Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παναγιώτης Μπουγιούρης: «Δεν γύρισα την πλάτη μου στην Έλενα Ακρίτα!»

Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Μπουγιούρης: «Δεν γύρισα την πλάτη μου στην Έλενα Ακρίτα!» Empty Παναγιώτης Μπουγιούρης: «Δεν γύρισα την πλάτη μου στην Έλενα Ακρίτα!»

Δημοσίευση από noraloukas_feggaropetra! Σαβ Ιαν 08, 2011 12:01 am

Παναγιώτης Μπουγιούρης: «Δεν γύρισα την πλάτη μου στην Έλενα Ακρίτα!»
norakiloukakos4ever Today at 18:10

.Ο πρωταγωνιστής της καθημερινής σειράς του Mega, «Τα Mυστικά της Εδέμ», Παναγιώτης Μπουγιούρης, μίλησε στον Θέμο Αναστασιάδη για την απόφασή του να αποχωρήσει από τη σειρά, την Έλενα Ακρίτα, τα μελλοντικά του σχέδια, ενώ αποκάλυψε τι θα απογίνει ο «Μάνος», ο χαρακτήρας τον οποίο υποδύεται, στο τέλος της σεζόν.

Το βασικό θέμα της κουβέντας του Παναγιώτη Μπουγιούρη με τον Θέμο Αναστασιάδη και τη Δέσποινα Καμπούρη ήταν η απόφασή του να αποχωρίσει από το σίριαλ, «Τα Μυστικά της Εδέμ», «Όταν έχεις μία συνεργασία συναποφασίζεις για το μέλλον. Δεν πήρα μόνος μου την απόφαση. Το κουβέντιασα με τους υπεύθυνους πρώτα. Όταν μας ανακοίνωσαν το Γενάρη πως πάμε και για 3η σεζόν, ενώ ήδη είχαμε ακόμα 100 επεισόδια μπροστά μας, αισθάνθηκα πόσο κουρασμένος ήμουν και δήλωσα πως θέλω να αποχωρήσω. Κουράστηκα! Το καθημερινό είναι σαν κάτεργο. Θέλει να έχεις πολύ ενέργεια, μεγάλες αντοχές, έχει πολλά σενάρια, πολλές ώρες γυρισμάτων. Το κάνεις στην αρχή της καριέρας σου για να σε μάθει ο κόσμος».

Δεν άφησε όμως ασχολίαστο και το πόσο σημαντική ήταν η συνεργασία του σ’ αυτό το σίριαλ και με την Έλενα Ακρίτα, για τον ίδιο: «”Τα Μυστικά της Εδέμ” είναι η κορωνίδα στο βιογραφικό μου. Μου έκανε 100% καλό, ανέβασε κατά πάρα πολύ τα ποσοστά αναγνωρισιμότητάς μου. Και αυτό το χρωστάω κυρίως στην Έλενα Ακρίτα, την οποία την ευχαριστώ πολύ! Δεν της γύρισα την πλάτη, όπως με κατηγορούν»

Όσο για τα σενάρια που ακούγονται για τα επόμενα επαγγελματικά του βήματα είπε: «Έχω ακούσει τρελά πράγματα για τα μελλοντικά μου σχέδια, ότι έχω κλείσει με άλλο κανάλι… δεν ισχύει τίποτα απ’ όλα αυτά. Είναι πολύ δύσκολη περίοδος για τα κανάλια και εγώ δεν έχω κλείσει τίποτα».

Για το τέλος άφησε μία μικρή αποκάλυψη για το σενάριο του σίριαλ: «Τη θέση μου στο σίριαλ δεν θα την πάρει κάποιος άλλος ηθοποιός. Αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Ο Μάνος ίσως φύγει για κάποιο ταξίδι στο εξωτερικό στο τέλος της σεζόν. Δεν θα πεθάνει όμως».

Πηγή: www.yupi.gr

noraloukas_feggaropetra!
noraloukas_feggaropetra!
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης