Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

+8
nantia12
filiw noraloukitca
noraloukas_feggaropetra!
maria16
ntina_loukas+nora4ever
ΗΡΩ 1993
nora1
viki foka-veneti
12 απαντήσεις

Σελίδα 10 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από nora1 Παρ Ιαν 21, 2011 6:56 pm

Πάρα πολύ ωραίο Βίκυ μου! Τέλειο! Άχου μωρέ το μωράκι τους! Περιμένω το επόμενο!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από viki foka-veneti Παρ Ιαν 21, 2011 7:03 pm

Ευχαριστω αγαπη μου θα προσπαθησω να βαλω συνεχεια οσο πιο γρηγορα να βαλω συνεχεια! Μαλλον το βραδυ!
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από maria16 Παρ Ιαν 21, 2011 7:10 pm

Τέλειο Βίκυ μου!!! Περιμένω γρήγορα τον υπερπροστατευτικό Λουκά!!! Very Happy
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Σαβ Ιαν 22, 2011 12:48 am

ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΙΚΟΥΛΑ !!! ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΗ ΝΟΡΑ ΟΠΩΣ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ Η ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΗ ΓΙΑΤΡΟΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΤΕΛΕΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από viki foka-veneti Σαβ Ιαν 22, 2011 1:27 am

ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΙΚΟΥΛΑ !!! ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΗ ΝΟΡΑ ΟΠΩΣ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ Η ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΗ ΓΙΑΤΡΟΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΤΕΛΕΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Συνεχεια θα εχετε συντομα και σε περιπτωση που δεν το καταλαβες ΕΣΥ κανεις την γιατρο
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Σαβ Ιαν 22, 2011 5:40 pm

viki foka-veneti έγραψε:
ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΙΚΟΥΛΑ !!! ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΗ ΝΟΡΑ ΟΠΩΣ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ Η ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΗ ΓΙΑΤΡΟΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΤΕΛΕΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Συνεχεια θα εχετε συντομα και σε περιπτωση που δεν το καταλαβες ΕΣΥ κανεις την γιατρο

ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑ ΕΝΑ ΡΟΛΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΙΣΤΟΡΙΑ !!! Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 141801
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από viki foka-veneti Κυρ Ιαν 23, 2011 4:55 pm

Χερομαι που σ' αρεσει ο ρολος... Και θα συνεχιζεις να παιζεις Ηρω μου.....
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από viki foka-veneti Κυρ Ιαν 23, 2011 5:27 pm

Επεισοδιο 31
Και η παρανοια αρχιζει...
Αφιερωμενο στην Ντινα μου...

Η Νορα και ο Λουκας εχουν γυρησει στο σπιτι και ο Λουκας αρχιζει να λεει τα δικα του...
Λουκας: Λοιπον εσυ θα κατσεις τωρα εδω και ησυχη...
Νορα: Μα Λουκα πρεπει να μαγειρεψω αγαπη μου...
Λουκας: Οχι οχι τιποτα δεν θα κανεις... Ακουσες τι ειπε ο γιατρος σου Νορα μου... Ηρεμια και ξεκουραση...
Νορα: Καλα αλλα ποιος θα ασχοληθει με το σπιτι βρε αγαπη μου???
Λουκας: Εγω... Για πες να φτιαξω ενα κοτοπουλο στο φουρνο???
Νορα: Φτιαξε...
Λιγο αργοτερα και οσο το κοτοπουλο ψηνετε....Ο Λουκας παει καθετε διπλα της και την παιρνει αγκαλια...
Λουκας: Αχ αγαπη μου σαν ψεμματα μου φαινετε οτ θα γινω μπαμπας....
Νορα: Ναι θα κανουμε μωρακι...
Λουκας: Ναι και τωρα θα εχω δυο γυναικες να ασχολουμαι...
Νορα: Τι θα εχεις Λουκα??? (θυμωμενα)
Λουκας: Δυο γυναικες... Εσενα και την κορη μας...
Νορα: Την κορη μας??? Λουκα εχουμε 2-3 μηνες ακομα για να μαθουμε το φυλλο του παιδιο χαρα μου...
Λουκας: Α δεν με νοιαζει εγω θελω κορη...
Νορα: Ναι ωραια συμφωνω σ αυτο αλλα αν βγει αγορι?
Λουκας: Α τα παμε εγω θελω κορη...
Νορα: Μωρε και γω αλλα αν βγει αγορι τι θα κανουμε? Θα το δωσουμε πισω??
Λουκας :Τι λες βρε τρελλη κοκκινομαλα??? Τι σε κανει να πιστευεις οτι αν κανουμε αγορι εμενα δεν θα μ αρεσει σαν ιδεα??? Ενα παιδακι να τρεχει να παιζει να κανει εδω μεσα φασαρια?? Το ονειρο μου ειναι...
Νορα: Αχ βρε Λουκακο μου εισαι πολυ γλυκος το ξερεις???
Λουκας: Ναι???
Νορα: Ναι...
Λουκας: Σ' αγαπαω πολυ....Οπ λαθος...
Νορα: Τι λαθος Λουκα δεν μ αγαπας???
Λουκας: Οχι μωρο μου σ' αγαπαω αλλα οχι μονο εσενα... αλλα και αυτο το μικρο μικρο πλασματακι που εχεις εδω μεσα.(χαιδευοντας την κοιλιτσα της)
Νορα: Αχ μωρο μου θα γινεις υπεροχος πατερας....
Λουκας: (την κοιταζει στα ματια) Σ' αγαπαω πολυ πιο πολυ κι απ την ζωη μου.
Νορα: Και γω ματια μου και γω...
Ο Λουκας την αγκαλιασε λιγο πιο σφηχτα και την φιλησε τρυφερα...Ηθελε να την κανει να καταλαβει με χιλιους τροπους ποσο την αγαπαει και τα ειχε καταφερει...
Υστερα καθησαν εφανα το φαγητο τους. Το απογευμα εκαναν μια βολτιτσα αγκαλιασμενοι και τωρα ειναι αγκαλια στο κρεββατι τους και συζητουν...
Αραγε ποιοιες αληθειες θα βγουν στο φως???
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Ιαν 23, 2011 5:37 pm

Τέλειο Βίκυ μου!!! Υπέροχο!!! Τι αλήθειες όμως θα βγουν στο φως?! Βάλε κι άλλο τώρα!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από ntina_loukas+nora4ever Κυρ Ιαν 23, 2011 5:38 pm

τελειοοοο βικακι μου!!!Ευχαριστω για την αφιερωση σε επριξα λιγακι αλλα οκ
ntina_loukas+nora4ever
ntina_loukas+nora4ever

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Κυρ Ιαν 23, 2011 5:44 pm

ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ !!! ΤΙ ΑΛΗΘΕΙΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ , ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΩ ?
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από viki foka-veneti Κυρ Ιαν 23, 2011 6:05 pm

Οχι να μην ανυσηχεισει καμμια τωρα δεν προλαβαινω το βραδυ παλι... Ευχαριστω οσο για σενα Ντινακι δεν πειραζει χαρα μου εσυ να σαι καλα!
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Ιαν 23, 2011 6:11 pm

Τέλειο και πολύ γλυκό Βίκυ μου!!! Οπ(όπως είπε κι ο Λουκάς)ποιές αλήθειες θα βγουν στο φως??????
Βάλε συνέχει ΓΡΗΓΟΡΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!Shocked
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τρι Ιαν 25, 2011 5:43 pm

Επεισοδιο 32
Αληθεις που πονανε....

Ο Λουκας και η Νορα ειναι αγκαλιασμενοι στο κρεβατι τους... Το ενα χερι του Λουκα ειναι τυλυγμενο στην περιοχη λαιμου-στερνου και στηθους της Νορας ενω το αλλο του χερι το εχει βαλει στην κοιλια της. Εκεινη εχει ακουμπησει το κεφαλι της στο στερνο του και το χερι της ακουμπα το χερι του Λουκα που ειναι πανω στην κοιλιτσα της... Και συζητουν...
Λουκας: Λοιπον λεω να αρχησουμε να φτιαχνουμε το δωματιο του μωρου μας...
Νορα: Βρε Λουκα ειναι νωρις ακομα.... Εχουμε 2-3 μηνες ακομα για να μαθουμε...
Λουκας: Καλα παντως εγω το αισθανομαι θα κανουμε κοριτσι....
Νορα: Καλα καλα οτι πεις...
Λουκας: Καλα αφηνω το θεμα του δωματιου και ποιανω αλλο θεμα...
Νορα: ωχ... Για πες???
Λουκας: Λεω να βρουμε απο τωρα ονοματα για το παιδι...
Νορα: Ωραια λοιπον σε ακουω...
Λουκας: Λεω αν ειναι κοριτσι να το πουμε Ειρηνη ευτυχια η Αφροδιτη...
Νορα: Και αν ειναι αγορι????
Λουκας: Αν ειναι αγορι θα το βγαλουμε Αδονη....
Νορα: Ελα ρε Λουκα τοσο ωραια ονοματα υπαρχουν...
Λουκας:Οκ να το πουμε Αλεξανδρο, Γιαννη, Αρη...
Νορα: Τα ονοματα των γωνιων μας ας πουμε να μην το σκεφτομαστε???
Αλλα ο Λουκας σκοτινασε αποτομα.... Κατι που δεν περασε απαρατηριτο απο την Νορα...
Νορα: Τι επαθες ματακια μου???
Λουκας: Τιποτα...
Νορα: Λουκα οχι σε μενα αυτα λεγε ματια μου...
Λουκας:Ενταξει... Νορα ξερεις γιατι ημουν τοσο αποτομος και γιατι δεν μιλαω ποτε για τους γονεις μου?? Γιατι δεν εκανα ποτε σοβαρη σχεση γιατι δεν ηθελα τον γαμο?
Νορα: Γιατι μωρο μου πες μου...
Λουκας: Γιατι ο πατερας μου απατουσε την μανα μου... Δεν ηταν ποτε ο τελειος συζηγος εφρενε τις ερωμενες του στο σπιτι πληγωνε την μανα μου, μιλουσε αποτομα την ειχε δουλα για το σπιτι, εμενα ηθελε να με κανει σαν κι αυτον, δεν ηθελα να κανω σοβαρη σχεση γι αυτο και μονο για να μην πληγωσω καποιον που θα με αγαπησει...
Η Νορα τον αγκαλιασε τρυφερα.. Τον χαιδεψε στα μαλλια και τον φιλησε τρυφερα...
Νορα: Αγαπη μου εσυ δεν μοιαζεις σε τιποτα με τον πατερα σου εισαι γλυκος τρυφερος και υπεροχος και θα εισαι και τελειος πατερας....
Λουκας: Αληθεια???
Νορα: Ναι αγαπη μου αληθεια... (ενα δακρυ κυλα απο τα ματια της)
Λουκας: Ματακια μου γιατι κλαις???
Νορα: Θελω κι εγω να σου πω κατι...
Λουκας: Πες μου....
Νορα: Ημουν τοσο αποτομη μαζι σου γιατι.... (και αρχιζει να δακρυζει πιο πολυ)
Λουκας: Γιατι ματια μου???
Νορα: Γιατι οταν ημουν 14χρονων παραλιγο να με βιασει ο θειος μου και ετρωγα ξυλο απο τον πατερα μου οπως και η μανα μου... Και παντα θα φοβαμαι...
Λουκας: Οχι ματακια μου... Οχι...εγω ειμαι εδω και κανεις δεν θα σε πειραξει ποτε ποτε με ακους???
Νορα: Ναι αγαπη μου... Και συ θα εισαι τελειος πατερας οπως και συζηγος....
Λουκας: Συγνωμη αν σε πληγωσα μωρο μου...
Νορα: Δεν πειραζει ματια μου...
Λουκας: Σ' αγαπαω...
Νορα: Και γω ματια μου και γω...
Την φιλησε τρυφερα και επειτα την αγκαλιασε σφηχτα... Ξαπλωσαν και κοιμηθηκαν αγκαλιασμενοι... Δεν την αφησε στιγμη απο την αγκαλια του... Την κραταγε ολη νυχτα για να μην φυγει ποτε απο κει....!!!!Το επομενο πρωι....
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από maria16 Τρι Ιαν 25, 2011 6:24 pm

Αχ τέλειο!!! Πω πω τι έχουν περάσει και οι δύο..... Sad Sad Sad
Περιμένω συνέχεια!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από nora1 Τρι Ιαν 25, 2011 7:04 pm

Ήταν υπέροχο Βίκυ μου! Πωπω τι περιπέτειες είχαν και οι δύο στα παιδικά τους χρόνια! Πολλές φορές όμως αυτό έχει ευχάριστα αποτελέσματα και τα παιδιά γίνονται ακριβώς το αντίθετο, όπως συμβαίνει κι εδώ! Ελπίζω η συνεχειούλα να μην αργήσει!!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Τρι Ιαν 25, 2011 7:08 pm

ΜΠΡΑΒΟ ΒΙΚΟΥΛΑ , ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τρι Ιαν 25, 2011 10:51 pm

Ναι ηθελα να ειναι λιγο δραματικα τα παιδικα τους χρονια!!! Συνεχεια αυριο αγαπες μου!!!
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Πεμ Ιαν 27, 2011 7:24 pm

Μου είναι... Πολυυυ... Δύσκολοο.... να Σχολιασωω...την ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑαααα!!!!.........Βικυ μου...ξέρεις...όπως Πάντα ένα έχω να πωωω!! ΘΕΙΚΟΟΟΟΟΟΟ Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 95513 Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 708231 Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 928851 Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 695667
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E

Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 30/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από viki foka-veneti Κυρ Φεβ 06, 2011 2:41 am

Επεισοδιο 33
Χωρισμος...

Η Νορα ειχε μπει στον 4 μηνα της εγκυμοσυνης της και ολα κυλουσαν ομαλα.. Βεβαια ειχε μια δυσκολη εγκυμοσυνη και αυτο ειχε ως αποτελεσμα ο Λουκας να την προσεχει ισως λιγο περισσοτερο απ οσο η ιδια θα ηθελε...Ομως εκεινη η μερα θα εφερνε πολλα περισοτερα απ οσα θα πιστευαν και οι δυο....Σηκωθηκαν το πρωι....
Νορα: Ρε Λουκα παλι πρωινο???
Λουκας: Ολα για σενα και τον γιο μου...(φιλαει και εκεινη και την κοιλιτσα της)
Νορα: Αντε παλι με τον γιο... Λουκα σε 2 μερες θα ξερουμε τι ειναι ενταξει?
Λουκας: Καλα καλα φαε το πρωινο σου εγω πρεπει να παω στο γραφειο μας....Δεν θα αργησω εσυ τι θα κανεις???
Νορα: Θα παω μια βολτα στα μαγαζια να ριξω μια ματια στα μωρουδιακα ενταξει???
Λουκας: Ναι ψυχη μου λοιπον φευγω...
Νορα: Ε πως ετσι φευγεις??? Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 280307
Λουκας: Ξεχασα κατι?? Αχ ναι καλε τα κλειδια μου... Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 369549
Νορα: Γεια σου Λουκα... Καλη δουλεια...
Ο Λουκας γυρνα και την φιλαει... Η ωρες περνουσαν να σας πω οτι ειμαστε στις αρχες του Γεναρη οποτε νυχτωνει νωρις... Η ωρα ειναι 6 και ο Λουκας θα γυρνουσε σε μια ωρα στο σπιτι ετσι η Νορα αποφασησε να παει απο το γραφειο τους να του κανει εκπληξη.. Ομως την εκπληξη θα την παθει εκεινη...
Η Νορα μπαινει χαρουμενη στο γραφειο του Λουκα να του διξει ενα βιβλιο με διαφορα παιδικα πραγματακια για το δωματιο του μωρου που σιγα σιγα θα ξεκινουσαν να ετοιμαζουν μαζι... Πρωχωρα προς τα μεσα οταν βλεπει κατι που δεν φανταστηκε ποτε... Η Αννα ηταν εκει...Μολις εκεινη την ειδε αρπαξε τον Λουκα και τον φιλησε... Η Νορα βλεποντας το αυτο εφυγε σχεδον τρεχοντας... Ο Λουκας επρωξε και χαστουκισε την Αννα χωρις ομως να ξερει οτι ηταν εκει η Νορα... Βγηκε απο το γραφειο του και ειδε ενα βιβλιο πεταμενο κατω. Καταλαβε οτι τους ειχε δει η Νορα και ετρεξε να προλαβει...
Λουκας: Νορα αγαπη μου δεν ειναι αυτο....
Νορα: Που νομιζω?? Με πληγωσες Λουκα με πληγωσες ξανα...Ουτε να σε βλεπω δεν θελω. Εμεις οι δυο τελειωσαμε....
Εφυγε τρεχοντας για το αυτοκινητο της...Ο Λουκας προσπαθησε να ρην προλαβει αλλα ματαια... Η Νορα οδηγουσε κλαμμνη με τρελη ταχυτητα στον δρομο οταν....Μπαμμ..Τρακαρε και η συκρουση ηταν ακαριαια.....

Αραγε τι θα συμβει παρακατω????
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Κυρ Φεβ 06, 2011 10:15 am

ΕΛΠΙΖΩ ΒΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΕΙ ΤΗ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΑΙ ΞΑΝΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Κυρ Φεβ 06, 2011 12:31 pm

βικουλα μου τελειο αλλα να μην παθει κατι ουτε αυτη ουτε το μωρακι της και να ειναι ξανα μαζι με τον λουκακο!!και παλι ομως φοβερο!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από noraloukas_feggaropetra! Κυρ Φεβ 06, 2011 2:12 pm

Αδερφούλα μου τι ήταν αυτό?Γιατί μου το έκανες αυτό?Η Νόρα λες να χάσει το παιδί
?Οχ!Οχ αμάν!Αμάν αμάν αμάν!Θέλω συνέχεια μν κάθεσαι! Shocked Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 714913
noraloukas_feggaropetra!
noraloukas_feggaropetra!
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από viki foka-veneti Κυρ Φεβ 06, 2011 4:33 pm

Επεισοδιο 34
Ατυχημα....

Και η συγκρουση ηταν ακαριαια η κοπελα που ηταν μεσα στο αυτοκινητο καλεσε ενα ασθενοφορο.... Το ασθενοφορο μεταφερει την Νορα στο νοσοκομειο. Η Νορα ειναι σε πολυ ασχημη κατασταση... Εχει ματωσει στο κεφαλι και αιμοραγει...Απο το νοσοκομειο ειδοποιουν την Δαφνη η οποια ειδοποιοει ολη την παρεα και τον Λουκα που σπευδουν να φτασουν στο νοσοκομειο... Η Ωρα ειναι 11 το βραδυ και ο Γιατρος δεν εχει βγει ακομα...
Νικολας: Τι εγινε ρε Λουκα τι εγινε???
Λουκας: Η Αννα με φιλησε η Νορα το ειδε εφυγε κλαμενη και μαλλον τρακαρε...
Μανος: Εδω αναλαμβανω εγω...
Ο Μανος κανει ενα τηλεφωνημα με αποτελεσμα να κανει την Αννα παρελθον... Λιγη ωρα μετα βγαινει ο γιατρος....
Δαφνη: Γιατρε πως ειναι???
Γιατρος: Εχασε πολυ αιμα η συγκρουση ηταν ασχημη ειναι πολυ τυχερη που την γλιτωσε... Ουτε εμεις δεν τ πιστευουμε....
Ευα: Το μωρο ειναι καλα???
Γιατρος: Οπως σας ειπα και πριν και οι δυο ειναι μια χαρα.....
Λουκας: Μπορουμε να την δουμε???
Γιατρος: Μονο ενας απο εσας μπορει να την δει...
Λουκας: Γιατρε το παιδι μαθαμε τι φυλλο ειναι??
Γιατρος: Φυσικα και μαθαμε... Κοριτσακι ειναι...
Λουκας: Το ακουσατε το ακουσατε θα κανω κορη θα κανω κορη...
Νικολας: Νια ναι το ακουσαμε αντε τωρα να την δεις και παρε μας το πρωι....
Ο Λουκας ακολουθει τον γιατρο και βλεπει μια Νορα ηρεμη να κοιματε... Καθετε διπλα της σε μια πολυθρονα και της κρατα το χερι.. Οταν εκεινη ανοιγει σιγα σιγα τα ματια της.....
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Κυρ Φεβ 06, 2011 4:53 pm

αααχχ!!!μην μας κοβεις στο πιο καλο βικουλα μου!!κοριτσακι τελεια!!!!!!μια μπουμπου!!
και ενα ευτυχισμενο ζυγαρι ελπιζω!!!
τελεια συνεχισε! Very Happy Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 223387 Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 846764 Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 10 738530
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης