Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

+8
nantia12
filiw noraloukitca
noraloukas_feggaropetra!
maria16
ntina_loukas+nora4ever
ΗΡΩ 1993
nora1
viki foka-veneti
12 απαντήσεις

Σελίδα 11 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 06, 2011 5:34 pm

Τι κρίμα που το Νοράκι χτύπησε! Αυτή η Άννα είναι έλεος μιλάμε! Πάλι καλά που δεν έπαθε τίποτα ούτε η Νόρα ούτε το κοριτσάκι τους! Περιμένω συνέχεια!!!!!!!!!!!!!!! Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 738530 Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 297830 Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 364440 Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 450842
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Κυρ Φεβ 06, 2011 5:58 pm

AXOY MΩΡΕ ΤΗ ΓΛΥΚΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΤΙ ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ .
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από noraloukas_feggaropetra! Κυρ Φεβ 06, 2011 6:52 pm

Πολύ γλυκιά συνέχεια ΒΙκούλα μου ! Ευτιχώς είναι η Νόρα και η μπέμπα μία χαρά!Ο Λουκάς πολύ γλυκός ! Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 846764 Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 95513 Αχ ο Μάνος τακτοποίησε επιτέλους την Άννα ! Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 803323 Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 381170 Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 803323 Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 803323 Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 803323 Μακάρι αν έχουμε γρήγορα συνέχεια !
noraloukas_feggaropetra!
noraloukas_feggaropetra!
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Φεβ 06, 2011 8:49 pm

Διάβασα και τα 2 και ήταν τέλεια!!! Αχ βάλε συνέχεια τώρα που άνοιξε τα μάτια!!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από viki foka-veneti Δευ Φεβ 07, 2011 1:55 am

Επεισοδιο 34
Επανασυνδεση....

Η Νορα ανοιξε σιγα σιγα τα ματια της και τον ειδε που της ειχε πιασει τρυφερα το χερι... Τον κοιταξε καλα...
Νορα: Λουκα τι κανεις εσυ εδω???
Λουκας: Αν δεν ημουν εγω ποιος θα ηταν μου λες???Νορα μου δεν ξερω τι ειδες και τι οχι παντως εγω αυτην δεν την φιλουσα αγαπη μου... Εγω εσενα θελω εσενα αγαπαω για σενα νοιαζομαι... Για σενα και την κορη μας....(και χαιδεψε απαλα την κοιλιτσα της)
Νορα: Τι??? θα κανουμε κοριτσακι???
Λουκας: Αμε και θα ειναι μια κουκλιτσα....
Νορα: Αχ ειμαι πολυ συγκινημενη....
Λουκας: Αγαπη μου νομιζω οτι εχεις αρχησει να φουσκωνεις ε...
Νορα: Αληθεια??? Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 871610
Λουκας: Ε τι επαθες τωρα???
Νορα: Να σκεφτομαι οτι θα γινω σαν τριφυλλη ντουλαπα και δεν θα σ' αρεσω και θα με απατας και θα εχεις και δικιο...
Λουκας: Βρε χαζουλα μου βρε ψυχη μου ειναι δυνατον να απατησω την γυναικα μου? Την πιο ομορφη και γλυκια γυναικα στον πλανητη? Την μοναδικη μου αγαπη? Την γυναικα που θα φερει στην ζωη τον καρπο του ερωτα μας??? (και βαζει το αυτι του στην κοιλιτσα της ενω εκεινη εχει αρχησει να δακρυζει)
Ο Λουκας την κοιταζει...
Λουκας: Εεεεε τι ειναι αυτο τωρα δακρυ???
Νορα: Ειναι ορμονικης φυσεως...
Λουκας: Νορακι οχι σε μενα αυτα... Τι εγινε και δακρυζουμε???
Νορα: Ε να εχεις το θρασος ερχεσαι εδω ξερεις οτι περιμενω παιδι και μου λες ενα σορο ρομαντικουρες και εγω βαζω τα κλαμματα... Λογικο δεν ειναι???
Λουκας: Ψυχουλα μου..... ζωη μου.... το ξερεις οτι σε λατρευω???
Νορα: Λουκα σ' αγαπαω....
Λουκας: Και γω ματακια μου αλλα τωρα εχει υπνο γιατι και εσυ και το κοριτσακι μας χρειαζεστε υπνο ενταξει????
Νορα: Ναι αγαπη μου... Πρωτα ομως θελω φιλακι....Και μια αγκαλιτσα....
Ο Λουκς την φιλησε τρυφερα και την αγκαλιασε και εκεινη κοιμηθηκε εκει μεσα στην αγκαλια του ηρεμη και χαρουμενη που τα ειχαν βρει τοσο γρηγορα...

Ναι το ξερω ειναι μελο αλλα φταιει ο πυρετος μου!!!! Ευχομαι να ειναι τουλαχιστον καλο....

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 738530 Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 223387 Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 846764
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Δευ Φεβ 07, 2011 12:42 pm

ΜΠΡΑΒΟ ΒΙΚΟΥΛΑ , ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ !!!
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από noraloukas_feggaropetra! Δευ Φεβ 07, 2011 3:26 pm

Aχ αδερφούλα μου θεική επανασύνδεση!Όπως θεική για ακόμη μία φορά η υνέχεια κι ελπίζω ή άλλη να μην αργήσειι! Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 96877
noraloukas_feggaropetra!
noraloukas_feggaropetra!
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από maria16 Δευ Φεβ 07, 2011 3:36 pm

τέλεια επανασύνδεση!!! Περιμένω συνέχεια!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από dadela Δευ Φεβ 07, 2011 4:13 pm

οοοο, τι συγκηνιτικόΠαντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 141801 ....εμένα πάντως μου άρεσε πολυ Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 622298
dadela
dadela

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από viki foka-veneti Δευ Φεβ 07, 2011 6:12 pm

Αααααα τελικα πυρετος μου εκανε καπου καλο.... Μου βγηκε μελο αλλα απ οτι καταλαβα σας αρεσε.... Και επειδη δεν παω σχολειο θα συνεχισω παλι το βραδυ!
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από nora1 Δευ Φεβ 07, 2011 8:03 pm

Υπέροχο είναι Βίκυ μου, όχι απλά καλό! Πάλι καλά που τα βρήκαν τόσο σύντομα! Άντε, γρήγορα η συνέχεια! Άντε και λύθηκε το πρόβλημα μου το μεγάλο κι έχω κέφια!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Δευ Φεβ 07, 2011 9:59 pm

τι τουλαχιστον καλε???αυτο εινα ιτελειο πολυ ρομαντικο και συγκινητικο!!εγω ψιλο βουρκωσα!!αστο καλο1!ειναι τρομερα γλυκο!!μπραβο μπραβο!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τρι Φεβ 08, 2011 5:01 am

Επεισοδιο 36
Επιστροφη στο σπιτι!
Αφιερωμενο στην κουμπαρουλα μου που εχει γενεθλια!!

Το επομενο πρωι η Νορα και ο Λουκας γυρησαν στο σπιτι τους... Ο Λουκας την ακουμπησε στον καναπε....
Νορα: Ρε Λουκα ημαρτον σταματα να μου φερεσαι λες και ειμαι αρρωστη δεν με εχεις αφησει να κανω βημα..
Λουκας: Ακουσες τι ειπε ο γιατρος Νορα ηρεμια και ξεκουραση...
Νορα: Καλα καλα...Λουκα???
Λουκας: Τι ειναι ματια μου???
Νορα: Μ αγαπας?
Λουκας: Πολυ ψυχη μου παρα πολυ..Εσυ???
Νορα: Σε λατρευω...
Λουκα: Ωραια ωρα να φαμε αγαπη μου. Τι να σας φτιαξω ε???
Νορα: Μμμμ μακαρονια με κιμα θελω....
Λουκας: Σε 20 λεπτα θα ειναι ετοιμα....
Νορα: Εεεε ετσι θα πας να μαγηρεψεις???
Λουκας: Ε τι ξεχασα κατι???
Νορα: Φιλακι δεν εχω???
Λουκας: Μονο ενα??? Οσα θες ματια μου οσα θες....
Και αρχιζουν να φιλιουνται.....Λιγη ωρα μετα αφου εχουν φαει καθονται αγκαλια στον καναπε κανοντας σχεδια για την ζωη τους....
Λουκας: Λεω σιγα σιγα να φτιαξουμε το δωματιο της μικρης ε εσυ τι λες???
Νορα: Οτι θες εσυ αγαπη μου δεν εχω προβλημα αλλα θελω να παμε μαζι για ψωνια ναι??? Δεν θελω να πας μονος σου....
Λουκας: Καλα αγαπη μου οτι θες εσυ... Θα γινεις καλα και θα παμε μαζι ενταξει??
Νορα: Ναι....
Ειναι πλεον βραδυ και στην οικεια Βενετη μεταφερομαστε στον απανω οροφο και συγκεκριμενα στην κρεββατοκαμαρα τους.... Η Νορα και ο Λουκας βρισκονται αγκαλια και φιλιουνται... Ο Λουκας ακουμπα την κοιλιτσα της και επειτα βαζει το αυτι του για να ακουσει την κορη του. Η Νορα του χαιδευει τα μαλλια και ο Λουκα αρχιζει να λεει τα δικα του...
Λουκας: Αχ θα ειναι το πιο ομορφο μωρακι του κοσμου θα παρει το μυαλο μου το υψος μου την ομορφια μου το μυαλο μου....
Νορα: Λουκα παραφερεσαι αγαπη μου...
Λουκας: Και θα το αγαπαμε πολυ πολυ... Θα ειναι ο δικος μας θυσαυρος. Ο καρπος του ερωτα μας...
Τα ματια της Νορας εχουν αρχησει να κλεινουν...Ο Λουκας την βλεπει ετοιμη να κοιμηθει και την βαζει στο μαξιλαρι. Την αγκαλιαζει και κοιμουντε αγκαλιασμενοι. Τωρα πια ολα θα πηγαιναν καλα.... Το σιγουρο ειναι οτι η Νορα δεν θα ειχε μια ευκολη εγκυμοσυνη...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από maria16 Τρι Φεβ 08, 2011 5:03 pm

Τέλειο Βικάκι μου!!! Περιμένω συνέχεια!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Τρι Φεβ 08, 2011 5:50 pm

ΤΕΛΕΙΟ ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΥΝΤΟΜΑ.
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από nora1 Τρι Φεβ 08, 2011 6:03 pm

Υπέροχο Βίκυ μου, αν και αυτό το τελευταίο για την εγκυμοσύνη της Νόρας δεν μου πολυάρεσε! Περιμένω συνέχεια πάντως με ανυπομονυσία!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Τρι Φεβ 08, 2011 7:17 pm

ΘΕΙΚΟΟΟ Κουμπαρουυλαα...!!...Μου...και Ευχαριστωω...Πολυ Για την Αφιερωσηη...!!... ΣΥνεχειΑ Γρηγοραα....!!... Very Happy Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 141801
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E

Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 30/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από noraloukas_feggaropetra! Τετ Φεβ 09, 2011 1:38 pm

Πραγματικά δεν έχω λόγια!Αν και το τελευταίο για την εγκυμοσύνη της Νόρας δεν ξετρελάθηκα όταν το διάβασα!Τεσπα!Γρήγορα συνέχεια!
noraloukas_feggaropetra!
noraloukas_feggaropetra!
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από viki foka-veneti Πεμ Φεβ 10, 2011 7:19 pm

Επεισοδιο 37...
Βολτα στα μαγαζια...

Ειχε περασει μια βδομαδα και η Νορα ειχε συνελθει μετα απο ολα αυτα που ειχε περασει... Περιμενε με πολυ αγωνια την μερα που επιτελους θα πηγαιναν να δουν τα πραγματα που θα παρουν για το κοριτσακι τους... Ρουχαλακια, παππουτσακια, κουνια, κουδουνιστρες και οτι αλλο απαιτει ενα μωρο να εχουν στο σπιτι...Εκεινος ηταν στο σαλονι και επεινε το καφεδακι του εχοντας παντα ετοιμο το πρωινο της και την περιμενε να ξυπνησει. Σηκωθηκε λιγα λεπτα αργοτερα... Κατεβηκε και καθησε διπλα του στον καναπε. Την αγκαλιασε φιληθηκαν για καλημερα και αρχισαν να συζητουν.
Νορα: Λουκα μου...
Λουκας: Αγαπη μου...
Νορα: Ξερεις τι θελω???
Λουκας: Οχι για πες μου...
Νορα: Να θελω να παμε να κοιταξουμε για το δωματιο της κορης μας να βρουμε διαφορα πραγματακια...Θελεις να παμε σημερα που ειναι Σαββατο ε??
Λουκας: Οτι θελει το κοριτσι μου οτι θελει... Θα παμε να δουμε διαφορα πραγματακια και μετα θα παμε να φαμε και υστερα θα παμε και απο την Εδεμ ναι??
Νορα: Ναι... Να παω να ντυθω????
Λουκας: ΑΝτε πηγαινε και θα ερθω και γω...
Νορα: Παω παω..
Λουκας: Εεεεπππππ πουθενα χωρις φιλακι...
Ο Λουκας φιλαει την Νορα. Επειτα σκυβει και φιλαει και την κοιλιτσα της.... Η Νορα ετοιμαστικε και σε λιγο κατεβηκε... Ο Λουκας φορουσε ενα τζιν ενω εκεινη ηταν ντυμενη καπως ετσι...
Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Image1xl
Λουκας: Ποποπο μια κουκλα....
Νορα: Ναι καλα.. Χαλια ειμαι...
Λουκας: Ελα βρε ματακια μου... Μια κουκλα εισαι και η κοιλιτσα σου ισα ισα που εχει φουσκωσει...
Νορα: Ναι καλα ετσι το λες... Και σε 1-2 μηνες θα εχω γινει σαν 5φυλλη ντουλαπα δεν θα με θες...
Λουκας: (την αγκαλιαζει απο πισω) Βρε χαζουλι μου ειναι δυνατον?? Αφου εχω σε λατρευω ματακια μου.... Και εσενα και την μικρη μας πριγγιπισσα..
Νορα: Λουκα...(αρχιζει να δακρυζει)
Λουκας: Μωρο μου τι εγινε???Γιατι κλαις????
Νορα: Μ' αγαπας???
Λουκας: Βεβαια ματια μου ακου εκει....
Και την φιλα τρυφερα στο στομα... Επειτα ξεκηνουν να κανουν βολτα στα μαγαζια και να σχεδιαζουν το μελλον τους με την μικρη τους πριγγιπισσα... Επειτα πηγαν στην Εδεμ και περασαν λιγο χρονο με τους φιλους τους... Απο την επομενη μερα ομως τα πραγματα θα επαιραν αλλη τροπη και θα δυσκολευαν λιγο χωρις αυτο να σημαινει οτι θα πρεπει να χωρησουν κι ολας...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από ntina_loukas+nora4ever Πεμ Φεβ 10, 2011 7:26 pm

ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ
ntina_loukas+nora4ever
ntina_loukas+nora4ever

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από nora1 Πεμ Φεβ 10, 2011 7:32 pm

Yπέροχο! Τι θα γίνει όμως και θα δυσκολέψουν τα πράγματα?
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Πεμ Φεβ 10, 2011 7:58 pm

για μια φορα ακομα εσκισες ξαδερφουλα μου!!!φοβερο αλλα συνεχισε γιατι θα μας φαει η αγωνια!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από maria16 Πεμ Φεβ 10, 2011 8:09 pm

Τέλειο!!! Αλλά τι θα γίνει την επόμενη μέρα????? What a Face
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τετ Φεβ 16, 2011 2:57 am

Επεισοδιο 38
Το δωμάτιο της μπεμπας...

Η ωρα ηταν 11.. Η Νόρα με τον Λουκα απολαμβανουν στο σαλόνι του σπιτιου τους εναν μακροχρόνιο καφε... Την προηγούμενη μέρα ο Λουκάς είχε βάψει τ δωμάτιο της κόρης του. Σημερα περίμεναν και τα πράγματα της μπέμπας... ήταν γύρω στις 11 και μισή όταν χτύπησε το κουδούνι... Η Νόρα άνοιξε την πόρτα και δίαφορες κούτες έμπαιναν συνεχώς στο σπίτι.. Λίγη ώρα μετά ο Λουκάς με τον Νικόλα τον Μάνο και τον Δημήτρη έφτιαχναν το δωμάτιο της μπέμπας ενώ τα κορίτσια μιλούσαν...
Νόρα: Αχ κορίτσια έχει τρελάθελι τελείως όλη μέρα για την κόρη του λέει την ερωτευτηκε και ακόμα δεν την έχει δει κι ολας... Φανταστήτε να την δει κι ολας.. Πάει θα με ξεχάσει τελειος..
Εύα: Νοράκι ζηλευεις???
Δάφνη: Αμέ.... Δεν την βλέπεις???
Νόρα: Οχι δεν ζηλεύω...
Νταίζη: Καλα καλά... Λοιπον εγω φευγω να πειτε στον δημήτρη οτι είμαι σπίτι...
Εύα: Ε παριμενε και γω έρχομαι...
Λίγο αργότερα έχουν τελειώσει τα αγόρια το δωμάτιο και έχουν φλυγει... έτσι ο Λουκας αποφασίζει να δείξει στην Νόρα το δωμάτιο της μπέμπας....
Λουκάς: Λοιπόν έλα να δεις...
Νόρα: Ωράια παμε...
Και πηγαίνουν στο δωμάτιο της μικρής μπέμπας....Ο Λουκάς ανοίγει την πόρτα του δωματίου και η Νόρα τα χάνει...
Φανταστητε το δωμάτιο της μπεμπας ήταν κά[ως έτσι...
Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Bebek_odalari
Νόρα: Λουκά είναι υπέροχο...
Λουκάς: Σ' αρέσει αγάπη μου???
Νόρα: Αμέ πολύ...
Λουκάς: Εχει και άλλα...
Νόρα: Για να δω...
Λουκάς: Κατσε κατω και θα σου δείξω....
Μέσα στο τεράστιο δωμάτιο της μπέμπας υπήρχε μια κουνιστή καρέκλα η Νόρα κάθησε εκεί..Και ο Λουκάς άρχισε να βγάζει απο τις κούτες διάφορα άλλα π΄ραγματα... Οπως ρουχα παιχνίδια κουδουνίστρες και ότι χρειάζετε ένα μωρο...
Είχε φροντήσει όλα να είναι τέλεια και αυτά ήταν μόνο η αρχη...Είχε φροντήσει να αγοράσει τα παντα... Και φυσίκα δεν αρκεστηκε στο παιδικό μόνο δωμάτιο αλλα και στα αξεσουαρ της κουζίνας οπως μπιμπερο σαλιαρες πιπίλες και διάφορα άλλα...
(Τα υπόλοιπα αναλοιτικα στο επομενο επεισοδιο)
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: Παντρεμενοι για ενα σκανδαλο!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Τετ Φεβ 16, 2011 5:02 pm

ΑΧΟΥ ΜΩΡΕ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ !!! ΜΠΡΑΒΟ ΒΙΚΟΥΛΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 11 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης