Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

+6
ntina_loukas+nora4ever
ΗΡΩ 1993
nora1
maria16
noraloukas_feggaropetra!
viki foka-veneti
10 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από tonia SP Δευ Δεκ 06, 2010 4:30 pm

aplaaa likeeeeeeeeeeee !! santa

tonia SP
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από nfakiri Δευ Δεκ 06, 2010 7:14 pm

πάρα πολύ ωραίο το σενάριο σου!!!Θέλουμε γρήγορα συνέχιεα!!!

nfakiri

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από Renaki_Katharmataki Τρι Δεκ 07, 2010 2:04 am

Axxx Βικουλαααα! Λατρεμενο...!
Ειναι Υπεροχο...! λατρευω Μπομπ και Μαιρη...!
Και φυσικα Τιφανι και Οσκαρ...!
Σαν Ατακα του Οσκαρ βαλε το Ετσι ετσι....
Please....! Αν θυμασαι στο θεατρο...... Wink Wink Wink Wink Wink

Απαιτω να δω Συνεχειαααα!
Μην Αργησει
Renaki_Katharmataki
Renaki_Katharmataki

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Στο δικό μου ροζ Συννεφάκι!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τρι Δεκ 07, 2010 4:44 pm

Θα το βαλω αγαπη θα το βαλω σε καμια ωρα θα συνεχισω και εδω....
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τρι Δεκ 07, 2010 11:31 pm

Συγνωμη που το παραμελησα απλα χτες ημουν χαλια ειχα τρομερους πονους στην κοιλια λογο αδιαθεσιας και φυσικα ηρθε η ωρα να συνεχισω...

Επεισοδιο 7
Πραγματικοτητα???

Η πορτα ετοιμαζετε να κλεισει και ο Μπομπ ετοιμαζετε να φυγει οταν....
Μαιρη: Μπομπ???
Μπομπ: Ναι???
Μαιρη: Θες να ερθεις μεσα για ενα ποτο η εισαι κουρασμενος???
Μπομπ: Οχι δεν ειμαι κουρασμενος μηπως ομως εισαι εσυ???
Μαιρη: Οχι οχι.. Λοιπον θα ανεβεις????
Μπομπ: Ναι γιατι οχι...
Και φυσικα ανεβαινει....Εχουν πιει δυο-τρια ουισκακια οταν ο Μπομπ καταλαβαινει οτι ειναι ωρα πια να φυγει. Η Μαιρη τον συνοδευει ως την πορτα...Οταν ξαφνικα την αρπαει απο την μεση ακι την φιλαει παθιασμενα. Την ξαφνιασε εκεινο το φιλι αλλα ανταποκριθηκε. Προχορησαν σιγα σιγα προς τα μεσα κλεινωντας την πορτα πισω τους...Ρουχα επεφταν στο πατωμα καθως κατευθυνοντας προς το δωματιο της. Βρεθηκαν στο κρεββατι να φιλιουνται παθιασμενα οταν....
Οσκαρ: Και μετα????
Μπομπ: Με πηρες τηλεφωνο και ξυπνησα...
Οσκαρ: Ετσι, ετσι... καλα να παθεις...
Μπομπ: Τι λες ρε βλακα...
Απο την αλλη μερια...
Μαιρη: Αστα σου λεω αστα ξυπνησα λουσμενη στον ιδρωτα...
Τζενιφερ: Καλα ε την εχεις δαγκωσει την λαμαρινα εσυ...
Μαιρη: Ναι και νομιζω ασκημα... Αχου περασε η ωρα ελα ελα πηγαινε σιγα σιγα θα ερθει απο δω....
Τζενιφερ: Θα του πεις για το ονειρο???
Μαιρη: Για σου Τζενιφερ...
Τζενιφερ: Γεια σου...
Απο την αλλη..
Μπομπ: Λοιπον φευγω με εχει καλεσει η Μαιρη για καφε..
Οσκαρ: Ετσι ετσι... Αντε πηγαινε...Α να σε ρωτησω θα της πεις και για το ονειρο?
Μπομπ: Εισαι γελειος ρε... Φευγω..
Η Μαιρη εκανε μια υπεροχη ετοιμασια. Εβαλε ενα απλο φορεμα και περιμενε τον Μπομπ... Ακουσε το κουδουνι να χτυπα. Ετρεξε να ανοιξει....
Μαιρη: Γεια σου...
Μπομπ: Γεια...Αυτα για σενα...(ενα μπουκετο με λουλουδια)
Μαιρη: Αχ σε ευχαριστω παρα πολυ... Ειναι παρα πολυ ομορφα δεν επρεπε...
Μπομπ: Οχι επρεπε...Εισαι πανεμορφη...
Μαιρη: Υπερβαλεις ενα απλο φορεμα εβαλα...
Μπομπ: Παντως εισαι παρα πολυ ομορφη...
Μαιρη: Χερομαι... Λοιπον καφεδακι να βαλω???
Μπομπ: Αμε...
Η ωρα ηταν περασμενη και δεν το καταλαβαν ειχε μεσημεριασει η ωρα ηταν γυρω στις 2...
Μαιρη: Ε θα κατσεις να φαμε παρεα??? Εχω φτιαξει κοκκινιστο αν θες αν δεν θες...
Μπομπ: Οχι αν δεν σου κανει κοπο...
Μαιρη: Κανενα κοπο αλλωστε το μισω οταν πρεπει να φαω μονη μου...
Μπομπ: Ωραια...
Καθησαν και εφαγαν μαζι. Οι ωρες περασαν τοσο γρηγορα...Καποια στιγμη επρεπε να αποχωρησει....
Μαιρη: Περασα υπεροχα σημερα...
Μπομπ: Χερομαι και αυτο στο χρωσταω οποτε αυριο αν θες μπορεις να ερθεις εσυ να φαμε το μεσιμερι μαζι...
Μαιρη: Δεν εχω προβλημα..Μονο ασε μου την διευθυνση και θα τα πουμε αυριο...
Μπομπ: Οριστε. Λοιπον σε ευχαριστω πολυ για ολα...
Μαιρη: Τιποτα...Τα λεμε αυριο...
Μπομπ: Θα σε περιμενω...
Την φιλαει γλυκα στο μαγουλο και νιωθουν και οι δυο ενα σφιξιμο στο στομαχι. Η πορτα πισω κλεινει και η Μαιρη μενει να σκεφτεται το ονειρο και την υπεροχη μερα που περασαν μαζι καθως ο Μπομπ πηγαινει προς το σπιτι χαρουμενος που θα περασει αλλη μια μερα με την Μαιρη...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από nora1 Τρι Δεκ 07, 2010 11:55 pm

Πάρα πολύ ωραίο Βικούλα μου! Μπορεί να άργησες λίγο αλλά η αποζημίωση ήταν υπέροχη!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τετ Δεκ 08, 2010 12:01 am

Χερομαι που σας αρεσε απο αυριο θα βαλω κι αλλο...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Τετ Δεκ 08, 2010 12:04 am

ΤΕΛΕΙΟ ΒΙΚΟΥΛΑ !!! Very Happy
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τετ Δεκ 08, 2010 12:08 am

Ευχαριστω και λεω να παω να βαλω ενα χοτ και ενα σεναριακι για την μπεμπα που ερχεται μιας και κανενας αλλος δεν γραφει...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από nora1 Τετ Δεκ 08, 2010 12:21 am

viki nora-loukas έγραψε:Ευχαριστω και λεω να παω να βαλω ενα χοτ και ενα σεναριακι για την μπεμπα που ερχεται μιας και κανενας αλλος δεν γραφει...
Bικούλα μην το παίρνεις προσωπικά που δεν γράφουμε για την μπέμπα, αλλά με αυτά που βλέπουμε κάθε μέρα στις 7 δεν μας βγαίνει η έμπνευση!!!!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τετ Δεκ 08, 2010 2:28 pm

nora1 έγραψε:
viki nora-loukas έγραψε:Ευχαριστω και λεω να παω να βαλω ενα χοτ και ενα σεναριακι για την μπεμπα που ερχεται μιας και κανενας αλλος δεν γραφει...
Bικούλα μην το παίρνεις προσωπικά που δεν γράφουμε για την μπέμπα, αλλά με αυτά που βλέπουμε κάθε μέρα στις 7 δεν μας βγαίνει η έμπνευση!!!!!!

Αγαπη μου εννοειτε αυτο αλιμονο δεν το παιρνω προσωπικα τι λες τωρα αλλωστε καμια φορα και γω δεν εχω εμπνευση...για σεναριακι με την μπεμπα γιατι για χοτ ολο και κατι γινεται... Αυτο ελειπε να σας παρεξιγησω... Τι λετε τωρα.... Φυσικα και οχι οποτε εχετε εμπνευση γραψτε....Δεν βιαζομαι με την ησυχια σας. ειπαμε ειμαι εκβιαστρια αλλα οχι τοσο πολυ... I love you I love you I love you I love you flower flower flower
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από nora1 Τετ Δεκ 08, 2010 6:17 pm

viki nora-loukas έγραψε:
nora1 έγραψε:
viki nora-loukas έγραψε:Ευχαριστω και λεω να παω να βαλω ενα χοτ και ενα σεναριακι για την μπεμπα που ερχεται μιας και κανενας αλλος δεν γραφει...
Bικούλα μην το παίρνεις προσωπικά που δεν γράφουμε για την μπέμπα, αλλά με αυτά που βλέπουμε κάθε μέρα στις 7 δεν μας βγαίνει η έμπνευση!!!!!!

Αγαπη μου εννοειτε αυτο αλιμονο δεν το παιρνω προσωπικα τι λες τωρα αλλωστε καμια φορα και γω δεν εχω εμπνευση...για σεναριακι με την μπεμπα γιατι για χοτ ολο και κατι γινεται... Αυτο ελειπε να σας παρεξιγησω... Τι λετε τωρα.... Φυσικα και οχι οποτε εχετε εμπνευση γραψτε....Δεν βιαζομαι με την ησυχια σας. ειπαμε ειμαι εκβιαστρια αλλα οχι τοσο πολυ... I love you I love you I love you I love you flower flower flower
Εννοείται πως δεν πιστέψαμε ότι θα μπορούσες να μας παρεξηγήσεις Βικούλα μου!!! Πάντως πάλι καλά που δεν είσαι τόσο μεγάλη εκβιάστρια! όμως μ'έπεισες και λέω να πάω να βάλω κι εγώ κανένα σενάριο για μπεμπούλα!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τετ Δεκ 08, 2010 7:58 pm

Επεισοδιο 10...
Το πρωτο τους φιλι...

Ειχαν περασει μερικες μονο εβδομαδες και ο Μπομπ με την Μαιρη εκαναν πολυ καλη παρεα τα πηγαιναν τοσο καλα μεταξυ τους. Εκεινη την μερα ειχαν βγει απο το πρωι. Εκαναν βολτες στην Νεα Υορκη. Ηθελε να της δειξει ολα τα ομορφα ποραγματα που ειχε δει και τα ειχε καταφερει.. Ηταν μεσα σε ενα ταξι εκεινη προσπαθησε να κλεισει την πορτα αλλα εκλεισε και τα δαχτυλα της. Εκεινος το προσεξε. Εκεινη εκανε σαν να μην συμβαινει τιποτα...Βγηκαν απ το ταξι και αρχησαν να περπατουν προς το σπιτι της...Συζητουσαν οταν..
Μαιρη: Αχ.....
Μπομπ: Μαιρη εισαι καλα..
Μαιρη: Ναι μια χαρα δεν εχω κατι...
Μπομπ: Να δω λιγο το χερι σου???
Μαιρη: Γιατι??? Μια χαρα ειναι...
Μπομπ: Σε παρακαλω...
Μαιρη: Καλα...Οριστε δες...
Μπομπ: Μα καλα αυτο πριστηκε και επιπλεον εχεις σπασει και ενα νυχι...
Μαιρη: Ε καλα δεν εγινε τιποτα απλα ποναο λιγο...
Ηταν εξω απο ενα φαρμακειο...
Μπομπ: Περιμενε ενα λεπτο...
Μαιρη: Μα που πας???
Μπομπ: Ερχομαι...
Λιγο μετα επεστρεψε με ενα υγρο που μουδιαζει και δεν νιωθεις πονο....
Μπομπ: Καλυτερα???
Μαιρη: Ναι σε ευχαριστω παρα πολυ εισαι πολυ γλυκος...(τουχαιδευει το μαγουλο)
Μπομπ: Και συ πολυ πολυ γλυκια...
Βρισκονται σε αποσταση αναπνοης....
Μαιρη: Μπομπ...
Μπομπ: Μαιρη...
Και σιγα σιγα τα χειλη τους ενωνουν σε ενα φιλι τρυφερο ειναι φιλι καλυτερο και απο τα ονειρα τους. Ενα φιλι που σιγα σιγα μετατραπηκε σε παθιασμενο ενα φιλι που το ηθελαν τοσο πολυ...
Πρεπει να ηταν μερικα λεπτα η και ωρες ποιος ξερει οταν σταματησαν...
Μαιρη: Υπαρχει κατι που θελω να σου πω...
Μπομπ: Πες μου...
Μαιρη: Νομιζω οτι ειμαι ερωτευμενη μαζι σου...
Μπομπ: Και γω πολυ...
Μιαρη: Μου λες αληθεια???
Μπομπ: Ναι απο την ωρα που σε ειδα μια κοπελα τοσο απλη τοσο γλυκια τοσο ομορφη τοσο αληθινη. Ακριβως οτι θελω απ την ζωη μου...
Μαιρη: Και συ εισαι τοσο γλυκος τοσο καλος τοσο ευγενικος το ονειρο καθε γυναικας...
Μπομπ: Σ' αγαπαω...
Μιαρη: Και γω πολυ...
Μπομπ: Ομως πρεπει να φυγω...
Μαιρη: Ελα παλι το βραδυ να φαμε μαζι σε παρακαλω...
Μπομπ: Ενταξει θα ερθω...Τι ωρα???
Μαιρη: Κατα τις 10 ειναι καλα???
Μπομπ: Ναι πολυ καλα...
Μαιρη: Τα λεμε λοιπον..
Μπομπ: Τα λεμε..
Της δινει ενα γλυκο φιλι και φευγει...Ετρεξε στο διαμερισμα της να ξεκινησει τις ετοιμασιες για το βραδυ... Οι ωρες περασαν χωρις να το καταλαβει οταν ακουσε το κουδουνι να χτυπα...
Στο επομενο:
Τι θα γινει με τον Μπομπ και την Μαιρη???
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από kokkini Τετ Δεκ 08, 2010 10:23 pm

Αχ, θεε μου ελιωσα, αληθεια λεω πολυ τελειο πραγματικα με συμνεπηρε και θα το ξαναδιαβαζω συχνα, υπεροχο ρομαντικο γλυκο, σουπερ με λιγα λογια, συγχαρητηρια πραγματικα!!! Laughing Very Happy alien cheers bounce cherry santa sunny queen flower lol!

kokkini

Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από nora1 Τετ Δεκ 08, 2010 10:28 pm

Πάρα πολύ ωραίο Βικούλα! Ωραία την φαντάστηκες τη σκηνή με το πρώτο φιλί! Με τις λεπτομέρειες από το θέατρο και φυσικά τη δική σοπυ πινελιά που κάνει το σενάριο υπέροχο!!! Περιμένω συνέχεια!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από viki foka-veneti Πεμ Δεκ 09, 2010 12:14 am

Ευχαιστω παρα παρα πολυ θα συνεχισω ομως αυριο...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από nora1 Πεμ Δεκ 09, 2010 12:16 am

viki nora-loukas έγραψε:Ευχαιστω παρα παρα πολυ θα συνεχισω ομως αυριο...
ΟΚ Βικούλα! Θα περιμένουμε!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από Renaki_Katharmataki Πεμ Δεκ 09, 2010 1:34 am

Βικηηηηηη τελειοοοοοο!
Δεν εχω λογιαααααα!
Απαιτω Συνεχειααα!
Renaki_Katharmataki
Renaki_Katharmataki

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Στο δικό μου ροζ Συννεφάκι!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από tonia SP Σαβ Δεκ 11, 2010 1:26 am

re vikiiiii , sinexeiaa lemeeeeeeeeee ! drunken

tonia SP
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από viki foka-veneti Σαβ Δεκ 11, 2010 1:29 am

αυριο συνεχεια και εδω....
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Σαβ Δεκ 11, 2010 4:33 pm

ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΒΙΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ !!!
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από tonia SP Κυρ Δεκ 12, 2010 1:27 am

ekeini i sinexeia pou legame ??? Sad

tonia SP
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από viki foka-veneti Κυρ Δεκ 12, 2010 2:22 pm

8a valo kai edo griniares....
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Δεκ 12, 2010 5:44 pm

viki nora-loukas έγραψε:8a valo kai edo griniares....
Πότε Βικούλα μου???
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαιρη-Μαιρη (για Νορα Λουκα) Η ιστορια... Παρελθον Παρον Μελλον

Δημοσίευση από viki foka-veneti Δευ Δεκ 13, 2010 8:13 pm

Επεισοδιο 11
Μια πρωτη φορα...
για την Νορα 1

Ετρεξε να στου ανοιξει χαμογελωντας... Φορουσε ενα ροζ φορεμα και εμοιαζε με πριγγιπισσα την ειδε και τα εχασε. Της εδωσε μια ανθοδεσμη με ασπρα τριανταφυλλα και ενα γλυκο φιλι στο στομα...
Μπομπ: Εισαι μια κουκλα...
Μαιρη: Και συ.... Και σιγα την κουκλα κατι απλο εβαλα και δεν βαφτηκα κι ολας...
Μπομπ: Ξερεις μ αρεσεις πιο πολυ ετσι αβαφτη. Αφηνεις να φανει η φυσικη ομορφια που σε κυριευει...
Μαιρη: Ναι καλα ετσι τα λες....
Μπομπ: Κοιτα με στα ματια....(τον κοιταζει) Οτι λεω το πιστευω....
Μαιρη: Να κατι τετοιες στιγμες σε ερωτευομαι ακομα περισσοτερο...
Μπομπ: Και γω...
Αρχιζουν και φιλιουνται...
Μαιρη: Λοιπον σου εφτιαξα κοτοπουλο στο φουρνο με πατατες και σαλτσα καρυδας...
Μπομπ: Α μαλιστα νοικοκυρα τυχερος αυτος που θα σε παρει....
Μαιρη: Προς το παρων ειμαι μαζι σου και θελω να το ζησω στο επακρον αστο το μελλον. Εχουμε καιρο να το σηζητησουμε για τωρα ζησε την στιγμη...
Μπομπ: Συμφωνω μαζι σου...
Καθησαν και εφαγαν. Μετα ηταν αγκαλιασμενοι στον καναπε...
Μαιρη: Ξερεις ειναι πολυ δυνατο αυτο που νιωθω καμμια φορα δεν ξερω ουτε εγω να το εξηγησω....
Μπομπ: Το ξερω ματια μου ειναι κατι πρωτογνωρο μα τοσο ομορφο.
Μαιρη: Μπομπ...
Μπομπ: Τι ειναι ματια μου???
Μαιρη: Σ' αγαπαω...
Μπομπ: Και γω...
Αρχιζουν και φιλιουνται παθιασμενα... Εκατσε στα ποδια του χωρις να σταματησει να τον φιλα...Αρχισε να του λυνει την γραβατα και εκεινος να της ξεκουμπωνει το φερμουαρ. Την σηκωσε στην αγκαλια του. Την κραταγε χωρις να απομακρυνεται απο κοντα της απο τα χειλη της ουτε εκατοστο. Την κοιταξε και τα ματια της ελαμπαν συνεχισαν να φιλιουνται σε λιγα λεπτα ρουχα εσωρουχα και παππουτσια βρισκονταν παντου πεταμενα μεσα στο δωματιο. Εφτανε η στιγμη της κορυφωσης. Την κοιταξε στα ματια... Καντω του ψιθυρισε... Δεν αντεξε αλλο μπηκε μεσα της και μια κραυγη παθους βγηκε απο τα στοματα τους. Τα σωματα τους ηταν ιδρωμενα ειχαν παρει φωτια μαζι με την νυχτα. Λιγο αργοτερα κοιμωντουσαν αγκαλιασμενοι σαν ενα σωμα....
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης