Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

+7
noraloukas_feggaropetra!
kokkini
ΗΡΩ 1993
maraki12
viki foka-veneti
nora1
Admin
11 απαντήσεις

Σελίδα 11 από 14 Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Δευ Ιαν 31, 2011 7:11 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΡΟΜΑΞΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΦΙΑΛΤΗ ΑΛΛΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ! ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΝΟΡΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
Ε, λίγι σας τρόμαξα, αλλά δεν πειράζει! Στην αρχή σκέφτηκα να μην είναι όνειρο, αλλά πραγματικότητα! Μετά όμως θεώρησα πως θα ήταν πολύ σκληρό και το έκανα απλώς και μόνο ένα όνειρο!Εννοείται πως θα βάλω κι άλλη συνέχεια! Θα συνεχίσω λίγο και στο άλλο και μετά εδώ! Όσο πιο σύντομα μπορώ!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από maria16 Δευ Ιαν 31, 2011 7:26 pm

Υπέροχη συνέχεια!!! Και 'γω στην αρχή μπερδέυτηκα με το όνειρο αλλά οκ...!!!
Περιμένω συνέχεια!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Δευ Ιαν 31, 2011 7:28 pm

maria15 έγραψε:Υπέροχη συνέχεια!!! Και 'γω στην αρχή μπερδέυτηκα με το όνειρο αλλά οκ...!!!
Περιμένω συνέχεια!!!
Σ'ευχαριστώ πολύ Μαρία μου! Ε, όλοι θα είχαν μπερδευτεί στη θέση σου, αλλά μετά εντάξει! Η συνέχεια σύντομα ελπίζω!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Σαβ Φεβ 05, 2011 9:40 pm

Κορίτσια, έχει καμιά σας όρεξη για συνέχεια?
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από viki foka-veneti Σαβ Φεβ 05, 2011 9:49 pm

Ποπο τρομαξα αλλα μετα ηρεμισα... Τι γλυκος ο Λουκας./...Και η συνεχεια σου επισης.... Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 968131 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 968131 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 968131 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 968131 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 968131
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Σαβ Φεβ 05, 2011 9:53 pm

viki foka-veneti έγραψε:Ποπο τρομαξα αλλα μετα ηρεμισα... Τι γλυκος ο Λουκας./...Και η συνεχεια σου επισης.... Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 968131 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 968131 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 968131 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 968131 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 968131
Χαίρομαι που σου άρεσε! Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 297830
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από maria16 Σαβ Φεβ 05, 2011 11:02 pm

nora1 έγραψε:Κορίτσια, έχει καμιά σας όρεξη για συνέχεια?
Βάλε!!! Very Happy
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Σαβ Φεβ 05, 2011 11:11 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:Κορίτσια, έχει καμιά σας όρεξη για συνέχεια?
Βάλε!!! Very Happy
OK! Πάω!!!!!!!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Σαβ Φεβ 05, 2011 11:20 pm

ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΕΙΚΟΣΤΟ ΕΒΔΟΜΟ

Το επόμενο πρωί, η Νόρα ξυπνάει, αλλά δε βρίσκει δίπλα της το Λουκά. Βρίσκει όμως ένα σημείωμα.

Το σημείωμα έγραφε:

Αγάπη μου,
Έφυγα για το γραφείο. Δεν ήθελα να σε ξυπνήσω, μιας και τη χθεσινή νύχτα ήσουν ανήσυχη και δεν κοιμήθηκες καλά. Μόλις σηκωθείς, ετοιμαστεiς και πάρεις πρωινό, έλα στο γραφείο! Μην αργήσεις, ξέρεις ότι δεν αντέχω μακριά σου!

Σ'αγαπώ!!!
Λουκάς

Ν:Αχ ρε Λουκάκο! Γλυκός, όπως πάντα!

Λίγες ώρες αργότερα, η Νόρα είχε φτάσει στο γραφείο τους!

Λ:Μωράκι μου, ήρθες?
Ν:Αντέχω εγώ άλλο μακριά σου? (τον φιλάει)
Λ:Πώς είσαι?
Ν:Μια χαρά! Γιατί ρωτάς?
Λ:Λόγω του χθεσινού!
Ν:Το φαντάστηκα! Αλλά δεν υπάρχει πρόβλημα! Το έχω ήδη ξεχάσει!
Λ:Χαίρομαι! Η μικρή μας τι κάνει?
Ν:Καλά είναι! Σoυ στέλνει χαιρετίσματα!
Λ:Πες της επίσης!
Ν:Καλά! Α, τώρα που το θυμήθηκα! Μεθαύριο έχουμε ραντεβού με το γυναικολόγο!
Λ:Τέλεια! Θα πάμε μαζί να δούμε την κοράκλα μας!
Ν:Δεν ξέρουμε αγάπη μου αν είναι κόρη!
Λ:Το ξέρω εγώ! Είμαι σίγουρος!
Ν:Καλά, αφού το λες εσύ! Εγώ πάντως οφείλω να σ'ενημερώσω για να μην μου πεις ότι σου έδινα ελπίδες αν το ένστικτό σου είναι λανθασμένο!
Λ:Έχω δίκιο σου λέω! Και θα το δεις! Σε πόσους μήνες θα το σιγουρέψουμε?
Ν:Στην επόμενη επίσκεψη!
Λ:Μεθαύριο?
Ν:Μετά από αυτήν!
Λ:Καλά! Θα περιμένω! Μέχρι τότε όμως πρέπει να κάνουμε και τις απαραίτητες προετοιμασίες!
Ν:Ποιες προετοιμασίες?
Λ:Του γάμου μας! Δεν θα παντρευτούμε κι εσύ θα είσαι με την κοιλιά στο στόμα!
Ν:Δίκιο έχεις! Μήπως όμως να παντρευόμασταν μετά τη γέννα?
Λ:Γιατί?
Ν:Γιατί δε θέλω να είμαι χάλια στο γάμο μας! Χοντρή!
Λ:Μη λες ανοησίες τώρα! Μια κούκλα θα είσαι!
Ν:Καλά, μην το παρατραβήξουμε τώρα!
Λ:Καθόλου δεν το παρατραβάμε! Άσε που είναι πιο ρομαντικό το να παντευτούμε ενώ είσαι έγκυος στο παιδί μας!
Ν:Γιατί είναι πιο ρομαντικό?
Λ:Επειδή, ενώ εμείς θα παντρευόμαστε, θα έχεις στην κοιλίτσα σου το μωρό μας! Μόνο τώρα έχουμε την ευκαιρία και δε θέλω να τη χάσουμε! Θέλω να νιώσει το μωρό την αγάπη μας και τη χαρά μας! Αν είναι λίγων μηνών, δε θα καταλάβει απολύτως τίποτα! Γι'αυτό σου λέω!
Ν:Δίκιο έχεις αγάπη μου! Συμφωνώ!
Λ:Τότε πρέπει να ορίσουμε ημερομηνία και ν'αρχίσουμε να ψάχνουμε για βέρες, στέφανα, προσκλητήρια, νυφικό, κοστούμι, εκκλησία!
Ν:Εκκλησία έχουμε αγάπη μου! Το εκκλησάκι δίπλα από την Εδέμ!
Λ:Δίκιο έχεις! Κουμπάροι η Δάφνη και ο Νικόλας, έτσι?
Ν:Ναι μωρό μου!
Λ:Τέλεια τότε! Θα ρωτήσουμε και το γιατρό για το αν πειράζει! Δεν κάνει να μου κουράζεσαι, αλλά δε νομίζω να έχουμε κάποιο πρόβλημα! Δεν είσαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη!
Ν:Δίκιο έχεις αγάπη μου! Πριν τα κάνουμε όμως όλα αυτά, θέλω ένα φιλάκι!
Λ:Όσα θέλεις αγάπη μου! Όσα θέλεις! (φιλιούνται τρυφερά)
Ν:Να δουλέψουμε και λίγο τώρα όμως!
Λ:Καλά! Ό,τι πεις!
Ν:Έτσι μπράβο! Στα γραφεία μας ο καθένας!
Λ:Όπως διατάξετε!

Λίγο αργότερα...

Ν:Λουκάκο, έρχεσαι λίγο που σε θέλω?
Λ:Με θέλεις?
Ν:Για να σε ρωτήσω κάτι!
Λ:Μόνο?
Ν:Και για άλλα σε θέλω, αλλά όχι τώρα!
Λ:Καλά!
Ν:Κοίτα εδώ! Ορίστε τι ετοίμασα, αλλά δεν είμαι σίγουρη. Του ρίχνεις μια ματιά?
Λ:Ναι, εννοείται!
Ν:Σ'ευχαριστώ μωρό μου!
Λ:Για να μ'ευχαριστήσεις θέλω ένα φιλάκι!
Ν:Εύκολο!!! (τον φιλάει γλυκά) Σ'αγαπώ!
Λ:Κι εγώ! Πάρα πολύ! Να δώσω όμως ένα φιλάκι και στην κόρη μου για να μην είναι παραπονεμένη! (φιλάει την κοιλιά της Νόρας)
Ν:Εντάξει! Τώρα είναι απολύτως ευχαριστημένη και η μικρή!
Λ:Το παραδέχεσαι κι εσύ ότι είναι κορίτσι!
Ν:Μπορώ να σου χαλάσω εγώ χατίρι?
Λ:Προφανώς όχι!
Ν:Δουλειά όμως τώρα για να τελειώσουμε σύντομα!
Λ:Καλά μωράκι μου!

Λίγες ώρες αργότερα, η Νόρα είναι ξαπλωμένη στο κρεβάτι και ο Λουκάς μπαίνει στο δωμάτιο.

Λ:Μωράκι μου, εγώ πάω να κάνω ένα μπανάκι!
Ν:Εντάξει Λουκά μου!

Λίγα λεπτά μετά, ένα μήνυμα φτάνει στο κινητό του Λουκά. Η Νόρα το ανοίγει.

Το μήνυμα έγραφε:

Λουκά μου, έφτασα! Όταν δεν είναι κοντά η Νόρα, πάρε με να κανονίσουμε πού θα συναντηθούμε! Χάρηκα που τα είπαμε μετά από τόσο καιρό! Περιμένω τηλεφώνημα!
Μαρία

Ν:Ε, δεν το πιστεύω!

Όταν ο Λουκάς βγαίνει από το μπάνιο...

Ν:Μάζεψε τα πράγματά σου και φύγε!
Λ:Παρακαλώ?
Ν:Αυτό που άκουσες! Μάζεψέ τα και δρόμο! Πήγαινε στη Μαρία!
Λ:Στην ποια?
Ν:Σ'αυτή που σου έστειλε το μήνυμα!
Λ:Το ποιο?
Ν:Αυτό Λουκά! (του δείχνει το μήνυμα για να το διαβάσει)
Λ:Και μόλις το διάβασες, πίστεψες ότι έχω γκόμενα, ε?
Ν:Τι να πιστέψω Λουκά? Ότι σου στέλνει κάποιο μήνυμα μέσα στο βράδυ για να κανονίσετε συνάντηση για να μιλήσετε για την υπόθεσή της? Αλλά και να το φάω όλο αυτό, πώς ξέρει το όνομά μου και δεν θέλει να είμαι κοντά όταν θα μιλάτε? Και το κυριότερο, γιατί σε λέει "Λουκά μου" ?
Λ:Τώρα τι να σου πω? Όχι, δε θα σου εξηγήσω! Θα σε αφήσω να καταλάβεις μόνη σου το λάθος σου!
Ν:Εγώ φταίω? Εγώ έκανα λάθος?
Λ:Θα καταλάβεις Νόρα μου, θα καταλάβεις!
Ν:Λουκά, το παρατράβηξες! Φύγε τώρα!
Λ:Καλά! Ντύνομαι και φεύγω! Αλλά θα το μετανιώσεις!

Ο Λουκάς φεύγει και πηγαίνει στην Εύα. Η Νόρα κλαίει και παίρνει τηλέφωνο στη Δάφνη.

Ν:Δάφνη?
Δ:Νόρα, εσύ είσαι?
Ν:Δάφνη μου, μπορείς να έρθεις από δω?
Δ:Τι έγινε Νοράκι? Μη μου πεις ότι κλαις!
Ν:Σε παρακαλώ! Έλα από εδώ!
Δ:Έρχομαι!
Νικ:Δάφνη μου, τι έγινε?
Δ:Δεν ξέρω! Η Νόρα κλαιεί! Κάτι έγινε! Πρέπει να πάω από 'κει!
Νικ:Πήγαινε κι έλα να μου πεις τι συνέβη!
Δ:Εντάξει μωρό μου!

Στο σπίτι της Εύας, ο Λουκάς χτυπάει το κουδούνι. Η Εύα παέι ν'ανοίξει.

Ε:Λουκά? Τι θέλεις εσύ εδώ τέτοια ώρα?
Λ:Μάλωσα με τη Νόρα!
Ε:Τι? Γιατί?
Μ:Τι έγινε ρε παιδιά? Γιατί φωνάζετε?
Λ:Μάνο? Τι δουλειά έχεις εσύ εδώ?
Μ:Αυτό καριβώς ήθελα να ρωτήσω κι εγώ!
Λ:Μάλωσα με τη Νόρα!
Μ:Εγώ πάλι τα βρήκα με την Εύα! Έχουμε φοβερό timing σαν παρέα πάντως!
Ε:Λουκά γιατί μαλώσατε? Τι έγινε?
Λ:Αυτό έγινε! (τους δείχνει το μήνυμα)
Μ:Λουκά, έχεις γκόμενα?
Λ:Τι λες ρε γελοίε!
Ε:Ποια είναι αυτή η Μαρία ρε Λουκά!
Λ:Μια ξαδέρφη της Νόρας. Παλιά ήταν πολύ στενά δεμένες, αλλά με τα χρόνια χάθηκαν! Ήθελα να της κάνω έκπληξη, αλλά αυτή το παρεξήγησε!
Μ:Πολύ ωραίες ιδέες έχεις κι εσύ ρε παιδί μου!
Ε:Είναι ρομαντικός ο καημενούλης!
Μ:Να δω τι θα κάνει τώρα ο καημενούλης!
Λ:Γι'αυτό ήρθα εδώ!
Ε:Κάθισε να μας τα πεις αναλυτικότερα! Έχω μια ιδέα!
Λ:Τέλεια! Ελπίζω να με σώσει αυτή η ιδέα!
Ε:Κι εγώ! Κάθισε και θα το δούμε αυτό!

Από την άλλη, η Νόρα εξηγεί στη Δάφνη τι ακριβώς έγινε.

Δ:Έπρεπε να τον αφήσεις να σου εξηγήσει ρε Νόρα! Είμαι σίγουρη πως δεν είναι αυτό που πιστεύεις! Τον ξέρουμε το Λουκά από τότε που είμασταν παιδιά! Γνωρίζουμε τι χαρακτήρας είναι!
Ν:Προφανώς ξεγελαστήκαμε!
Δ:Εγώ πιστεύω πως έπρεπε να τον αφήσεις να σου μιλήσει! Σ'αγαπάει και δε θα σου έκανε ποτέ κάτι τέτοιο!
Ν:Ναι, καλά! Από τη μία θέλει να παντρευτούμε γρήγορα και από την άλλη με κερατώνει!
Δ:Θα δεις πως αυτό δεν ισχύει! Για να σου λέει αυτός ότι θα καταλάβεις και θα το μετανιώσεις, κάτι θα εννοεί!
Ν:Ο χρόνος θα δείξει!
Δ:Μην κλαις εσύ! Στεναχωρείς και το μωράκι σου!
Ν:Μόνο αυτό σκέφτομαι τώρα και δεν τα έχω γκρεμίσει όλα! Μόνο γι'αυτό κρατιέμαι!
Δ:Και θα συνεχίσεις!

Η νύχτα περνάει όχι και τόσο ευχάριστα.Όλη η παρέα ήταν σε απαίσια ψυχολογική κατάσταση λόγω του ό,τι έγινε με τη Νόρα και το Λουκά. Όμως η επόμενη μέρα θα φέρει εξελίξεις και ανατροπές. Ευχάριστες ή δυσάρεστες? Θα το μάθετε σύντομα!


ΤΕΛΟΣ ΕΙΚΟΣΤΟΥ ΕΒΔΟΜΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από maria16 Σαβ Φεβ 05, 2011 11:31 pm

Tέλειο!!! Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 971576
Πω πω τι τους έκανε η συνωνοματη μου!!!!!
Περιμένω συνέχεια!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από viki foka-veneti Σαβ Φεβ 05, 2011 11:39 pm

Τελειο περιμενω συνεχεια!
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Σαβ Φεβ 05, 2011 11:51 pm

maria15 έγραψε:Tέλειο!!! Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 971576
Πω πω τι τους έκανε η συνωνοματη μου!!!!!
Περιμένω συνέχεια!!!
Χαίρομαι που σου άρεσε!
Είδες η συνωνόματη? Φωτιές που άναψε?
Η συνέχεια ελπίζω σύντομα! Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 223387
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Σαβ Φεβ 05, 2011 11:52 pm

viki foka-veneti έγραψε:Τελειο περιμενω συνεχεια!
Χαίρομαι που σου άρεσε! Η συνέχεια σύντομα! Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 846764
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Κυρ Φεβ 06, 2011 12:35 pm

νορακι μου ειναι φανταστικο!!τι γλυκος μωρε ο λουκακος!!!αλλα και η νορα φοβηθηκε μην τον χασει!!
συνεχειουλα γρηγορα!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Κυρ Φεβ 06, 2011 6:02 pm

ΝΟΡΑ ΜΟΥ ΜΗ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΣ ΣΕ ΑΓΩΝΙΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕ . ΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ ? ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΖΙ .
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 06, 2011 6:04 pm

ΑΝΝΑ έγραψε:νορακι μου ειναι φανταστικο!!τι γλυκος μωρε ο λουκακος!!!αλλα και η νορα φοβηθηκε μην τον χασει!!
συνεχειουλα γρηγορα!
Χαίρομαι που σου αρέσει Αννούλα μου! Ε, είναι δυνατόν να μην φοβηθεί το Νοράκι?
Ε, θα δούμε και για τη συνεχειούλα! Κάτι θα κάνουμε!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 06, 2011 6:05 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΝΟΡΑ ΜΟΥ ΜΗ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΣ ΣΕ ΑΓΩΝΙΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕ . ΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ ? ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΖΙ .
Ε, δεν μπορούσε να εξηγήσει! Νευριάστηκε κι αυτός με τη συμπεριφορά της Νόρας! Ε, αφού θέλεις να έιναι σύντομα μαζί, κάτι θα κάνω κι εγώ! Πότε θέλεις να συνεχίσω? Πείτε μου κι εγώ θα σας βάλω!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Κυρ Φεβ 06, 2011 6:12 pm

nora1 έγραψε:
ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΝΟΡΑ ΜΟΥ ΜΗ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΣ ΣΕ ΑΓΩΝΙΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕ . ΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ ? ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΖΙ .
Ε, δεν μπορούσε να εξηγήσει! Νευριάστηκε κι αυτός με τη συμπεριφορά της Νόρας! Ε, αφού θέλεις να έιναι σύντομα μαζί, κάτι θα κάνω κι εγώ! Πότε θέλεις να συνεχίσω? Πείτε μου κι εγώ θα σας βάλω!

AN ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΗΣΩ ΠΟΛΥ ! ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 06, 2011 6:17 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:
nora1 έγραψε:
ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΝΟΡΑ ΜΟΥ ΜΗ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΣ ΣΕ ΑΓΩΝΙΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕ . ΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ ? ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΖΙ .
Ε, δεν μπορούσε να εξηγήσει! Νευριάστηκε κι αυτός με τη συμπεριφορά της Νόρας! Ε, αφού θέλεις να έιναι σύντομα μαζί, κάτι θα κάνω κι εγώ! Πότε θέλεις να συνεχίσω? Πείτε μου κι εγώ θα σας βάλω!

AN ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΗΣΩ ΠΟΛΥ ! ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.
ΟΚ Ηρώ μου! Θα συνεχίσω σήμερα αφού το θέλεις και η συνέχεια θα είναι αφιερωμένη σ'εσένα! Βα΄λε εσύ ρπώτα το επόμενο στο δικό σου κι εγώ θα βάλω σε λίγο! Μου μένει λίγο διαβασματάκι ακόμα, αλλα σε 30-40' θα την έχεις!!!! Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 159648
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 06, 2011 7:16 pm

OK κορίτσια! Τελείωσα και συνεχίζω!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 06, 2011 7:18 pm

Αυτή η συνέχεια είναι αφιερωμένη στην Ηρώ!!!


ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΕΙΚΟΣΤΟ ΟΓΔΟΟ

Η επόμενη μέρα ξημέρωσε. Όμως, όλοι ήταν σε απαίσια ψυχολογική κατάσταση! Η Νόρα δε σταμάτησε να κλαίει όλο το βράδυ. Ο Λουκάς ήταν εξίσου στενοχωρημένος, αλλά αυτό που είχε σκεφτεί η Εύα του έδινε ελπίδες πως θα είχε καλά αποτελέσματα!

Γύρω στις 10 το πρωί, σ'ένα ξενοδοχείο, ο Λουκάς και μια ψηλή γυναίκα με καστανά μαλλιά πίνουν καφέ και συζητούν.

Μ:Πω πω ρε Λουκά, τι φωτιές σου άναψα!
Λ:Δε φταις εσύ βρε Μαρία μου! Εγώ σ'έβαλα μέσα στο σχέδιο!
Μ:Και τώρα τι θα κάνεις? Πώς θα της εξηγήσεις? Την ξέρεις πόσο ξεροκέφαλη είναι!
Λ:Ναι, αλλά κάτι έχω σκεφτεί! Χρειάζομαι όμως και τη βοήθειά σου!
Μ:Εννοείται! Αν μπορώ να φανώ χρήσιμη, δεν υπάρχει περίπτωση ν'αρνηθώ!
Λ:Τέλεια! Άκου με προσεκτικά λοιπόν!

Ο Λουκάς της εξηγεί το σχέδιο. Από την άλλη, η Εύα μιλάει με τη Δάφνη στο τηλέφωνο και της διηγείται τι ακριβώς συνέβη.

Δ:Τι λες ρε Εύα?... Ήμουν σίγουρη ότι δεν ήταν αυτό που νόμιζε η Νόρα!... Όχι, δε θα της πως τίποτα, μην ανησυχείς!... Εννοείται πως θα βοηθήσω!... Σε κλείνω τώρα, γιατί ήρθε!...
Ν:Ποιος ήταν στο τηλέφωνο?
Δ:Ε, ο Νικόλας! Πήρε για να μάθει τι έγινε!
Ν:Α! Καλά, να πηγαίνω κι εγώ στο γραφείο!
Δ:Τι λες ρε Νόρα? Έτσι όπως είσαι δεν έχεις να πας πουθενά!
Ν:Γιατί?
Δ:Γιατί είσαι χάλια!
Ν:Ναι, αλλά με τη δουλειά θα ξεχαστώ!
Δ:Δε θα ξεχαστείς Νόρα μου! Όλο το βράδυ έκλαιγες! Άσε που μπορεί να εμφανιστεί ο Λουκάς και να νευριαστείς ακόμα περισσότερο!
Ν:Έτσι όπως το θέτεις, δεν έχεις κι άδικο!
Δ:Είδες που σου λέω? Κάθισε τώρα και θα σου φτιάξω εγώ κάτι να φας!
Ν:Δεν κατεβαίνει τίποτα ρε Δάφνη!
Δ:Δεν ακούω κουβέντα! Πάω!
Ν:Καλά!

Λίγο αργότερα, η Νόρα κάθεται με τη Δάφνη στον καναπέ, όταν ακούνε το κουδούνι.

Ν:Λες να είναι αυτός?
Δ:Δεν ξέρω ρε Νόρα! Άνοιξε να δούμε!
Ν:Δεν θέλω να τον δω!
Δ:Νόρα, δεν είσαι μωρό! Άνοιξε τώρα!
Ν:Πω πω ρε Δάφνη!

Η Νόρα ανοίγει και βλέπει τη Μαρία.

Ν:Μαρία?
Μ:Αυτοπροσώπως!
Ν:Δεν το πιστεύω! (αγκαλιάζονται) Πόσα χρόνια έχω να σε δω?
Μ:Πολλά! Εσύ άλλαξες πολύ!
Ν:Προς το καλύτερο ή προς το χειρότερο?
Μ:Προς το καλύτερο εννοείται! Μια κούκλα είσαι! Όχι ότι δεν ήσουν, αλλά τώρα παράγινε το κακό!
Ν:Ε, κι εσύ δεν πας πίσω! Πώς και μας θυμήθηκες?
Μ:Ε, με ειδοποίησε ένα πουλάκι!
Ν:Τι εννοείς?
Μ:Σου έφερα κάποιον!

Εμφανίζεται ο Λουκάς.

Ν:Τι δουλειά έχει ο Λουκάς εδώ?
Μ:Αυτός μ'έφερε! Ήθελε να σου κάνουμε έκπληξη, αλλά μάλλον μας την έκανες εσύ με το μήνυμα που διάβασες!
Ν:Τι? Εσύ ήσουν η Μαρία?
Μ:Εσύ τι λες? Να σε απατάει ο Λουκάς που δεν έχει μάτια γι'άλλη? Μια έκπληξη ήθελε να σου κάνει, επειδή ήξερε πως χαθήκαμε, αλλά θα ήθελες πολύ να με ξαναδείς!
Ν:Αγάπη μου! (αγκαλιάζει το Λουκά και τον φιλάει)
Λ:Τώρα αγάπη σου, ε? Χθες ήμουν ηλίθιος και ψεύτης!
Ν:Δε φταίω εγώ, οι ορμόνες της εγκυμοσύνης!
Λ:Ναι, τώρα φταίει το μωρό! Το στεναχώρησες κι αυτό με το πείσμα σου! (χαϊδεύει την κοιλιά της)
Ν:Πώς να το φανταστώ όλο αυτό?
Λ:Θα μπορούσες να ρωτήσεις! Εσύ όμως πίστεψες ότι σου λέω ψέματα και σε απατάω με την πρώτη!
Ν:Συγγνώμη ρε Λουκά! Έχεις δίκιο, αλλά τόσα έχω περάσει! Θόλωσα εκείνη τη στιγμή! Μόνο και μόνο στην ιδέα ότι θα μπορούσα να σε χάσω... Αλλά κι εσύ δεν είσαι καλύτερος!
Λ:Εγώ? Τι έκανα εγώ?
Ν:Να σου θυμήσω πως δε μιλιόμασταν τότε με το Σταμάτη? Και να φανταστείς πως δεν ήμασταν καν μαζί!
Λ:Πού πας και ψάχνεις τώρα? Περασμένα, ξεχασμένα!
Ν:Όταν μας συμφέρει Λουκάκο!
Λ:Έλα, άσε τη γκρίνια τώρα και δώσε μου ένα φιλί ακόμα!
Ν:Αφού μου το ζητάς! (φιλιούνται και μετά αγκαλιάζονται) Μου έλειψες, το ξέρεις?
Λ:Κι εμένα! Πολύ! Οι ώρες μακριά σου δεν περνάνε!
Ν:Εμένα μου λες! (φιλιούνται)
Δ:Έλα, αφήστε τώρα όλα αυτά τα γλυκανάλατα για αργότερα! Έχετε κι επισκέψεις!
Μ:Καλά σας λέει! Εμένα με ξεχάσατε?
Λ:Τελίκα το έχετε όλοι στο σόι σας!
Ν:Το ποιο?
Λ:Την γκρίνια!
Ν:Λουκά, κανόνισε!
Λ:Μην ανησυχείς εσύ μωρό μου! Η δική σου η γκρίνια είναι η πιο γλυκιά του κόσμου! (τη φιλάει απαλά)
Ν:Έτσι μπράβο! Καλά το πας!
Μ: (γελάει) Καλά, εσείς τσακώνεστε ακόμη συνεχώς!
Λ:Τσακωνόμαστε! Όχι ακριβώς!
Δ:Είναι τσακωμός του δευτερολέπτου Μαρία μου! Το ξεχνάνε αμέσως!
Ν:Κάτι τέτοιο! Κουβέντα να γίνεται!
Λ:Ακριβώς! Είναι το αλατοπίπερο στη σχέση μας! Κρατάει τη φλόγα ζωντανή!
Μ:Ωχ, τι άλλο θ'ακούσω εδώ μέσα!
Δ:Δεν έχεις ιδέα! Εγώ έκανα το χρέος μου για σήμερα, σας αφήνω λοιπόν! Πάω στον άντρα μου και στο γιο μου που με περιμένουν!
Ν:Στο καλό Δαφνούλα!
Λ:Και να μας γράφεις!
Ν:Ρε Λουκά!
Δ:Δεν θα παραλείψω! Γεια σας και, Μαρία, καλό κουράγιο!
Μ:Ευχαριστώ! Μάλλον θα μου χρειαστεί!
Ν-Λ:Γεια σου Δάφνη! (νευριασμένα)
Δ:Αυτό εννοούσα! Αντίο! (φεύγει)
Ν:Και τώρα που έφυγε η Δαφνούλα, για πες μας κανένα νέο!
Μ:Μήπως να μου έλεγες εσύ τα νέα σου? Μάλλον είναι πιο ενδιαφέροντα!
Ν:Γιατί?
Μ:Δαχτυλίδι βλέπω, για μωρό και ορμόνες εγκυμοσύνης άκουσα, μαζί με το Λουκά είσαι! Πότε έγιναν όλα αυτά?
Λ:Μεγάλη ιστορία!
Μ:Πάλι καλά που έχω χρόνο!
Ν:Λοιπόν, άκου...

Συνεχίζουν τη συζήτησή τους και μιλούν για το ό,τι έγινε όλα αυτά τα χρόνια που είχαν να συναντηθούν.

Λίγες ώρες μετά...

Μ:Πολύ ωραία η συζήτησή μας, αλλά πρέπει να φύγω κι εγώ!
Ν:Τι, πού θα πας?
Μ:Στο ξενοδοχείο να ξεκουραστώ!
Ν:Δε θα μείνεις εδώ?
Μ:Όχι βέβαια! Δεν θα σας γίνω φόρτωμα εγώ!
Ν:Καθόλου φόρτωμα! Την ξαδέρφη μου θα φιλοξενήσουμε!
Λ:Ναι, δεν έχουμε κανένα πρόβλημα!
Μ:Όχι παιδιά, δεν υπάρχει περίπτωση! Θα τα πούμε αύριο!
Ν:Καλά, αφού δεν θέλεις!
Μ:Καληνύχτα σας! Θα τηλεφωνηθούμε!
Ν:Εντάξει Μαράκι μου! Καληνύχτα!
Λ:Καληνύχτα!

Η Μαρία φεύγει και μένουν μόνοι τους ο Λουκάς και η Νόρα.

Λ:Και τώρα οι δυο μας!
Ν:Ωχ! Απειλή ήταν αυτό?
Λ:Σου φαίνεται απειλή το να μείνεις μόνη με τον μελλοντικό σύζυγό σου?
Ν:Έτσι ακούστηκε και φάνηκε με το βλέμμα που είχες πάρει!
Λ:Το βλέμμα είναι για άλλο λόγο!
Ν:Ωχ!
Λ:Νόρα σοβαρέψου!
Ν:Καλά! Πάμε όμως μέσα να κοιμηθούμε γιατί αύριο έχουμε να πάμε στο γιατρό!
Λ:Δεν κατάλαβες αγάπη μου! Απόψε δεν θα κοιμηθούμε αν δεν ξημερώσει πρώτα! Αυτή θα είναι η καλύτερη επανασύνδεση!

Πριν προλάβει ν'αντιδράσει η Νόρα, τη φιλάει παθιασμέναι και τη σηκώνει στην αγκαλιά του. Την οδηγεί στην κρεβατοκάμαρα, χωρίς να σταματήσει να τη φιλάει.

Λίγες ώρες αργότερα, είναι αγκαλιασμένοι στο κρεβάτι.

Λ:Μωρό μου, αύριο, μετά το γιατρό, πρέπει να πάμε και για προσκλητήρια, μπομπονιέρες και στέφανα. Άσε που πρέπει να πάμε και στην εκκλησία για να κανονίσουμε τις ημερομηνίες!
Ν:Όλα αυτά πρέπει να τα κάνουμε αύριο?
Λ:Ναι βρε Νοράκι μου! Να τα έχουμε έτοιμα και να ξεμπερδεύουμε! Να μην τρέχουμε τελευταία στιγμή!
Ν:Ναι, εδώ που τα λέμε, δεν έχεις κι άδικο!
Λ:Ωραία! Μεθαύριο θα πάμε για βέρες και θ'αρχίσουμε να ψάχνουμε και για νυφικό εσύ και κοστούμι εγώ!
Ν:Ό,τι πεις εσύ! Μπορούμε όμως να τα συζητήσουμε κάποια άλλη στιγμή?
Λ:Γιατί, τώρα τι θα κάνουμε?
Ν:Τώρα... Τώρα θα κάνουμε πράξη αυτό που μου υποσχέθηκες!
Λ:Τελικά σου άρεσε η ιδέα μου βλέπω!
Ν:Καλή αρχή έκανες, αλλά δεν αρκεί!
Λ:Η αρχή όμως είναι το ήμισι του παντός!
Ν:Ναι, αλλά το άλλο μισό πού είναι? Εγώ πάντως δεν το βλέπω!
Λ:Θα το δεις τώρα!

Φιλιούνται και χάνονται κάτω από τα σκεπάσματα για... να πραγματοποιήσει ο Λουκάς την υπόσχεσή του!


ΤΕΛΟΣ ΕΙΚΟΣΤΟΥ ΟΓΔΟΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ


Ελπίζω να σας άρεσε!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Κυρ Φεβ 06, 2011 7:33 pm

ΗΤΑΝ Η ΠΟ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ !!! ΦΟΒΕΡΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΟΡΑ ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑΝ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΕ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ . ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΦΙΕΡΩΣΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ Η ΚΙΝΗΣΗ ΣΟΥ ... Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 846764
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 06, 2011 7:39 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΗΤΑΝ Η ΠΟ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ !!! ΦΟΒΕΡΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΟΡΑ ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑΝ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΕ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ . ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΦΙΕΡΩΣΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ Η ΚΙΝΗΣΗ ΣΟΥ ... Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 846764
Χαίρομαι που σου άρεσε τόσο πολύ Ηρώ μου! Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για όλα τα καλά σου λόγια και σχόλια! Όσο για την αφιέρωση, τίποτα! Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 297830
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Φεβ 06, 2011 8:17 pm

Τέλειο!! Υπέροχη επανασύνδεση Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 971576 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 364440 χαίρομαι που οι ξαδερφούλες βρέθηκαν μετά από χρονια!!!
Περιμένω συνέχεια!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 06, 2011 8:25 pm

maria15 έγραψε:Τέλειο!! Υπέροχη επανασύνδεση Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 971576 Νόρα & Λουκάς-Ένας αιώνιος έρωτας!!! by Nora1a - Σελίδα 11 364440 χαίρομαι που οι ξαδερφούλες βρέθηκαν μετά από χρονια!!!
Περιμένω συνέχεια!!!
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια!
Η συνέχεια σύντομα!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 11 από 14 Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης