Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ενα σπιτι για δυο...

+7
filiw noraloukitca
ntina_loukas+nora4ever
viki foka-veneti
ΗΡΩ 1993
nora1
kokkini
Admin
11 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τετ Δεκ 15, 2010 5:38 pm

Οχι καλε παει εαυτη μια τρελλη αδερφη θα μπει...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Τετ Δεκ 15, 2010 5:46 pm

viki nora-loukas έγραψε:Οχι καλε παει εαυτη μια τρελλη αδερφη θα μπει...

ΝΑ ΜΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ , ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΤΗ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!!
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από nora1 Τετ Δεκ 15, 2010 5:54 pm

Πολύ ωραίο Βικούλα μου!!! Ελπίζω η αδερφούλα να είναι ενδιαφέρουσα και να συμπαθεί τη Νόρα!!!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τετ Δεκ 15, 2010 6:10 pm

Να συνεχισω????
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από nora1 Τετ Δεκ 15, 2010 6:39 pm

Kαι το ρωτάς? Εννοείται!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Τετ Δεκ 15, 2010 11:34 pm

viki nora-loukas έγραψε:Να συνεχισω????

ΝΑΙ ΒΙΚΟΥΛΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕ !!!
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από viki foka-veneti Πεμ Δεκ 16, 2010 2:49 pm

Σε 5 λεπτα συνεχεια...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Πεμ Δεκ 16, 2010 2:52 pm

viki nora-loukas (Πεμ Dec 16, 2010 1:49 pm) έγραψε:Σε 5 λεπτα συνεχεια...

ΤΕΛΕΙΑ , ΥΠΕΡΟΧΑ !!! cheers
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από viki foka-veneti Πεμ Δεκ 16, 2010 2:58 pm

Επεισοδιο 17

Η Νορα μετακομοισε στο σπιτι του Λουκα εκει ομως την περιμενε μια οχι και τοσο ευχαριστη εκπληξη.....
Νορα: Λουκα ηρθα...
Αγνωστη: Καλημερα Νορακι...
Νορα: Ποια εισαι εσυ??? Evil or Very Mad
Αγνωστη: Εριεττα ειμαι η αδερφη του Λουκα...
Νορα: Χαιρομαι πολυ Νορα...Δεν μου ειχε πει πως εχει αδερφη...
Εριεττα: Ναι?Ελειπα χρονια στην Γαλλια...
Νορα: Αληθεια...ναι...Ο Λουκας?
Εριεττα: Ερχεται εχει βγει για κατι δουλειες..Βασικα ειναι για ψωνια στο σουπερ μαρκετ...
Νορα: Βλαπω σε ακουει ε....
Εριεττα:Αν μπορει ας κανει αλλιως...
Νορα: Αν με ακουγε και μενα θα μουν πολυθ χαρουμενη.
Εριεττα: Κουνιαδουλα μια συμβουλη...τον αντρα τον βαζεις απο νωρις στα βασανα κοινως απο την αρχη του βαζεις τα δυο ποδια σε 1 παπουτσι για να μην σε κανει οτι θελει αυτος...
Νορα: χαχαχα ...Ναι Εριεττα μου συμφωνω...
Εριεττα: Να βαλω καφεδακι να τα πουμε???
Νορα: Ναι αμε...
Τα κοριτσια ηταν στο σαλονι πινανε καφε και συζητουσαν την ωρα που γυρισε ο Λουκας...
Λουκας: Βρε βρε βρε...Τι κανετε κοριτσια μου? Τα λετε τα λετε..
Εριεττα: Καλα βρε γαιδουρι δεν ντρεπεσαι δυο μηνες με την Κουνιαδα μου και δεν της ειπες λεξη για μενα?
Λουκας: Την ποιοια? Εριεττα παλαβωσες η σε πειραξε το αεροπλανο?
Εριεττα: Τι εχεις κοπελα και την εκθετης ετσι χωρις αποκατασταση ντροπη Λουκα...Αυτα μαθαινες τοσα χρονια στο πανεπιστημιο? Ετσι σε μαθαμαι εμεις?
Λουκας: Εσυ ειδικα με εμαθες ποσο μπορει να σου σπασει τα νευρα η μαμα γιατι οταν εκανες ζημια την φορτονες σε μενα ηλιθια ε ηλιθια...Εγω την πληρωνα παντα εξετιας σου...Με εβρισκες μικρο και εμπαινα τιμωρια εξαιτιας σου βλημμα
Νορα: Ελα φτανουν οι καβγαδες. Ελατε και μαγειρεψα αντε αντε και συνεχιζουμε το ματς αργοτερα να συμετασχω και γω γιατι ζηλευω....
Εριεττα: Χαχαχα...Καλο κουνιαδουλα μου.... Smile
Λουκας: Τι καλο μας εφτιαξες αγαπη μου
Νορα: Εσενα δεν σου μιλαω...
Λουκας: Γιατι μωρο μου τι εκανα?
Νορα: Γιατι ηρθες και ουτε ρωτησες τι κανω ουτε ενα φιλακι μου εδωσες...Λουκα με βαρεθηκες και ακομα δεν αρχισαμε...
Λουκας: Μωρο μου εσυ παραπονιαρικο (φιλι) Εριεττα βλεπω 2 ωρες εκατσες μαζι της και την εκανες σαν τα μουτρα σου...Πως την ειδες θα μου την χαλασεις και την Νορα πανω που την ειχα μαζεμενη?
Νορα: Σε γελασανε Λουκα. Σ' αφηνω να κανεις οτι θελεις γιατι ειναι αρχη ακομα μετα απο καιρο θα δεις και την Νορα που δεν ξερεις...
Λουκας: Αχ γλυκια μου οτι θες εσυ και οτι πεις εσυ...
Εριεττα: Ναι ρε βλακα για την Νορα και την ζωη σου και οτι θελει αυτη ενω για μενα ε καρφακι δεν σου καιγετε...
Λουκας: Βλεπεις αγαπη μου εσυ δεν μου κανεις τα χατηρια...οπως η Νορα (you know what I mean) Cool
Nορα: Λουκα κοφτο ντρεπομαι... Embarassed
Εριεττα: Ρε Λουκα τι προστοιχος που εισαι απαπα...Καλα πως τον αντεχεις?
Νορα: Και σενα αμα σε αποθεωνε τα βραδυα θα τον αντεχες...Αλλωστε μ' αρεσουν τα δυσκολα αγορακια σαν τον Λουκα...(φιλι στο στομα) Αντε να φαμε τωρα...Κοτοπουλο εκανα Λουκα στο φουρνο...
Λουκας: Μμμμ το αγαπημενο μου...
Εριεττα: Κουνιαδουλα καλα που εισαι νοικοκυρα γιατι αν περιμεναμε απο την χαλασμενη κιθαρα σωθηκαμε...
Νορα: (Της ψιθιριζει) Αν με ξαναφωναξεις κουνιαδουλα μπροστα στον αδερφο σου θα τρελαθει απο τα νευρα...
Φαιδρα: Ρε εγω θα σε παντρεψω μαζι του και ας λεει ο Λουκας ασ τον παρλαπιπας απο μικρος ελεγε ελεγε ελεγε αλλα παντα το δικο μου περνουσε παντα...
Νορα: cheers cheers lol!
Λουκας: Αντε καλε ψωφησα στην πεινα...
Νορα: Τωρα τωρα ερχομαστε...Αντε παμε μην μου παθει καμια κριση...
Και πηγαν για φαγητο στην τραπεζαρια...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Πεμ Δεκ 16, 2010 3:09 pm

ΤΕΛΕΙΑ !!! ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΘΗΣΑ ΤΗΝ ΕΡΙΕΤΑ , ΚΟΡΥΦΗ ΕΙΝΑΙ !!! ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΒΙΚΟΥΛΑ , ΣΚΙΖΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ .
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από viki foka-veneti Πεμ Δεκ 16, 2010 4:06 pm

Επεισοδιο 17

Εριεττα: Λοιοπον που θα παμε να διασκεδασουμε αποψε???
Λουκας: Ναι θα μπαμε καπου!!!!
Εριεττα: Που??
Λουκας: Στα κρεββατια μας για υπνο...
Εριεττα: Μα Λουκακο εγω θελω να παω να κανω night club...
Λουκας: Βρε κατσε κατω που μου θες και night club.... night club στο κρεββατι σου θα κανεις κι αν σ' αρεσει...Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 2018
Εριεττα: Εγω θα παω για night club...
Λουκας: Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 2015Δεν θα πας πουθενα...
Η Νορα καθ ολη την διαρκεια της συζητησης τους επλενε πιατα....Και ξαφνικα ακουσε τις εντασεις αναμεσα στα δυο αδερφια να γινονται ολο και πιο δυνατες...
Λουκας: Φαιδρα ακουσες τι σου ειπα δεν εχεις να πας πουθενα πουθενα...Το καταλαβες?
Εριεττα: Βρε αντε χεσε μας δεν πας να παρεις την Νορα να κανετε τιποτα που εχεις καιρο και σε εχει πειραξει στον εγκεφαλο? Και μετα μου πατας και τις φωνες....Και δεν καταλαβα ποιος νομιζεις οτι εισαι Λουκακο? Κανονησε ρε ειμαι μεγαλυτερη απο σενα και θα κανω οτι θελω σιγα μην σε ρωτησω κι ολας....Λοιπον εγω παω να ετοιμαστω για να βγω....
Λουκας: Εριεττα Εριεττα σου μιλαω...Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 2012
Εριεττα: Σκοτηστικα Λουκα (απ το δωματιο της...)
Ο Λουκας αρχισε να κατευθηνετε προς το δωματιο της Εριεττα αλλα η Νορα τον σταματησε....
Νορα: Ελα Λουκα αστην μεγαλη γυναικα ειναι...Ξερει τι θελει να κανει στην ζωη της...
Λουκας: Μα ρε Νορα....
Νορα: Δεν εχει μα αστην ειπα....Θασ βγει θα ξεσκασει και τι να κανει κλεισμενη εδω? Να κατσει να μας δει? Συνεχεια θα μας βλεπει....Αστη Λουκακο μου (παιχνιδιαρικη φωνη και βλεμα)
Λουκας: Αχ πως με ριχνεις αχ...
Νορα: Ειδες λουκακο μου!!!
Η Εριεττα βγηκε απο το δωματιο της ντυμενη με σορτς και και μια μπλουζα αρκετα εξαλλη...
Ο Λουκας την ειδε και αρχισε να βγαζει καπνους...Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 2022 Αλλα η Νορα εντυπωσιαστηκε...
Νορα: Καλα ε εισαι θεα ποποπο να σου πω το σορτς το χεις και σε μαυρο???
Εριεττα: Ναι και μαλλον σου κανει γιατι εμενα μου ειναι λιγο μεγαλο αλλα εσενα θα ειναι στα μετρα σου...
Νορα: Τελεια γλυκια μου λοιπον μια μερα θα παμε οι δυο μας για clubing..
Εριεττα: Ναι ναι ναι θα καψουμε καρδιες...
Λουκας: Ε ε ε ειμαι και γω εδω..
Εριεττα: Ναι ναι σε ειδαμε και σενα...
Νορα: Εγω παω να βαλω πιτζαμες...Καλα να περασεις Φαιδρα μου...
Εριεττα: Καλα θα περασω και εσεις το ιδιο...
Λουκας: Και τωρα οι δυο μας!!!
Εριεττα: Λουκα τι θες...
Λουκας: 1 που θα πας και 2 ετσι θα βγεις εξω σαν τσουλακι θα λεει ο κοσμος οτι η αδερφη του Βενετη κυκλοφωρει σαν ξεκωλο?
Εριεττα: Λουκα ειμαι 35 χρωνων και δεν με νοιαζει τι θα πει ο κοσμος Α και ακου να σου πω κουμαντο να κανεις στην γυναικα σου οταν βρεις καμμια να σε παρει....Αντε καληνυχτα...Α θα αργισω...
Λουκας: Evil or Very Mad Καλα να περασεις!
Εριεττα: Εγω καλα θα περασω και σε σας καλο βολι...
Λουκας: Αντε χεσου Εριεττα
Η Εριεττα φευγει και ο Λουκας καθεται στον καναπε με ενα ποτηρι ουισκι...
Νορα: Λουκα! (παιχνιδιαρικα) Λουκακο...(αισθισιακα) μωρο μου (ακομα πιο αισθησιακα)
Και πλησιαζει προς τον καναπε...
Ηταν ντυμενη καπως ετσι...
Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Esorouxa1
Λουκας: Νορακι τι ειναι αυτο που φορας?
Η Νορα τον πλησιαζει κι αλλο του παιρνει το ποτηρι που κρατουσε και το βαζει στο τραπεζακι μετα καθετε στα ποδια του...
Νορα: Γιατι Λουκακο μου δεν σ' αρεσει?
Λουκας: Νο....Νορα δεν ειεπα τιποτα τετοιο...
Νορα: Αρα σ'αρεσουν?
Λουκας:......
Εκεινη τη στιγη η Νορα αρχιζει να τον φιλα στο στομα και να του ξεκουμπωνει το πουκαμισο...Ο Λουκας εκανε λιγο πιο πισω με αποτελεσμα να σταματησουν το φιλι λιγο αποτομα...Η Νορα πηγε να διαμαρτηριθει αλλα δεν προλαβε...Γιατι ο Λουκας την σηκωσε στην αγκαλια του και την πηγε ως το δωματιο του...Το δωματιο τους..Ξαπλωσαν μαζι η Νορα ηταν πανω απο τον Λουκα τον φιλουσε τρυφερα και ταυτοχρονα του ξεκουμπωνε το πουκαμισο με μαι αποτομη κινηση ξαφνικα η Νορα βρεθηκε εγλωβισμενη στην κατω απο τον Λουκα στην αγκαλια του...Λιγα δευτερολεπτα αργοτερα τα εσωρουχα της Νορας και τα ρουχα του Λουκα βρεθηκαν στο πατωμα....Εκαναν ερωτα εγιναν ενα ακομη μια φορα καταφεραν αυτο που ηθελαν.....Ομως τιποτα δεν ειναι οπως φενεται..

Ναι θα σας γραψω μια μικρη σκηνουλα ενος μινι χωρισμου αλλα θα τα βρουν πολυ γρηγορα...Ερχονται και οι δυο σκηνουλες σε λιγο....Οχι οχι μεσα τα ροπαλακια υπαρχει λογος για αυτον τον καβγα....Ε τι καπου πρεπει να επεμβει και η Λουκας: Νορακι τι ειναι αυτο που φορας?
Η Νορα τον πλησιαζει κι αλλο του παιρνει το ποτηρι που κρατουσε και το βαζει στο τραπεζακι μετα καθετε στα ποδια του...
Νορα: Γιατι Λουκακο μου δεν σ' αρεσει?
Λουκας: Νο....Νορα δεν ειεπα τιποτα τετοιο...
Νορα: Αρα σ'αρεσουν?
Λουκας:......
Εκεινη τη στιγη η Νορα αρχιζει να τον φιλα στο στομα και να του ξεκουμπωνει το πουκαμισο...Ο Λουκας εκανε λιγο πιο πισω με αποτελεσμα να σταματησουν το φιλι λιγο αποτομα...Η Νορα πηγε να διαμαρτηριθει αλλα δεν προλαβε...Γιατι ο Λουκας την σηκωσε στην αγκαλια του και την πηγε ως το δωματιο του...Το δωματιο τους..Ξαπλωσαν μαζι η Νορα ηταν πανω απο τον Λουκα τον φιλουσε τρυφερα και ταυτοχρονα του ξεκουμπωνε το πουκαμισο με μαι αποτομη κινηση ξαφνικα η Νορα βρεθηκε εγλωβισμενη στην κατω απο τον Λουκα στην αγκαλια του...Λιγα δευτερολεπτα αργοτερα τα εσωρουχα της Νορας και τα ρουχα του Λουκα βρεθηκαν στο πατωμα....Εκαναν ερωτα εγιναν ενα ακομη μια φορα καταφεραν αυτο που ηθελαν.....Ομως τιποτα δεν ειναι οπως φενεται..

Ναι θα σας γραψω μια μικρη σκηνουλα ενος μινι χωρισμου αλλα θα τα βρουν πολυ γρηγορα...Ερχονται και οι δυο σκηνουλες σε λιγο....Οχι οχι μεσα τα ροπαλακια υπαρχει λογος για αυτον τον καβγα....Ε τι καπου πρεπει να επεμβει και η Εριεττα με επισοδιακο τροπο...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Πεμ Δεκ 16, 2010 4:17 pm

ΤΕΛΕΙΟ ΒΙΚΟΥΛΑ !!! ΝΑΙ , ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΕΡΙΕΤΑ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ . ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ .
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από viki foka-veneti Πεμ Δεκ 16, 2010 5:18 pm

Να συνεχισω????
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Πεμ Δεκ 16, 2010 5:18 pm

viki nora-loukas (Πεμ Dec 16, 2010 4:18 pm) έγραψε:Να συνεχισω????

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΒΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ , ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ !!
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από viki foka-veneti Πεμ Δεκ 16, 2010 5:22 pm

Επεισοδιο 18

Την επομενη μερα ξυπνησαν και ενω εμοιαζαν ολα να ειναι τελεια η μεγαλη ρηξη αναμεσα στον Λουκα και την Νορα ηταν λιγες μακρυα!(το γιατι θα το δειτε)
Η Νορα ειναι στην κουζινα εχει φτιαξει πρωινο...

Νορα: Καλημερα Λουκα μου εφτιαξα πρωινο....
Λουκας: Καλημερα αγαπη μου αχου ειναι τελειο...Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 1985
Εριεττα: Καλημερα...Πωπο πο καλε τι εφτιαξε η κουνιαδουλα μου θεικο πρωινο...
Λουκας: Η πιιοα σου Εριεττα?
Εριεττα: Η κουνιαδα μου Λουκα..Τι δεν θα την παντρευτεις???
Λουκας: Ξερεις οτι ειμαι κατα του γαμου Φαιδρα...
Εριεττα: Εσυ Νορα εισαι υπερ η κατα του γαμου?
Νορα: Υπερ Φαιδρα μου...Αλλωστε αν ερθει η ωρα να παντρευτω θα το κανω...Ακομη κι αν αυτος δεν ειναι ο Λουκας...Λοιπον τρωμε τωρα...
Εριεττα: Ωραια εγω πινω τον καφε και παω να ψαξω για δουλεια και μετα θα παω να δω την μαμα και μαλλο θα μιενω μαζι της αποψε...
Λουκας: Ωραια....
Μετα απο μια ωρα η Φαιδρα εχει φυγει απο το σπιτι και η Νορα με τον Λουκα ειναι μονοι στο σπιτι...
Λουκας: Νορα να σε ρωτησω κατι αγαπη μου?
Νορα: Ναι...
Λουκας: Τι θα πει αν ερθει η ωρα να παντρευτεις θα το κανεις ειτε ειμαι εγω ο γαμπρος ειτε οχι?
Νορα: Αυτο που καταλαβες Λουκα..
Λουκας: Δηλαδη εσυ θες γαμους και παιδια?
Νορα: Ναι Λουκα αλλα δεν σε υποχρεωνω να κανεις κατι που δεν εισαι συμφωνος....Αλλα για κατσε Λουκακο μισο λεπτο τι θα πει εισαι κατα του γαμου? Αφου εσυ θα την παντρευοσουν την καρακαξα ποτε εγινες κατα του γαμου Λουκα?
Λουκας: Παντα ημουν Νορα...
Οι εντασεις αρχιζουν και ανεβαινουν...
Νορα: Οχι Λουκα δεν ησουν παντα αλλα εγω δεν ειμαι σαν αυτες που γυρνουσες εγω εχω ξεκαθαρησει τι θελω στην ζωη μου ειτε σ' αρεσει ειτε οχι...
Λουκας: Και ποιος σου ειπε οτι ειμαι διατεθημενος να περασω ολη μλου την ζωη με την ιδια γυναικα και να κανω παιδια Νορα? Δεν σκοπευω να παντρευτω απο τα 25 αυτοι οι γαμοι καταληγουν στο διαζηγιο...
Νορα: (φωναζει πιο δυνατα απο πριν) Ναι? Σοβαρα? Μαθε λοιπον οτι η μανα μου και ο πατερας μου ειναι μαζι απο τα 18 τους και ακομη ειναι οπως πρωτα...Αλλωστε Βενετη δεν σου ζητησα γαμους και και παιδια!Γιατι εσενα ποιος σου ειπε οτι μπορω να περασω ολη μου την ζωη με εναν αντρα που κοιταει μονο την παρτη του Λουκα γιατι αυτο εισαι εγωιστης και ξεροκεφαλος...Ηταν λαθος μου που σε ερωτευτηκα.....Μεγαλο λαθος δεν επρεπε να γινει...
Λουκας: Ξερεις κατι μαζευτα και φυγε...Τελειωσαμε εμεις τελος...
Νορα: Πολυ καλα Λουκα θα φυγω το μεχρι να γυρησεις απο το γραφειο σου θα εχω εξαφανιστει...Δεν θελω να σε ξαναδω Λουκα ποτε....
Ο Λουκας εκλεισε την πορτα πισω του τοσο δυνατα και η Νορα αρχισε να ζαλιζεται επικινδυνα πολυ....Εφτιαξε την βαλιτσα της και εφυγε....Πηγε στο διαμερισμα της αφησε τα πραγματα της και πηγε στην Δαφνη και τον Νικολα οι οποιοι ειχαν παντρευει λιγο πριν γυρισουν στην Αθηνα...Σε 1 μηνα η Δαφνη θα ειχε στα χερια της τον γιο τους...Η Ευα με τον Μανο ειχν φυγει Αμερικη ενω Μελιτα-Στεφανος εμειναν μαζι και ετοιμαζαν το γαμο τους...
Η Νορα μπηκε στης Δαφνης σε κακο χαλι...
Δαφνη: Νορα τι εγινε τι επαθες γλυκια μου ελα κατσε να μου πεις?
Νορα: (καθεται)Τελειωσε Δαφνη για παντα...
Μπαινει η Μελιτα μεσα...
Μελιτα: Τι τελειωσε Νορα μου?
Νορα: Η σχεση μου με τον Λουκα...
Μελιτα: Νορα μην εισαι υπερβολικη....
Η Νορα κανει να σηκωθει αλλα αισθανεται μια σκοτοδυνη και πεφτει λιποθυμη...
Μελιτα: Νορα Νορακι μου συνελθε καλε....
Δαφνη: Τι επαθε τωρα....
Μελιτα: Ενα γιατρο Δαφνη...
Εκεινη τη στιγμη συνηλθε....2 βδομαδες τωρα δεν ηταν καλα ειχε πολλα νευρα και ζαλαδες αλλα δεν εδινε σημασια....Συνεχισε να λεει στα κοριτσια τι ειχε συμβει οπως ηταν ανυσυχη...Ηρθε το απογευμα....Τοσες μερες δεν ηταν καλα και δεν ειχε δωσει σημασια ομως αυτη η ξαφνικη λιποθυμια την εκανε να ανυσυχισει λιγο αλλα και παλι δεν την ενοιαξε...Ενιωθε πληγωμενη και προδωμενη ο αντρας που αγαπουσε δεν ηταν μαζι της δδεν την ηθελε πραγματικα και τωρα ηταν σιγουρη...Ειχε αποφασισει να φυγει να απεισ τους δικους της αλλα να κρατησει τα παντα ακου την περιουσια της...Λενε οτι οταν κανεις σχεδια ομως ο Θεος εχει αντιθετη αποψη ετσι ηταν και για την Νορα....Η Μερα που ξημερωνε εφερνε εκπληξεις σε ολους ευχαριστες εκπληξεις για καποιοιους μα για καποιους αλλους ισως και δυσαρεστες.....
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Πεμ Δεκ 16, 2010 5:29 pm

ΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΘΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ !!!! ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ .... ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ Η ΝΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΒΑΛΕΙ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ? ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ? ΘΑ ΤΟΝ ΠΝΙΞΩ Ή ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗΝ ΕΡΙΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ . ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΒΙΚΟΥΛΑ, ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ .
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από viki foka-veneti Πεμ Δεκ 16, 2010 8:14 pm

Να συνεχισω????
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Πεμ Δεκ 16, 2010 10:06 pm

viki nora-loukas έγραψε:Να συνεχισω????

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ !! ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ.
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από nora1 Πεμ Δεκ 16, 2010 10:14 pm

Πάρα πολύ ωραίο Βικούλα μου! Τι έπαθε το Νοράκι? Αυτο που φαντάζομαι? Ελπίζω να τα ξαναφτιάξουν σύντομα!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από viki foka-veneti Πεμ Δεκ 16, 2010 10:42 pm

Και συνεχιζω ακαθεκτη...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Πεμ Δεκ 16, 2010 10:58 pm

viki nora-loukas έγραψε:Και συνεχιζω ακαθεκτη...

ΕΙΣΑ ΜΠΡΑΒΟ !!! Η ΒΙΚΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ.
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από viki foka-veneti Πεμ Δεκ 16, 2010 11:18 pm

Επεισοδιο 17

Ειναι περιπου 5 μιση το πρωι στο σπιτι του Λουκα κυριαρχει η ηρεμια αφου εκανε εναν καβγα με την Εριεττα γιατι εδιωξε την Νορα...Ηρεμια και στο σπιτι της Νορας και του Στεφανο-Μελιτας...Την ηρεμια ερχετε να ταραξει ενα τηλεφωνημα...
Λουκας: Ναι Νικολα τι εγινε???Τι???Παιρνω Στεφανο-Μελιτα και ξεκιναω...
Μελιτα: Ναι? Λουκα? Τι? Ερχομαστε...Στεφανε Παρε την Νορα...
Νορα: Μμμμ ποιος ειναι? Στεφανε τι θες στις 5.30 το πρωι καλε? Τι γενναειε η Δαφνη? Ερχομαι ερχομαι ραντεβου στο νοσοκομειο...
Λιγο αργοτερα στο νοσοκομειο ειναι Η Μελιτα με τον Στεφανο και ο Λουκας...Η Νορα καθηστερισε στην κινηση...
Νορα: Γεια σας...
Στεφανος: Καλως την...
Μελιτα: Νορα εισαι καλα? Φαινεσε χλομη....
Νορα: Απο την ενταση της μερας ειναι Μελιτα μου καλα ειμαι...
Στεφανος: Αντε ρε Λουκα 10 χρονια για 2 καφεδες...Νορακι θες καφε?
Νορα: Στεφανε και μονο η μυρωδια του μου προκαλει αναγουλα...Ουτε να τον δω μπροστα μου...
Λουκας: Δεν φταιω εγω ειχε κοσμο κατω...Ακομα δεν γεννησε?
Μελιτα: Οχι...
Νορα: Αντε μετα την Δαφνουλα και σεις να κανετε ενα...
Λουκας: Ωρα σας ειναι ε Στεφανε?
Μελιτα: Καλα κατσε να γεννησει η Δαφνη να δουμε τι θα κανουμε και με σενα κυρια και μετα βλεπουμε!
Ευα: Γιατι τι επαθε το Νορακι μας?
Γυριζουν και κοιτανε...
Νορα: Ευα-Μναο τι κανετε εδω?
Μανος: Παρτυ Νορακι μου...Εκπληξη καλε...Τι να κανουμε????
Στεφανος: Πως το εμαθες???
Νορα: Αφησα μυνημα στο κινητο του Μανου εγω...
Λουκας: Ευακι τι κοιλιτσα ειναι αυτη?
Μελιτα: Εισαι εγκυος?
Ευα: 5 μηνων...
Νορα: Συνχαριτηρια...Αγαπη μου ειμαι πολυ περιφανη για σενα...
Μανος: Η αδερφουλα μου? Δεν γεννησε ακομα?
Λουκας: Ρε Μανο την βλεπεις εδω?
Μανος: Οχι
Στεφανος: Τοτε ρε βλακα δεν γεννησε...
Μανος: Μην με βριζετε μπροστα στο παιδι μου...
Μελιτα: Α καλα αν κανει ετσι απο τωρα φανταστειτε οταν θα γεννηθει το παιδι τι θα κανει.
Νορα: Ε Μελιτα μου καποιοι αντρες πεθαινουν για οικογενεια και παιδια καποιο αλλοι παλι τα μισουν και τα δυο (δολοφονικο βλεμα προς τον Λουκα)...Παω να παρω εναν χυμο απο κατω...
Ευα: Ερχομαι και γω...
Ευα: Τι εγινε ρο Νορα τσακωθηκατε?
Νορα: Ασχημα πολυ...
Ευα: Αχ ρε Νορα...
Νορα: Δεν μ αγαπαει Ευακι...Αχχχ...
Ευα: Νορα εισαι καλα?
Νορα: Ναι μια ζαλαδα ειναι μονο καλα ειμαι...
Στο τοκετο...
Νικλας: Ελα Δαφνουλα μου λιγο ακομα και ερχεται ο παιδαρος...
Δαφνη: Νικολα μου ποναω...
Νικολας: Ελα σπρωξε λιγο ακομα ελα...
Δαφνη:ααααααα
Γιατρος: Σινχαρητηρια ειναι αγορι 3.30 κιλα...
Τους δινει το μωρο και ο Νικολας με το που το βλεπει πεφτει και τον βγαζουν εξω...
Νορα: Γεννησε...
Μανος: Πως το ξερεις?
Νορα: Βγηκε ο Νικολας...
Λουκας: Μα καλα σ' ολη του τη ζωη το ιδιο επαγγελμα τωρα λιποθυμησε?
Ευα: Δεν το ξερεις Λουκα οταν γινεσαι πατερας αλλαζουν ολα...
Στεφανος: Ετσι ειναι Λουκα
Μελιτα: Και συ ετσι θα εισαι οταν θα γινεις πατερας...
Λουκας: Αν γινω γιατι ειμαι κατα του γαμου και της οικογενειας...(σποντα για την Νορα)
Μανος: Ναι και γω τα ιδια ελεγα ως που γνωρησα την Ευα...Νορα θυμασαι?Νορα?
Ο Μανος την ειδε λιποθυμη....
Στεφανος: Νορα???
Μελιτα: 2 Φορα σημερα....Αντε να δουμε...Και της το πα να παει σε γιατρο δεν ειναι κατασταση αυτη...
Ευα: 2 φορα?
Μελιτα: Ναι...
Νικολας: Αγορι 3.30 κιλα...
Ολοι: Μπραβο...
Η Νορα αρχισε να συνερχεται....
Νορα: Νικολα μπορουμε να την δουμε?
Νικολας: Ναι...
Η Νυχτα περασε ξημερωσε και πηγαν σπιτια τους μια βδομαδα μετα βγηκε και η Δαφνη και θα εκαναν παρτυ για το μωρο...Η Νορα πηγαινε απο το κακο στο χειροτερο καθε μερα οι ζαλαδες πιο εντονες, οι ναυτιες επισης, οι λειγουρες στο κοκκινο τα νευρα της σε κακα χαλια και φυσικα οι εμετοι εδιναν και επαιρναν...Αρχισε να ανυσυχει το ιδιο πρωι εκανε το τεστ εκγυμοσυνης θετικο βγηκε...Δεν αντεχε στην αγωνια πηγε στον γιατρο και απο κει τα ιδια κυρια Φωκα συνχαρητιρια ειστε 1.30 μηνων...τρελαθηκε πως θα το ελεγε στην παρεα και ακομα χειροτερα στον Λουκα που δεν ηθελε να ακουει για γαμους και παιδια? Ο γιατρος της ηταν παλιος της φιλος ο Δημητρης 30 χρονων και ανυπαντρος παντα τρελλος για την Νορα...
Το βραδυ ολοι ηταν εκει εκεινη ειχε αργησει λιγο Σκεφτοταν τι θα εκανε με το παιδι...Οχι θα το κρατουσε αυτο ηταν σιγουρο δεν ηξερε αν θα του το λεγε η αν θα εφευγε μακρυα..
Εριεττα: Ρε Ευακι δεν παιρνεις να δουμε μην επαθε κατι ανησυχω...
Νορα: Καλα ειμαι τιποτα δεν επαθα απλα κατι μου ετυχε και αργησα...
Μανος: Εισαι καλα Νορα φενεσαι χαλια....
Νορα: ......Ναι....καλά ειμαι...
Ευα: Δεν το λες με σιγουρια...
Νορα: Τιποτα μωρε ας μην χαλασουμε την ευτυχια των γονιων για τα δικα μου προβληματα...Αλλωστε ποιος να νοιαζεται???
Στεφανος: Εμεις χαζουλα...
Νορα: Οχι ολοι...
Εριεττα: Ελα ασε τις χαζομαρες ολοι σ' αγαπαμε. Αντε καθηστε κατω τωρα...
Το βραδυ ηταν ευχαριστο μα η Νορα ηταν σκεφτηκη η Εριεττα το καταλαβε οτι κατι συνεβαινε ασχετα απ το οτι οταν τι ρωτουσαν τι εχει ελεγε τιποτα ως που τους επεισε...Η Εριεττα ηξρερε οτι κατι δεν ειναι καλο...Ειχε παει λιγο πιο περα και καθοταν οταν ολοι χορευαν...η Εριεττα πηγε και εκατσε διπλα της...
Εριεττα: Τι εχεις Νορακι μου?
Νορα: Τιποτα...
Εριεττα: Οχι σε μενα αυτα λεγε...
Νορα: Φοβαμαι Φαιδρα...
Εριεττα: Νορα τι εχεις πες μου...
Νορα: Ειμαι 1.30 μηνων εγκυος...
Εριεττα: Απο τον...
Νικολας: Λουκα?
Λουκας: Ναι τι ?
Εριεττα: Τιποτα...
Νορα: Ναι ναι Νικολα μην πεις τιποτα ακομα ουτε εσυ σας παρακαλω θελω να σκεφτω λιγο...
Εριεττα: Θα...
Νορα: Θα το κρατησω αλλα δεν ξερω πως και αν θα του το πω....
Νικολας: Θα το το πεις ελα παμε να κατσουμε στο τραπεζι τωρα....
Εκατσαν στο τραπεζι το κρασακι εδινε και επερναι...
Νικολας: Νορα φτανει...
Νορα: Καλα Νικολα οτι πεις...(ξαναγεμιζει το ποτηρι)
Εριεττα: Νορα φτανει δεν κανει να πινεις σε αυτην την κατασταση...
Λουκας: Ποια κατασταση?
Νορα: Ειμαι με αδειο στομαχι και θα με πειραξει αυτο...(το τηλεφωνο της)
Ναι ελα Δημητρη ναι καλα ειμαι ναι οχι μην ανυσυχεις να το κατανοησω προσπαθουσα δεν το περιμενα μου ηρθε ξαφνικο και σου εξηγησα πως εχει η κατασταση ναι σιγουρα ειναι βλακας ναι ναι σε μισο μηνα για εξετασεις ναι ξερω ναι θα προσεχω αν χρειαστω κατι θα σε παρω τηλεφωνο ναι οτι ωρα και να ναι....Εγω σε ευχαριστω για ολα Καληνυχτα θα τα πουμε....
Δαφνη: Ποιος ηταν ο Δημητρης Νορακι μου?
Νορα: ο Δημητρης Δαφνη ο γνωστος...
Μανος: Ο Μπελλος?
Νορα: Ναι...
Στεφανος: Καλα και τι ηθελε?
Νορα: Να μου μιλησει να με ρωτησει πως ειμαι. Πηγα απο κει πριν ερθω απο εδω γιατι εχτες το βραδυ λιποθυμησα ξανα...
Μελιτα: Παλι?? Αρα ειναι γυναικολογος σου.
Νορα: Ναι Μελιτα...
Νικολας: Μα αυτος δεν ειναι και μαιευτηρας?
Νορα: Ναι...
Εριεττα: Και ειναι καλος?
Δαφνη: Καλος και παντα πεθαινε για την Νορα μεχρι και σε γαμο την ηθελε...
Νορα: Δαφνη.... Embarassed
Ο Λουκας ηταν καοπως ετσι: Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 2021
Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 2034 Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 2022
Ολοι εφυγαν για τα σπιτια τους....Ολοι ειχαν καταλαβει τι ειχε συμβει απο την σποντα του Νικολα για τον Δημητρη και της Εριεττας για την κατασταση της, αλλα ο Λουκας στον κοσμο του...
Σπιτι Λουκα....
Εριεττα: λουκα τι εχεις σε ολη την διαδρομη δεν ειπες λεξη...
Λουκας: Τιποτα δεν εχω παραταμε...(νευρα)
Εριεττα: Λουκα θελω να σου πω καποια πραγματα....
Λουκας: Οχι τωρα το πρωι....
Εριεττα: Το πρωι μπορει να ειναι πολυ αργα γι αυτο κατσε και ακουμε....Λουκα την αγαπας....
Λουκας: Οχι Εριεττα δεν θα κατσω να μιλησω για την Νορα...Εγω και εκεινη τελειωσαμε οριστικα...
Εριεττα: Δεν εχεις να πας πουθενα θε με ακουσεις και μετα κοφ το λαιμο σου Λουκα εγω παντως ειμαι με το μερος της...
Λουκας: Αδερφη να σου πετυχει...
Εριεττα: Καλα καλα σκασε και ακου τωρα...Λουκα την αγαπας το βλεπω κανει μπαμ απο μακρυα μην αφησεις αυτην την αγαπη να χαθει για μια βλακεια δικη σου σ' αγαπαει πολυ. Μην κατασρεψεις την ζωη σου οπως εγω που στα 30 μου βρειθηκα με ενα διαζηγιο στην Ελλαδα γιατι απεβαλα....Ειναι κριμα πρεπει να προλαβεις πριν να ειναι πολυ αργα Λουκα θα την χασεις και θα το μετανιωσεις....Παλεψε γι αυτην την αγαπη....Καταλαβε την φοβαται αλλα σε λατρευει...δεν θελει να σε υποχρεωσει για τιποτα....
Λουκας: Τι θες να πεις Εριεττα δεν καταλαβαινω και δεν με νοιαζει ας κοψει τον Λαιμο της. Εκεινη το διαλεξε...
Εριεττα: Ε τελικα εχει δικιο εισαι ηλιθιος και δεν της αξιζες Λουκα. Παντως θα την χασεις και θα ειναι αργα ακουσες ο Δημητρης την παρακαλα...
Λουκας: Χεστηκα.
Εριεττα: Ε τι να σου πω ρε Λουκα ασε το παιδι σου και την μανα του ετσι. Αλλα αν την αφησεις δεν θα στο συνχωρησει ποτε και γω θα ειμαι διπλα της... Καληνυχτα...
Λουκας: Εριεττα Εριεττα....
Εριεττα: Τι θες Λουκα???
Λουκας: Ποια μανα ποιο παιδι μου τι λες????
Εριεττα: Ειναι εγκυος ρε μπετοβλακα....Εσυ λοιπον διαλεγεις η μενεις μαζι της η την αφηνεις αφηνοντας και το παιδι σου μαζι να το μεγαλωσει καποιος αλλος. Παντως εγω ειμαι με το μερος της. Να το ξερεις. Απο δω και περα η αποφαση δικη σου...
Ο Λουκας τα χασε η Νορα εγκυος??? Δεν μπορουσε να το χωνεψει... Η Νορα εγκυος και δεν τπυ ειπε τιποτα??? Ηξερε ομως τι επρεπε να κανει ειχε παρει την αποφαση του. Πηρε τα κλειδια του αυτοκινητου και εφυγε που να πηγε αραγε????
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Πεμ Δεκ 16, 2010 11:32 pm

ΒΙΚΟΥΛΑ , ΥΠΟΚΛΕΙΝΟΜΑΙ !!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ , ΣΥΝΕΧΙΣΕ .

ΥΓ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ . ΤΙ ΣΤΟΚΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ !!! Evil or Very Mad
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από viki foka-veneti Πεμ Δεκ 16, 2010 11:48 pm

Αγαπη αυριο συνεχεια... Τωρα γραφω ενα χοτ...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα σπιτι για δυο... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα σπιτι για δυο...

Δημοσίευση από viki foka-veneti Παρ Δεκ 17, 2010 4:59 pm

Επεισοδιο 18

Η Νορα ηταν μονη της στο σπιτι μερες τωρα δεν ηταν καλα. Εκλαιγε με μαυρο δακρυ. Τον ηθελε πισω ξυπνουσε και κοιμοταν με την φωτογραφια του αγκαλια...Εκεινο το βραδυ ειχε καταλαβει οτι πλεον θα ειχε για παντα κατι δικο του πουθα της τον θυμιζει συνεχως...Αγγιξε ασυναισθητα την κοιλια της και ενα χαμογελο βγηκε στα χειλη της ενετλως ανεπαισθητα....Ενα δακρυ κυλησε απο τα ματια της. Σκεφτοταν την ζωη της απο δω και περα. Χτυπησε το κουδουνι πηγε να ανοιξει τον ειδε μπροστα της ηταν εκει...
Νορα: Λουκα? Τι κα....
Δεν προλαβε να συνεχισει την προταση της την απραξε απο την μεση και την φιλησε με παθος. Μπηκαν και οι δυο μεσα στο σπιτι.Εκλεισε την πορτα με το ποδι του...Την πηρε στην αγκαλια του και την πηγε ως το δωματιο της την ακουμπησε στο κρεβατι την φιλουσε με πολυ παθος, της εβγαλε το νυχτικο που φορουσε εκεινη του εβγαλε την μπλουζα και υστερα το παντελονι φιλουσαν ο ενας τον αλλον με παθος αυτη την φορα εκανα ερωτα τοσο διαφορετικα...Ηταν ενα σωμα μια ψυχη καθε τοσο ψιθυριζαν ο ενας στον αλλον σ'αγαπω και σε θελω ηταν η πιο ομορφη νυχτα δεν ειχαν λογια ηταν μονο οι δυο τους χαμενοι στον ερωτα τους εναν ερωτα που θα κρατουσε για παντα....Λιγο αργοτερα την ειχε στην αγκλαλια του....
Νορα: Λουκα εισαι εδω η ονειρευομαι?
Λουκας: εδω ειμαι αγαπη μου εδω μαζι σου και εδω μαζι σου θα ειμαι για παντα...
Νορα: Σ' αγαπαω πιο πολυ και απ την ζωη μου...
Ο Λουκας την ειχε μεσα στην αγκαλια του, το χερι κατεβηκε στην κοιλια της...
Νορα: Λουκα θελω να σου πω....(του κραταγε το χερι που ακουμπουσε την κοιλια της)
Λουκας: Σςςς ξερω αγαπη μου ξερω...
Νορα: Λουκα αν θες δεν θα....
Λουκας: Ουτε γαι αστειο να μην το ξαναπεις αυτο...Εδω μαζι θα το μεγαλωσουμε Νορακι μου...Και θα ειναθ και το πιο ομορφο μωρακι του κοσμου...(χωρις να περνει ο χερι του απο την κοιλιτσα της)
Νορα: Δηλαδη το θες αυτο το παιδι???
Λουκας: Το θελω οσο τιποτα αλλο στον πλανητη... Και φυσικα θελω και την μανα του την οποια την λατρευω...Αλλωστε ο γιος μου θα ειναι το πιο ομορφο παιδι στον κοσμο. Ιδιος εγω..
Νορα: Ο Θεος να μας φιλαξει παναγια μου.... Και που το ξερεις οτι θα ειναι αγορι???
Λουκας: Εχω ενστικτο εγω..
Νορα: Μαλιστα μαλιστα... Εγω ομως ηξερα το ενστικτο της μανας..
Λουκας: Τωρα εμαθες και του πατερα... Αχ αγαπη μου ειμαι ο πιο ευτυχισμενος ανθρωπως πανω στην γη...
Νορα: Και Λουκα....(φιλι)Σ' αγαπαω...
Λουκας: Σε θελω πολυ....(της ψιθιριζει στο αυτι)
Και πριν προλαβει να πει λεξη ειχε βρεθει εγκλωβισμενη στην αγκαλια του κατω απο το κορμι του η νυχτα ηταν δικη τους!!!
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης