Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

5 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τρι Δεκ 14, 2010 6:31 pm

Σεναριο για Λουκανορικη Μπεμπα...
Μερος 1

Βρισκομαστε λιγο πριν την δικη...Τα κοριτσια ειναι μαζεμενα στης Νορας και προσοαθουν να την πεισουν να πει στο Λουκα για το παιδι με επιτυχια...Απο την αλλη τα αγορια δεχονται μια ευχαριστη εκπληξη την επιστροφη του Μανου....
Στο σπιτι της Νορας χτυπα ο Λουκας...
Νορα: Καλησπερα...
Λουκας: Καλησπερα με φωναξες...
Νορα: Ναι περασε θελω να μιλησουμε για κατι σοβαρο...
Λουκας: Σε ακουω...
Νορα: Να βαλω ενα ποτο θα χρειαστει...
Λουκας: Βαλε...
Νορα: Οριστε... Λουκα πρεπει να μιλησουμε για κατι πολυ σοβαρο.
Λουκας: Ακουω Νορα ακουω...
Νορα:Λουκα αυτο που θα σου πω ειναι αρκετα σοβαρο και απιστευτω θελω να φανεις ψυχραιμος...
Λουκας: Ε πες μου μια ωρα πειτελους πια...
Νορα: Λουκα ειμαι εγκυος 1.30 μηνων...
Λουκας: Τι τι ειπες???
Νορα: Ναι ειμαι εγκυος...
Λουκας: Μηλας σοβαρα???
Νορα: Ναι απολυτα σοβαρα...
Λουκας: Και ποσο καιρο το ξερεις???
Νορα: Περιπου 2 βδομαδες....
Λουκας: 2 βδομαδες....Το ξερεις 2 βδομαδες (η ενταση της φωνεις αρχιζει να αναιβενει) και δεν λες τιποτα...Γιατι Νοπρα σε ρωταω γιατι???
Νορα: Μην φωναζεις...(και εκεινη αναιβαζει φωνη) Δεν στο ειπα γιατι ηξερα οτι αν στο λεγα θα γηρνουσες για το παιδι οχι για μενα εγω ηθελα να τα αφησεις ολα γιατι μ αγαπας...
Λουκας: Ενω να το μαθαινω τωρα ειναι πιο καλο ε??? Εισαι απαραδεκτη Νορα απαραδεκτη περιμενουμε ενα παιδι και εγω το μαθαινω λες και ειμαι ενας απλπος φυλλος οχι ο πατερας...
Νορα: Δεν μπορεις να με καταλαβεις????
Λουκας: Οχι δεν μπορω και δεν θελω Νορα. Φευγω φευγω γιατι και γω δεν ξερω που μπορω να φτασω...
Ο Λουκας φευγει χτυπωντας την πορτα πισω του η Νορα μενει στο σπιτι βαζει τα κλαμματα και αισθανεται εναν δυνατο πονο... Ο Λουκας φτανει στην εδεμ μεσα σε ενα πολυ μικρο χρονικο διαστημα. Η Νορα προσπαθει να βρει την γιατρο της ματαια ομως οποτε περνει την ευα....Στην εδεμ ολοι χερονται με την επιστροφη του Μανου...
Λουκας: Ωστε μας ηρθες μονιμα ε αμογιο?
Μανος: Ναι ρε Μπατιρελο μονημα ηρθα...
Νικολας: Μαλιστα μαλιστα τι θα γινει παιδακια θα κοιμηθουμε αποψε???
Δαφνη: Αμαν ρε Νικολα ασε να χαρουμε που ηρθε ο Μανος...
Ευα: Ναι ρε Νικ...(χτυπαει το κινητο της) Ναι... Ελα Νορα μου τι εγινε???
Νορα: Μαλωσαμε Ευα μαλωσαμε ασχημα...
Ευα: Το ξερω εδω ειναι... Γιατι ακουγεσαι ετσι τι συμβαινει???
Νορα: Ευα ποναω ποναω πολυ και δεν μπορω να βρω την γιατρο μου...
Ευα: Ωχ αμαν...
Δαφνη: Τι εγινε καλε ποιος ειναι???
Ευα: Νορακι μ ακους??? Ξαπλωσε στον καναπε και μην σηκωθεις καθολου προσπαθησε να βρεις την γιατρο και ερχομαστε απο κει... με την Δαφνη... Κλειδια εχουμε. Και πανω απ ολα μην πανικοβαλεσαι....
Νορα: Ευα ελατε γρηγορα δεν ειμαι καλα...Ποναω ποναω πολυ...
Δαφνη: Τι εγινε ρε Ευα???
Ευα: Σηκω παμε...
Νικολας: Τι εγινε τι επαθε???
Ευα: Ποναει λεει πολυ...
Μανος: Γιατι τι εγινε ρε παιδια????
Νικολας: Ειναι εγγυος....
Μανος: Παναγια μου ελα παιδια τρεχουμε τωρα...
H παρεα φευγει γαι την Νορα. Φτανουν στο σπιτι χτυπουν αλλα εκεινη δεν ανοιγει...Τους φωναζει να φυγουν.... Εκεινη την ακουν και φευγουν μα ο Λουκας ειναι ακομη εκει.... Συνεχιζει να χτυπα την πορτα ως που δεν την ακουει να μιλαει πια...\
Στο επομενο:
Τι εχει παθει η Νορα και τι κανει ο Λουκας???

viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από nora1 Τρι Δεκ 14, 2010 6:57 pm

Πάρα πολύ ωραίο Βικούλα μου. Όμως τι έπαθε το Νοράκι??? Μην αγεήσεις να βάλεις συνεχειούλα!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Τρι Δεκ 14, 2010 6:59 pm

ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΑΘΕ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ !!! affraid ΤΕΛΕΙΟ ΒΙΚΟΥΛΑ , ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΕΙ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ .
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τετ Δεκ 15, 2010 8:37 pm

Ευχαριστω οχι δεν εγινε κατι κακο....Θα δειτε παρακατω...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από Renaki_Katharmataki Πεμ Δεκ 16, 2010 2:35 am

Κυρια Φωκααααααα Βενετη.... Περιμενω ε3ελι3εις....
εγω η Δρακουλακη Πετρακη...!
Αντε λοιπον...!
Renaki_Katharmataki
Renaki_Katharmataki

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Στο δικό μου ροζ Συννεφάκι!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Πεμ Δεκ 16, 2010 3:06 pm

Κυρια Δρακουλακη Πετρακη η συνεχεια σημερα.....
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Παρ Δεκ 17, 2010 12:35 am

Σεναριο για Λουκανορικη Μπεμπα...
Μερος 1


Ο Λουκας συνεχισε να χτυπα και η Νορα να μην απαντα. Θυμηθηκε οτι ειχε ενα ζευγαρι κλειδια στο ντουλαπακι του αυτοκινητου του. Ετρεξε και τα πηρε. Σε δευτερολεπτα ηταν και παλι πισω...Ανοξε την πορτα και την βρηκε λιποθυμη. Την σηκωσε και την εβαλε στο κρεββατι. Την σκεπασε, εφερε ενα ποτηρι νερο να της βρεξει το προσωπο. Την κραταγε στην αγκαλια του ως που επιτελους αρχησε να συνερχεται...Ανοιξε σθγα σιγα τα ματια της και αισθανθηκε οτι ειναι στην αγκαλια του....
Νορα: Λουκα....(αδυναμα)
Λουκας: Ψυχη μου εισαι καλα???Αχ Θεε μου τι ρωταω με κατατρομαξες...
Νορα: Καλα ειμαι Λουκα...(εκανε να φυγει απο την αγκαλια του αλλα την κρατησε λιγο πιο σφηχτα)
Λουκας: Συγνωμη ματακια μου δεν επρεπε να εχω αντιδαρει ετσι.. Συγνωμη...
Η Νορα τον αγκαλιασε τρυφερα...
Νορα: Δεν πειραζει ματακια μου ομορφα... Παει περασε...
Λουκας: Να ξερεις αγαπη μου οτι θελω αυτο το μικρο πλασματακι οσο τιποτα αλλο στον κοσμο...(χαιδεψε την κοιλιτσα της)
Νορα: Το ξερω ματια μου... Το ξερω...Απλα φοβηθηκα..
Λουκας: Μου ηρθε ξαφνικο.. Αλλα δεν επρεπε να αντιδρασω ετσι. Σ΄αγαπαω Νορα μου πολυ και δεν μπορω να ζησω χωρις εσενα. Εισαι ολη μου η ζωη και τωρα θα φερεις αλλη μια ζωη στην ανουσια ζωη που ζουσα μεχρι να ειμαστε μαζι...
Νορα: Λουκα...
Λουκας: Σςςς τερμα τα λογια...
Της εδωσε ενα τρυφερο φιλι...
Νορα-Λουκας: Σ'ΑΓΑΠΩ...
Χαμογελασαν ο ενας στον αλλον με πολυ αγαπη... Εδωσαν ενα τρυφερο φιλι και κοιμηθηκαν αγκαλια... Καμια φορα ξυπνουσε και την κοιτουσε να κοιματε. Τοτε την εσφηγκε πιο πολυ στην αγκαλια του για να μην φυγει ποτε ξανα απο κει... Λιγους μηνες αργοτερα εφεραν στον κοσμο ενα πανεμορφο μικρο κοριτσακι και λιγα χρονια μετα εκαναν ακομα δυο παιδακια ακομα ενα κοριτσακι και ενα αγορακι... Και εζησαν για παντα ευτυχισμενοι....

Ελπιζω να το πετυχα... Αν οχι οτιδηποτε γλυκο δεκτο...
Θελετε κι αλλο???
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Παρ Δεκ 17, 2010 2:42 pm

ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΣ ΒΙΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ !!! ΝΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ . Very Happy
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Παρ Δεκ 17, 2010 4:23 pm

Ευχαριστω αγαπη μου γλυκεια... Θα βαλω κι αλλο....
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από nora1 Παρ Δεκ 17, 2010 6:18 pm

Υπέροχο ήταν Βικούλα μου! Πάρα πολύ ωραίο και πάρα πολύ γλυκό!!! Φυσικά και θέλουμε να βάλεις κι άλλο!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Σαβ Δεκ 18, 2010 12:52 am

Ευχαριστω και συνεχιζω....
Για την κυρια Δρακουλακη-Πετρακη!!!!!!!

Σεναριο 6

Θα παμε μερικους μηνες μετα την δικη...Η Νορα βρισκεται στον 5 μηνα της εγκυμοσυνης της. Εχει πισει τον Λουκα να μην αφησει την δικηγορια και να γυρησει στο γραφειο τους. Ο Λουκας δουλευει πυρετοδως και δεν την αφηνει να κανει τιποτα η κοιλιτσα της εχει φουσκωσει αρκετα και αυτο ειναι κατι που πλεον φαινετε...Ο Λουκας κοιταει ενα απο τα χιλιαδες δικογραφα και η Νορα διαβαζει ενα βιβλιο για τον μηνα στον οποιο βρισκεται...
Νορα: Λουκα....
Λουκας: Μμμμ...
Νορα: Λουκα ξερεις τι λεει εδω???
Λουκας: Τι αγαπη μου????
Νορα: Να λεει οτι οι αναλογιες του μωρου μας πλησιαζουν αυτες του νεογγενητου οτι κοιματε μεχρι 20 ωρες και οτι οατν ειναι ξυπνιο καταλαβαινει πολυ περισσοτερα απ οσα φανταζομαστε...
Λουκας: Ναι για να δω???? (ο Λουκας καθεται διπλα της και κοιτα μαζι της το βιβλιο)
Νορα: Να δες εδω λεει για της αλλαγες στο σωμα τις εγκυου.. Λεει οτι μπορει να υπαρξουθν προβλημματα αναιμιας, οτι μπορει να εχω κραμπες, λογω μυικης συσπασης, και οτι συμπληρώματα διατροφής με μαγνήσιο θεωρείται ότι μειώνουν τη συχνότητα εμφάνισης και την ένταση αυτών των συσπάσεων.
Λουκας: Ενδιαφερον...Ομως λεει ακομα οτι εχεις παρει 4-5 κιλα και οτι απο δω και περα θα περνεις μισο κιλο την εβδομαδα...
Νορα: Το ειδα αλλα εκανα πως δεν το ξερω... Λουκα...
Λουκας:Ψυχη μου....
Νορα; Αν παρω κι αλλα κιλα θα με θες ακομα???
Λουκας: Ναι ψυχη μου φυσικα...
Νορα: Αληθεια???
Λουκας: Ναι ματια μου... Νορα μου...
Νορα: Ναι...
Λουκας: Πεινας θες κατι να φας???
Νορα: Οχι καλε μια χαρα....Λουκα Λουκα...
Λουκας: Μωρο μου...τι εγινε τι επαθες??
Νορα: Δως μου το χερι σου Λουκα...
Η Νορα πηρε το χερι του και το ακουμπησε στην κοιλια της. Το μωρακι κλωτσησε πρωτη φορα.... Δακρυα χαρα κυλουσαν στο προσωπο της.
Λουκας: Αγαπη μου ομορφη... Σε ευχαριστω...
Νορα: Γιατι???
Λουκας: Γιατι μου χαρηζεις την ζωη σου, γεμιζεις την αχαρη ζωη μου, και γιατι εδω μεσα ειναι το καλυτερο δωρο που χω παρει ποτε..
Νορα: Σ' αγαπαω...
Λουκας: Και γω πολυ...
Την φιλησε γλυκα στα χειλη.... Λιγους μηνες μετα εφεραν στην ζωη ενα πανεμορφο κοριτσακι. Και λιγο αργοτερα παντρευτηκαν και εζησαν ευτυχισμενοι με μικρους καβγαδες και ψευτοχωρισμους αλλα ηταν πολυ ερωτευμενοι μεχρι το τελος....

Υ.Γ. οι πληροφοριες για τον 5 μηνα που αναφερονται ειναι αληθηνες τις βρηκα στο ιντερνετ...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από Renaki_Katharmataki Σαβ Δεκ 18, 2010 1:20 am

Οοοοο Σε Ευχαριστω για το Σεναριακι...
κυρια Φωκα Βενετη...!
Ειναι παρα πολυ γλυκο...! flower flower flower flower
I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Renaki_Katharmataki
Renaki_Katharmataki

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Στο δικό μου ροζ Συννεφάκι!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από nora1 Σαβ Δεκ 18, 2010 1:26 am

Πάρα πολύ ωραίο Βικούλα μου και πολύ γλυκό! Ελπίζω και ανυπομονώ να βάλει σύντομα κι άλλη συνέχεια!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Σαβ Δεκ 18, 2010 1:36 am

Ενταει αγαπη μου... Θελετε κι αλλο???
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Σαβ Δεκ 18, 2010 11:09 am

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ . ΤΕΛΕΙΟ ΒΙΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ !!! ΝΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ .
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Παρ Δεκ 24, 2010 6:46 pm

Σεναριο 7

Βρισκομαστε 1 χρονο μετα την αφηξη της μπεμπας μας...Ειναι Σαββατο απογευμα. Ειναι Δεκεμβρης μηνας και η οικογενεια Βενετη (σ.σ. Αμην και ποτε να το δουμε και αυτο) ειναι στο δρομο για το παρκο...Και οπως παντα η Νορα με τον Λουκα διαφωνουν.

Λουκας: Αμαν ρε Νορα θα πουντιασει το παιδι... Μα πες μου ειναι ρουχο αυτο που του βαλες Δεκεμβρη μηνα????
Νορα: Αι παρατα μας Λουκα κουμαντο στο βαφτιστηρι σου... Να αφησεις το παιδι μου ησυχο...
Μπεμπα: (πες τα μανα... Εμενα μ αρεσει πολυ το ρουχαλακι ειναι και της μοδας τα φιογκακια)
Λουκας: Σαν περιτυλιγμα μοιαζει... Ετοιμο για να το βαλεις κατω απο το δεντρο...
Νορα: Ναι ενω οταν μου την εντυσες εσυ προχτες για να την παμε στο γιατρο νομιζα οτι ηταν κουκουλοφορος ετοιμη για να παει στην Αμερικανικη πρεσβια να πεταξει μολοτοφ...
Μπεμπα: (ναι εγω και ο Μπιν Λαντεν)
Λουκας: Τουλαχιστον μεχρι προχτες η κορουλα μου ηταν μια χαρα ενω σημερα με αυτο που του φορεσες ολο βηχει...
Μπεμπα: ( εϊ ποιος ειπε οτι βηχω??? Μια χαρα ειμαι.. γκουχου γκουχου)
Λουκας: Οριστε παλι βηχει...
Νορα: Οχου... Μηπως τελικα τοτε κακως σου αφησα εκεινα τα παπουτσακια??? Για καλο στο ειπα???
Λουκας: Ελα βλακειες... Τελος γυρναμε να αλλαξει το παιδι....
Νορα: Το παιδι δεν εχει να παει πουθενα μια χαρα ειναι...
Λουκας: Μα ειναι αρρωστο υποφερει...
Νορα: Εσυ εισαι αρρωστος...
Μπεμπα: (και μεις υποφερουμε.)
Και αρχιζουν να τραβανε το καροτσι....
Λουκας: Νορα δωσε μου το καροτσι...
Νορα: Οχι δεν στο δινω που να σκασεις
Μπεμπα: ( ε ε παιδια ουου... Καροτσι με μωρο εχετε μεσα οχι με ψωνια λαικης)
Και οι γονεις απτοειτη συνεχιζουν τον καυγα και η μικρη αρχιζει να κλαιει...
Μπεμπα: ( δεν εξηγητε αλλιως ειμαι υοθετιμενη... Πειτε μου οτι δεν ειναι γονεις μου)
Λουκας: Οριστε το εκανες το παιδι να κλαιει... Ακαρδη μανα...
Νορα: Εγω, εγω η εσυ που εισαι γελειος??? Αμ δεν κλαιει εξαιτιας μου. Κλαιει επειδη εχει εσενα πατερα. ΗΛΙΘΙΕ....
Μπεμπα: (αντε ρε μανα παμε σπιτι μας εχει ζαλησει τον ερωτα) Πιτι πιτι... (μας επριξε)
Λουκας: Να τα βλεπεις σπιτι θελει να παει....
Νορα: Για να μην μας πριζεις αλλο το λεει βλακα...
Λουκας: Νορα μην με μειωνεις μπροστα στο παιδι...Θα εχει ψυχολογικα προβληματα οταν μεγαλωσει.
Μπεμπα: ( διωρθωση... εχω ηδη ψυχολογικα προβληματα με εσας που εμπλεξα)
Νορα: Ε ναι σωστα τι γνωμη θα σχηματησει για τον πατερα της...
Μπεμπα: (ουουου την καλυτερη...)
Νορα: Παμε σπιτι τυραννε... Αμα ξαναβγω μαζι σου για βολτα εμενα να με φτυσεις... (προς την μπεμπα) αλλη φορα θα βγαινουμε ι δυο μας....
Μπεμπα: (ναι ναι συμφωνω)
Λουκας: Καλα λεγε εσυ... Δεν αφηνω εγω τις γυναικαρες μου....
Μπεμπα: ( ε εμας λεει... Ειμαι γυναικα πια. Μεγαλωσα.. Εεεε ποιος μου πηρε την πιπιλα μου???)
Και τελικα γυριζουν σπιτι να αλλαξει ρουχα το παιδι...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Παρ Δεκ 24, 2010 7:06 pm

ΤΕΛΕΙΟ ΒΙΚΟΥΚΑ , ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΑΙΑ !!!!
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Δευ Ιαν 03, 2011 3:37 am

Σεναριακο Νο 8

Βρισκομαστε στον 9 μηνα της εγγυμοσυνης της Νορας... Η ωρα ειναι 3 το πρωι στο σπιτι της Νορας και του Λουκα επικρατει ησυχια οταν ξαφνικα...
Νορα: Λουκα...(τον σκουνταει)
Λουκας: Μμμμμ....
Νορα: Λουκα....(συνεχιζει να τον σκουνταει)
Λουκας: Ελα αγαπη μου τι εγινε???
Νορα: Λουκα να σου πω κατι???
Λουκας: Α οχι οχι αγαπη μου δεν σηκωνομαι να μαγειρεψω στις 3 το πρωι....Αυτο ξεχνα το...(νυσταγμενα)
Νορα: Οχι Λουκα δεν πειναω αλλα να...
Λουκας: Τι εγινε?? (νυσταγμενα)
Νορα: Νομιζω σπασαν τα νερα...
Λουκας: Ε καλα σπασαν τα νερα (νυσταγμενα).
Ξαφνιακ ανοιγει τα ματια του απωτομα και συνηδειτοποιει τι ακριβως εχει συμβει...
Λουκας: Σπασαν τα νερα??? Δηλαδη γεννας???
Νορα: Ναι Λουκα γενναω...
Ο Λουκας την βαζει στο αυτοκινητο και αρχιζει να τρεχει σαν τρελλος στον δρομο καθως ειδοποιει την παρεα.. Λιγο αρ4γοτερα στην αιθουσα τοκετου....
Λουκας: Πως εισαι αγαπη μου???
Νορα: Α τελεια λεω να παω καμμια βολτα... Πως θες να μαι ρε Λουκα ποναω...
Λουκας; Πολυ???
Νορα: Αχ βγαλτε τον εξω σας παρακαλω....Αααααααααααααα....
Χαρα: Νορα καθε ποσο εχεις συσπασεις???
Νορα: Καθε 10 λεπτα.....
Χαρα: οταν παμε στα δευτερολεπτα θα αρχησεις να σπρωχνεις....
Νορα: Ενταξει....Ααααααααααα Ποναω...
Λουκας: Ελα αγαπη μου ανασουλες ανασουλες...
Νορα: Αυτο θα μυ το πληρωσεις Βενετη θα μου το πληρωσεις πολυ ακριβα... Εξαιτιας σου τα τραβαω αυτα εξαιτιας σου... αααααααααα... Καθε 10 δευτερολεπτα...
Χαρα: Νορα σπρωξε δυνατα....
Η Νορα αρχιζει να σπρωχνει φωναζοντας....
Νορα: Αχ ποναωωωωω....
Λουκας: Σπρωχνε αγαπη μου... (ενω της κρατα το χερι)
Νορα; Μη μου λες να σπρωχνω....Ποναω...
Χαρα: Σπρωξε μια φορα δυνατα Νορακι...
Η Νορα σπρωχνει μια φορα δυνατα και λιγα δευτερα μετα ακουγετε κλαμμα μωρου στην αιθουσα τοκετου και ο Λουκας λυποθυμα... Λιγες μερες μετα επιστρεφουν σπιτι τους. Και ετσι περασαν την ζωη τους...Φερνοντας στον κοσμο αλλα 2 παιδακια...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Δευ Ιαν 03, 2011 2:18 pm

ΤΙ ΓΛΥΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ !!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΕΤΟΙΕΣ . ΥΠΕΡΟΧΟ ΒΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ! Very Happy
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Δευ Ιαν 03, 2011 4:56 pm

Ευχαριστω Ηρω μου να σαι καλα...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula  - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεναριακια για την Μπεμπουλα by Vikoula

Δημοσίευση από nora1 Δευ Ιαν 03, 2011 5:13 pm

Πάρα πολύ ωραία τα δύο τελευταία σου σεναριάκια Βίκυ μου!!! Οι ατάκες της μπέμπας και το ζευγαράκι είναι πάντα υπέροχοι!!!!!!!! Ελπίζω να έχουμε κι άλλα!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης