Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

+3
ΑΝΝΑ
noraloukas_feggaropetra!
rafaelloua15
7 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από rafaelloua15 Κυρ Φεβ 13, 2011 3:03 pm

ΑΝΝΑ έγραψε:οπως καθε φορα ειναι καταπληκτικο!!τελειο τελειο!
Ευχαριστω αγαπη μου μετα θα ρθουν αυτα που θα με τεμαχισετε ακριβως μετα!

rafaelloua15

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Εδεμοχώρα-Κύπρο ή ακόμα και στην αγκαλιά του Παναγιώτη Μπουγιούρη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από rafaelloua15 Κυρ Φεβ 13, 2011 3:04 pm

Στο αεροπλανο εχει θεση διπλα του Στελιου..
Στ;Γεια Νορα..
Ν;Ο0ο0 Στελιο..Τελικα μαζι...
Στ;Γεια παντα στην ζωη!

Ο Λουκας τους ειδε απ΄το παραθυρακι και ζηλευε ..

Η Μελιτα δεν επαψε κιας ελειπε η Νορα πηγε στην Δαφνη και την επεισε να να παει να πεισει τον Λουκα να την συνοδεψει στο δειπνο.......και η ιδια η Μελιτα να παει με τον Στεφανο...και ο Νικολας ας μην παει..
Καθως τον επεισε να πανε...Ο Λουκας απλωσε στον καναπε με την Δαφνη απεναντι..
Λ;Τι κανουμε τωρα?
Δ;Χαλαρωνουμε και απολαμβανουμε
Λ;Δεν ξερω και τι να φορεσω αποψε!
Δ;Αυτο σε απασχολει εσενα..
Λ;Φυσικα τεριαζει και στην περισταση....πανολοια ή αλεξιπτωτο γιλεκο??


Η Μελιτα ηταν πανευτυχης..μιας και ολοι ηταν εκει εχτος απο 2 ατομα!!
Στο τραπεζι...
Καθωνταν βουβοι! Δεν ανοιγε κανεις το στομα να πει κατι...και οταν πηγε καπιος να μιλησει το εραψε κατευθειαν..Ειχαν φυγει ολοι μονο ο Λουκας-Δαφνη ειχαν μεινει εκει....
Λ;Λοιπον Μελιτα οι τελευταιοι απ'την παρεα της Φεγγαροπετρας φευγουν σε αποχερετουν..
Μελ;(Ηταν κατσουφιασμενη);Φιλια παιδιαι τα λεμε..

Στο σπιτι της Δαφνης..
Λ;Ποτο επιγωντος....
Δ;Εφτασε..σε 2 λεπτακια..
Νικ;Τι εγινε παιδια? Ηρθατε απ'το παρτακι της ακατανομαστης??
Λ;Ηρθαμε Νικολα μου , ηρθαμε...
Νικ;Πως περασατε??? Ηταν κοντα τα χερια σου στην γυναικα μου??
Λ;Σαν τα ποδαρακια του λαγου...τα μπροστινα...
Δ;Και αυτο απο Λ.. ειναι φυσικο
Νικ;Το καλο που του θελω Δαφνουλα μου..
Δ;Ενταξη...δεν με αγγιξε καν Νικολα μου...Σουτ...τωρα..φιλαρακια ειμαστε απλα helloo η παρεα της Φεγγαροπετρας hellooo
Nik;Ναι αυτο ειναι αληθεια...

Στο αεροπλανο..
Η Νορα καθως καθοταν διπλα απο τον Στελιο..αυτος αποκοιμηθηκε...και ειχε ....εινα βλεμμα τοσο αθωο , τοσο γεληνιο ,,και τον χαζευε...μεχρι και που τον χαιδεψε..(αχ τι γλυκια γυναικα ειναι αυτη...)

Ελπιζω να σας αρεσει..

rafaelloua15

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Εδεμοχώρα-Κύπρο ή ακόμα και στην αγκαλιά του Παναγιώτη Μπουγιούρη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Φεβ 13, 2011 3:22 pm

Τέλειο!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Κυρ Φεβ 13, 2011 3:25 pm

ωραιο αλλα να μην γινει τπτ με τον στελιο ραφαελα μου σε παρακαλω!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από rafaelloua15 Κυρ Φεβ 13, 2011 3:27 pm

ΑΝΝΑ έγραψε:ωραιο αλλα να μην γινει τπτ με τον στελιο ραφαελα μου σε παρακαλω!!
οπιος το θυματε απ το μεγαλο φορουμ κατι γινετε και ετσι θα με σκοτωσετε και εδω,,,,

rafaelloua15

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Εδεμοχώρα-Κύπρο ή ακόμα και στην αγκαλιά του Παναγιώτη Μπουγιούρη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από rafaelloua15 Κυρ Φεβ 13, 2011 3:29 pm

Φτανουν στην Αιγινα μεσημερι και η Νορα ξυπναει τον Στελιο..
Ν;Στελιο μου?
Στ;Ασε με μαμα δεν θελω να παω σχολειο...
Ν;Ποια μαμα ?? Η Νορα ειμαι καλεεε...
Στ;Νορα τι κανεις εδω..??
Ν;Αγουροξυπνημμενος οπως παντα! Τιποτα δεν αλλαξες...
Στ;Δεν αλλαξα..γιατι μια καρδια ηθελα/ποθουσα να με βρει οπως την αφησα..
Ν;Τελοσπαντως ειμαστε στην Αιγινα φτασαμε...και σε ξυπνησα μην μεινεις στο αεροπλανο....Κανεις λιγο στην παντα να περασω??
Στ;Ναι,συγνωμη κιολας...

Στο γραφειο...
Η Δαφνη πριν μια βδομαδα ειχε κανει ενα δανειο γιατι δεν βαστουσε δεκαρα και ηθελε να κανει καποιες αλλαγες στο σπιτι της...και ειχε παει στον Λουκα να ζητηση βοηθεια...
Λ;Ειναι σαφες..αν δεν ξωφλισεις το δανειο..θα προβουν σε επιστηριασμο..
Δ;Μιλησαμε προχθες και τους ζητησα διακανονισμο και μου ειπαν οτι θα με παρουν να το κανονισουμε...
Ν;Οπως βλεπεις τον γραψανε εκει που δεν πιανει μελανι τον διακανονισμο..
Δ;(θλιμμενα)..Και τωρα τι κανω??Εγω ρα λεφτα δεν τα εχω..το χαννω??
Λ;Μην ανησηχης Δαφνη μου...ενα καλο δικηγορο χρειαζεσε απλουστατα να σε υποστηριξει και δεν εννωω το Νορακι που εφυγε αλλα εμενα!!!!!
Δ;(χαμογελασε)
Λ;λοιπον ποσα μπορεις να δινεις καθε μηνα??
Δ;Δεν ξερω..και δεν εχω πει το οτιδηποτε στον Νικολα!
Λ;Τελοσπαντων..σημερα ηταν στην κορμαρα του αλλου ξεμερωμενος...θα του μιλησω εγω και ελπιζω να βοηθισω...οσο μπορω ..θα περασω την υποθεση επανω μου..ωστε να στο ξεχρεωσω εγω..
Δ;Σε ευχαριστω πολυ Λουκα..
Λ;Εχετε παθει κατι εσεις οι δυο και ηταν τοσο .....
Δ;Τοσο τι?
Λ;Οπως τον ανυσηχο..
Δ;Ναι .εγινε ενας καυγας το βραδυ...
Λ;Μην τον θυμηθεις και αναταραχτης και συ ..!!
Δ;Τωρα που λειπει η Νορα πιος θα σου μαγειρεψει..
Λ;Γιατι και που ηταν μου μαγειρευε??
Δ;Αυτο να μου πεις..που θα πας να γευματισεις?
Λ;Στης Αμαλιας!! Της ωραιες πατατουλες που μ'αρεσουν!
Δ;Ωχ! Αν σε διωξει με τις κλωτσιες ως συνηθως ξερεις που ειναι το σπιτι μας!
Λ;Αν με διωξει θα σας κατεβω!!

Μανος-Ευα
Ω; Συνηθως τσακωνονται!
Η Ευα με το που μπαινει της πορτας και παει να την φιληση και να της πει ποσο την αγαπα...γυρναει πλατυ....
Ε;....
Μ;.......
Ε...
Μ;..
Ε;Υπαρχω στην ζωη σου ή ειμαι ενα διαλειμμα πριν να α ξαναφτοιαξετε με την Μελιτα??.
Μ;Τι ερωτηση ηταν αυτη αγαπαρα μου??Φυσικα και υπαρχεις και σ'αγαπαω πολυ..
Ε;Ως τι υπαρχω??
Μ;Ως ΚΗΠΟΥΡΟΣ Γαμο θες?
Ε;Οχι , δεν ειναι για να ξανα φερω στην συζητηση μας τον γαμο...αλλα ειναι σαφες η ερωτηση μου ως τι υπαρχω για σενα και για τους αλλους?
Μ;Να τα μας παλι...ηρθαν και οι αλλοι...
Ε;Μανο?Εχω πληγωσει πολυ κοσμο,ανθρωπους που αγαπω,εχω χασει την ζωη μου για να ειμαι μαζι σου...
Μ;Ειμαστε μαζι τι αλλο θες??
Ε;Σ'αγαπαω παραπολυ αλλα αν καταλαβω αν ερθει στην επιφανεια οτι με χρησιμοποιησες για ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ εγω η ιδια θα σε σκοτωσω!!Στο ορκιζομαι οτι θα σε σκοτωσω..
Ο Μανος καταλαμβαινει πως δεν ειναι καλα ...σαν μπερδεμμενη εμοιαζε και την αφηνει να ηρεμισει και παει στου Νικολα.......
Ο Λουκας βραδιατικα σπιτι της Αμαλιας βαρραει την πορτα!
Η Αμαλια καυοταν με τον Ρουσσο και ετρωγαν το αγαπημενο του Λουκα..
Αμ;Καλως τον Λουκα...
Λ;Χερετε...Τι κανετε??
Αμ;Τσακιζουμε το αγαπημενο σου φαγητο ..πως απο δω βραδιατικα?
Ρ;Αστα εγω τα 'μαθα ελα μεσα παλικαρι μου να σε φυλεψουμε..
Αμ;Τι εμαθες εσυ Ρουσσο και δεν ειπες τιποτα???
Λ;Η Νορα..
Αμ;Επαθε κατι??
Λ;Δαγκωστε την γλωσσα σας μια χαρα ειναι το κοριτσακι μου...
Αμ;Τι εγινε τοτε??
Λ;Ειναι στην Αιγινα πηγε εκει για δουλειες..
Αμ;Περασε σιγουρα η κοιλια σου γουργουριζει και εχω ωραιοτατες πατατουλες!!!!
Λ;Σας ευχαριστω..
Λ;Τιποτα χρυσο μου!

Η Νορα ειχε τακτοποιηση τα πραγματα και ειχε παει στο εστιατοριο μεσα στο ξενοδοχειο οπου διεμενε.........
Εκει συναντησε τον Στελιο στο ιδιο τραπεζι...
Ν;Ε ! δεν το πιστευω! (χαμογελωντας) ακομα και εδω βρισκομαστε.....
Στ;Μικρη ειναι η Αιγινα..
Ν;Ωντος..
Ν;Μεσυγχωρεις λιγο..
Στ;Καθησε που πας?? Ηρθα εγω και φευγεις εσυ??
Ν;Δεν ειναι που ηρθες εσυ που γευγω παω να παρω τηλεφωνο τον Λουκα μου...

Λ;Ναι .μας θυμιθηκες?Πως περασες με τον Στελιο ..καλα?καλα?
Ν;Ελα να μπαινει ο Λουκας ο ζηλιρης!!!!
Λ;Εγω??
Ν;Εσυ...τι κανεις ζηλιρογατε μου??
Λ;Τρωω πατατουλες..
Ν;Ε ! τοτε να σε αφησω να φας..Φιλακιa..xxx
Λ;Καληνυχτα φιλια..χχ

Ν;Ηρθα ....
Στ;Ωραια...

Η Νορα οταν εφαγαν σηκωστηκε και πηγε στο δωματιο της να κανει το βραδινο της ντουζακι...
Λιγαλεπτα πριν να βγει απ'το ντουζακι ακουσε κλειδια στην πορτα του δωματιου της....Τρομαξε
Ελπιζω να σας αρεσει καλο δεχουμενα τα τιγανια στο επομενο!

rafaelloua15

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Εδεμοχώρα-Κύπρο ή ακόμα και στην αγκαλιά του Παναγιώτη Μπουγιούρη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από noraloukas_feggaropetra! Κυρ Φεβ 13, 2011 3:31 pm

Τέλειο ! Περιμένω συνέχεια !
noraloukas_feggaropetra!
noraloukas_feggaropetra!
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Κυρ Φεβ 13, 2011 3:38 pm

οχι ραφαελα μου ας μην γινει τπτ!!σε παρακαλω!ας μην προχωρησουν η ας του πει η νορα πως μονο τον λουκα αγαπει!σε παρακαλω!και παλι τελειο ομως!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από rafaelloua15 Κυρ Φεβ 13, 2011 3:38 pm

Ευχαριστω<3

rafaelloua15

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Εδεμοχώρα-Κύπρο ή ακόμα και στην αγκαλιά του Παναγιώτη Μπουγιούρη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Φεβ 13, 2011 3:39 pm

Τέλειο!!! Περιμένω συνέχεια...... What a Face
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από rafaelloua15 Κυρ Φεβ 13, 2011 3:41 pm

Κοριτσαρες μου ετσι το ειχα γραψει και η πλοκη ειναι ετοιμη δεν θα θελα να το χαλασω οχι τωρα στο πιο μετα..ισως...

Πηρε την υγρη πετσετα και την εδεσε στο επισης υγρο σωμα της.....ακουστηκε πιο εντονο οπως καποιος/α να ειχε παραβιασει την κλειδαρια και να μπηκε μεσα........καθησε στο πεζουλι του ντουζ μα ακουγωνταν βηματα λες και καπιος περπατωσε μα και ηχοι λες και καπιος πειραζε τα προσωπικα αντικειμενα της Νορας..
Η Νορα παιρνει την λαθος αποφαση να παει να δει μπορει αν ηταν καπιος απο το ξενοδοχειο που τακτοποια τα πραγματα της αν και μεσα της ηξερε πως δεν ηταν γιατι τα ειχε φτοιαξει ολα... Παιρνει κατι γιαλινο αν ηταν καπιος που ηρθε με κακο σκοπο να "του σπασει" το κεφαλι!!!

Ορμα κατευθειαν να το ριξει και ενας αντρας της φωναζει περνωντας το χερι της...
ΣΤ;Ηρεμισε Νοραο Στελιος ειμαι..
Ν;Πως εισαι ετσι μισογυμνος δεν ντρεπεσε?? Πως και ηρθες εδω στα καλα καθουμενα ?? Ουτε πορτα δεν χτυπησες ειχα θεοτρομαξει.
Στ;Και εσυ ετσι εισαι μαναρι μου ....προστιαζωντας τα ματια του στο στηθος της...Τελοσπαντων ..να δανειστω μια πετσετα αμα ειναι..
Ν;Οχι..δεν εχει αλλη μονο αυτη που φωραω και ....μα..
Στ;Τι??
Ν;Αφου φωρας πετσετα!!
Στ;Σωστα φωραω!!
Ν;(αρχιζει να καταλαμβαινει τις προθεσεις του Στελιου και να προσπαθει να βρει εναν τροπο να ξεφυγει απ'τα χερια του..);Στελιο τι θες εδω??Σιγουρα δεν ηρθες για αυτο......
Στ;Ολοσωστα δεν ηρθα για αυτο..
Ν;(κανει ενα βημα και παραπαταει και πεφτει στο πατωμα...);Τι θες τοτε..??
Στ;Εισαι τοσο ωραια........
Ν;Προσπαυουσε να στηριξει καλα στο κορμι της την πετσετα που ολο και λυνωταν απο πανω της...
Στ;Θες βοηθεια??
Ν;Για πιο πραγμα??
Στ;Με την πετσετα βλεπω λυνεται απο πανω σου..
Ν;Καλα ειναι...οταν βγεις απ'το δωματιο θα το φτοιαξω..
Στ;Και εγω που θελω να μεινω!!!!
Ν;Στελιο τι παιχνιδι ειναι αυτο??Δεν παιζω! Παρτω χαμπαρι ειμαι με τον Λουκα...Αυτον αγαπαω..Και θα'μαστε για παντα μαζι..
Σ;Κανενα παιχνιδι ....ερωτας αληθινος απλα..και γονατα διπλα της...και απλωνει το χερακι του στο ποδι της Νορας..και η Νορα το τρααει αποτομα μα δεν το ξεκολλαει αυτος...
Ν;Παρε το χερακι σου αν θες το κεφαλακι σου..
Στ;Εεε??
Ν;Ειναι ιταλικη εκφραση που σημαινει οτι αν δεν παρεις το χερακι θα στο κοντινο,,,Θες να σου δειξω??
Στ;Οχι μια χαρα ειμαι..
Ν;Αμα θες σου δειχνω...
Στ;Δεν θα προλαβεις..(την τραβαει και την ριχνει στο κρεβατι ...και της λυνει την πετσετα ..την πειραζει στο σωμα..την φυλαει στο σωμα,στο στομα..κ.λ.π)
Ν;(Η Νορα ουρλιαζει.. )Ασεε μεε ασεεμεε...(και κλαιει με μαυρο δακρυ...)
Στ;Να σ'αφησω??Που να πας?
Ν;Ασε με ρεεε ασεε μεε...δεν θελωω...
Στ;Φυσικα και θες...εκει θα μεινεις,,,θα κανουμε ερωτα και θα εισαι και παλι δικια μου γυναικα...
Ν;ΑΣΕ ΜΕ θα ουρλιαξω..(Ο Λουκας ενιωσε οτι υποφερει και πηγε σπιτι του Νικολα..)
Σ;Καντω...αν τολμας...και βγαζει το πιστολι...,Την δενει και της κλεινει το στομα...Οπιος εμπενε μεσα ειχε κακο τελος...
Ο Στελιος πηρε οτι ηθελε απ'την Νορα ...το κορμι της....τα φιλια της με το ζωρη......Οτι εκανε συνηθως.....


rafaelloua15

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Εδεμοχώρα-Κύπρο ή ακόμα και στην αγκαλιά του Παναγιώτη Μπουγιούρη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από noraloukas_feggaropetra! Κυρ Φεβ 13, 2011 3:45 pm

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 47997 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 190489 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 190489 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 47997 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 47997 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 47997 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 47997 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 47997 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 47997 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 784853 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 784853 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 784853 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 718452 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 718452 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 718452 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 718452 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 190489 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 47997 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 942420 Τι ήταν αυτό παιδί μου?Να με τρελάνεις θέλεις?Άμα τον πιάσω τον Στέλιο άμα τον πιάσω!!!!Τέλειο συνέχεια όπος-δήποτε! Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 892653 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 251541 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 435367 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 511252
noraloukas_feggaropetra!
noraloukas_feggaropetra!
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από rafaelloua15 Κυρ Φεβ 13, 2011 3:49 pm

norakiloukakos4ever έγραψε: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 47997 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 190489 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 190489 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 47997 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 47997 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 47997 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 47997 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 47997 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 47997 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 784853 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 784853 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 784853 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 718452 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 718452 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 718452 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 718452 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 190489 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 47997 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 942420 Τι ήταν αυτό παιδί μου?Να με τρελάνεις θέλεις?Άμα τον πιάσω τον Στέλιο άμα τον πιάσω!!!!Τέλειο συνέχεια όπος-δήποτε! Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 892653 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 251541 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 435367 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 511252
χαχαχα εμενα μ'αρεσουν τετοιες πιασαρικες σκηνες! λολ! Να μου τον στειλει εμενα η Νορα!

rafaelloua15

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Εδεμοχώρα-Κύπρο ή ακόμα και στην αγκαλιά του Παναγιώτη Μπουγιούρη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από rafaelloua15 Κυρ Φεβ 13, 2011 3:50 pm

Η Ευα περιμενε τον Μανο διπλα απο το δεντρο και οταν μπηκε τον ρωτισε αν θελει κατι να πιει ....τελικα εβαλε μονος...ηταν θλημμενη....

Η πορτα σπιτι του Νικολα δεν αργησε να χτυπηση ....
Νικ;Αστον...αστον..αστον να χτυπαει επιμονα..κοιμησου...
Δ;Κατι θα εγινε χτυπαει υπερβολικα επιμονα.....
Νικ;Ανοιγω...μην σπασει και η πορτα..
Λ;Θειο φως ανοιγεις!!!!!!
Νικ;Τι θες παλι ρε ηλιθιε??
Λ;Η Νορα..
Νικ;Τι η Νορα???
Λ;Δεν ειναι καλα..
Δ;Σου τηλεφωνησε??
Λ;Ναι αλλα μου ειχε πει πως ειναι καλα..
Νικ;Ααειναι καλα και μας ...αχωνεις και μας ενοχλεις αδικα...ΟΠΩΣ ΗΡΘΕΣ.. ΦΥΓΕ....!!!!
Λ;Το νιωθω...
Νικ;εεε παρτ'ην κανα τηλεφωνο και ντζασε απο δωω....ασε μας να κοιμηθουμεε αμαν πια...
Λ;Ωραιους φιλους,,,,τι να τους κανω τους εχθρους??Εφυγα..
Νικ;Μια λογικη απαντηση!..Στο καλο..!!

Μετα απο δυο μερες..

Η Νορα στην Αιγινα δεμμενη...με δυο αντρες απο πανω της...τον Στελιο και ακομα ενα...
Παιθενε απο ντροπη να ειναι σε τετοια κατασταση μπροστα σε αντρες..ολο και πιο πολυ ντρεποταν καθε στιγμη που περνουσε..
Αντρεας;Παρε να φας και να πιεις κατι..
Ν;Δεν θελω τιποτα...το μονο που θελω ειναι να παω στον αντρα μου..
Στ;Εγω ειμαι ο αντρας σου..απο δω και μπρος..
Ν;Εισαι αρρωστος..εισαι παρανοικος...
Στ;(_Την χτυπαει_)



rafaelloua15

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Εδεμοχώρα-Κύπρο ή ακόμα και στην αγκαλιά του Παναγιώτη Μπουγιούρη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Κυρ Φεβ 13, 2011 3:51 pm

δεν το πιστευω τι εκανε ο αλητης??ομως το σεναριακι τα σπαει!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Φεβ 13, 2011 3:52 pm

Εγώ δεν σχολιάζω...δεν σχολιάζω και το ξέρεις καλά!!! Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 511252 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 511252 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 511252 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 511252 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 511252 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 511252
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από rafaelloua15 Κυρ Φεβ 13, 2011 3:54 pm

maria15 έγραψε:Εγώ δεν σχολιάζω...δεν σχολιάζω και το ξέρεις καλά!!! Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 511252 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 511252 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 511252 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 511252 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 511252 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 511252
εσυ να κρυψεις στα πετσια σου ως εδω και παρα κατω ξερεις την συνεχεια!

rafaelloua15

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Εδεμοχώρα-Κύπρο ή ακόμα και στην αγκαλιά του Παναγιώτη Μπουγιούρη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από noraloukas_feggaropetra! Κυρ Φεβ 13, 2011 3:54 pm

Αχ ρε Λουκά που είσαι να τη σώσεις?Τέλειο!Γρήγορα συνέχεια! Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 159648
noraloukas_feggaropetra!
noraloukas_feggaropetra!
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από rafaelloua15 Κυρ Φεβ 13, 2011 4:04 pm

ΑΝΝΑ έγραψε:δεν το πιστευω τι εκανε ο αλητης??ομως το σεναριακι τα σπαει!
την χτυπουσε και την βιαζε.. αλλα ωραιος αλητης Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 297830 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 297830 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 297830

rafaelloua15

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Εδεμοχώρα-Κύπρο ή ακόμα και στην αγκαλιά του Παναγιώτη Μπουγιούρη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από rafaelloua15 Κυρ Φεβ 13, 2011 4:11 pm

Η Ευα δεν ηθελε να μεινει σπιτι και να νιωθει τον Μανο να την κοιταει με βλεμμα δολοφονικο....βγηκε στην βροχη...κλαιφωντας...
Μετα απο ωρες την βλεπει ο Λουκας..ο οπιος για να ξεχασει την μοναξια του εκανε τον γυρω του..
Λ;Ευα?
Ε;Τι κανεις εδω βραδιατικα??
Ο Λουκας της δινει τον αδιαβροχο σακο του!
Λ;Ηρθα για την Δαφνη...κοντευουβ να της παρουν το σπιτι...
Ε;Γιατιι??
Λ;Δεν τα μάθες ? χρωσταει στην τραπεζα..εσυ γιατι εισαι εδω?Τι κανεις μ'εστην νυχτα??Ευα κλαιες?
Ε;Εδω ξεκινησαν ολα..
Λ;Ποια ολα??
Ε;Τη; ζωης μου τα χαλασματα...τελοσπαντων θα με πας σπιτι σε παρακαλω?
Λ;Ελα κουκλα μου μεσα θα μπουτιασεις..

Στελιος-Νορα-Αντρεας..
Στ;Λοιπον κρατα τζιλιες εξω να την φτοιαξω και αυτο ειναι....
Αντρεα;
Ν;Τι θα μου κανεις?
Στ;Οτι και χθες....
Ν;Οχι,αλλο βιασμο σε κετευωω...
Στ;Ο τελευταιος για αποψε ..... Αυριο θα πας στην δικη για την υποθεση του Σπανου..θα τον αθωοσης αν δεν θες χειροτερα την επομενη φορα που τα κορμια μας θα γινουν ενα....
Ν;Ενταξη αυτο θα κανω(τρομαγμενα..)

Αυτο εκανε τον αθωοσε..και πηγε σπιτι της με τον αγαπημενο της Λουκα..που οταν της μιλουσε για σεξουαλικη επαφη αρνιοταν απ'την αηδια που ενιωθε στο σωμα της...

Λ;Ελα τωρα ρε μωρο μου που δεν θες....
Ν;Λουκα μου ,ακου πρεπει κατι να σου πω επιγον.......
Λ;Πες μου.......
Ν;Στην Αιγινα ο Στελιος με......
Λ;Με.........ειπε αγαπη μου και τα σχετικα......αστα αυτα......
Ν;Οχι , κατι χεροτερο..........
Λ;Τι εκανε??
Ν;Με βιασε.......
Λ;ΤΙΙΙ??????????????????????????????????????????????????????????????
Ν;Αυτο που ακουσες αθωοσαμε τον Σπανο....
Λ;Γι'αυτο εισαι θλημμενη.....
Ν;Οχι,Μονο..
Λ;Αλλα τι αλλο
Ν;Ξερω ακομα ειμαι 100% σιγουρη πως εφταιγε...........δεν επρεπε να αθωοθη..........
Χτυπα το τηλεφωνο της Νορας και ηταν ο Στελιος.......
Ν;Τολμας και με περνεις? Γελειε,κρετινε,καραγκιοζη .....
Στ;Μωρε μπραβο πλουσιο λεξιλογιο.....
Ν;Λεγε τι θες??
Στ;Να σταματησεις να με βριζεις.....
Ν;Να χερεσε που δεν λεω κι αλλα.......
Στ;Πες εγω εδω θα'μαι και θα ακουω.....
Ν;Να χερεσε που δεν εισαι κοντα γιατι θα σαι δερνα κιολας...
Στ;Οπως το ξυλο που εφαγες απο μενα πριν 2 μερες??
Ν;Μην μου το θυμιζεις...
Στ;Τοτε σκασε και ακου..Υπαρχουν καμερες στο σπιττι σου ιδιετερως στο δωματιο σου ζουζουνα για να βλεπω τι κανεις να σε προσεχω.......προσεχε γιατι ξερω οτι μιλησες και ειπες τι εγινε δεν μου κανει κοπο να ρθω να σε σαπισω στο ξυλο.....
Ν;Καλα........

Στην επομενη σηζητηση Νορα-Λουκα τσακωθηκαν και του ειπε το πρωι να μην πατισει ποδι στην δουλεια.....να παρεςι αδεια......

Η Ευα πηγε στην Εδεμ και χαζευε...Μετα απο λιγο καταυθανει και ο Μανος.......
Μ;Γιατι ηρθες εδω?
Ε;Καθησε εδω διπλα μου...
Καθονται μαζι αγκαλια (και θα περασουν την μερα μαζι)...

Ο Λουκας παει στο γραφειο καμαρωτος καμαρωτος και η Νορα με το που τον βλεπει του πεταει οτι βρισκει μπρος της...
Λ;Παυσατε πηρ...!!!! Με ανθος δεν βρηκα σημαια!Κιδνυνευω?
Ν;Ναι..
Λ;Ελα με τα χρυσα μου τα χερακια το εκοψα..
Ν;Ειπα κινδυνευεις..
Λ;(παει να φυγει)
Ν;Που πας..??
Λ;Φευγω αφου κινδυνευω εδω..
Ν;Ελα εδω....Λουκα .. ελα εδω...
Λ;Θα φαω καμια αναποδη παλι..
Ν;ή θα ερθεις ή θα ρθω εγω...
Λ;Α Παναγια μου...εφυγα τρεχωντας δηλαδη.....
Ν;Τρεχει πανω του.τον φιλα , τον αγκαλιαζει...

Βραδυ...μετα τα πρωινα που ειπαν η Ευα-τον Μανο...ειχε τα νευρα του μαζι της...και την περιμενε στην πορτα....την ωρα που θα πηγαινε δουλεια.....

Ν;Ευα?
Ε;Τι θες εσυ εδω?
Μ;Να μιλησουμε..
Ε;Οχι ,τωρα Μανο οχι ,,,πρεπει να παω στην δουλεια..
Μ;Ξεχνα την δουλεια..ελα να μιλησουμε........
Ε;Εχω δουλεια λεμε βρε αγορακι μου...
Μ;Αστην μια μερα......πρεπει να μιλησουμε..
Ε;Το θεμα??
Μ;Για την κορη μας...Αυτην που δεν μου ειπες τοσο καιρο..και μου το ειπες το πρωι στην Εδεμ...
Ε;Σ'ακουω λοιπον.......
Μ;Οχι , εδω.......ελα μαζι μου......
Ε;Εχω και δουλεια ξερεις να παω......

Ο Μανος εκνευρισμενος την παει με το ζωρη....(την βια..)

Ε;Γιατι με εφερες εδω?
Μ;Για να τα πουμε ολα να ξεκαθαρισουμε...
Ε;Σου ειπα οτι δεν εχω χρονο πρεπει να παω στην δουλεια....και επιμενες..
Μ;Τερμα η δουλεια..σε προσλαμβανω εγω.......
Ε;Εσυ σαν τι??


Μ;ΣΑΝ ΜΑΝΑ......

Η Ευα του γυριζει ενα χαστουκι και αυτος παει να της το ανταποδωσει αλλα στην κινηση μενει....
Ε;Γιατι με ταπεινωνεις ετσι??
Μ;Απο ποτε η μητρωτητα ειναι ταπεινωση?"?
Ε;Απο τοτε που προσπαθεις να μου την επιβαλεις.......
Μ;Ας ησουνα μανα οταν επρεπε αν δεν ησουνα θα γινεις απο δω και περα..Αρκετα σας ταισε η Αγγελα....
Ε;Τι ειναι αυτα που λες??
Μ;(θυμωμενα);Την αληθεια
Ε;Να μην θυμιθω δηλαδη οταν εγω περιμενα την μερα του γαμου μας πως και πως εσυ ετρεχες πισω απ'τα φουστανια της Μελιτας και με ειχες απατισει.....
Μ;Μην σκαλιζεις το παρελθον μιλαμε για μας στο ΤΩΡΑ..
Ε;Να τα σκαλισω ακομα λιγο..οταν ειχα πει ΟΧΙΙ στην εκκλησια γι'αυτο τον λογο..και με τον Στεφανο οταν πηγα και ειχα γεννηση ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ...δεν ησουν..εκει..
Μ;Να σου πω φτανει...θα κανεις αυτα που σου λεω , θα γινεις γυναικα μου ,του σπιτιου μου και εκεινη η δουλεια κομμενη..εχω και γω δικαιωματα σε ΟΛΑ μας τα παιδια...και δεν θελω η κορη μου η Μαριλια να με μισα....
Ε;Εχουμε και πολλα?? 3 εχουμε.! και τα δικαιωματα σου να τα βαλεις εκει που δεν πιανει μελανι! Ειναι αργα να τα θυμιθεις τωρα...
Και η μεγαλη σου η κορη η Μαριλια σε μισησε γιατι εβλεπε με τον απεσιο τροπο που μου φεροσουν........
Μ;Δεν ησουν καλη μανα..
Ε;Δεν ημουν γιατι εβαλα εσενα .πανω απ΄'το παιδι μου,,
Μ;Φτηνες δικαιολογιες...οταν γεννησες αν δεν ειχες φυγει θα μουν μαζι σου..
Ε;Βιαζεσε ρε Μανο βιαζεσε να βγαλεις συμπερασματα και προπαντων να με ενοχοποιησεις.....
Μ;Ελα λιγο εδω...
Ε;(Πηγε)
Ο Μανος την πηρε αγκαλια ,την φιλησε και της ζητησε να σταματησουν να τσακωνονται...

Η Νορα οταν ξαναεπιστρεφει στο γραφειο του Λουκα ηταν εξαγριωμενη......
Λ;Τι εχεις Νορακι??
Ν;Καπιος εστειλε κατι βιντεο πρωστιχα στο δικαστηριο....με ολο ιδια την υπογραφη μου..
Λ;Πιος [email=μ@#κ@5]μ@#κ@5[/email] ??
Ν;Δεν ξερω ...Μονο η παρεα της Φεγγαροπετρας γνωριζει και μπορει να την κανει ορθα...
Λ;Δεν ξερω ..εγω δεν το εκανα παντως...Ειδες το περιεχωμενο??
Ν;Οχι αλλα ακουσα πως ειναι πολυ προστιχο και στον διαδρομο οταν περνουσα με εφτηναν οι συνασελφοι και δεν το ξερω το γιατι δεν το γνωριζω....














Λ;Δεν ξερω ..εγω δεν το εκανα παντως...Ειδες το περιεχωμενο??
Ν;Οχι αλλα ακουσα πως ειναι πολυ προστιχο και στον διαδρομο οταν περνουσα με εφτηναν οι συνασελφοι και δεν το ξερω το γιατι δεν το γνωριζω....

Εκει πηρε το τηλεφωνημα απ'τον Στελιο........
Ν;Τι θελεις ρεεε??
Στ;Εμαθα για τα βιντεακια!χαχαχα!!
Ν;Γιατι γελας?? Εχεις καμια αναμιξη??Ξερεις το περιεχωμενο στ βιντεο??
Στ;Ναι σε ολα τα ερωτηματα σου!!
Ν;Πιο ειναι το περιεχωμενο...Στελιο τι εχεις κανει(ανησυχη)
Στ;Εμας...
Ν;Οταν λες εμας?? Τι εννοεις??

(χτυπαει το τηλεφωνο του Λουκα)
--->Λ;Ναι?
Νικ;Τι ηθελες?
Λ;Εσυ με παιρνεις ...εγω πρεπει να θελω κατι??
Νικ;Ηλιθιε.......μου εστειλες μυνημα να σε παρω επειδη δεν ειχες πολυ καρτα και ειπες ειναι επιγον......ελπιζω να ΕΙΝΑΙ επιγον αλλιως θα σε παρει και θα σε σηκωσειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.........
Λ;Α!ναι!!!Σε ηθελα!!!!!
Νικ;(ειρωνικα) Α!ναι!! Σε ηθελα!!!!!
Λ;Σκασε και ακου ειναι σοβαρο.....
Νικ;Πες ανισηχησα τωρα..
λ;Ελα στο γνωστο μπαρ...!<-------------

Ν;Οταν λες εμας?Τι εννοεις?? Τι εκανες ρε Στελιο??
Στ;Εμας γυμνους να κανουμε παθιασμενο ερωτα...στην Αιγινα....ας το δει και ο Λουκας ....ου χαρες που θα κανει...
Ν;Εισαι τελειως προστιχως......χηδαιως....με κανεις να ντρεπομαι....
Στ;Καλα κανεις.....εγω καθολου.....!!!
Ν;Εσυ πως να ντραπεις πασα μου?Αντρες ειδαν τα βιντεο..Ενω δεν σκεφτηκες ως γυναικα .....εγω πως θα ενιωθα......
Στ;Ναι , δεν με ενδιεφερε κιολας! Παντως καιγομαι για μια ακομη επαφη...θα τα ξαναπουμε χαχα
Ν;(φωναζε);Καθαρμα καθαρμα(εκλαιγε)

Ο Λουκας σαν ηταν στο γραφειο του και ετοιμαζε τα χαρτια που θα εδινε στον Νικολα για το θεμα της Δαφνης και του ιδιου εννοειται μολις ακουσε την Νορα να φωναζει και να κλαιει ετρεξε κατευθιαν στην αγκαλια της..
Λ;Τι εχεις Νορα μου??
Ν;Με εχει κανει ρεζιλι σε ολο το γραφειο...τωρα εξηγειται γιατι ολοι με φτηνουν οταν περναω απο μπροστα τους......
Λ;Πιος??Πες μου απλα πιος??
Ν;Ο Στελιος
Λ;Ο γνωστος ?
Ν;Οχι , ο αγνωστος......Λουκα μην με ειρωνευεσε ουτε να με ρωτας βλακιες.....
Λ;Καλα μωρο μου..το συζηταμε αλλη ωρα......εγω παω στο γνωστοτατο μπαρ να πω λιγο για το θεματακι του ατελιε της Δαφνης..
Ν;Πηγαινε καμαρι μου..ασε με και συ μονη μου.....να 'ρθουν να με κακοποιησουν παλιι....και να με γυρευετεε...Λουκα δεν αντεχω..
Λ;Αντεχεις ζωη μου......κορμαρα μου εσυ....!!!! Θα γυρισω δεν θα μεινω!
Ν;Το ελπιζω
Ο Λουκας την φυλαει με τρυφεροοτητα και πολυ αγαπη κσι παει στο μπαρ..

Στο μπαρ......
Νικ;Επιτελους ηρθες θα φευγα..
Λ;Εγινε κατι στο γραφειο και αργισα ηταν η Νορα λιωμα με το περιστατικο..
Νικ;Πιο περιστατικο ? Τι εγινε??
Λ;Ο Στελιος εστειλε στο δικαστηριο ενα προστιχο βιντεο που εκανε η Νορα παθιασμενο ερωτα μαζι του χωρις την θεληση της μονταρισμενο....
Νικ;Ενταξη θα της περασει....στο θεμα μας τι ηθελες....??
Λ;Ωδευεται να χασετε το ατελιε......
Νικ;Γιατιι????
Λ;Ηθελε η Δαφνη να κανει αλλαγες διακοσμητικες στο σπιτι σας ,τις οποιες πρεπει να εχεις ειδη προσεξει..
Νικ;Της προσεξα..Τι κανουμε??
Λ;Βαλε μια υπογραφη εδω και το χρεως θα μεταβιβαστει σε μενα..
Νικ;Στον ηλιο μοιρα Λουκακο..και θα το χρεωθεις εσυ??
Λ;Εσυ χρεως μου το και ξερω πως θα το φτοιαξω......
(υπογραφη ο Νικολας και μπαινει της πορτας ο Μανουλης!))
Νικ+Λ;Καλως τον
Μ;Τι εγινε παιδια ? Παλι εδω ειστε?

rafaelloua15

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Εδεμοχώρα-Κύπρο ή ακόμα και στην αγκαλιά του Παναγιώτη Μπουγιούρη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από noraloukas_feggaropetra! Κυρ Φεβ 13, 2011 4:20 pm

Αχ αυτός ο Στέλιος ήσυχη την Νόρα δεν την αφήνει!
Νόρα+Λουκάς Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 971576 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 971576 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 971576
Εύα+Μάνος Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 778515 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 778515 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 778515 Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 778515

Θέλ συνέχεια!
noraloukas_feggaropetra!
noraloukas_feggaropetra!
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από rafaelloua15 Κυρ Φεβ 13, 2011 4:22 pm

Νικ;Στον ηλιο μοιρα Λουκακο..και θα το χρεωθεις εσυ??
Λ;Εσυ χρεως μου το και ξερω πως θα το φτοιαξω......
(υπογραφη ο Νικολας και μπαινει της πορτας ο Μανουλης!))
Νικ+Λ;Καλως τον
Μ;Τι εγινε παιδια ? Παλι εδω ειστε?
Νικ;Για σενα λεγαμε...
Μ;Σοβαρα??Με σχολιαζατε?Με στηνατε στον τοιχο?
Νικ;Καρμαρε οχι , τιποτα τετοιο...
Μ;Χμμ...καλα..
Λ;Λοιπον εγω θα πρεπει να φυγω..παω στην Νορα της...ειχα πει θα γυρισω συντομα σπιτι......
Νικ;Αντε μην την πιασουν οι ανισηχιες παλι....γρηγορα..
Μ;Ποιες ανισυχιες ??Τι εγινε??
Νικ;Θα στα πω εγω..

Λ;Εισαι καλυτερα αγαπη μου?
Ν;Με τα δακρυα δεν με βλεπεις?
Λ;Ελα ρε μωρο μου θα ξεχαστει...
Ν;Να ξεχαστει το φωτογραφικο υλικο δεν ξεχνιετε...
Λ;Εισαι σιγουρη πως δεν εχεις κανει κατι μαζι του με την θεληση σου??Γιατι λενε πως η γλωσσα του σωματος...οτι γλυγει στο παρελθον ποθει και στο μελλον...
Ν;Πιος τα λεει αυτα??
Λ;Λουκας Βενετης....!!!1
Ν;Βλακιες λεει να του πεις...τετιος βλακας που ειναι....
Λ;Ρε Νορα >. Εγω βλακας????
Ν;Εσυ που δεν με πιστευεις ..που δεν πιστευεις στο κοριτσακι σου..Αλλο κακο να μην μας βρει..
Λ;Βαλε κρανος και καλυψου .. θα 'χουμε επιπλοκες...
Ν;Ευα?Πως απο δω??
Λ;Και δεν ισχυει το "ειδα φως και μπηκα" ..
Ε;Ηρθα να δω το αφεντικο σας..
Λ;(ανισυχως);Δεν πιστευω να πας και κανεις καμια βλακια..
Ε;(θυμωμενα);Λουκα κοιτα την παρτυ σου..Η Νορα την δικια της και γω την δικια μου..Συνενοηθηκαμε??
Λ;(Φωναζωντας)Ευα?? Τι προκειται να κανεις??
Ε;Θα μαθετε συντομα(μπενει με ολο θυμο στο γραφειο..)
Ν;Και τωρα τι κανουμε Λουκα??
Λ;Χτυπαμε μια μπιρα να στανιαρουμε.. ( )
Ν;Καλα μα σοβαρομιλας τωρα Λουκα?Εδω ειμαστε αναμεσα στην σκυλα και στην Χαριτη..
Λ;Και τι να κανω??Να την πιασω απ'το μαλλι να την βγαλω απ'το γραφειο??
Ν;Οχιι..Ειναι θυμα του θεματος...ομως δεν μπορουμε να πουμε οτι ειναι τρελλη και να μην την πιστεψει..
Λ;Σωστο και αυτο..
Βγαινει η Ευα εκνευρισμενη και το σηζητανε και παει κατευθειαν στο σπιτι του Μανου......
Ε;Γιατι το εκανες αυτο??Δεν ειπαμε οτι θα της το πουμε με τον καιρο ή αλλιως με τροπο?
Μ;Ηθελα απλως να της πλησιασω..
Ε;Κακως..οτι πλησιαζει το καις...θα την καψεις.....
Μ;Τι θα πει αυτο?
Ε;Μανο η Μαριλλια δεν τρωει κουτοχορτο ..μια χαρα καταλαμβαινει.....
Μ;Ας καταλαβει για τους γονιους της μιλαμε...
Ε;Δεν μου λες...για πιον γαμο της ελεγες στην Εδεμ?
Μ;Τον δικο μας..Εμεις θα παντρευτουμε ακομα κιαν χρειαστει να σε σειρω δεμμενη..
Ε;Μα δεν σου ειπα την αληθεια ..ζητωντας γαμο..
Μ;Εδωπου ειμαστε πρεπει να γινει...
Ε;Και θα γινει γιατι ετσι πρεπει?
Μ;Γιατι Ευα αφου σ'αγαπω και μ'αγαπας...
Ε;Ωρες ωρες ευχομαι να μην σε γνωριζα.....(φευγει)

Επομενη μερα..
Στο γραφειο..
Λ;Ασε αυτο το μελαγχολικο υφος αγαπη μου και ελα..το υπεροχο τριανταφυλλο...
Ν;Χθεσινο!
Λ;Αυτο βρηκα!!!!!
Ν;Βαριοσουν να μου κοψεις αλλο..( )
Λ;Αστο..ας δουμε λιγο αυτην την δικογραφια....*ο Λουκας αρχιζει..*
Η Νορα χαζευε το τριανταφυλλο...
Λ;εεε ιιιιιι πριγκιπεσσα??Ακουσαμε λεξη αποσα λεω τοση ωρα?
Ν;Ολα συνεχισε...
Λ;Να μαθουμε και μεις για που ταξιδευεις?
Ν;Λουκα δεν ξερω τι θα απο γινω με τις "ορεξεις" του Στελιου..
Λ;Να τρωει να του πεις...στην επομενη επαφη...για να μην τες φαει κανονικα και με τον νομο απο μενα...

Ο Μανος ειδοποιησε την παρεα της Φεγγαροπετρας να παει απο κει..
Μ;Απ'ην στιγμη που εφτασε η Αμαλια στον πατερα μου κινδυνευουμε...
Ν;Τι θελει και αυτη και ανακατευετε?
Μ;Δεν ξερω..Λεω να φτοιαξουμε χαρτια..που να αναγνωριζετε η Μαριλια ως παιδι δικο μου και της Ευας..να περεασει η κυδεμονια στην Ευα να παρει ενα ποσο η Μαριλια....
Ν;Εξυπνο..
Μ;Αμα σε ρωτισει...Θα κανεις το κοροιδω...
Λ;!~Το'χει~!
Μ;Και σενα αμα σου πει ..προχωραμε..
Λ;Ακαθεκτοι!!!
Ε;Εγω θα μιλησω στην μανα μου να της εξηγισω..
Μ;Οκ..

Πισω στο γραφειο οι δικηγοροι μας..
Η Νορα τσακιζε μια σοκολατα..και απλωνε στον καναπε του γραφειου....
Σηκωστηκε και αλλαξαν θεσεις με τον Λουκα.....
Επιστρεφωντας στην θεση της...
Ν;Φταιω εγω τωρα να σου ριξω μια δικογραφια στο κεφαλι?αλλα απο κακουργιμα..Για να σου'ρθει και βαρια(τον χαστουκιζει)
Λ;Φροντισε μονο να μην με αφησεις ανεστητο γιατι θελω να μαθω λεπτομεριες..
Ν;Για την σοκολατα που μου τσακισες..??
Λ;ΝΑΙ , δυο φορες!!!Μανιακη με τις σοκολατες εγινες...για το καινουργιο σου αμορε?
Ν;Λουκα στο γραφειο σου γρηγορα..Φυγε..
Λ;Αγαπη που γινεςς...δικοπο μαχαιρι..
Ν;Εξωωωωω..

rafaelloua15

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Εδεμοχώρα-Κύπρο ή ακόμα και στην αγκαλιά του Παναγιώτη Μπουγιούρη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Κυρ Φεβ 13, 2011 9:47 pm

ΥΠΕΡΟΧΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΟΥ , ΥΠΟΚΛΕΙΝΟΜΑΙ !!! Very Happy
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 13, 2011 9:52 pm

Τέλειες ΟΛΕΣ οι συνέχειες!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3 - Σελίδα 3 Empty Απ: Νορα Λουκας = Μια ιστορια Αγαπης ! <3

Δημοσίευση από rafaelloua15 Κυρ Φεβ 13, 2011 10:32 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΥΠΕΡΟΧΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΟΥ , ΥΠΟΚΛΕΙΝΟΜΑΙ !!! Very Happy
Eyxaristw ηρω μου απο αυριο θα μπω στην ρουτινα στο γραψιμο κανονικα καιμε τον νομο!

rafaelloua15

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Εδεμοχώρα-Κύπρο ή ακόμα και στην αγκαλιά του Παναγιώτη Μπουγιούρη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης