Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ένας δυνατός έρωτας!!!

+4
noraloukas_feggaropetra!
nora1
rafaelloua15
maria16
8 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 20, 2011 8:47 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:Τέλειο Μαρία μου! Τώρα ήταν ανάγκη να εμφανιστεί η Νταίζη? Μια χαρά ήταν τα παιδιά και χωρίς αυτήν! Ωχ τι έχουμε να δούμε στην επόμενη συνέχεια! Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 522375 Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 293184 Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 3520 Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 97226
Πρώτον ευχαριστώ πολύ! Θα δείτε αύριο....
Και δεύτερον εσύ πότε θα βάλεις συνέχεια????? Θέλω ΣΗΜΕΡΑ συνέχειά σου!!!!
Θα περιμένω με ανυπομονυσία!
Ό,τι θέλει το Μαράκι μου! Πες μου πού θέλεις συνέχεια και θα βάλω!
Δικιά σου να 'ναι κι όπου να 'ναι Very Happy αλλά προτειμώ στο νέο σου σενάριο... Very Happy
Α, στο νέο! Τώρα τη γράφω όμως, γι'αυτό θα πρέπει να περιμένεις λιγάκι! Αν θέλεις πάντως, μπορώ να βάλω καμιά συνέχεια μέχρι τότε σ'ένα από τα άλλα, δύο, μιας και τις έχω έτοιμες!
Και το συζητάς??? Βάζε-βάζεεεεεεεεε!!!!!
ΟΚ! Πάω!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Φεβ 20, 2011 10:59 pm

Και επειδή κάθομαι και βαριέμαι και έχω και κανονικά ιντερνετ...λέω να βάλω συνέχεια, θέλετε δεν θέλετε Razz

Το επόμενο πρωί.
Η Νόρα είναι ξύπνια ενώ ο Λουκάς ξυπνά και την βλέπει σκεφτική.Την αγκάλιασε και την φίλησε τρυφερά στα χείλη.

Λουκάς:Τι σκέφτεσαι ψυχή μου???
Νόρα:Λουκά φοβάμαι…..
Λουκάς:Τι φοβάσαι καρδιά μου???
Νόρα:Όλα αυτά που είπε η Νταίζη με φόβισαν πολύ…..
Λουκάς:Τίποτα δεν θα γίνει ψυχή μου…..όσο είμαι εγώ δεν πρόκειται να πάθεις τίποτα…..στο υπόσχομαι καρδιά μου…..
Νόρα:Αγκάλιασε με αγάπη μου…..
Λουκάς:Έλα εδώ.

Ο Λουκάς την αγκαλιάζει και η Νόρα χώνεται στη αγκαλιά του.Τον αγκαλιάζει τόσο σφιχτά λες και θα τον έχανε.Ο Λουκάς ένιωσε τον φόβο της την αγκάλιασε με αγάπη και της χαϊδεύει τα μαλλιά τόσο γλυκά και σιγά.Ξαφνικά ακούγεται ο ήχος του κινητού του Λουκά.

Λουκάς:Ποιος είναι πρωινιάτικα???
Νόρα(τον φιλα):Σήκωσε το να δούμε.
Λουκάς(το σηκώνει):Έλα ρε λαμόγιο τι θες πρωί-πρωί???
Μάνος:Κοιμάστε???
Λουκάς:Τι θες να κάνουμε τέτοια ώρα???
Μάνος:Εσείς κοιμάστε και η τύχη σας δεν δουλεύει.
Λουκάς:Τι εννοείς???
Μάνος:Έχω βάσιμες υποψίες ότι η Νταίζη κάτι ετοιμάζει…..
Λουκάς:Είσαι σίγουρος???
Μάνος:Όχι 100% αλλά καλύτερα ελάτε από εδώ να δούμε…..
Λουκάς:Εντάξει.

Και το κλείνει.

Νόρα:Τι έγινε αγάπη μου???
Λουκάς:Ετοιμαζόμαστε και πηγαίνουμε από τον Μάνο.
Νόρα:Τι έγινε???
Λουκάς:Ο Μάνος έχει βάσιμες υποψίες…..ότι η Νταίζη…..κάτι ετοιμάζει…..
Νόρα:Στα έλεγε εγώ…..αυτή η γυναίκα δεν πρόκειται να σταματήσει πουθενά αν δεν μας δει χώρια…..Λουκά φοβάμαι πολύ…..
Λουκάς:Σου το υπόσχομαι ότι δεν θα την αφήσω να σε πειράξει…..στο υπόσχομαι…..

Την αγκάλιασε με τόση τρυφερότητα και η Νόρα χάθηκε στην αγκαλιά του.

Νόρα:Λουκά δεν θ’ αντέξω αν πάθεις τίποτα…..
Λουκάς:Κανείς δεν θα πάθει τίποτα.

Την φιλά απαλά στα χείλη και έπειτα στο μέτωπο.Ετοιμάζνονται και ξεκινούν να πάνε στον Μάνο.Καθώς προχωρούσαν στον δρόμο ένα αυτοκίνητο έρχεται με μεγάλη ταχύτητα και χτυπά την Νόρα και χάνεται σε κλάσματα δευτερολέπτου.Ο Λουκάς τρέχει κοντά στην Νόρα.

Λουκάς:Ψυχή μου είσαι καλά???Αγάπη μου εσύ…..

Ενημερώνει ασθενοφόρο και τους άλλους.

Στο νοσοκομείο.
Ο Λουκάς κάθεται αμίλητος στην καρέκλα χωρίς να μπορεί να κουνηθεί και να κάνει τίποτα άλλο.

Εύα:Λουκά είσαι καλά???
Λουκάς:Όχι…..
Μάνος:Τι ακριβώς έγινε???
Λουκάς:Όλα γίνανε τόσο γρήγορα…..που δεν μπόρεσα να καταλάβω τίποτα…..ο Νικόλας που είναι???
Δάφνη:Πήγε να μάθει τι έγινε.

Μετά από λίγο έρχεται ο Νικόλας.

Λουκάς:Νικόλα τι σου είπαν???
Νικόλας:Η κατάσταση της είναι…..πολύ σοβαρή…..το χτύπημα που προκλήθηκε…..είναι πολύ σοβαρό…..
Λουκάς:Που την έχουν τώρα???
Νικόλας:Μεταφέρθηκε στην εντατική…..
Λουκάς:Τι πάει να πει αυτό???
Νικόλας:…..ότι η κατάσταση της…..είναι πολύ σοβαρή…..
Λουκάς:Πλάκα μου κάνεις Νικόλα???
Νικόλας:Δυστυχώς όχι…..θα περιμένουμε για νεότερα.

Ο Λουκάς πηγαίνει πιο πέρα και σκέφτεται.

Εύα:Είναι τόσο άσχημα???
Νικόλας:Ναι…..
Δάφνη:Τι άλλο τρέχει Νικόλα???
Νικόλας:Η Νόρα αιμορραγεί…..
Μάνος:Και τι σημαίνει αυτό???
Νικόλας:Ότι αν συνεχιστεί η αιμορραγία τότε θα έχουμε άσχημα αποτελέσματα.
Εύα:Δεν πρέπει να το μάθει ο Λουκάς???
Μάνος:Καλύτερα να μην το μάθει ακόμα…..
Νικόλας:Συμφωνώ με τον Νικόλα…..ας δούμε πως θα εξελιχθούν πρώτα τα πράγματα.

Πιο πέρα ο Λουκάς.

Λουκάς(μονολογεί):Έπρεπε να είχα προλάβει αγάπη μου…..στο υποσχέθηκα και δεν μπόρεσα να κρατήσω την υπόσχεση μου.

Τα δάκρυα του έφευγαν σαν ποτάμι.Σκεφτόταν συνέχεια όλα όσα είχε περάσει με την Νόρα του και δεν αντέχει…………………………………..


Eλπίζω να σας αρέσει!
Νόρα, θα στο αφιέρωνα, αλλά πιστεύω πως δεν θα θες αυτό ειδικά το επεισόδιο ε?! Laughing
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 20, 2011 11:07 pm

Κοίτα! Η αρχή όχι μόνο μου άρεσε, αλλά με έλιωσε! Η συνέχεια δεν μου άρεσε! Και δεν μιλάω για τον τρόπο γραφής, αλλά για τα γεγονότα! Όσο σκέφτομαι όμως τι γίνεται στη συνέχεια -μιας και έχω διαβάσει παρακάτω- το μόνο που έχω να πω είναι πως αυτή η εξέλιξη δεν είναι και τόσο κακή τελικά, μιας και θα δυναμώσει κατά πολύ τη σχέση τους! Πάντως ήταν ωραίο, μιας κι έβγαζε πολύ συναίσθημα και αυτό μου αρέσει! Αν είχα μπροστά μου την Νταίζη, δεν ξέρω κι εγώ τι θα έκανα! Ανυπομονώ για συνέχεια! Αν είναι να συνεχίζεις όταν βαριέσαι, να βαριέσαι πιο συχνά βρε! Πάντως έχεις δίκιο, δεν θα ήθελα να μου αφιερώσεις αυτό ειδικά το επεισόδιο, μιας και είναι λυπητερό! Δεν θα σε παρεξηγούσα πάντως, μιας και είνια δικό σου σενάριο, άρα είναι υπέροχο! Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 297830 Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 364440
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Φεβ 20, 2011 11:18 pm

nora1 έγραψε:Κοίτα! Η αρχή όχι μόνο μου άρεσε, αλλά με έλιωσε! Η συνέχεια δεν μου άρεσε! Και δεν μιλάω για τον τρόπο γραφής, αλλά για τα γεγονότα! Όσο σκέφτομαι όμως τι γίνεται στη συνέχεια -μιας και έχω διαβάσει παρακάτω- το μόνο που έχω να πω είναι πως αυτή η εξέλιξη δεν είναι και τόσο κακή τελικά, μιας και θα δυναμώσει κατά πολύ τη σχέση τους! Πάντως ήταν ωραίο, μιας κι έβγαζε πολύ συναίσθημα και αυτό μου αρέσει! Αν είχα μπροστά μου την Νταίζη, δεν ξέρω κι εγώ τι θα έκανα! Ανυπομονώ για συνέχεια! Αν είναι να συνεχίζεις όταν βαριέσαι, να βαριέσαι πιο συχνά βρε! Πάντως έχεις δίκιο, δεν θα ήθελα να μου αφιερώσεις αυτό ειδικά το επεισόδιο, μιας και είναι λυπητερό! Δεν θα σε παρεξηγούσα πάντως, μιας και είνια δικό σου σενάριο, άρα είναι υπέροχο! Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 297830 Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 364440
Ευχαριστώ πάρα πολύ Νοράκι! Ε ναι το ξέρω κι εγώ το ίδιο με 'σένα θα έκανα! Όσο για το αν βαριέμαι και δίνω συνέχεια...καλέ αν δεν τις είχα έτοιμες, θα σου 'λέγα πότε θα είχατε συνέχεια..π.χ. με το "Ένας έρωτας όνειρο"........γι'αυτό σου λέω Laughing
Ευχαριστώ! Ελπίζω αύριο να προλάβω να βάλω, γιατί έχω και διαγώνισμα την Τρίτη, οπότε δεν ξέρω.... Rolling Eyes
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 20, 2011 11:23 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:Κοίτα! Η αρχή όχι μόνο μου άρεσε, αλλά με έλιωσε! Η συνέχεια δεν μου άρεσε! Και δεν μιλάω για τον τρόπο γραφής, αλλά για τα γεγονότα! Όσο σκέφτομαι όμως τι γίνεται στη συνέχεια -μιας και έχω διαβάσει παρακάτω- το μόνο που έχω να πω είναι πως αυτή η εξέλιξη δεν είναι και τόσο κακή τελικά, μιας και θα δυναμώσει κατά πολύ τη σχέση τους! Πάντως ήταν ωραίο, μιας κι έβγαζε πολύ συναίσθημα και αυτό μου αρέσει! Αν είχα μπροστά μου την Νταίζη, δεν ξέρω κι εγώ τι θα έκανα! Ανυπομονώ για συνέχεια! Αν είναι να συνεχίζεις όταν βαριέσαι, να βαριέσαι πιο συχνά βρε! Πάντως έχεις δίκιο, δεν θα ήθελα να μου αφιερώσεις αυτό ειδικά το επεισόδιο, μιας και είναι λυπητερό! Δεν θα σε παρεξηγούσα πάντως, μιας και είνια δικό σου σενάριο, άρα είναι υπέροχο! Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 297830 Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 364440
Ευχαριστώ πάρα πολύ Νοράκι! Ε ναι το ξέρω κι εγώ το ίδιο με 'σένα θα έκανα! Όσο για το αν βαριέμαι και δίνω συνέχεια...καλέ αν δεν τις είχα έτοιμες, θα σου 'λέγα πότε θα είχατε συνέχεια..π.χ. με το "Ένας έρωτας όνειρο"........γι'αυτό σου λέω Laughing
Ευχαριστώ! Ελπίζω αύριο να προλάβω να βάλω, γιατί έχω και διαγώνισμα την Τρίτη, οπότε δεν ξέρω.... Rolling Eyes
Χαίρομαι που με καταλαβαίνεις και συμφωνείς! Αν δεν τις είχες έτοιμες, θα βλέπαμε συνέχεια κάθε Χριστούγεννα και Πάσχα! Πλάκα κάνω! Πάλι καλά πάντως που συνεχίζεις κι εσύ κι έχω και κάτι καλό να διαβάζω σ'αυτό το φόρουμ! Όλοι οι άλλοι μας ξέχασαν! Ε, θα βρεις εσύ χρόνο, δε σε φοβάμαι!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από noraloukas_feggaropetra! Κυρ Φεβ 20, 2011 11:25 pm

Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΩΣ με όλα όσα είπε η Αλεξάνδρα!ε όχι!Άμα πιάσω αυτήν την Νταίζη την έχω τσουρομαδίσει!!ΟΧΙ δεν είναι δίκαιο! Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 679557 Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 679557 Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 679557
noraloukas_feggaropetra!
noraloukas_feggaropetra!
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Φεβ 20, 2011 11:29 pm

nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:Κοίτα! Η αρχή όχι μόνο μου άρεσε, αλλά με έλιωσε! Η συνέχεια δεν μου άρεσε! Και δεν μιλάω για τον τρόπο γραφής, αλλά για τα γεγονότα! Όσο σκέφτομαι όμως τι γίνεται στη συνέχεια -μιας και έχω διαβάσει παρακάτω- το μόνο που έχω να πω είναι πως αυτή η εξέλιξη δεν είναι και τόσο κακή τελικά, μιας και θα δυναμώσει κατά πολύ τη σχέση τους! Πάντως ήταν ωραίο, μιας κι έβγαζε πολύ συναίσθημα και αυτό μου αρέσει! Αν είχα μπροστά μου την Νταίζη, δεν ξέρω κι εγώ τι θα έκανα! Ανυπομονώ για συνέχεια! Αν είναι να συνεχίζεις όταν βαριέσαι, να βαριέσαι πιο συχνά βρε! Πάντως έχεις δίκιο, δεν θα ήθελα να μου αφιερώσεις αυτό ειδικά το επεισόδιο, μιας και είναι λυπητερό! Δεν θα σε παρεξηγούσα πάντως, μιας και είνια δικό σου σενάριο, άρα είναι υπέροχο! Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 297830 Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 364440
Ευχαριστώ πάρα πολύ Νοράκι! Ε ναι το ξέρω κι εγώ το ίδιο με 'σένα θα έκανα! Όσο για το αν βαριέμαι και δίνω συνέχεια...καλέ αν δεν τις είχα έτοιμες, θα σου 'λέγα πότε θα είχατε συνέχεια..π.χ. με το "Ένας έρωτας όνειρο"........γι'αυτό σου λέω Laughing
Ευχαριστώ! Ελπίζω αύριο να προλάβω να βάλω, γιατί έχω και διαγώνισμα την Τρίτη, οπότε δεν ξέρω.... Rolling Eyes
Χαίρομαι που με καταλαβαίνεις και συμφωνείς! Αν δεν τις είχες έτοιμες, θα βλέπαμε συνέχεια κάθε Χριστούγεννα και Πάσχα! Πλάκα κάνω! Πάλι καλά πάντως που συνεχίζεις κι εσύ κι έχω και κάτι καλό να διαβάζω σ'αυτό το φόρουμ! Όλοι οι άλλοι μας ξέχασαν! Ε, θα βρεις εσύ χρόνο, δε σε φοβάμαι!
Ε σιγά μη δεν σε καταλάβαινα Razz Καλέ δίκιο έχεις. Δεν έχω πιά την έπμνευση που είχα στην αρχή κι έγραφα 2 συνέχεις την ημέρα.....Ε ναι ερημώσαμε Laughing Θα βρώ που θα μου πάει, το άλλο Σαβ/κο νομίζω είμαι free, οπότε οκ...
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από maria16 Δευ Φεβ 21, 2011 8:59 pm

noraloukas_feggaropetra! έγραψε:Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΩΣ με όλα όσα είπε η Αλεξάνδρα!ε όχι!Άμα πιάσω αυτήν την Νταίζη την έχω τσουρομαδίσει!!ΟΧΙ δεν είναι δίκαιο! Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 679557 Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 679557 Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 679557
Το ξέρω ότι δεν είναι δίκαιο, αλλά τι να κάνουμε..... Laughing Και εγώ θέλω να τσουραμαδίσω αλλά τέσπα..... Laughing
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από maria16 Τρι Φεβ 22, 2011 8:02 pm

Θέλετε συνέχεια??????
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από nora1 Τρι Φεβ 22, 2011 8:25 pm

Ναιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από maria16 Τρι Φεβ 22, 2011 8:30 pm

Αφιερωμένο στη Νόρα Cool

Μετά από μια ώρα πηγαίνει ο Νικόλας και ρωτάει τους γιατρούς για την Νόρα. Βγαίνει σκεφτικός ,τρέχει ο Λουκάς προς το μέρος του για να δει τι συμβαίνει με την αγάπη της ζωής του.

Λουκάς :Νικόλα τι έγινε; Πες μου ρε ταρίφα.
Νικόλας : Λουκά….πρέπει να είσαι προετοιμασμένος για όλα.
Δάφνη : Τι εννοείς για όλα Νικόλα μου;
Νικόλας : Κοίτα Δάφνη μου τα πράγματα είναι δύσκολα, πρέπει να είμαστε προετοιμασμένοι για όλα.
Λουκάς : Τι δηλαδή μπορεί και να …. Ούτε να το πω δεν μπορώ(λέει με κλάματα στα μάτια)
Νικόλας : Μπορεί και αυτό…
Λουκάς: Όχι, όχι…αυτό δεν πρόκειται να γίνει….(λέει κλαμένος)
Φεύγω δεν μπορώ να καθίσω άλλο εδώ μέσα, νιώθω ότι πνίγομαι. (και φεύγει σε απόγνωση).
Πηγαίνει στο σπίτι της Νόρας του.Κάθεται στον καναπέ που τον έβαζε να κοιμάται και μονολογεί.
Λουκά: (κρατάει μια φωτογραφία της και την κοιτάει με πόνο) Αν σε χάσω Νόρα μου θα χαθώ και εγώ.
Μετά από λίγη ώρα χτυπάει το κινητό του.
Λουκάς : Ναι; Ποιος είναι;
Νταίζη: Τελικά πέτυχα τον σκοπό μου. Σας χώρισα.
Λουκάς: Τι; Εσύ ήσουν στο αυτοκίνητο;
Νταίζη: Εμ τι νόμιζες θα την αφήσω να μου φάει αυτά που μου ανήκουν;
Ο Λουκάς της το κλείνει στα μούτρα και πάει προς το σπίτι του.
Χτυπάει το κουδούνι και του ανοίγει η Νταίζη.
Νταίζη:Μπα τι θες εσύ εδώ.
Λουκάς; Γιατί το έκανες αυτό;
Νταίζη: Γιατί θέλω να σε εκδικηθώ. Τι νόμιζες ότι θα σ’ αφήσω σε ησυχία;Όχι αγοράκι μου.Θα σε πληρώσω με το ίδιο νόμισμα.
Ο Λουκάς την χαστουκίζει.
Λουκάς: (την σηκώνει από το πάτωμα και την κρατάει με θυμό από το χέρι.)Να μην ξαναμιλήσεις έτσι για την Νόρα. Κατάλαβες ;
Νταίζη: Μην ξανασηκώσεις χέρι πάνω μου, γιατί θα’χουμε κακά ξεμπερδέματα.
Ο Λουκάς φεύγει θυμωμένος από το σπίτι του και κατευθύνεται προς το νοσοκομείο.


Eλπίζω να σας αρέσει.........
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από nora1 Τρι Φεβ 22, 2011 8:36 pm

Υπέροχη συνέχεια Μαρία μου! Και σ'ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ για την αφιέρωση! ήταν υπέροχο! Μόνο το Νοράκι θέλω να είναι καλά σύντομα! Αυτή η Νταίζη... Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 435367 Καλά την έκανε ο Λουκάς! Συνέχεια πολύ πολύ γρήγορα!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από maria16 Τρι Φεβ 22, 2011 8:44 pm

nora1 έγραψε:Υπέροχη συνέχεια Μαρία μου! Και σ'ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ για την αφιέρωση! ήταν υπέροχο! Μόνο το Νοράκι θέλω να είναι καλά σύντομα! Αυτή η Νταίζη... Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 435367 Καλά την έκανε ο Λουκάς! Συνέχεια πολύ πολύ γρήγορα!
Ευχαριστώ! Τίπποτα βρε, στη "χροστούσα" Laughing Θα γίνει καλά το Νόράκι don't worry Very Happy Mωρέ πολύ καλά της έκανε ο Λουκάς! Εμ τί, τζάμπα η αφιέρωση... Razz Laughing Συνέχεια αύριο....
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από nora1 Τρι Φεβ 22, 2011 8:46 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:Υπέροχη συνέχεια Μαρία μου! Και σ'ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ για την αφιέρωση! ήταν υπέροχο! Μόνο το Νοράκι θέλω να είναι καλά σύντομα! Αυτή η Νταίζη... Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 435367 Καλά την έκανε ο Λουκάς! Συνέχεια πολύ πολύ γρήγορα!
Ευχαριστώ! Τίπποτα βρε, στη "χροστούσα" Laughing Θα γίνει καλά το Νόράκι don't worry Very Happy Mωρέ πολύ καλά της έκανε ο Λουκάς! Εμ τί, τζάμπα η αφιέρωση... Razz Laughing Συνέχεια αύριο....
Ναι, να γίνει πολύ γρήγορα καλά! Ξέρεις εσύ τι μου αφιερώνεις! Ξέρεις πάρα πολύ καλά!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από maria16 Τρι Φεβ 22, 2011 8:47 pm

nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:Υπέροχη συνέχεια Μαρία μου! Και σ'ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ για την αφιέρωση! ήταν υπέροχο! Μόνο το Νοράκι θέλω να είναι καλά σύντομα! Αυτή η Νταίζη... Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 435367 Καλά την έκανε ο Λουκάς! Συνέχεια πολύ πολύ γρήγορα!
Ευχαριστώ! Τίπποτα βρε, στη "χροστούσα" Laughing Θα γίνει καλά το Νόράκι don't worry Very Happy Mωρέ πολύ καλά της έκανε ο Λουκάς! Εμ τί, τζάμπα η αφιέρωση... Razz Laughing Συνέχεια αύριο....
Ναι, να γίνει πολύ γρήγορα καλά! Ξέρεις εσύ τι μου αφιερώνεις! Ξέρεις πάρα πολύ καλά!
Εεεε φυσικά! Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 490836
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από maria16 Τετ Φεβ 23, 2011 4:36 pm

Φτάνει στο νοσοκομείο με αγωνία.
Λουκάς: (Βλέπει την Δάφνη και τρέχει να την ρωτήσει)Δαφνή!
Δάφνη: Α ήρθες Λουκά μου;
Λουκάς : Τι εγινέ με το Νοράκι μου;
Δάφνη: Αυτή την στιγμή είναι στο χειρουργείο ,το οποίο θα καθορίσει την εξέλιξη.
Λουκάς: Πόση ώρα είναι στο χειρουργείο.
Δάφνη:Τώρα την πήγαν.
Λουκάς: Ωραία. Δηλαδή πρέπει να περιμένουμε.
Δάφνη: Ναι.Εσύ που ήσουν;
Λουκάς: Είχα μια δουλεία να κανονίσω.
Δάφνη: Τι δουλεία; Με τρομάζεις.
Λουκάς: Λοιπόν θα σου πω αλλά κουβέντα σε κανέναν. Εντάξει;
(λέει θυμωμένος)
Δάφνη:Εντάξει Λουκά μου. Έλα πες μου!
Λουκάς:Λοιπόν. Ξέρεις ποιος ή μάλλον ποια χτύπησε την Νόρα μας;
Δάφνη:Που θες να ξέρω ρε Λουκά.
Λουκάς: Η Νταίζη.
Δάφνη:Τι; Η Νταίζη; Δεν το πιστεύω. Τώρα θα δει αυτή.(σηκώνεται θυμωμένη)
Λουκάς:Μην στενοχωριέσαι την κανόνισα εγώ.
Δάφνη:Τι εννοείς.Τι της έκανες Λουκά;
Λουκάς:Δεν είναι για αυτήν την ώρα αυτά.
Δάφνη: Τι της έκανες;

Εκείνη την στιγμή βγαίνει ο γιατρός. Σηκώνονται όλοι για να μάθουν.
Γιατρός:Για την κυρία Φωκά.
Δάφνη:Εμείς.
Γιατρός:Η επέμβαση ήταν δύσκολη….Αλλά η κυρία Φωκά είναι πολύ δυνατή και επιβίωσε.
Λουκάς:Δηλαδή θα ζήσει; (λέει αγωνιώντας)
Γιατρός:Ναι.
Αγκαλιάζονται όλοι χαρούμενοι.
Εύα:Είδες Λουκά μου. Η αγάπη σας είναι τόσο δυνατή που ούτε ο θάνατος δεν σας χωρίζει.
Λουκάς:Ναι.Η Νόρα μου είναι δυνατή.
Αργότερα βγαίνει μια νοσοκόμα.
Νοσοκόμα.:Μπορείτε να την δείτε.
Ο Λουκάς πηγαίνει τρέχοντας στο δωμάτιο της και την βλέπει να κοιτάει ξαπλωμένη το παραθυρο.Οι υπόλοιποι δεν μπήκανε ακόμα.
Λουκάς:Νόρα μου ξυπνησές;
Νόρα: Λουκά μου.Αγάπη μου(αγκαλιάζονται)φοβήθηκα πολύ
Λουκάς:Το ξέρω ψυχή μου.Και εγώ φοβήθηκα πάρα πολύ για να μην σε χάσω.
Εκείνη την στιγμή μπαίνουν και οι υπόλοιποι.
Την χαιρετάνε την αγκαλιάζουν.
Λουκάς: (Πηγαίνει κοντά της, της πιάνει το χέρι)Και τώρα που είμαστε όλοι μαζί θέλω να σου πω κάτι Νοράκι μου
Νόρα:Τι Λουκάκο μου;
Λουκάς: Θέλεις να γίνεις η κυρία Βενέτη;




Ελπίζω να σας αρέσει.........Συνέχεια μετά τα Μυστικά..........
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από nora1 Τετ Φεβ 23, 2011 6:10 pm

Υπέροχο Μαράκι μου! Τι ωραία που η Νόρα είναι επιτέλους καλά! Ελπίζω και η απάντησή της στην πρόταση του Λουκά να είναι θετική! Ανυπομονώ να συνεχίσεις μετά τα Μυστικά!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από maria16 Τετ Φεβ 23, 2011 9:18 pm

nora1 έγραψε:Υπέροχο Μαράκι μου! Τι ωραία που η Νόρα είναι επιτέλους καλά! Ελπίζω και η απάντησή της στην πρόταση του Λουκά να είναι θετική! Ανυπομονώ να συνεχίσεις μετά τα Μυστικά!
Eυχαριστώ Νοράκι! Για να δούμε την απάντηση της Νόρας......Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 99923 Ανεβαίνει σε 2' η συνέχεια...
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από nora1 Τετ Φεβ 23, 2011 9:20 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:Υπέροχο Μαράκι μου! Τι ωραία που η Νόρα είναι επιτέλους καλά! Ελπίζω και η απάντησή της στην πρόταση του Λουκά να είναι θετική! Ανυπομονώ να συνεχίσεις μετά τα Μυστικά!
Eυχαριστώ Νοράκι! Για να δούμε την απάντηση της Νόρας......Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 99923 Ανεβαίνει σε 2' η συνέχεια...
Tέλεια! Περιμένω!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από maria16 Τετ Φεβ 23, 2011 9:25 pm

Ο Λουκάς την ρωτάει:
Λ:Θέλεις να γίνεις η κυρία Βενέτη???
Ν: (μένει κοκκαλωμένη για λίγο..)Θέλω Λουκάκο μου, θέλω!!!! (τον αγκαλιάζει
Δ:Αχ χαίρομαι πολύ για εσάς!!! (Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 32026)
Μ:Μπράβο παιδιά!! Κι εμείς με την Εύα κουμπάροι!!!!
Λ:Ευχαριστούμε!!! Και βεβαία εσείς θα είστε οι κουμπάροι, αλλά μόνο να μην ακολουθείτε τα έθιμα!! Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 784853
Ν:Ποιά έθιμα???
Λ:Που λένε ''ο κουμπάρος με τη κουμπάρα''......
Μ:Ε όχι αυτό δεν γίνεται..πώς? Πρέπει να τηρούμε τα έθιμα!!! Razz
Λ:Ρε άντε απο 'δώ που θα τηρίσεις και τα έθιμα με την ΔΙΚΗ ΜΟΥ την γυναίκα!!!
Δ:Καλά-καλά σταματήστε!! Μας κουφάνατε!!!
Νικ:Καλά σας λέει..αφήστε την κοπέλα να ξεκουραστεί!!!
Λ:Ναι μωρό μου, ξεκουράσου κι εγώ θα έρθω αργότερα, ναι?? Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 971576
Ν:Ναι Λουκάκο μου!! Φιλάκι?? Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 971576
Ο Λουκάς την φιλάει και ετοιμάζονται να φύγουν...

Ε:Καληνύχτα Νοράκι μου κι αύριο θα ξανάρθουμε...
Ν:Γεια σας παιδια κι ευχαριστώ πολύ!!!!
Όλοι φεύγουν και η Νορα κοιμάται γλυκά και ονειρεύεται το γάμο τους...!!!!! Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 364440
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από nora1 Τετ Φεβ 23, 2011 9:54 pm

Τι υπέροχο που ήταν Μαρία μου! Πολύ χάρηκα για τη θετική απάντηση της Νόρας! Ο Μάνος γαι την σωματική του ακεραιότητα, ας μην ακολουθήσει τα έθιμα! Το Λουκάκο τον είδα πολύ αποφασισμένο! Πάντως ήταν τέλειο! Και εννοείται πως θέλω κι άλλο!

Υ.γ.Σόρρυ που άργησα να σχολιάσω, αλλά μιλούσα στο τηλέφωνο! Very Happy
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από maria16 Τετ Φεβ 23, 2011 10:11 pm

nora1 έγραψε:Τι υπέροχο που ήταν Μαρία μου! Πολύ χάρηκα για τη θετική απάντηση της Νόρας! Ο Μάνος γαι την σωματική του ακεραιότητα, ας μην ακολουθήσει τα έθιμα! Το Λουκάκο τον είδα πολύ αποφασισμένο! Πάντως ήταν τέλειο! Και εννοείται πως θέλω κι άλλο!

Υ.γ.Σόρρυ που άργησα να σχολιάσω, αλλά μιλούσα στο τηλέφωνο! Very Happy

Eυχαριστώ Νοράκι μου! Ε, όχι που θα απαντούσε όχι η Νόρα. Τρελλή είναι??!!! Razz Ε ναι ο Μάνος πρέπει να προσέχει Laughing Ναι ο Λουκάς είναι αποφασισμένος γι' όλα Laughing Αύριο η συνέχεια...!!!

Υ.Γ.Δεν πειράζει βρε, σιγά!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από nora1 Τετ Φεβ 23, 2011 10:17 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:Τι υπέροχο που ήταν Μαρία μου! Πολύ χάρηκα για τη θετική απάντηση της Νόρας! Ο Μάνος γαι την σωματική του ακεραιότητα, ας μην ακολουθήσει τα έθιμα! Το Λουκάκο τον είδα πολύ αποφασισμένο! Πάντως ήταν τέλειο! Και εννοείται πως θέλω κι άλλο!

Υ.γ.Σόρρυ που άργησα να σχολιάσω, αλλά μιλούσα στο τηλέφωνο! Very Happy

Eυχαριστώ Νοράκι μου! Ε, όχι που θα απαντούσε όχι η Νόρα. Τρελλή είναι??!!! Razz Ε ναι ο Μάνος πρέπει να προσέχει Laughing Ναι ο Λουκάς είναι αποφασισμένος γι' όλα Laughing Αύριο η συνέχεια...!!!

Υ.Γ.Δεν πειράζει βρε, σιγά!
Σωστά! Τρελή είναι? Ωχ! Είναι αποφασισμένος για όλα ο Λουκάς και δεν τον σταματάει τίποτα!!! Ανυπομονώ να έρθει η ώρα της συνέχειας!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από maria16 Πεμ Φεβ 24, 2011 2:02 pm

Το επόμενο πρωί η Νόρα ξύπνησε χαρούμενη.
Νόρα: Αχ τι όμορφη μέρα. Ανυπομονώ να έρθει η αγάπη της ζωής μου. Ο Λουκάκος μου.
Εκείνη την στιγμή μπαίνει ο γιατρός.
Γιατρός:Κύρία Φωκά;
Νόρα: Ναι εγω είμαι.
Γιατρός:Το απόγευμα θα πάρετε το εξιτήριο σας.
Νόρα: Α! Σας ευχαριστώ.(Η Νόρα μόλις έφυγε ο γιατρός πήρε αμέσως τηλέφωνο τον Λουκάκο της)
Λουκάς: Παρακαλώ;
Νόρα:Γεία σου Λουκάκο μου. Η Νόρα είμαι.
Λουκάς: Νόρα μου ξύπνησες;
Νόρα: Ναι. Σου έχω ένα ευχάριστο νέο.
Λουκάς:Τι είναι Νόρα μου. Πες μου.
Νόρα:Μόλις τώρα έφυγε ο γιατρός και μου είπε ότι το απόγευμα θα μου δώσουν εξητήριο.
Λουκάς:Τι; Αλήθεια;
Νόρα:Ναι και θέλω….αν μπορείς να έρθεις να με πάρεις.
Λουκάς:Και βέβαια θα έρθω αγάπη μου.
Νόρα. Εντάξει, αγάπη μου. Θα σε περιμένω.
Λουκάς:Στις οκτώ θα είμαι εκεί.(Κλείνει βιαστικός το τηλέφωνο και πάει στο σπίτι της Νόρας.)
Μετά από τέσσερις ώρες.
Ο γιατρός δίνει το εξιτήριο στην Νόρα.
Γιατρός:Ορίστε το εξιτήριο σας.
Νόρα: Α σας ευχαριστώ πολύ.(Μετά που φεύγει ο γιατρός η Νόρα μονολογεί)
Άντε ρε Λουκά μου. Που είσαι.
Λίγο αργότερα χτυπάει η πόρτα του δωματίου της
Νόρα: Ναι; Ποιος είναι;
Λουκάς:Εγώ είμαι αγάπη μου. Ο Λουκάς.
Νόρα: ( Τρέχει κοντά του με μια λαχτάρα και τον αγκαλιάζει.)
Αγάπη μου.
Λουκάς: Άντε πάμε σπίτι μας.
Φεύγουν από το νοσοκομείο και φτάνουν στο σπίτι της Νόρας.
Λουκάς: Εδώ θέλω να κλείσεις τα όμορφα μάτια σου.
Νόρα: Εντάξει
Ο Λουκάς ανοίγει την πόρτα και….
Λουκάς: Άνοιξε τα μάτια σου τώρα.
Νόρα: (Ανοίγει τα μάτια της και βλέπει κεριά παντού τριαντάφυλλα και έτοιμο φαγητό πάνω στο τραπέζι)Λουκά τι είναι όλα αυτά;
Λουκάς:Δεν δικαιούται και η μέλλουσα γυναίκα μου ένα ρομαντικό δείπνο με τον μέλλοντα σύζυγο.
Ο Λουκάς της τραβάει την καρεκλά για να κάτσει και τρώνε. Λίγο αργότερα την παίρνει αγκαλιά και πάνε στην κρεβατοκάμαρα και κάνουν έρωτα.

maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας δυνατός έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ένας δυνατός έρωτας!!!

Δημοσίευση από nora1 Πεμ Φεβ 24, 2011 9:06 pm

Yπέροχη συνέχεια Μαρία μου! Επιτέλους η Νόρα γύρισε στο σπίτι της! Ανυπομονώ να δω τι θα γίνει παρακάτω, οπότε μην κάθεσαι! Γράφε!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης