκά, μήπως θέλεις να της κάνεις παρέα?
Λ:Δεν είπα κάτι τέτοιο!
Ν:Το υπονόησες όμως!
Λ:Νοράκι ζηλεύουμε?
Ν:Όχι βέβαια!
Λ:Βρε κουτό, συγκρίνεται καμία μαζί σου? Εσύ είσαι ο ήλιος μου, η καρδιά μου, η πνοή μου, η ζωή μου ολόκληρη! Υπάρχω επειδή υπάρχεις!
Ν:Αλήθεια λες τώρα?
Λ:Φυσικά μωρό μου! Έχεις αμφιβολίες?
Ν:Ε...
Λ:Τι ε? Δεν θέλω να έχεις την παραμικρή αμφιβολία γι'αυτό! Σ'αγαπώ όσο τίποτα άλλο στη Γη και εννοώ την κάθε μου λέξη!
Ν:Κι εγώ σ'αγαπώ ρε ηλίθιε!
Λ:Ηλίθιος ο έρωτάς σου?
Ν:Λίγο!
Λ:Λίγο? Λέω να πάω να κάνω παρέα στο Σταμάτη!
Ν:Λουκά! Κάνε κανένα αστείο και θα δεις!
Λ:Πάρε πίσω αυτό που είπες!
Ν:Το ξέχασα ήδη! Εσύ?
Λ:Κι εγώ! Φιλί?
Ν:Μόνο ένα? Όσα θέλεις!
Λ:Μ'αρέσει αυτή η απάντηση!
Ν:Κι εμένα! (φιλιούνται)

Λίγες ώρες αργότερα, ήταν ήδη στο σπίτι τους.
Ο Λουκάς φιλάει τη Νόρα ενώ αυτή προσπαθεί να φύγει από την αγκαλιά του.

Ν:Ρε Λουκά, σταμάτα! Μας περιμένουν τα παιδιά.
Λ:Δεν με ενδιαφέρει! Σε θέλω! Άσ'τους να περιμένουν, δεν θα πάθουν και τίποτα!
Ν:Λουκά, θα φωνάζει πάλι ο Νικόλας!
Λ:Χ*στ*κ*! Ας περιμένει και λίγο, δεν είναι και στο κρύο, στο σπίτι του είναι.
Ν:Θα φωνάζει πάλι που έχασε τον ύπνο του και θα μας σπάσει τα νεύρα!
Λ:Θα μας τα σπάσει έτσι κι αλλιώς! Όμως τώρα θα του σπάσουμε κι εμείς τα νεύρα!
Ν:Γι'αυτό θέλεις να πάμε αργότερα?
Λ:Δεν έχεις καταλάβει τόση ώρα γιατί δεν θέλω να πάμε από τώρα?
Ν:Κάτι υποψίες έχω...
Λ:Ωραία. Περίμενε και θα δεις αν έπεσες μέσα! (πριν εκείνη αντιδράσει, τη φιλάει κι εκείνη παραδίδεται αφού δεν μπορεί ν'αντισταθεί άλλο. Λίγα λεπτά αργότερα βρίσκονται αγκαλιασμένοι κάτω από τα σκεπάσματα.)

Όταν επιτέλους φτάνουν στην Εδέμ...

ΝΙΚ:Επιτέλους! Τι κάνατε τόση ώρα?
Ν:Εεε...
Λ:Ξεμπερδεύαμε τα άπλυτα από τα καθαρά, τι θες τώρα?
Ε:Έτσι το λέμε τώρα, ε?
ΝΙΚ:Το ποιο?
Δ:Ξεμπερδεύατε τα άπλυτα από τα καθαρά ε?
ΝΙΚ:Θα με παίξετε κι εμένα παιδιά?
Λ:Ρε Δάφνη, τι του δίνεις και χαζεύει περισσότερο από το κανονικό? Θα μου τον ξεκάνετε και δεν θα έχω σε ποιον να σπάω τα νεύρα μετά!
ΝΙΚ:Είμαι κι εγώ εδώ λέμε! Θα μου εξηγήσει κανείς τι γίνεται?
Ν:Α, καλά! Ό,τι να'ναι μιλάμε!
Λ:Εντελώς όμως!
Ε:Ρε Νικόλα, άσ'το, δεν το 'χεις σήμερα!
Λ:Γιατί, πότε το 'χει?
ΝΙΚ:Άη στο διάολο Λουκά!
Λ: Πήγα πριν λίγο και μου είπε να φέρω εσένα διότι εμένα δεν με θέλει!
ΝΙΚ:Είσαι πολύ ηλίθιος τελικά!
Λ:Όχι όσο εσύ! Εσύ είσαι αξεπέραστος!
Δ:Ρε παιδιά, σταματήστε! Αηδία καταντήσατε πια!

Έτσι συνεχίστηκε η ώρα τους. Η Νόρα και ο Λουκάς έδειξαν στην υπόλοιπη παρέα τις φωτογραφίες, τα δώρα που τους είχαν φέρει (στον Νικόλα είχαν φέρει για πλάκα ένα μπιμπερό που έλεγε "Καληνύχτα. Φανταστείτε την αντίδρασή του!), τους είπαν πώς πέρασαν κι έφυγαν αργά το βράδυ...


ΤΕΛΟΣ ΔΕΚΑΤΟΥ ΕΒΔΟΜΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ

nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Δευ Ιαν 03, 2011 3:23 pm

ΝΟΡΑ ΜΟΥ Η ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΣΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ , Η ΠΙΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ !!!! ΕΛΙΩΣΑ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΜΕ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟΥΣ. ΑΧ ΕΚΕΙ ΠΟΥ Ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΖΗΛΕΥΕΙ Η ΝΟΡΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ , ΤΕΛΕΙΟ !!!
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Δευ Ιαν 03, 2011 4:19 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΝΟΡΑ ΜΟΥ Η ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΣΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ , Η ΠΙΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ !!!! ΕΛΙΩΣΑ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΜΕ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟΥΣ. ΑΧ ΕΚΕΙ ΠΟΥ Ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΖΗΛΕΥΕΙ Η ΝΟΡΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ , ΤΕΛΕΙΟ !!!
Χίλια ευχαριστώ Ηρώ μου για τα υπέροχά σου σχόλια! Μου ανέβασες το ηθικό!!! Χαίρομαι όσο δε φαντάζεσαι που σου άρεσαν τόσο οι σκηνές Νόρας-Λουκά! Αυτό με την κοπέλα του Σταμάτη κι εμενα μου άρεσε, αλλά είπα να μην το τραβήξω παραπάνω! Δεν ήθελα να χαλάσω αυτό το ερωτικό και τρυφερό κλίμα που επικρατούσε! Δεν ξέρω αν συμφωνείς... Και πάλι ευχαριστώ!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από viki foka-veneti Δευ Ιαν 03, 2011 5:18 pm

Ναι οκ τα λογια ειναι περιτα ειναι η καλητερη σου συνεχεια.. Μεσα σε πολλες αλλες συνεχειες βεβαια... Η Νορα μ αρεσε που ζηλευε τον Λουκα, ο τροπος που εκανε ο Λουκας την Νορα να παραδεχτει οτι τον αγαπαει.. Το μπιμπερο του Λουκα και φυσικα Ο ΝΙΚΟΛΑΣ.... Μπραβο περιμενω το επομενο οποτε μπορεις....

Υ.Γ. Λεκεις οπως το χεστηκα η οποιαδηποτε αλλη μπορεις να τις γραφεις κανονικοτατα δεν εχω προβλημα εγω...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 4 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Δευ Ιαν 03, 2011 5:25 pm

viki foka-veneti έγραψε:Ναι οκ τα λογια ειναι περιτα ειναι η καλητερη σου συνεχεια.. Μεσα σε πολλες αλλες συνεχειες βεβαια... Η Νορα μ αρεσε που ζηλευε τον Λουκα, ο τροπος που εκανε ο Λουκας την Νορα να παραδεχτει οτι τον αγαπαει.. Το μπιμπερο του Λουκα και φυσικα Ο ΝΙΚΟΛΑΣ.... Μπραβο περιμενω το επομενο οποτε μπορεις....

Υ.Γ. Λεκεις οπως το χεστηκα η οποιαδηποτε αλλη μπορεις να τις γραφεις κανονικοτατα δεν εχω προβλημα εγω...
Χαίρομαι που σου άρεσε τόσο Βίκυ μου! Δεν φανταζόμουν ότι είναι η καλύτερή μου συνέχεια, αλλά για να το λέτε εσείς κάτι θα ξέρετε! Είδες ο Λουκάς τρόπους που έχει για να κάνει τη Νόρα να παραδεχτεί κάτι ή να ζηλέψει? Σου άρεσε το μπιμπερό ε? Χαίρομαι επειδή είχα κάποιους ενδοιασμούς γι'αυτό το μέρος! Ευχαριστώ και παλι για τα καλά σου σχόλια! Η συνέχεια όταν επιστρέψω Αθήνα, δηλαδή Πέμπτη!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 14 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης