Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Όταν το παρελθόν σου χτυπάει την πόρτα....

4 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Όταν το παρελθόν σου χτυπάει την πόρτα.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Όταν το παρελθόν σου χτυπάει την πόρτα....

Δημοσίευση από nora1 Τετ Μαρ 09, 2011 3:14 pm

Κρίμα που δεν θα μείνει ο Ορέστης για αποκαλύψεις, αλλά εσύ ξέρειος πώς θα συνεχίσεις! Ευτυχώς όμως η Νόρα θ'αφεθεί πλέον στην αγκαλιά του ΛΟυκά χωρίς δισταγμούς! Όταν λες πως η Νταίζη θα φέρει τη Νόρα αντιμέτωπη με δύσκολες καταστάσεις, δεν πολυκαταλαβαίνω πού το πας, αλλά τεσπα! Ελπίζω η Εύα να πει στο Μάνο για το παιδί! Όσο για Δάφνη-Νικόλα, νομίζω καταλαβαίνω γιατί θα τσακωθούν! Ποιος θα είναι στο νοσοκομείο σε σοβαρή κατάσταση όμως? Μη μου πεις η Νόρα!!!!!! Ελπίζω να φτιαχτεί γρήγορα ο υπολογιστής σου για να βάλεις συνεχειούλα!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όταν το παρελθόν σου χτυπάει την πόρτα.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Όταν το παρελθόν σου χτυπάει την πόρτα....

Δημοσίευση από maria16 Τετ Μαρ 09, 2011 5:28 pm

Κρίμα που ο Ορέστης θα αργήσει να γνωρίσει τον αληθινό του πατέρα....Η Νόρα, τι να κάνει κι αυτή η καημένη?!Ερωτευμένη τρελλά είναι...Η Νταίζη θα βοηθήσει την Νόρα να ξεμπλέξει ε?... Μάλιστα Surprised
Καλέ ποιός θα είναι σοβαρά στο νοσοκομείο??? Η Νόρα??? affraid
Κρίμα που δεν έχεις τον Η/Υ, ελπίζω να τον έχεις σύντομα και να μας βάλεις και συνεχειούλα Very Happy
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όταν το παρελθόν σου χτυπάει την πόρτα.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Όταν το παρελθόν σου χτυπάει την πόρτα....

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Τετ Μαρ 09, 2011 6:11 pm

συγνωμη μικαελα μου που αργησα να σχολιασω αλλα δεν ειχα διαβασει την πραγματικα υπεροχη συενχεια σου!!ειναι καταπληκτικη!!φοβερη!!τελεια τελεια!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης