Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Kασσανδρινός: "Οταν είμαι σε μια σχέση δίνω τον καλύτερο μου εαυτό"

Πήγαινε κάτω

 Kασσανδρινός: "Οταν είμαι σε μια σχέση δίνω τον καλύτερο μου εαυτό" Empty Kασσανδρινός: "Οταν είμαι σε μια σχέση δίνω τον καλύτερο μου εαυτό"

Δημοσίευση από rafaelloua15 Σαβ Ιαν 29, 2011 3:23 pm

Δημοσιεύθηκε: 27.03.10 02:15

Tον γνωρίσαμε μέσα απο την καθημερινή σειρά του Mega "Τα Μυστικά της Εδέμ". O Χρήστος της τηλεοπτικής ιστορίας που συγκλονίζει αποκαλύπτει πως προβληματίστηκε όταν του προτάθηκε ο συγκεκριμένος ρόλος. Φυσικά, δεν το μετάνιωσε. "Ο Χρήστος είναι μπλεγμένος παντού, κρατάει πάντα μυστικά και παράλληλα φέτος τον είδαμε να αγαπάει πραγματικά" λέει στο περιοδικό "7 Μέρες TV". Πως είναι όμως στην προσωπική του ζωή ο Περικλής Κασσανδρινός; "Οταν είμαι σε μια σχέση δίνω τον καλύτερο εαυτό μου και περιμένω αυτό να εκτιμηθεί. Εχει υπάρξει στιγμή που πραγματικά ήθελα να φύγω, αλλά δεν μπορούσα. Ημουν εκεί, μέχρι που τελείωσε. Πάντοτε δίνω ευκαιρίες σε ανθρώπους, γιατί λάθη κάνουμε όλοι. Απλώς κάποια στιγμή νομίζω οτι τα "θέλω" ενός ζευγαριού μπορεί απο κάποιο σημείο και μετά να μη συμβαδίζουν".

Πηγή: tv-gossip.gr

rafaelloua15

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Εδεμοχώρα-Κύπρο ή ακόμα και στην αγκαλιά του Παναγιώτη Μπουγιούρη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης