Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!!

+3
noraloukas_feggaropetra!
viki foka-veneti
nora1
7 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!!

Δημοσίευση από nora1 Τετ Φεβ 09, 2011 11:50 pm

maria15 έγραψε:Υπέροχο και πολύ γλυκό!!! Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576
Περιμένω το επόμενο και τελευταίο!!!
Χαίρομαι που σου άρεσε!
Το επόμενο θα το βάλω αύριο!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!!

Δημοσίευση από nora1 Τετ Φεβ 09, 2011 11:53 pm

viki foka-veneti έγραψε:Ειναι φανταστικο!!!!Περιμενω συνεχεια!!!!
Χαίρομαι που σου αρέσει Βίκυ μου! Η συνέχεια αύριο το απόγευμα! Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 738530
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!!

Δημοσίευση από nora1 Πεμ Φεβ 10, 2011 9:23 pm

Λοιπόν, ήρθε η ώρα να βάλω και το τελευταίο! Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 297830
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!!

Δημοσίευση από nora1 Πεμ Φεβ 10, 2011 9:48 pm

ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ Νο 5
Συνέχεια! Μέρος Τέταρτο ( και τελευταίο)


Λοιπόν, θα σας μεταφέρω και πάλι μερικούς μήνες μετά!

Βρισκόμαστε στα επόμενα Χριστούγεννα! (μαζέψτε τις τούρτες! Ξέρω, προχώρησα πολύ, αλλά τι να κάνουμε! Έτσι είμαι εγώ!) Η Νόρα και ο Λουκάς εξακολουθούν να ζουν ευτυχισμένοι μαζί με την κόρη τους, την οποία βάφτισαν Αγάπη. Δεν έχουν αλλάξει πολλά πράγματα στη ζωή τους, παρά μόνο το γεγονός πως μετά την επιτυχία της επέμβασης της Νόρας, είναι πιο ξέγνοιστοι για το μέλλον.

Μεταφερόμαστε λοιπόν στην οικία Βενέτη, όπου η Νόρα και ο Λουκάς προσπαθούν να ετοιμάσουν το σπίτι, μιας και το βράδυ θα μαζευτεί εκεί όλη η παρέα της Φεγγαρόπετρας! (χωρίς Μελίτα και Στέφανο εννοείται!) Ο Λουκάς έχει αναλάβει τη μαγειρική, ενώ η Νόρα το συγίρισμα, μιας και με την μπέμπα στο σπίτι επικρατούσε χαμός! Όμως το κλάμμα της μικρής εισέρχεται στο παρασκήνιο!

Ν:Ωχ, ξύπνησε το μωρό!
Λ:Ναι, την ακούω! Γκρινιάρα σαν εσένα!
Ν:Λουκά, είσαι κακός! Γι'αυτό και θα τιμωρηθείς!
Λ:Πώς?
Ν:Θα φτιάξεις το γάλα της μικρής! Όταν έρθω, το θέλω έτοιμο!
Λ:Μάλιστα! Τι να κάνει ο δόλιος πατέρας, θα το κάνει το γάλα της μικρής!
Ν:Άσε τα πολλά και άρχιζε!
Λ:Ό,τι πείτε κυρία!
Ν:Και σοβαρά!

Η Νόρα πάει στο δωμάτιο της μπέμπας, η οποία μόλις βλέπει τη μαμά της σταματάει να κλαίει και απλώνει τα χεράκια της για να την πάρει αγκαλιά!

Ν:Μπράβο το κοριτσάκι μου το όμορφο! Καλημέρα αγάπη μου με τα κατακόκκινα μαγουλάκια! Έλα να αλλάξουμε πάνα και ρουχάκια και να πάμε μέσα για να πιούμε το γάλα που μας ετοιμάζει ο μπαμπάς! Ναι, καλά να πάθει! Να μάθει να μιλάει άλλη φορά! Και το βράδυ θα έρθουν η νονά, ο νονός, η θεία Δάφνη και ο θείος Νικόλας με το Μάριο, τη Μαρίλια και τον Άγγελο! Ναι, αγάπη μου!

Η Νόρα λοιπόν συνεχίζει να μιλάει στη μικρή, ενώ την αλλάζει και αυτή γελάει συνεχώς!
Έπειτα πηγαίνουν στην κουζίνα για να φάει η μικρή και μετά τη βάζουν στο πάρκο για να συνεχίσουν τις δουλειές του σπιτιού.

Ν:Μωρό μου, σε λίγο πρέπει να πας να πάρεις και τούρτα!
Λ:Ναι, τι θα κεράσουμε τον ταρίφα? (ειρωνικά)
Ν:Καλά, άσε την γκρίνια τώρα! Α, να σου πω! Τα φαγητά έτοιμα ή ακόμα?
Λ:Τώρα, σε δέκα λεπτάκια τα βγάζω!
Ν:Ωραία!
Λ:Εσύ τελείωσες με το συμμάζεμα?
Ν:Ναι, όλα τέλεια!
Λ:Ωραία! Να χαλαρώσουμε και λίγο!
Ν:Ναι! (ακούγεται το κινητό της) Η Δάφνη! Τι να θέλει τώρα?
Λ:Ε, σήκωσέ το να μάθουμε!
Ν:Έλα Δαφνούλα!.. Ναι, όλα έτοιμα!... Εσείς πότε θα έρθετε?... Α, εντάξει! Θα σας περιμένουμε τότε!... Ναι, Δάφνη, εντάξει!... Μην ανησυχείας, όλα θα γίνουν στην ώρα τους!... Ναι, θα προσέχω σου είπα!... όχι, δεν θα κουραστώ!... Έλα, γεια σου τώρα!... Γεια! (κλείνει το τηλέφωνο)
Λ:Τι ήθελε αγάπη μου η Δάφνη?
Ν:Τίποτα σοβαρό! Να μας ενημερώσει πως θα έρθουν όλοι κατά τις 11.
Λ:Τόσο αργά?
Ν:Ναι, γιατί η Εύα θέλει να βάλει τον μικρό για ύπνο, έτσι ώστε να μην κοιμάται όταν αλλάζει ο χρόνος.
Λ:Α, ωραία! Δεν πειράζει, θε περάσουμε περισσότερο χρόνο οι τρεις μας!
Ν:Ναι! Άντε, βγάλε το φαγητό κι έλα να καθίσουμε μαζί με την κόρη μας!
Λ:Έρχομαι! Ορίστε, έτοιμο το βραδινό μας!
Ν:Τέλεια! Έλα τώρα να με πάρεις μια αγκαλιά! Τόσες ώρες έχεις να με φιλήσεις!
Λ:Απορρώ πώς μπόρεσα να κάνω κάτι τέτοιο! Είμαι απαράδεκτος! (την αγκαλιάζει και τη φιλάει παθιασμένα)
Ν:Σ'αγαπώ!
Λ:Κι εγώ! Πάρα πολύ! (φιλιούνται)

Μια φωνούλα την μικρής τους κόρης τους διακόπτει και τους κάνει να δώσουν και σ'εκείνη σημασία!

Ν:Μάλλον η μικρούλα μας διαμαρτύρεται!
Λ:Ε, δε σου είπα ότι σου έμοισε? Ζηλιάρα, σαν τη μαμά της!
Ν:Ε, όταν ο άλλος αγαπάει ζηλεύει Λουκά μου! Κι έσυ έχεις κάνει πολλά στο παρελθόν με αυτή την δικιολογία, μην το ξεχνάς!
Λ:Και να θέλω, γίνεται? Άσ'τα όμως τώρα όλα αυτά και φέρε το κοριτσάκι μας εδώ!
Ν:Τώρα!

Η Νόρα παίρνει τη μικρή από το πάρκο και την βάζει στο καναπέ, όπου δίπλα της κάθονται αυτή και ο Λουκάς. Και αρχίζουν να παίζουν όλοι μαζί!

Ν:Πανέμορφη είναι!
Λ:Πήρε από τη μαμά της!
Ν:Και από τον μπαμπά της!
Λ:Ε, λογικό! Από ποιον άλλο να έπαιρνε?
Ν:Δίκιο έχεις! Όμως είναι το πιο σημαντικό πράγμα στη ζωή μου!
Λ:Κι εγώ? Εγώ δεν έχω καμία αξία?
Ν:Εσύ μωρό μου έχεις τη δική σου ανεκτίμητη αξία! Αν δεν ήσουν εσύ, δεν θα κρατούσαμε τώρα στην αγκαλιά μας αυτό το υπέροχο πλάμα!
Λ:Ναι, δίκιο έχεις! Και αυτό εδώ το μωράκι θα μας ενώνει για πάντα!
Ν:Και θα μας ολοκληρώνει για μια ζωή!
Λ: (την φιλάει τρυφερά) Να ξέρεις πως πάντα θα είμαι δίπλα σας, ό,τι κι αν γίνει!
Ν:Το καλό που σου θέλω Λουκάκο! (τον ξαναφιλάει)

Τότε η μπέμπα τους ακούγεται και λέει τις πρώτες της λέξεις!

Μπέμπα:Μπαμπά, μαμά!
Ν:Λουκά! Λουκά, το άκουσες αυτό?
Λ:Εσύ τι λες? Να μην το άκουσα?
Ν:Το μωράκι μας είπε τις πρώτες του λεξούλες! (συγκινημένη)
Λ:Πρώτα μπαμπά είπε! Και μετά μαμά!
Ν:Αυτό είναι το θέμα μας? Η διαφορά λίγων δευτερολέπτων? Σημασία έχει πως μίλησε!
Λ:Ε, τι θα έκανε βρε Νόρα? Το αμίλητο νερό ήπιε?
Ν:Αμάν ρε παιδί μου αυτό το κρύο χούμορ σου!
Λ:Καλά, μην τα παίρνεις τώρα! Πρέπει να χαρείς αυτή την υπέροχη στιγμή!
Ν:Ναι, τώρα το θυμήθηκες!
Λ:Δεν το ξέχασα ποτέ!
Ν:Λουκά! (προσπαθώντας να δείξει αυστηρή)
Λ:Αγάπη μου! (την φιλάει)

Και η ώρα πέρασε! Έφτασε το βράδυ και περίμεναν τους υπόλοιπους να έρθουν για να γιορτάσουν μαζί το νέο χρόνο!

Ο Λουκάς φορούσε ένα μαύρο κοστούμι.

Λ:Αγάπη μου, έτοιμες είστε?
Ν:Ναι, μωρό μου! Να'μαστε κι εμείς!

Νόρα:Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 ImagesCAIY7R6H
Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 ImagesCA439SMK

Μπέμπα:Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 1-15-07-Blog__2

Λ:Πωπωπω κάτι γυναικάρες!
Ν:Πώς σου φαινόμαστε?
Λ:Κούκλες, όπως πάντα!
Ν:Κι εσύ όμως δεν πας πίσω!
Λ:Σ'ευχαριστώ! Να σου πω, πότε θα έρθουν επιτέλους? 11.10 πήγε!

Τότε ακούγεται το κουδούνι.

Ν:Καταφωνή! (ανοίγοντας την πόρτα)
Λ:Δεν έλεγα να μου πέσει το λαχείο?
Νικ:Τι λες πάλι ρε χασοδίκη?
Λ:Τίποτα, τίποτα! Δε μου λες ρε ταρίφα, τι κάνατε τόση ώρα? Βαρεθήκαμε να σας περιμένουμε!
Μ:Μιλάει τώρα επειδή αργήσαμε 10'! Τι να πούμε εμείς που σας περιμένουμε πάντα τόσες ώρες!
Δ:Σταματήστε τώρα! Φτάνει! Χαρούμενη μέρα έχουμε!
Λ:Σωστά! Καθίστε να φάμε!

Και κάπως έτσι φτάνει και η ώρα της αντίστροφης μέτρησης για την άφιξη του νέου χρόνου!

Όλοι:Πέντε, τέσσερα, τρία, δύο, ένα! Καλή χρονιά!

Όλοι φιλιούνται και αγκαλιάζονται μεταξύ τους ευχόμενοι ο ένας στον άλλο για το νέο χρόνο που μόλις μπήκε!

Λ:Αγάπη μου, χρόνια πολλά!
Ν:Και καλά ελπίζω!
Λ:Αν είμαστε μαζί, εννοείται πως θα είναι!
Μ:Άντε παιδιά, σας εύχομαι το νέο έτος να σας φέρει κι ένα ακόμη μωράκι!
Ν:Ε, μην βιάζεστε! Σε 7μησι μήνες περίπου βλέπουμε!
Μ-Νικ-Ε-Λ:ΤΙ???
Λ:Μωρό μου, τι εννοείς?
Ν:Αυτό που κατάλαβες αγάπη μου! Σε λίγους μήνες θα έχουμε στην αγκαλιά μας άλλο ένα μωράκι!
Λ:Μωρό μμου, τι λες τώρα?! Αυτά είναι υπέροχα νέα! Από πότε το ξέρεις?
Ν:Εδώ και λίγες μέρες!
Λ:Και γιατί δεν μου το είπες?
Ν:Ήθελα να σου κάνω Πρωτοχρονιάτικη έκπληξη!
Λ:Η καλύτερη έκπληξη που μου έχουν κάνει ποτέ! (την αγκαλιάζει και τη φιλάει παθιασμένα)
Δ:Άντε βρε παιδιά, με το καλό!
Λ:Εσύ το ήξερες, ε?
Δ:Πώς το κατάλαβες?
Λ:Ε, από το τηλεφώνημα το πρωί! Δεν θέλει και πολύ μυαλό! Με όλα όσα της έλεγες ειδικά!
Ε:Τέλος πάντων! Με το καλό Νοράκι μου!

Και οι ώρες, όπως και οι μέρες πέρασαν! Λίγους μήνες μετά απέκτησαν άλλο ένα πανέμορφο κοριτσάκι και δυο χρόνια αργότερα ένα αγοράκι. Αυτά τα τρία παιδάκια συμπλήρωσαν την ευτυχία τους και την αγάπη τους, η οποία έμεινε για πάντα! Και η ζωή τους συνεχίστηκε το ίδιο όμορφα κι ευτυχισμένα για όλα τα υπόλοιπα χρόνια!


ΤΕΛΟΣ

Ελπίζω να σας άρεσε η ιστοριούλα μου και να μην σας κούρασα αυτές τις τρεις μέρες με τις συνέχειες!!
[
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!!

Δημοσίευση από maria16 Πεμ Φεβ 10, 2011 10:00 pm

Αχχχχχχχ υπέροχο!!! Ειδικά που ονόμασες την μπέμπα Αγάπη Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576
Καλέ από μπεμπική ιστοριούλα, έγινε όλοκληρο Λουκανορικό Σενάριο Very Happy
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!!

Δημοσίευση από nora1 Πεμ Φεβ 10, 2011 10:05 pm

maria15 έγραψε:Αχχχχχχχ υπέροχο!!! Ειδικά που ονόμασες την μπέμπα Αγάπη Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576
Καλέ από μπεμπική ιστοριούλα, έγινε όλοκληρο Λουκανορικό Σενάριο Very Happy
Χαίρομαι που σου άρεσε! Είναι δυνατόν να ονόμαζα την μπέμπα αλλιώς?
Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 225777 Αυτό Μαρία μου το παρατήρησα κι εγώ, αλλά ευτυχώς έβαλα και τη συμμετοχή της μπέμπας στο σενάριο κι έτσι το έσωσα λιγάκι, αν και νομίζω πως έχεις δίκιο! Μάλλον στο επόμενο θα πρέπει να επικεντρωθώ μόνο στην μπέμπα! Δεν θέλω να μου παραπονιέστε! Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 32026
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!!

Δημοσίευση από maria16 Πεμ Φεβ 10, 2011 10:21 pm

nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:Αχχχχχχχ υπέροχο!!! Ειδικά που ονόμασες την μπέμπα Αγάπη Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576
Καλέ από μπεμπική ιστοριούλα, έγινε όλοκληρο Λουκανορικό Σενάριο Very Happy
Χαίρομαι που σου άρεσε! Είναι δυνατόν να ονόμαζα την μπέμπα αλλιώς?
Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 225777 Αυτό Μαρία μου το παρατήρησα κι εγώ, αλλά ευτυχώς έβαλα και τη συμμετοχή της μπέμπας στο σενάριο κι έτσι το έσωσα λιγάκι, αν και νομίζω πως έχεις δίκιο! Μάλλον στο επόμενο θα πρέπει να επικεντρωθώ μόνο στην μπέμπα! Δεν θέλω να μου παραπονιέστε! Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 32026
Σωστά Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576
Όχι βρε δεν παραπονέθηκα, απλώς το παρατήρησα και το είπα...δεν πειράζει!!! Laughing
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!!

Δημοσίευση από nora1 Πεμ Φεβ 10, 2011 10:23 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:Αχχχχχχχ υπέροχο!!! Ειδικά που ονόμασες την μπέμπα Αγάπη Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576
Καλέ από μπεμπική ιστοριούλα, έγινε όλοκληρο Λουκανορικό Σενάριο Very Happy
Χαίρομαι που σου άρεσε! Είναι δυνατόν να ονόμαζα την μπέμπα αλλιώς?
Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 225777 Αυτό Μαρία μου το παρατήρησα κι εγώ, αλλά ευτυχώς έβαλα και τη συμμετοχή της μπέμπας στο σενάριο κι έτσι το έσωσα λιγάκι, αν και νομίζω πως έχεις δίκιο! Μάλλον στο επόμενο θα πρέπει να επικεντρωθώ μόνο στην μπέμπα! Δεν θέλω να μου παραπονιέστε! Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 32026
Σωστά Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576
Όχι βρε δεν παραπονέθηκα, απλώς το παρατήρησα και το είπα...δεν πειράζει!!! Laughing
Δεν παραπονέθηκες, αλλά δεν είναι και ωραίο άλλο να λέει ο τίτλος και άλλο να διαβάζεις! Τέλος πάντων! Ελπίζω τουλάχιστον να μην ήταν αποτυχία!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!!

Δημοσίευση από maria16 Πεμ Φεβ 10, 2011 10:30 pm

nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:Αχχχχχχχ υπέροχο!!! Ειδικά που ονόμασες την μπέμπα Αγάπη Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576
Καλέ από μπεμπική ιστοριούλα, έγινε όλοκληρο Λουκανορικό Σενάριο Very Happy
Χαίρομαι που σου άρεσε! Είναι δυνατόν να ονόμαζα την μπέμπα αλλιώς?
Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 225777 Αυτό Μαρία μου το παρατήρησα κι εγώ, αλλά ευτυχώς έβαλα και τη συμμετοχή της μπέμπας στο σενάριο κι έτσι το έσωσα λιγάκι, αν και νομίζω πως έχεις δίκιο! Μάλλον στο επόμενο θα πρέπει να επικεντρωθώ μόνο στην μπέμπα! Δεν θέλω να μου παραπονιέστε! Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 32026
Σωστά Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576
Όχι βρε δεν παραπονέθηκα, απλώς το παρατήρησα και το είπα...δεν πειράζει!!! Laughing
Δεν παραπονέθηκες, αλλά δεν είναι και ωραίο άλλο να λέει ο τίτλος και άλλο να διαβάζεις! Τέλος πάντων! Ελπίζω τουλάχιστον να μην ήταν αποτυχία!
Ε εδώ συμφωνώ....
Όχι δεν ήταν αποτυχία...ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!!

Δημοσίευση από nora1 Πεμ Φεβ 10, 2011 10:36 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:Αχχχχχχχ υπέροχο!!! Ειδικά που ονόμασες την μπέμπα Αγάπη Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576 Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576
Καλέ από μπεμπική ιστοριούλα, έγινε όλοκληρο Λουκανορικό Σενάριο Very Happy
Χαίρομαι που σου άρεσε! Είναι δυνατόν να ονόμαζα την μπέμπα αλλιώς?
Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 225777 Αυτό Μαρία μου το παρατήρησα κι εγώ, αλλά ευτυχώς έβαλα και τη συμμετοχή της μπέμπας στο σενάριο κι έτσι το έσωσα λιγάκι, αν και νομίζω πως έχεις δίκιο! Μάλλον στο επόμενο θα πρέπει να επικεντρωθώ μόνο στην μπέμπα! Δεν θέλω να μου παραπονιέστε! Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 32026
Σωστά Λουκανορική μπουμπού!!! By nora1!!! - Σελίδα 4 971576
Όχι βρε δεν παραπονέθηκα, απλώς το παρατήρησα και το είπα...δεν πειράζει!!! Laughing
Δεν παραπονέθηκες, αλλά δεν είναι και ωραίο άλλο να λέει ο τίτλος και άλλο να διαβάζεις! Τέλος πάντων! Ελπίζω τουλάχιστον να μην ήταν αποτυχία!
Ε εδώ συμφωνώ....
Όχι δεν ήταν αποτυχία...ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ!!!
Χαίρομαι που συμφωνείς!
Ελπίζω όντως να μην ήταν αποτυχία! Ξέρεις, δεν είναι ότι δνε θέλω να γράψω κάτι εντελώς Λουκανορικής μπέμπας, αλλά έχω συνηθίσει κα βάζω και κάτι πιο σχετικό με τα Λουκανορικά σενάρια, γι'αυτό! Πάντως ελπίζω το επόμενο να βγει λίγο πιο σχετικό!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης