Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

+4
viki foka-veneti
ΑΝΝΑ
ΗΡΩ 1993
afroditi_drakSp
8 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τετ Ιαν 19, 2011 10:04 pm

Τιποτα κοριτσακι μου... Θα περιμενω με αγωνια την συνεχεια!
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από nora1 Τετ Ιαν 19, 2011 10:25 pm

Πάρα πολύ ωραίο, γλυκό, τρυφερό, υπέροχο, μαγευτικό και όλα τα άλλα παρόμοια γιατί το αξίζει το σενάριό σου! Ελπίζω να μην αργήσει η συνέχεια!!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Τετ Ιαν 19, 2011 10:26 pm

ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΣΚΙΣΕΣ!!ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!ΚΑ ΙΟΙ ΖΗΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΜΕ ΚΑΘΗΛΩΣΑΝ!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ!!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Πεμ Ιαν 20, 2011 4:15 pm

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ !!!! ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ .
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από maria16 Πεμ Ιαν 20, 2011 5:05 pm

Διάβασα τα 2 τελευταία και ήταν υπέροχα!!! κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 95513
Περιμένω συνέχεια!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Δευ Ιαν 24, 2011 10:31 pm

πρωτα απο ολα ευχαριστω παρα παρα πολυ! κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 43643
δευτερον χιλια συγνωμη που σας αργω τοσο τις συνεχειες και συγνωμη που αυτη που ακολουθει ειναι μικρη Sad
αυριο ομως ΣΙΓΟΥΡΑ θα επανελθω! Smile

Συνεχεια.....

Η ημερα κυλησε απλα….φυσιολογικα….σχεδον βαρετα! Η Νορα πηγε με τον μπελλο στα επαγγελματικα τους ραντεβου, αν και δεν ειχε ακουσει σχεδον τιποτα από όλα αυτά που υποθηκαν γιατι ειχε συνεχεια το μυαλο της στον Λουκα,ο Λουκας ακριβως το ιδιο και η υπολοιπη παρεα….οπως παντα!

Το βραδυ η Νορα ειχε φτασει Αθηνα! Ο Δημητρης ειχε φαγωθει να την παει μεχρι το σπιτι!

Μπαινουν στο σπιτι…
Δ: να μαστε λοιπον..(και στεκεται στην πορτα)
Ν: Ναι….ε ευχαριστω που με εφερες!
Δ: τι λες τωρα…χαρα μου!
Ν:…. (χαμογελαει αμηχανα)
Δ: λοιπον να πηγαινω…..καληνυχτα!
Ν: καληνυχτα…και παλι ευχαριστω!

Φευγει και η Νορα περνει κατευθειαν τηλ τον Λουκα!
Λ: (το σηκωνει) αντε ρε αγαπη μου…ετοιμος ημουν να σε παρω εγω!
Ν: σε προλαβα…..που εισαι;
Λ: στην Εδεμ!
Ν: Τι κανει εκει παιδακι μου μες τον ψοφο;;
Λ: Ελα μωρε σιγα…
Ν: Τελος παντων…μεινε εκει που εισαι…ερχομαι!
Λ: Οκ!

Λιγο αργοτερα η Νορα εχει φτασει στην Εδεμ και βλεπει τον Λουκα να καθεται κατω και να χαζευει την θαλασσα!

Πηγαινει αθορηβα από πισω του και τον αγκαλιαζει….
Ν: Που ταξιδευεις Λουκακο;
Λ: ( Γυριζει αποτομα πισω και την κοιταει) αντε ρε ηλιθια που εισαι ολη μερα;
Ν: Ε δεν μπορεσα να σε παρω τηλ πιο μπροστα…με ειχε σε στενο μαρκαρισμα ο Μπελλος!
Λ: (αρχιζει να τσιτωνει) αα μαλιστα….και σε ποσο στενο αν επιτρεπετε;
Ν: Ελα βλακιες…..δεν σου ελειψα;(παραπονο με προσωπακι μικρου παιδιου)
Λ: Αααχ δεν αρχησαμε καλα Νορακι….
Ν: Γιατι;
Λ: Γιατι αν είναι κάθε φορα που με κοιτας ετσι να με ριχνεις….την εβαψα!

Χαμογελουν…..αγκαλιαζονται και φιλιουνται! Τοσο γλυκα…τοσο τρυφερα….με τοση αγαπη…τοσο…μοναδικα!
Ολο το βραδυ το περασαν εκει κοιτοντας τα αστερια,με γελια,πειραγματα,αγκαλιες,φιλια!

Οι επομενες 3 περιπου εβδομαδες κυλισαν ετσι ακριβως! Δεν ειπαν τιποτα ακομη στα παιδια…ηθελαν να το χαρουν πρωτα…οι δυο τους! Αν και η παρεα κατι ειχε ψιλιαστει,για να μην πω ότι όλα τα ειχε ψιλιαστει Razz βεβαια υπηρχε και ένα μικροοο προβληματακι….Ο ΜΠΕΛΛΟΣ! Και σε λιγο θα ειχαν ακομη ένα!

Ποιο αραγε;;;
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από maria16 Δευ Ιαν 24, 2011 10:51 pm

Αχ τέλειο και γλυκό....ωχ! Το Νταιζουλινι θα εμφανιστεί??? Idea
Περιμένω συνέχεια!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από nora1 Τρι Ιαν 25, 2011 1:08 pm

Αχ τέλειο, μοναδικό, ανεπανάληπτο! Τι καλά που είναι μαζί και αγαπημένοι! Εγώ τώρα γιατί πιστεύω πως το άλλο προβληματάκι είναι η Νταιζάρα? Ελπίζω πάντως να μην τους αναστατώση και πάάάρα πολύ! Περιμένω συνέχεια!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τρι Ιαν 25, 2011 2:09 pm

Και ναι επεστρεψα και εγω και εσυ... Λοιπον η συνεχεια σου ειναι καταπληκτικη... Νομιζω οτι το αλλο προβλημα το ξερω!!!!!!
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Τρι Ιαν 25, 2011 7:15 pm

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ , ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ !!!
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Τρι Ιαν 25, 2011 7:51 pm

ευχαριστω πολυ κοριτσια! ναι ναι ναι πεσατε μεσα στις προβλεψεις σας! Very Happy

Συνεχεια...

Μια μερα ο Λουκας ηταν στο γραφειο μονος! Η Νορα ειχε πεταχτει καπου για κατι δουλειες και θα περνουσε μια βολτα και από τα κοριτσια!

Στο γραφειο χτυπαει η πορτα!

Λ: Παρακαλω;
Γυναικα : Χαιρετε! Ο κυριως Βενετης;
Λ: (κοιταει σαστισμενος) ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ;;;
Γυν: ( γελαει πονηρα) δεν με ξεχασες βλεπω….
Λ: τι θες εσυ εδώ;(νευριασμενα)
Γυν: πρωτον Νταιζη με λενε Λουκα…Νταιζη…και δευτερον….τι νομιζες; Ότι δεν θα με ξαναεβλεπες ποτε ξανα; Τοσα χρονια περασαν…καποια στιγμη θα βρησκομασταν…εστω και τυχαια!
Λ: μαλιστα…τυχαια ε; δηλαδη κυρια Μαργαριτα…συγνωμη…Νταιζη ηθελα να πω ( με υφος που σκοτωνει) δηλαδη θελετε να μου πειτε πως εδώ βρεθηκατε τελειως τυχαια;
Ντ: Μαλιστα!
Λ: Ναι ε; και εγω θελετε να σας πιστεψω;
Ντ: εχει καμια σημασια το πώς βρεθηκα εδώ;
Λ: Φυσικα…γιατι εάν περασατε για ένα γεια το ειπατε,,,,οποτε να πηγαινετε!
Ντ: γιατι Λουκα μου; Δεν χαρηκες που με ειδες;
Λ: θα επρεπε;
Ντ: πωπωπω…..ο ιδιος και απαραλακτος εμεινες!
Λ: να το παρω για καλο αυτό τωρα;
Ντ: λιγο με νιαζει το ως θα το παρεις!
Λ: Αντε μπραβο να μπαινουμε στους ρολους μας γιατι βαρεθηκα…χαλια το εργακι!
Ντ: που θα πει;
Λ: Τι θες εδώ…Νταιζη;
Ντ: ηρθα να σε δω…..μου ελειψες!
Λ: Μμμ λυπαμαι χασατε….δεν δεχομαστε τετοιου ειδους απαντησεις…καποια εναλακτικη σας βρησκετε;
Ντ: όχι αυτό εχουμε….
Λ: Κριμα…δυστιχως δεν μπορω να σας εξυπηρετισω! Χαιρετε!
Ντ: όπως θες Λουκα….θα ξαναπερασω παντως!
Λ: Ναι αλημονο….μην παραληψεις!

Φευγει ενώ ο Λουκας τα εχει χασει…του ηρθε κεραμιδα!
(να πω ότι η ιστορια με την νταιζη είναι αυτή ακριβως που ξερουμε αλλα χωρις τον Αρη. Ηταν απλα παντρεμενη με τον Οδυσεα και τωρα ηταν στα χωρισματα)
Όταν η Νορα γυρισε στο γραφειο ο Λουκας ηταν καπως….δεν της ειπε τιποτα για την νταιζη και ηταν λιγο απομακρος! Δεν το ρωτησε τον λογο…περιμενε να της μιλησει αυτος!

Η μερες περασαν….Ο Λουκας και η Νορα ηταν μια χαρα αν και ο Λουκας καποιες φορες ηταν λιγο παραξενος! Η Νταιζη συνεχιζε να πηγαινει στον Λουκα και να του κανει τα νευρα κροσια αλλα χωρις να το ξερει η Νορα!

Μια μερα η Νορα και ο Λουκας ηταν στην Εδεμ και περπατουσαν…
Ν: Λουκα;
Λ: Ναι μωρο μου!
Ν: Να σε ρωτησω κατι;
Λ: Ναι αρκει να μην είναι κατι προσωπο! Δεν απανταω σε τετοιου ειδους ερωτησεις!
Ν: Συμβαινει κατι;
Λ: Τι εννοεις;
Ν: Ε κοιτα μην το παρεις στραβα αλλα νομιζω ότι εχεις κατι…
Λ: Σαν τι να εχω αγαπη μου;
Ν: Εισαι καπως….μερικες φορες φερεσε παραξενα!
Λ: Τιποτα δεν εχω!
Ν: Λουκα….την αληθεια! Δεν με ξεγελας εμενα….σε ξερω πιο καλα και από ότι ξερω τον ιδιο μου τον εαυτο!
Λ: Νορα δεν εχω τιποτα αγαπη μου μην ανησηχεις! Ναι; (την αγκαλιαζει και μετα φιλιουνται)

Εκεινη την στιγμη σκαει μυτη ο Μανος! (παντα τα καλυτερα κοβει αυτό το παιδι Razz )

Μ: Γκουχ.γκουχ……διακοπτω κατι;
Λ: Παλι εσυ ρε αγορι μου; Να το κοψει αυτό το σηνυθειο ακους;
Ν: Τι λες Λουκα μου; (ψιθιριστα στο αυτι)
Λ: Ε μα πια ελεος…..ειμαστε ΜΑΖΙ ευχαριστιμενος; Αντε τσους τωρα!
Μ: Χαχαχαχα λες και δεν το ειχαμε παρει χαμπαρι……βλαμενα….ε βλαμενα!

Ο Μανος φευγει χωρις να σταματησει να γελαει και εννοειται ότι παει αμεσως στους αλλους!
Η Νορα καθετε και κοιταει τον Λουκα χωρις να μιλαει!

Λ: Μη…μη με κοιτας ετσι….ελεος πια το κρυφτουλι!
Ν: Χαχα δεν αντεξε τελικα ε;
Λ: Όχι δεν αντεξα….και συγνωμη δηλαδη γιατι να το κραταμε κρυφο; Να τωρα το εμαθαν και; Τι; Θα μας πριξουν,θα μας σπασουν τα νευρα,θα μας βρισουν,θα τους βρισουμε και εμεις αλλα…
Ν: Αλλα;;;
Λ: Αλλα θα μπορω να σε φιλαω ελευθερα! (γελανε και μετα συνεχιζουν από εκει που ηταν πριν τους κοψει ο Μανος Razz )

ελπιζω να σας αρεσει!
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από nora1 Τρι Ιαν 25, 2011 8:05 pm

Ήταν τέλειο! Όμως ήταν ανάγκη να έρθει η Μαργαρίτα-Νταίζη? Ο Λουκάς δεν άντεξε άλλο και τα μαρτύρησε όλα! Ο Μάνος κλασσικός Μάνος, αλλά τέλειος όπως πάντα!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από maria16 Τρι Ιαν 25, 2011 8:06 pm

Πάλι αυτή μπροσυά του??? κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 239970 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 239970
Νόρα-Λουκάς κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 971576 Α ρε Μάνο, πάντα στις ακατάλληλες στιγμές Razz
Περιμένω συνέχεια!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Τρι Ιαν 25, 2011 10:23 pm

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Η ΝΤΑΙΖΗ Ή Ο ΜΠΕΛΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΟ ΖΕΥΑΓΡΙ ΗΣΥΧΟ ΝΑ ΧΑΡΕΙ !
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τρι Ιαν 25, 2011 10:45 pm

Ειναι τελειο αφροδιτη μου και περιμενω συνεχεια... Α να την παλι η Νταιζαρα μροστα μας....
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Τετ Ιαν 26, 2011 9:47 pm

να ειστε καλα παιδια.....ευχαριστω πολυ! κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 371692
ε μυστικα χωρις νταιζη να βαζει της βομβες της γινετε;;; δεν γινετε!! Razz

συνεχεια...

Την επομενη μερα ο Ρουσσος καλεσαι την Νορα στο γραφειο του για μια υποθεση(ασχετη)

Η Νορα χτυπαει την πορτα και μπαινει μεσα…

Ν: Καλημερα! Με ζητησατε;…….(κοιταει την Νταιζη και μενει καγκελο)
Ρ: Καλημερα Νορα μου! Να σας συστησω! Από εδώ η κυρια ……
Ν: ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ;;; (σοκαρισμενη)
Ρ: Όχι Νορα μου….καποιο λαθος θα κανεις!απο εδώ η κυρια Νταιζη Καρρα!
Ν: (μενει να την κοιταει σαστισμενη και προβληματισμενη)
Ρ: Νορα; Κοριτσι μου εισαι καλα;
Ν: Με….με συγχωριται…θα ορκιζομουν ότι ειστε μια….μια γνωστη μου! Μαλλον εκανα λαθος….πανε τοσα χρονια και….
Ντ: όχι Νορα δεν εκανες λαθος! Εγω ειμαι….η Μαργαριτα!(με το γνωστο δολοφονικο υφος της Νταιζης)
Ρ: Μα εσεις δεν….
Ντ: Ναι….εχω αλλαξει το ονομα μου! Νταιζη πλεον, Νορα!
Η Νορα τα εχασε….
Ν: Τι θες εδώ; (απολυτα)
Ρ: Η κυρια Καρρα ηρθε για να κανει ετηση διαζυγιου!
Ν: (Σαν να μην εχει ακουσει τον Ρουσσο) ΤΙ ΘΕΣ ΕΔΩ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ;;;;
Ντ: Νταιζη ειπαμε κοπελια! Μα καλα δεν ηξερες πως ειμαι εδώ;
Ν: θα επρεπε;;;Από πού να το ξερω;
Ντ: τι από πού; Από τον Λουκα! Νομιζα ότι στο ειχε πει! Αχ μωρε εκανα γκαφα;μαλλον δεν θα ηθελε να…..αλλα γιατι να μην ηθελε; Ελα παναγια μου….μαλλον θα ξεχασε! (δηθεν αδιαφορα)
Ρ: Α γνωριζετε και τον Λουκα; (δεν εχει καταλαβει ο ανθρωπος τι γινετε)
Ν: Δεν…δεν μπορει….(σε απογνωση…..τρεχει εξω από το γραφειο)
Ρ: Νορα…Νορα!!!Μα καλα τι εγινε;
Ντ: ε δεν ξερω….λοιπον που ειχαμε μεινει; (με ένα χαμογελο ικανοποιησης)

Εξω από το γραφειο η Νορα είναι σε μαυρα χαλια

Ν: γι αυτό εισαι ετσι Λουκα; Γιατι ηρθε η Μαργαριτα……η Νταιζη;;;αχ…. Γιατι δεν μου το ειπες Βενετη; Γιατι ρε γαμωτο γιατι; (μπαινει στο αυτοκινητο και φευγει με χιλια)

τι λετε να γινει τελικα;
ελπιζω να σας αρεσει...
Smile
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από nora1 Τετ Ιαν 26, 2011 9:54 pm

Αυτή η Νταίζη μόνο φωτιές ξέρει ν'ανάβει! Πού πάε και Νοράκι? όπου κια να πάει, μόνο με το ΛΟυκά να μη μαλώσει!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από maria16 Τετ Ιαν 26, 2011 10:41 pm

Πάλι αυτη! Ωχ τι έχει να γίνει! Περιμενω συνεχεια!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τετ Ιαν 26, 2011 11:29 pm

Αχ ειναι τοσο τελειο αφροδιτη μου που περιμενω συνεχεια! Που παει το Νορακι μας??? Αχ παναγια μου... Αμαν ρε Νταιζη αμαν!
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Τετ Ιαν 26, 2011 11:53 pm

AX ΤΕΛΕΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ , ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗ ΜΑΛΩΣΟΥΝ !!!
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Πεμ Ιαν 27, 2011 11:55 pm

ευχαριστω πολυ! Smile
μαλλον θα σας στεναχωρισω λιγο ομως στην συνεχεια! σορρυ αν ειναι τραβηγμενο..μου βγηκε μεγαλουτσικο αυτο το κομματι! Rolling Eyes

Συνεχεια...
Λιγες ωρες αργοτερα η Νορα παει στο γραφειο αφου πρωτα πηγε μια βολτα στην Εδεμ για να σκεφτει όλα οσα εγιναν και να ηρεμησει!

Μαινει στο γραφειο….
Ν:Γεια…(αδιαφορα)
Λ: Α….Μπα,μπα,μπα….πως και από εδώ νορακι;
Ν: Τι;
Λ: Τι τι ρε χαμενο; Που εισουν; Από το πρωι σε ψαχνω!
Ν: Ειχα δουλειες!
Λ: Μαλιστα…τι δουλειες;
Ν: Τι τι δουλειες ρε Λουκα; Δουλειες…του γραφειου! Πηγα από τον Ρουσσο και….
Λ: Και; Καθηστερισες εκει;
Ν: Ναι…εμεινα πολύ ωρα!
Λ: Ουτε μιση…
Ν: Τι;
Λ: Δεν εμεινες ουτε μιση ωρα Νορα! Πηρα τηλεφωνο εκει γιατι το δικο σου δεν το σηκωνες και η Ιωαννα μου ειπε πως πηγες και εφυγες μεσα σε…..1 τεταρτο το πολύ!
Ν:…….
Λ: Που ησουν Νορα;
Ν: Οχου ρε Λουκα ορεξη εχεις;
Λ: Νορα τι μου κριβεις;
Ν: Εγω; Εγω τιποτα….εσυ; μηπως ΕΣΥ μου κριβεις κατι;
Λ:Ουτε εγω…
Ν: Ωραια λοιπον….το θεματακι τελειωνει εδώ!
Λ: Προς το παρον!

Ολη την υπολοιπη μερα στο γραφειο την περασαν χωρις να μιλησουν….εκτος από κατι θεματα της δουλειας! Το βραδυ όμως ειχαν επισκεψεις….

Δ: Γεια σας! (με ένα χαμογελο μεχρι τα αυτια)
Ν: Δημητρη; Τι θες εδώ;
Δ: Ε χαθηκαμε κουκλα μου και ειπα να ερθω να σε παρω να παμε για φαγητο!

Ο Λουκας την κοιταει περιμενοντας να δει τι θα απαντησει!

Ν: Εεε…(κοιταζοντας τον Λουκα) δεν μπορω δημητρη μου….εχω πολύ δουλεια!
Δ: α δεν το σηζητω…εξαλου ένα μικρο διαλειμμα δεν εβλαψε ποτε κανεναν! Ε Λουκα;
Λ: Ναι…φυσικα!
Ν: Δημητρη συγνωμη αλλα δεν γινετε εχω…
Δ: Ελαα ρε Νορα…ετσι κι αλλιως είναι ο Λουκας εδω! Δεν νομιζω να εχει προβλημα να τελειωσει μονος του την δουλεια! Σωστα φιλε;;
Λ: Σωστα….κανενα προβλημα!
Ν: (αρχησε να τσατιζετε με τον Λουκα) ενταξει Δημητρη ΜΟΥ με επεισες! Παμε (σηκωνετε και περνει τα πραγματα της)
Δ: Φυγαμε!!!! Καληνυχτα Λουκα!
Ν: Και καλη δουλεια….Λουκα! (και φευγουν)
Ο Λουκας μολις φευγουν χτυπαει το χερι του δυνατα στο γραφειο,σηκωνετε και μονολογει!
Λ: Δεν μου τα λες καλα Νορακι…..καθολου καλα! Πρωτα εξαφανιζεσε…δεν λες τιποτα και τωρα βγαινεις με τον μιτσο! Τι γινετε ρε γαμωτο!
Μετα από λιγο αφου δεν εχει μυαλο για δουλεια σηκωνετε και φευγει!

H Νορα και ο Δημητρης σε ένα εστιατοριο…μολις εχουν τελειωσει το φαγητο τους!ο Δημητρης δηλαδη γιατι η Νορα το πολύ να εφαγε 2 μπουκιες….

Δ: Πω πω είναι πολύ ωραια εδω!
Ν:…
Δ: και το φαγητο…εξερετικο…
Ν: …
Δ: εσυ όμως δεν εφαγες και πολύ….δεν σου αρεσε;
Ν: …
Δ: Νορα;
Ν: …
Δ: Νορα;( πιο εντονα….πιο δυνατα)

Δεν το ακουγε…τιποτα από οσα ειχε πει δεν τοση ωρα δεν ειχε ακουσει! Το μυαλο της ηταν μονο στον Λουκα….στον Λουκα ΤΗΣ!

Δ: Νορα με ακους; Εισαι καλα; Νορακι;

Στο ακουσμα αυτου του ονοματος επανηλθε….ξαφνιαστηκε….της κακοφανικε! Νορακι;;; ο Μπελλος να την λεει Νορακι; Μονο ο Λουκας την αποκαλουσε ετσι…ο Λουκας…ο Λουκας ΤΗΣ!

Ν: Εεε… ναι!
Δ: συμβαινει κατι; Μηπως δεν νιωθεις καλα;
Ν: Όχι μια χαρα ειμαι…μου επειτρεπεις μισο λεπτο; Δεν θα καθηστερισω….
Δ: ναι φυσικα…

Σηκωνετε και κατευθεινετε προς τις τουαλετες! Βγαζει το κινητο της και πληκτρολογει τον αριθμο του Λουυκα….στεκεται ακινητη για μερικα δευτερα το ξαναβαζει στο τσαντακι της και γυριζει στο τραπεζι…

Ν: Δεν αργησα; ( με ένα χαμογελο…ψευτικο χαμογελο )
Δ: όχι καθολου…λοιπον να πηγαινουμε;
Ν: Ναι αμε…

Ο Λουκας φευγοντας από το γραφειο πηγε μια βολτα στην Εδεμ…προσπαθουσε να καταλαβει τι γινετε! Τελικα κατελιξε εξω από το σπιτι της…να την περιμενει…

Γυρω στις 3 το βραδυ Ο Δημητρης αφηνει την Νορα κατω από το σπιτι της! Ηθελε να ανεβει αλλα εκεινη βρηκε ως δικαιολογια πως είναι κουρασμενη! Φτανοντας στην πορτα της…βλεπει τον Λουκα και παγωνει…Καθοταν κατω, στιλομενος στην πορτα με ένα μπουκαλι ουισκι στο χερι! Δεν ηταν μεθυσμενος…δεν ηθελε να μεθυσει…ηθελε να ακουσει τι ειχε να του πει..να του εξηγησει…(!)

Λ: (κοιταει το ρολοι του) μπα μπα…νωρις το σχολασατε με τον μιτσο!
Ν: Τι κανεις εδώ Λουκα;
Λ: Μμμ καλη ερωτηση..αλλα δεν εχω απαντηση!
Ν:…(δεν λεει τιποτα….τον προσπερναει, ανοιγει την πορτα και μπαινουν μεσα)
Λ: Πως και δεν σε συνοδευσε μεχρι την πορτα σου ο ιπποτης;(ειρωνικα)
Ν: Τυχεροι ειμασταν που δεν τον αφησα να ανεβει…παλι καλα να λες!
Λ: Ναι ε; γιατι;
Ν: Τι γιατι; Τι υποτηθετε πως παριστανει ο …. Κολλητος μου… εξω από την πορτα μου τετοια ωρα; Ηρθε για επισκεψει;
Λ: Ο κολλητος σου…ναι σωστα…
Ν: τι εγινε ρε Λουκα; Τι κανουμε; (ψιθιριστα…απελπισμενα)
Λ: Τιποτα…(αδιαφορα)
Ν: Μαλιστα….και γιατι εισαι εδώ;
Λ: Για να δω πως περασες με τον κυριο Μπελλο ( ειρωνικα ) Λοιπον πως περασατε;
Ν: (αρχηζει να τα περνει) Φυγε Λουκα…φυγε γιατι δεν μας βγαινει σημερα…δεν το εχουμε!
Λ: (χαμογελαει ειρωνικα) ναι με συνχωρεις εισαι και κουρασμενη…τοσες ωρες εξω…
Ν: Μηλας σοβαρα τωρα; Νομιζεις πως βγηκα εξω για να καλοπερασω;;; να διασκεδασω;; (αυξανοντας τον τονο της φωνης της)
Λ: ( Την πλησιαζει και την κοιταζει στα ματια προοκλητικα ) αλλα γιατι βγηκες;
Ν: (τα χανει στο βλεμμα του) για…για…για να σου την σπασω…ηλιθιε! (τον χτυπαει στον ωμο και μενει εκει να τον κοιταζει)
Λ: Γιατι;
Ν: Ετσι..γιατι με νευριασες!
Λ: Γιατι ρε Νορα; Επειδη ανισυχισα και ρωτησα που ησουν;
Ν: Δεν ρωτησες…απετησες να μαθεις που ημουν Λουκα! Και…και όχι μονο γι αυτό!
Λ: Αλλα;
Ν: Τιποτα…αστο!
Λ: εστω…δεν εχει βαζει αυτό που λες όμως!
Ν: τι; Αυτό δειχνει ότι δεν με εμπιστευεσαι Λουκα! (εκνευρισμενη ετιμη να ξεσπασει)
Λ: Αυτό πηστευεις;
Ν; Αυτό δειχνεις!
Λ: Ωραια και πες ότι εχεις δικαιο! Είναι λογος αυτος να βγεις με τον μιτσο;
Ν: Δεν καταλαβα;
Λ: Τι ακριβως δεν καταλαβες Νορα; Αυτος σου την πεφτει στα ισα…που ξερω εγω….(δεν προλαβαινει να ολοκληρωσει…)
Ν: να να να το…και μετα μου λες ότι μου εχεις εμπιστοσυνη! ( βεβαια δεν είναι αυτος ο λογος που είναι ετσι)
Λ: Καλα αστο κουκλα μου…δεν θα βγαλουμε ακρη (εκτος εαυτου….παει προς την πορτα ) αντε πανε στον μιτσο σου! (ειρωνικα…με θυμο..εκτος εαυτου)
Ν: (φωναζοντας) ναι μην ανυσιχεις θα παω…να σε αφησω και εσενα να πας στην Μαργαριτα σου…α λαθος συγνωμη,στην Νταιζη σου ηθελα να πω! (προσπαθοντας να συγκρατισει τα δακρυα της)

Μολις την ακουσε παγωσε…κοκαλωσε…ενιωσε χανει την γη κατω από τα ποδια του! Ενιωσε τοσο…τοσο ηλιθιος! ΚΑΤΑΛΑΒΕ!

ελπιζω να βγκε καλο!
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από viki foka-veneti Παρ Ιαν 28, 2011 12:01 am

Αχ αφροδιτη μου πολυ καλο πολυ ευχομαι να τα βρουν γρηγορα....Θα περιμενω συνεχεια οποτε μπορεσεις
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Παρ Ιαν 28, 2011 12:14 am

ευχαριστω πολυ βικη μου! μμμ για να δουμε! θα βαλω συνεχεια οσο πιο γρηγορα μπορω! Smile
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Παρ Ιαν 28, 2011 12:29 am

ΤΕΛΕΙΟ ΒΓΗΚΕ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ , ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 3 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από maria16 Παρ Ιαν 28, 2011 6:08 pm

Τέλειο!!! Για να δούμε τι θα γίνει....περιμένω συνέχεια!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης