Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

+7
noraloukas_feggaropetra!
ΗΡΩ 1993
viki foka-veneti
kokkini
maria16
nora1
Admin
11 απαντήσεις

Σελίδα 13 από 15 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Φεβ 13, 2011 4:35 pm

nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:Η Νόρα πέρασε cheers συγχαρητήρια κι από μένα!!! (χιχιχι)
Νόρα-Λουκάς Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576
Τέλειο!!! Περιμένω συνέχεια!!!
Ναι, πέρασε το Νοράκι μας! Χαίρομαι που σου άρεσε! Η συνέχεια μπορεί το βράδυ!
Τέλεια!!!! Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 622298 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 622298 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 622298
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 13, 2011 4:41 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:Η Νόρα πέρασε cheers συγχαρητήρια κι από μένα!!! (χιχιχι)
Νόρα-Λουκάς Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576
Τέλειο!!! Περιμένω συνέχεια!!!
Ναι, πέρασε το Νοράκι μας! Χαίρομαι που σου άρεσε! Η συνέχεια μπορεί το βράδυ!
Τέλεια!!!! Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 622298 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 622298 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 622298
Μιας και είναι έτοιμη, λέω να την ποστάρω για να τελιεωνω και να κάνω αυτό που λέγαμε!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Φεβ 13, 2011 4:54 pm

nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:Η Νόρα πέρασε cheers συγχαρητήρια κι από μένα!!! (χιχιχι)
Νόρα-Λουκάς Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576
Τέλειο!!! Περιμένω συνέχεια!!!
Ναι, πέρασε το Νοράκι μας! Χαίρομαι που σου άρεσε! Η συνέχεια μπορεί το βράδυ!
Τέλεια!!!! Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 622298 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 622298 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 622298
Μιας και είναι έτοιμη, λέω να την ποστάρω για να τελιεωνω και να κάνω αυτό που λέγαμε!
Ναιιιιιιιιιι!!!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Κυρ Φεβ 13, 2011 4:55 pm

ειναι τελειο!!!μακαρι να εχω κα ιεγω την τυχη της νορας να περασω,αλλα στα αγγλικα εγω!!!τελειο και παλι τελειο!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 13, 2011 5:00 pm

ΑΝΝΑ έγραψε:ειναι τελειο!!!μακαρι να εχω κα ιεγω την τυχη της νορας να περασω,αλλα στα αγγλικα εγω!!!τελειο και παλι τελειο!!
Χαίρομαι που σου άρεσε Άννα μου! Εννοείται πως θα περάσεις! Καλή επτυχία! <3
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 13, 2011 5:02 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:Η Νόρα πέρασε cheers συγχαρητήρια κι από μένα!!! (χιχιχι)
Νόρα-Λουκάς Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576
Τέλειο!!! Περιμένω συνέχεια!!!
Ναι, πέρασε το Νοράκι μας! Χαίρομαι που σου άρεσε! Η συνέχεια μπορεί το βράδυ!
Τέλεια!!!! Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 622298 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 622298 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 622298
Μιας και είναι έτοιμη, λέω να την ποστάρω για να τελιεωνω και να κάνω αυτό που λέγαμε!
Ναιιιιιιιιιι!!!!!
Αυτό λέω κι εγώ! Ανυπομονώ να το τελειώσω αυτό εδώ όταν βρω χρόνο! Θα προσπαθήσω να γράψω 2-3 σήμερα!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 13, 2011 8:34 pm

ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΕΙΚΟΣΤΟ ΠΕΜΤΟ

Είχε περάσει κιόλας ένας μήνας από τότε που η Νόρα πήρε το πτυχίο της Νομικής. Τώρα πια δούλευε στο γραφείο του Ρούσσου μόνιμα και ήταν από τους καλύτερους εκεί μέσα!

Είναι Σάββατο και όλη η παρέα είναι μαζεμένη στην Εδέμ. Τα κορίτσια είναι στην κουζίνα και λένε τα δικά τους, ενώ τ'αγόρια στην αυλή.

Στην κουζίνα...

Ν:Ρε Δάφνη, αργεί το φαγητό?
Δ:Αμάν ρε Νόρα, μας ζάλισες! Άψητο να το βγάλω? Τι έχεις πάθει και πεινάς τόσο πολύ? Νηστική σ'έχει ο Λουκάκος?
Ν:Όχι μωρέ! Δεν ξέρω τι έχω πάθει τώρα τελευταία και πεινάω τόσο!
Ε:Ε, μάλλον σ'εξουθενώνει ο Λουκάς!
Ν:Μπα, δεν είναι μόνο αυτό! Έχω και κάτι ζαλάδες, τάσεις προς εμετό, χάλια είμαι! Λέτε να είμαι άρρωστη?
Δ:Εμένα κάτι άλλο μου θυμίζει! Δεν συμφωνείς Εύα μου?
Ε:Δεν ξέρω τι σου θυμίζει Δάφνη μου, αλλά εγώ ένιωθα έτσι όταν ήμουν έγκυος!
Δ:Αυτό ακριβώς εννοούσα!
Ν:Τι λέτε ρε? Τρελαθήκατε?
Ε:Γιατί, τόσο απίθανο είναι?
Δ:Ε, δεν νομίζω να μην παίζει τέτοια πιθανότητα! Για σένα και το Λουκά μιλάμε τώρα!
Ε:Δίκιο έχει η Δάφνη! Το αποκλείεις τελείως?
Ν:Ε, όχι, αλλά...
Δ:Δεν έχει αλλά! Αυτό είναι το πιο πιθανό!
Ν:Λέτε?
Δ-Ε:Λέμε!
Ν:Ωχ!
Ε:Γιατί ωχ? Αυτό είναι το καλύτερο πράγμα που θα μπορούσε να σας συμβεί!
Δ:Ε, ναι! Μην μας πεις ότι δεν θέλεις!
Ν:Εγώ θέλω, για τον Λουκά δεν ξέρω!
Ε:Υπάρχει και αμφιβολία? Εννοείται πως θέλει!
Ν:Και πώς το ξέρετε?
Δ:Ποιος λογικός άνθρωπος δεν θα ήθελε ένα παιδί από τον έρωτα της ζωής του? Άσε που από μικρό παιδί το όνειρό του ήταν να κάνει οικογένεια με τη γυναίκα της ζωής του!
Ν:Ναι, ε?
Ε:Ναι! Λες να σου κάνουμε πλάκα?
Ν:Καλά, να μην το δέσουμε και κόμπο όμως! Μπορεί να μην συμβαίνει τίποτα τέτοιο!
Δ:Ναι, σίγουρα!
Ν:Ε, δεν μπορούμε να ξέρουμε!
Ε:Θα μάθουμε όμως! Θα πάω να πάρω ένα τεστ εγκυμοσύνης!
Ν:Όχι ρε Εύα!
Δ:Γιατί?
Ν:Γιατί δεν θέλω να απογοητευτούν όλοι να δεν είμαι έγκυος! Να τους αναστατώσω και μετά να τους πω ότι έκανα λάθος!
Ε:Ε, δεν θα τους πούμε τίποτα!
Ν:Και πώς θα φύγεις?
Ε:Θα πω ότι θέλω να πάρω ένα χάπι για τον πονοκέφαλο, μιας και η Δάφνη δεν έχει!
Ν:Και θα σε πιστέψουν?
Ε:Το ελπίζω! Λοιπόν, πάω!
Ν:Καλή τύχη!
Ε:Ευχαριστώ!

Η Εύα πάει λοιπόν στο φαρμακείο και αγοράζει δύο τεστ εγκυμοσύνης για να είναι πιο σίγουρες. Έπειτα τα δίνει στη Νόρα.

Ε:Λοιπόν, πήγαινε στο μπάνιο και περιμένουμε.
Δ:Άντε, καλή τύχη!
Ν:Σας ευχαριστώ! Θα τη χρειαστώ!
Δ:Άντε, μην καθυστερείς!
Ν:Καλά, έχετε περισσότερο άγχος από μένα?
Ε:Ε, τι να κάνουμε τώρα? Θα πας όμως ή θα μας σκάσεις?
Ν:Πάω!

Λίγο πιο μετά, όλες είναι πάνω από τα τεστ που από στιγμή σε στιγμή θα δείξουν το αποτέλεσμα.

Ε:Αργεί ακόμα?
Ν:Μάλλον όχι! Έχουν γίνει ροζ!
Δ:Αυτό σημαίνει...
Ε:Συγχαρητήρια Νόρα μου!
Δ:Θ'αποκτήσουμε κι άλλο μωράκι!
Ν:Δεν κάνετε πλάκα, έτσι?
Δ:Όχι βέβαια! Άντε, πήγαινε να το πεις και στο Λουκά!
Ν:Τι, έτσι?
Ε:Εγώ λέω να πάτε στο σπιτάκι σας και να του το πεις εκεί!
Ν:Δίκιο έχεις! Κι ό,τι είναι να γίνει, ας γίνει!
Δ:Ε, το πολύ πολύ να λιποθυμήσει από τη χαρά του!
Ν:Χτυπήστε ξύλο ρε! Πώς θα τον συνεφέρω εγώ μετά?
Ε:Έλα, πλάκα κάνουμε! Άντε, πήγαινε τώρα!
Ν:Πάω!

Όλες πηγαίνουν στην αυλή, όπου τ'αγόρια συζητούν.

Ν:Λουκάκο μου, δεν πάμε εμείς?
Λ:Από τώρα?
Ν:Ε, έχω κάτι να σου πω.
Λ:Και γιατί δεν μου το λες?
Ν:Θέλω να είμαστε μόνοι μας!
Μ:Όπα δηλώσεις το Νοράκι!
Ν:Μάνο σκάσε! Λουκάκο μου πάμε? (γλυκά)
Λ:Μπορώ να πω όχι? Παιδιά εμείς φεύγουμε!
Νικ:Άντε, καλό... βόλι!
Ν:Γεια σας! (με αυστηρό βλέμμα)

Λίγη ώρα αργότερα βρίσκονται στο σπίτι...

Λ:Τι έγινε μωρό μου και φύγαμε έτσι?
Ν:Κάθισε και θα σου πω!
Λ:Τόσο σοβαρό είναι?
Ν:Και ακόμα περισσότερο!
Λ:Έγινε κάτι κακό?
Ν:Όχι κακό, καλό θα το έλεγα!
Λ:Αν είναι καλό, πες το!
Ν:Κάθισε πρώτα!
Λ:Να καθίσω! (κάθεται στον καναπέ) Για πες τώρα!
Ν:Λουκά, μ'αγαπάς?
Λ:Πολύ, αλλά αυτό το ξέρεις! Αυτό ήθελες?
Ν:Όχι ακριβώς! Συνεχίζω λοιπόν! Κάποια στιγμή θα πρέπει να πάμε τη σχέση μας ένα βήμα παρακάτω, σωστά?
Λ:Κάποια στιγμή!
Ν:Αν κάναμε ένα παιδάκι τι θα έλεγες?
Λ:Νοράκι πού το πας?
Ν:Δεν το πάω εγώ! Μόνο του πήγε!
Λ:Τι εννοείς?
Ν:Εννοώ πως είτε συμφωνείς είτε όχι, ό,τι ήταν να γίνει έγινε!
Λ:Θέλεις να πεις ότι...
Ν:Ναι Λουκά! Σε λίγους μήνες θα έχουμε ένα μωράκι εδώ μέσα!
Λ:Δεν κάνεις πλάκα, έτσι?
Ν:Όχι, δεν κάνω πλάκα! Ξέρω ότι σου ήρθε λίγο ξαφνικό, αλλά αυτή είναι η αλήθεια!
Λ:Μωρό μου! (την τραβάει, τη βάζει στην αγκαλιά του και τη φιλάει παθιασμένα και γλυκά ταυτόχρονα) Δεν ξέρεις πόσο ευτυχισμένο με κάνεις!
Ν:Αλήθεια Λουκάκο μου?
Λ:Έχεις και αμφιβολίες?
Ν:Ε, η αλήθεια είναι πως φοβόμουν την αντίδρασή σου!
Λ:Καλά, είσαι τελείως χαζή? Αλλά τι ρωτάω? Είσαι τελείως χαζή!
Ν:Τώρα γιατί με βρίζεις?
Λ:Αφού το ξέρεις ότι πεθαίνω για σένα κι εγώ πρώτος σου έκανα κουβέντα για δεσμεύσεις και οικογένεια! Το ξέχασες?
Ν:Όχι, αλλά δεν μπορούσα να είμαι σίγουρη! Μ'έπιασε ένα τρομερό άγχος! Καταλαβαίνεις, έτσι?
Λ:Ναι ψυχή μου, ναι! Δεν φαντάζεσαι όμως πόσο υπέροχα νιώθω!
Ν:Όσο υπέροχα νιώθω κι εγώ αγάπη μου! Το πιστεύεις ότι σε λίγους μήνες θα έχουμε στην αγκαλιά μας το μωράκι μας?
Λ:Όχι ακόμη, αλλά υπάρχει χρόνος να το συνηθίσω!
Ν:Πόσος όμως?
Λ:Τι εννοείς?
Ν:Εννοώ πως πρέπει να κλείσω ραντεβού με τη γυναικολόγο μου για υπέρηχο. Πρέπει να μάθουμε και πόσων μηνών είμαι!
Λ:Ναι, δίκιο έχεις! Έχουμε όμως καιρό αργότερα!
Ν:Γιατί, τώρα τι θα κάνουμε?
Λ:Θα το γιορτάσουμε!
Ν:Καλό μου ακούστηκε αυτό!
Λ:Είναι μωρό μου, είναι!

Την φιλάει παθιασμένα κι εκείνη ανταποδίδει. Έπειτα την σηκώνει στην αγκαλιά του και την οδηγεί στην κρεβατοκάμαρα. Και το απόγευμα καθώς και η νύχτα τους συνεχίζεται έτσι!


ΤΕΛΟΣ ΕΙΚΟΣΤΟΥ ΠΕΜΠΤΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Φεβ 13, 2011 8:58 pm

Η Νόρα είναι έγκυος!!! Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 803323 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 803323 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 803323 Αχ τι γλυκός ο Λουκάς!!! Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576
Περιμένω συνέχεια!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 13, 2011 9:03 pm

maria15 έγραψε:Η Νόρα είναι έγκυος!!! Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 803323 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 803323 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 803323 Αχ τι γλυκός ο Λουκάς!!! Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576
Περιμένω συνέχεια!!!
Ναι, είναι έγκυος!!!!!!!!!!!! Και πού να δεις και τη συνέχεια!
Θα βάλω σύντομα όπως ξέρεις! Έχω άλλη μία έτοιμη και γράφω και τώρα για να υλοποιήσω αυτό που συζητούσαμε! Όποτε θέλετε όμως, πείτε μου για ν'ανεβάσω καμία!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Φεβ 13, 2011 9:38 pm

nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:Η Νόρα είναι έγκυος!!! Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 803323 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 803323 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 803323 Αχ τι γλυκός ο Λουκάς!!! Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576
Περιμένω συνέχεια!!!
Ναι, είναι έγκυος!!!!!!!!!!!! Και πού να δεις και τη συνέχεια!
Θα βάλω σύντομα όπως ξέρεις! Έχω άλλη μία έτοιμη και γράφω και τώρα για να υλοποιήσω αυτό που συζητούσαμε! Όποτε θέλετε όμως, πείτε μου για ν'ανεβάσω καμία!
Nαι ναι ανεβαζε!!! Πάω κι εγώ να ανεβασω μια πριν να πάω να στεγνώσω το μαλλί....
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 13, 2011 9:46 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:Η Νόρα είναι έγκυος!!! Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 803323 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 803323 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 803323 Αχ τι γλυκός ο Λουκάς!!! Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576
Περιμένω συνέχεια!!!
Ναι, είναι έγκυος!!!!!!!!!!!! Και πού να δεις και τη συνέχεια!
Θα βάλω σύντομα όπως ξέρεις! Έχω άλλη μία έτοιμη και γράφω και τώρα για να υλοποιήσω αυτό που συζητούσαμε! Όποτε θέλετε όμως, πείτε μου για ν'ανεβάσω καμία!
Nαι ναι ανεβαζε!!! Πάω κι εγώ να ανεβασω μια πριν να πάω να στεγνώσω το μαλλί....
OK Mαράκι! Ανέβασε εσύ τη δικά σου! Εγώ θα τη διαβασω, θα τελειώσω λίγο κάτι που γράφω τώρα και θα ποστάρω μέχρι να στεγνώσεις το μαλλί!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Κυρ Φεβ 13, 2011 10:31 pm

AX ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΛΕΙΨΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΧΑΜΟΣ .... Η ΝΟΡΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΤΗΣ , Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΗΣ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΕΚΠΛΗΞΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΝΟΡΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ... Very Happy
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 13, 2011 10:48 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:AX ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΛΕΙΨΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΧΑΜΟΣ .... Η ΝΟΡΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΤΗΣ , Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΗΣ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΕΚΠΛΗΞΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΝΟΡΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ... Very Happy
E, λίγο χαμός βρε! Είδες όμως πόσα έγιναν? Χαίρομαι τουλάχιστον που σου άρεσαν οι εξελίξεις!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Φεβ 14, 2011 8:26 pm

ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΕΙΚΟΣΤΟ ΕΚΤΟ


Και η επόμενη μέρα ήρθε! Ο Λουκάς ήταν πάρα πολύ χαρούμενος από όλα αυτά που είχε μάθει το προηγούμενο βράδυ, όπως άλλωστε και η Νόρα.

Ο Λουκάς είχε φτιάξει πρωινό και το είχε τοποθετήσει πάνω στο κομοδίνο. Ήταν ξαπλωμένος δίπλα από τη Νόρα και τη χάιδευε τρυφερά στα μαλλιά. Εκείνη λίγο πιο μετά άρχισε να ξυπνάει. Ο Λουκάς τότε χαμογέλασε απαλά και τη φίλησε γλυκά.

Ν:Καλημέρα αγάπη μου!
Λ:Καλημέρα μωράκι μου! Πώς είσαι?
Ν:Μια χαρά! Εσύ?
Λ:Τέλεια! Ειδικά μετά απ'όσα έμαθα χθες!
Ν:Τώρα που το ανέφερες, πρέπει να πάρω τηλέφωνο τη Θάλεια!
Λ:Την γυναικολόγο σου?
Ν:Ναι. Να κλείσουμε ένα ραντεβού για υπέρηχο!
Λ:Καλά. Φάε πρώτα το πρωινό και μετά.
Ν:Μου ετοίμασες και πρωινό?
Λ:Ε, τι? Θ'αφήσω νηστικές τις γυναίκες της ζωής μου?
Ν:Σωστά! Φέρ'το όμως, γιατί έχω αρχίσει να πεινάω!
Λ:Ό,τι πει το κορίτσι μου! Φιλί πρώτα!
Ν:Όσα θέλεις! (τον φιλάει γλυκά) Μετά όμως! Τώρα πεινάω!
Λ:Να δω τι θα κάνω μαζί σου!
Ν:Πολλά! Θα σου δείξω μετά!
Λ:Αυτό θα το θυμάμαι!
Ν:Το ξέρω μωρό μου!

Ο Λουκάς μετακινεί το πρωινό στο κρεβάτι και ταΐζει τη Νόρα!

Ν:Λουκά δεν είμαι ανάπηρη!
Λ:Χτύπα ξύλο παιδί μου! Τι λέξεις είναι αυτές?
Ν:Μα, εσύ φταις!
Λ:Γιατί? Επειδή θέλω να σε περιποιηθώ?
Ν:Ναι, αλλά μπορώ και μόνη μου! Φάε κι εσύ!
Λ:Καλά μωρό μου, οι εγκυμονούσες είναι περίεργες, τι να κάνουμε?
Ν:Αυτό ήταν κακία τώρα!
Λ:Η αλήθεια ήταν! Τέλος πάντων! Τρώγε και μη μιλάς!
Ν:Όχι διαταγές σε μένα Βενέτη, μην τα πάρω!
Λ:Μην τα πάρεις, γιατί στυγχίζεται και το μωρό μας! Ηρεμία!
Ν:Καλά!
Λ:Έτσι μπράβο! Έλα! Και λίγο χυμό μετά το κρουασανάκι! Μπράβο το κορίτσι μου το όμορφο!

Κι έτσι συνέχισαν το πρωινό τους στο κρεβάτι. Αργότερα, αφού η Εύα και η Δάφνη είχαν εξηγήσει τα πάντα στον Νικόλα και το Μάνο, ήθελαν να πάρουν τηλέφωνο τη Νόρα και το Λουκά για να μάθουν τι έγινε. Έτσι κι έκαναν!

Ο Λουκάς και η Νόρα είναι αγκαλιασμένοι στο κρεβάτι και συζητούν διάφορα, ανάμεσα σε πολλές αγκαλιές και ακόμα περισσότερα φιλιά! Το κινητό της Νόρας όμςω τους διακόπτει.

Λ:Ποιος είναι τώρα?
Ν:Η Δάφνη!
Λ:Τι θέλει τώρα?
Ν:Μάλλον θέλει να ρωτήσει πώς το πήρες!
Λ:Ναι, ε? Λοιπόν, πες της ότι δεν το ήθελα καθόλου, μαλώσαμε, σε παράτησα κι έφυγα!
Ν:Τι λες παιδί μου?
Λ:Άκου με που σου λέω! Και ν'ακούγεσαι κλαμένη!

Η Νόρα παραξενεύεται, αλλά κάνει ό,τι της λέει ο Λουκάς. Πάιρνει ένα λυπημένο ύφος και η φωνή της μοιάζει σαν να έκλαιγε. Απαντάει.

Ν:Ναι.
Δ:Έλα Νοράκι μου, εγώ είμαι!
Ν:Το ξέρω. Τι ήθελες?
Δ:Νόρα, γιατί ακούγεσαι έτσι? Τι έχεις? Έγινε κάτι με το Λουκά?
Ν:Ναι!
Δ:Δεν το πήρε καλά αυτό με το παιδί, ε?
Ν:Χάλια το πήρε! Μου είπε πως δεν είναι καιροί για παιδιά και μου ζήτησε να το ρίξω!
Δ:ΤΙ?
Ν:Αυτό που ακούς!
Δ:Δεν πιστεύω να έκανες καμιά τρέλα!
Ν:Όχι βέβαια! Του ξεκαθάρισα πως θα το κρατήσω και μετά μαλώσαμε άσχημα! Αφού μου είπε δεν ξέρω κι εγώ πόσα και μ'έκανε κουρέλι, με παράτησε!
Δ:Και πού πήγε?
Ν:Δεν ξέρω! Δε με νοιάζει! Δεν θέλω να τον ξαναδώ ποτέ! (της το κλείνει)

Σκάνε στα γέλια και οι δύο!

Ν:Τελικά είναι πιο διασκεδαστικό απ'όσο πίστευα! (ενώ γελάει)
Λ:Όντως, αλλά καλύτερα να κλείσω το κινητό! Σε λίγο θ'αρχίσει να χτυπάει! (γελώντας)
Ν:Όχι μόνο με πίστεψε, αλλά είχε ένα ύφος στη φωνή της σα να ήθελε να σε σκοτώσει!
Λ:Σε τέτοια εκτίμηση με έχει η φίλη μας! Αμέσως να το πιστέψει! Λες και δεν με ξέρει!
Ν: (έτοιμη να γελάσει και πάλι με την αντίδραση του Λουκά) Ε, τι να κάνουμε τώρα? Εσύ φταις!
Λ:Ορίστε, κοιτάξτε! Έτοιμη να πέσεις κάτω από τα γέλια είσαι! Δεν με λυπάσαι καθόλου?
Ν:Τι να σε λυπηθώ ρε? Δική σου ιδέα δεν ήταν? Λούσου τα τώρα!
Λ:Ε, είσαι πολύ κακιά! Στο τέλος θα φύγω στ'αλήθεια!
Ν:Και θα με αφήσεις μόνη μου? Ή μάλλον μόνες μας?
Λ:Μόνες σας?
Ν:Ναι, εμένα και την μπέμπα μας! Θα μας παρατήσεις?
Λ:Και να θέλω -που δεν το θέλω- μπορώ νομίζεις? Αφού πεθαίνω για σένα! Και σε λίγο θα έχουμε κι αυτό εδώ το μωράκι (χαϊδεύει την κοιλίτσα της) που ελπίζω να είναι κοριτσάκι και να σου μοιάζει!
Ν:Είσαι πολύ γλυκός, το ξέρεις?
Λ:Εσύ ευθύνεσαι γι'αυτό!
Ν:Πάρε με αγκαλιά!
Λ:Έλα εδώ ψυχή μου! (την αγκαλιάζει και τη φιλάει απαλά στα μαλλιά) Σ'αγαπάω! Σ'αγαπάω πάρα πολύ!
Ν:Κι εγώ μωρό μου! Κι εγώ! Πάρα πολύ!
Λ:Δεν θα ήθελες να μέναμε έτσι εδώ για πάντα?
Ν:Πάρα πολύ θα το ήθελα Λουκάκο μου, αλλά δυστυχώς δεν γίνεται! Από αύριο θα πρέπει να επιστρέψουμε στη δουλειά!
Λ:Από τη Δευτέρα, όχι από αύριο!
Ν:Έστω! Αυτό είναι το θέμα μας?
Λ:Ε, πώς? Δυο μέρες έχουμε κι εμείς αποκλειστικά δικές μας!
Ν:Δίκιο έχεις! Όμως το καλό είναι πως και στη δουλειά είμαστε μαζί!
Λ:Ναι, όντως! Σε βλέπω που είσαι απέναντί μου και παίρνω δύναμη για να συνεχίσω να δουλεύω και να μην σε απράξω και φύγουμε! Είσαι ένα κίνητρο για να συνεχίσω μέχρι να τελειώσω και να φύγουμε!
Ν:Δεν μου τα'χες πει αυτά Λουκάκο!
Λ:Σου τα λέω τώρα λοιπόν! Δεν ξέρεις πόσο θέλω κάποιες φορές ένα φιλί!
Ν:Ε, να σου δώδω ένα τώρα που μπορώ λοιπόν! (τον φιλάει)
Λ:Μόνο ένα? (συνεχίζει να τη φιλάει)
Ν:Πόσα θέλεις? (φιλώντας τον κι αυτή)
Λ:Πολλά! Πάρα πολλά! Όσα περισσότερα γίνεται! (τη φιλάει πιο έντονα ακόμα)
Ν:Θα δω τι μπορώ να κάνω! (ανάμεσα σε φιλιά)
Λ:Πολλά!

Συνεχίζουν να φιλιούνται και οδηγούνται γυμνοί κάτω από τα σκεπάσματα.
Από την άλλη, στο ατελιέ της Δάφνης...

Ε:Δεν απαντάει κανείς από τους δύο!
Νικ:Ε, βέβαια! Σιγά μην απαντούσε ο ηλίθιος! Τολμάει να το σηκώσει?
Δ:Ναι, αλλά η Νόρα?
Μ:Μάλλον δεν θέλει να το συζητήσει! Αν ήταν τόσο χάλια στο τηλέωφνο όσο μας είπες, μάλλον δεν έχει όρεξη για τηλέφωνα!
Ε:Μήπως να πηγαίναμε από εκεί? Φοβάμαι να τη σκέφτομαι μόνη της! Δεν ξέρω τι τρέλα είναι ικανή να κάνει!
Δ:Μη μου τα λες αυτά τώρα και με φοβίζεις περισσότερο!
Μ:Δεν έχει και άδικο όμως!
Νικ:Όντως! Δεν ξέρετε πώς θ'αντιδράσει! Καλύτερα να πάτε!
Δ:Δίκιο έχεις μωρό μου! Καθίστε εσείς εδώ με τα παιδιά. Πάω να πάρω το παλτό μου και φύγαμε Εύα μου!

Λίγο πιο μετά ξεκινάνε. Όμως δεν φαντάζονται τι τους περιμένει!

Περίπου μία ώρα αργότερα, χτυπούν το κουδούνι της Νόρας. Η Νόρα από την άλλη, είναι στο κερβάτι με το Λουκά!

Λ:Γαμώτο, ποιος μας διακόπτει τώρα?
Ν:Δεν ξέρω, αλλά πρέπει να είναι πολύ ενοχλητικός!
Λ:Λες να είναι τα κορίτσια?
Ν:Ωχ! Λες να φοβήθηκαν και να ήρθαν?
Δ:Νοράκι άνοιξε!
Ν:Βενέτη, θα σε σκίσω!
Λ:Τι φταίω εγώ?
Ν:Εσύ και οι ιδέες σου! Ορίστε τώρα! Να δω πώς θα τους το εξηγήσουμε!
Ε:Νοράκι, είσαι καλά?
Ν:Ε, ναι! Μισό λεπτό, έρχομαι!
Λ:Δεν πας?
Ν:Λουκά, μην μιλάς γιατί δεν θα'χεις καλά ξεμπερδέματα! Το βλέπω!
Λ:Έλα μωρό μου, ασε τα νευράκια τώρα! (τη φιλάει γλυκά) Πήγαινε να τους ανοίξεις!
Ν:Και τι θα πούμε? Σας κάναμε πλάκα και τζάμπα κουβαληθήκατε μέχρι εδώ?
Λ:Αυτό είναι ένα θέμα!
Ν:Μεγάλο!
Λ:Μην τους πεις τίποτα! Συνέχισέ το! Εγώ θα ντυθώ και θα εμφανιστώ μετά! Να μάθουν να έχουν τέτοια εντύπωση για μένα!
Ν: (γελάει) Καλά! Πάω!
Λ:Ε, πού πας? Φιλί πρώτα!
Ν:Όσα θέλεις! (τον φιλάει και αρχίζει να ντύνεται)
Δ:Άντε ρε Νόρα!
Ν:Μισό ρε κορίτσια!

Έπειτα από λίγο, ανοίγει την πόρτα...

Ε:Επιτέλους! Τόσηη ώρα περιμένουμε!
Δ:Τέλος πάντων! Πώς είσαι Νοράκι?
Ν:Πώς λέτε να είμαι?
Ε:Πάντως μια χαρά δείχνεις! Αν δεν ξέραμε τι έχεις, θα νομίζαμε ότι μας κάνεις πλάκα! Ούτε καν μαύρους κύκολους δεν έχεις!
Ν:Ναι, έκανα μια ωραία μάσκα! Έπρεπε να πάω στο γραφείο και δεν ήθελα να δώσω αφορμές για σχόλια! Καταλαβαίνετε!
Δ:Ναι Νοράκι! Μα καλά, γιατί δεν μας το είπες κι εσύ πιο πριν! Αν δε σε παίρναμε τηλέφωνο, ακόμα δεν θα το ξέραμε!
Ε:Άλλο περιμέναμε βέβαια ν'ακούσουμε στο τηλέφωνο, αλλά...
Δ:Τέλος πάντων! Γιατί όμως δεν μας το είπες?
Ν:Ε, δεν ήθελα να σας χαλάσω τη διάθεση! Αφήστε που έπρεπε πρώτα να κατανοήσω εγώ όλα αυτά που έγιναν!
Δ:Ναι, σωστό κι αυτό! Θα σου ήταν πολύ δύσκολα όλα αυτά!
Ν:Ναι, όντως! Καθόλου δεν κοιμήθηκα το βράδυ!

Ξαφνικά πετάγεται ο Λουκάς από μέσα!

Λ:Μωρό μου, αυτά μεταξύ μας! Δεν είναι ανάγκη να ξέρουν τα κορίτσια τι...κάναμε όλο το βράδυ! (την αγκαλιάζει και φιλιούνται)

Η Εύα και η Δάφνη είναι σοκαρισμένες, καθώς τους βλέπουν να φιλιούνται!

Ε:Φιλιούνται ή είναι ιδέα μου?
Δ:Δεν είναι ιδέα σου! Και αν κρίνω από αυτά που είπαν και από αυτά που φοράει ο Λουκάς, μάλλον από χθες το βράδυ εδώ είναι!
Ε:Αν σκεφτείς και το παντελόνι του που είναι πεταμένο πίσω από τον καναπέ!
Δ:Ναι, όντως! Πώς δεν το είδαμε πιο πριν?!
Ε:Ε, ξεκολλήστε εσείς και πείτα μας τι συμβαίνει!
Λ:Τρίτη φορά που μας διακόπτετε σήμερα! Να το προσέξετε αυτό!
Δ:Ναι, βέβεια! Δεν θα παραλείψουμε! Ας μας εξηγήσει όμως κάποιος τι ακριβώς έχει γίνει!
Λ:Τίποτα! Η Νόρα είναι εγκυος κι εγώ είμαι ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος στο κόσμο!
Ε:Άλλα μας έλεγε η Νόρα!
Λ:Κι εσείς την πιστεύατε! Λες κι εγώ σας είμαι άγνωστος, δεν ξέρετε τι άνθρωπος είμαι!
Ε:Ε, ρε Λουκά... Να...
Δ:Συγγνώμη, θ'απολογηθούμε κιόλας! Δεν φτάνει που μας κατατρομάξατε! Με τόσα που άκουσα στο τηλέφωνο, απορώ πώς το γλίτωσα το έμφραγμα!
Λ:Και θερίζουν στην ηλικία σου!
Δ:Άη στο διάολο Λουκά!
Λ:Πριν μας διακόψετε ήμουν στον Παράδεισο! Ξεκουβαλάτε τώρα, γιατί μόνο εκεί θέλω να πάω!
Ε:Άσε, το πιάσαμε! Πάμε Δαφνούλα!
Δ:Τι, έτσι?
Λ:Θέλεις να βάλουμε και κόκκινο χαλί Δαφνούλα?
Δ:Λουκά, σκάσε γιατί σου τα έχω πολλά μαζεμένα!
Ν:Πέρα από την πλάκα, πηγαίνετε τώρα, γιατί σας ξεσηκώσαμε! Μην σας τρώμε και το χρόνο! Πηγαίνετε στις οικογένειές σας!
Λ:Καλά λέει το μωρό μου! Θέλω κι εγώ να μείνω με τη δική μου οικογένεια!
Δ:Πότε πρόλαβες να την κάνεις την οικογένεια ρε Λουκά?
Λ:Δεν κατάλαβα? Ορίστε η γυναίκα μου, ορίστε και το παιδί μου!
Ε:Με τη Νόρα δεν είσαι παντρεμένος, οπότε δεν είναι γυναίκα σου και το παιδί σου είναι ακόμα έμβρυο!
Λ:Η Νόρα σε λίγο καιρό θα γίνει κι επίσημα γυναίκα μου και η κόρη μας θα γεννηθεί σε λίγους μήνες!
Δ:Το δεύτερο να το δεχτώ, αυτό για το γάμο όμως δεν μας το είχατε πει!
Λ:Ε, σας το λέμε τώρα! Πειράζει?
Ν:Μην παρεξηγείστε κορίτσια! Κι εγώ τώρα το μαθαίνω!
Ε:Τ εννοείς?
Ν:Λουκάκο μου, από πότε παντρευόμαστε και δεν το ξέρω?
Λ:Ε, δεν είναι καιρός να παντρευτούμε κι εμείς? Εκτός του ότι το παιδί δεν είναι σωστό να γεννηθεί εκτός γάμου, θέλω να δέσω τη ζωή μου με τη δική σου για πάντα! Κακό είναι?
Ν:Όχι ψυχή μου, δεν είναι κακό, αλλά δεν θα ήταν κακό να μ'ενημερώνεις πού και πού!
Λ:Ήθελα να σου το πω, αλλά δεν πρόλαβα! Μας διέκοψαν!
Ε:Εμείς να φεύγουμε Δαφνούλα!
Δ:Ναι, πάμε, γιατί όσο είμαι εδώ τα παίρνω! Μας κατηγορούν κι επειδή νοιαστήκαμε! Σαν δεν ντρέπεστε με αυτά που μας παραμυθιάζατε! Πάμε Εύα μου!
Λ:Καιρός ήταν!
Δ:Λουκά!
Λ:Γεια σου Δάφνη μου και χάρηκα που τα είπαμε!

Ο Λουκάς διώχνει τη Δάφνη και κολλάει τη Νόρα στην πόρτα. Έπειτα τη φιλάει.

Ν:Γιατί την έδιωξες έτσι?
Λ:Δεν έντεξα μακριά σου! Μας έτρωγαν το χρόνο! Αυτές σκέφτηκαν πως αφού ήρθαν, θα μπορούσαν να πιάσουν την κουβέντα και να φύγουν το βράδυ. Να κάνουν και τη βόλτα τους!

Η Νόρα γελάει και συενχίζουν να φιλιούνται. Έπειτα οδηγούνται στη κρεβατοκάμαρα, όπου περνούν σχεδόν την υπόλοιπη μέρα τους!


ΤΕΛΟΣ ΕΙΚΟΣΤΟΥ ΕΚΤΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από maria16 Δευ Φεβ 14, 2011 8:51 pm

Τέλειο!!! Πω πω η πλάκα........ bounce
Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576
Περιμένω συνέχεια!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Φεβ 14, 2011 8:58 pm

maria15 έγραψε:Τέλειο!!! Πω πω η πλάκα........ bounce
Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576
Περιμένω συνέχεια!!!
Χαίρομαι που σου άρεσε Μαράκι μου! Είδες πλάκες ο Λουκάκος? Όμως έχει κι επιπτώσεις!
Η συνέχεια μάλλον αύριο! Ή σήμερα το βράδυ! όποτε θέλετε!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από maria16 Δευ Φεβ 14, 2011 8:59 pm

nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:Τέλειο!!! Πω πω η πλάκα........ bounce
Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576
Περιμένω συνέχεια!!!
Χαίρομαι που σου άρεσε Μαράκι μου! Είδες πλάκες ο Λουκάκος? Όμως έχει κι επιπτώσεις!
Η συνέχεια μάλλον αύριο! Ή σήμερα το βράδυ! όποτε θέλετε!
Το βράδυ! Αντε σε λίγο βάζω κι εγώ! Απλώ διορθώσεις κάνω...
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Φεβ 14, 2011 9:03 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:Τέλειο!!! Πω πω η πλάκα........ bounce
Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576
Περιμένω συνέχεια!!!
Χαίρομαι που σου άρεσε Μαράκι μου! Είδες πλάκες ο Λουκάκος? Όμως έχει κι επιπτώσεις!
Η συνέχεια μάλλον αύριο! Ή σήμερα το βράδυ! όποτε θέλετε!
Το βράδυ! Αντε σε λίγο βάζω κι εγώ! Απλώ διορθώσεις κάνω...
OK Mαράκι! Άντε, γρήγορα με τις διορθώσεις!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από maria16 Δευ Φεβ 14, 2011 9:21 pm

nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:Τέλειο!!! Πω πω η πλάκα........ bounce
Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576
Περιμένω συνέχεια!!!
Χαίρομαι που σου άρεσε Μαράκι μου! Είδες πλάκες ο Λουκάκος? Όμως έχει κι επιπτώσεις!
Η συνέχεια μάλλον αύριο! Ή σήμερα το βράδυ! όποτε θέλετε!
Το βράδυ! Αντε σε λίγο βάζω κι εγώ! Απλώ διορθώσεις κάνω...
OK Mαράκι! Άντε, γρήγορα με τις διορθώσεις!
Εγώ πόσταρα! Εσένα δεν βλέπω tongue
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Φεβ 14, 2011 9:27 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:Τέλειο!!! Πω πω η πλάκα........ bounce
Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576
Περιμένω συνέχεια!!!
Χαίρομαι που σου άρεσε Μαράκι μου! Είδες πλάκες ο Λουκάκος? Όμως έχει κι επιπτώσεις!
Η συνέχεια μάλλον αύριο! Ή σήμερα το βράδυ! όποτε θέλετε!
Το βράδυ! Αντε σε λίγο βάζω κι εγώ! Απλώ διορθώσεις κάνω...
OK Mαράκι! Άντε, γρήγορα με τις διορθώσεις!
Εγώ πόσταρα! Εσένα δεν βλέπω tongue
Πάω να δω το δικό σου! Σε λίγο θα βάλω και το δικό μου και θα είναι αφιερωμένο σ'εσένα!!!!!!!!!!! Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 297830
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από maria16 Δευ Φεβ 14, 2011 9:28 pm

nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:Τέλειο!!! Πω πω η πλάκα........ bounce
Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576
Περιμένω συνέχεια!!!
Χαίρομαι που σου άρεσε Μαράκι μου! Είδες πλάκες ο Λουκάκος? Όμως έχει κι επιπτώσεις!
Η συνέχεια μάλλον αύριο! Ή σήμερα το βράδυ! όποτε θέλετε!
Το βράδυ! Αντε σε λίγο βάζω κι εγώ! Απλώ διορθώσεις κάνω...
OK Mαράκι! Άντε, γρήγορα με τις διορθώσεις!
Εγώ πόσταρα! Εσένα δεν βλέπω tongue
Πάω να δω το δικό σου! Σε λίγο θα βάλω και το δικό μου και θα είναι αφιερωμένο σ'εσένα!!!!!!!!!!! Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 297830
Τέλεια...περιμένω!!! Και σ'ευχαριστώ!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Φεβ 14, 2011 9:34 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:Τέλειο!!! Πω πω η πλάκα........ bounce
Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576 Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 971576
Περιμένω συνέχεια!!!
Χαίρομαι που σου άρεσε Μαράκι μου! Είδες πλάκες ο Λουκάκος? Όμως έχει κι επιπτώσεις!
Η συνέχεια μάλλον αύριο! Ή σήμερα το βράδυ! όποτε θέλετε!
Το βράδυ! Αντε σε λίγο βάζω κι εγώ! Απλώ διορθώσεις κάνω...
OK Mαράκι! Άντε, γρήγορα με τις διορθώσεις!
Εγώ πόσταρα! Εσένα δεν βλέπω tongue
Πάω να δω το δικό σου! Σε λίγο θα βάλω και το δικό μου και θα είναι αφιερωμένο σ'εσένα!!!!!!!!!!! Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 297830
Τέλεια...περιμένω!!! Και σ'ευχαριστώ!!!
Τώρα που διάβασα τη δική σου, πάω να βάλω και τη δική μου! Τίποτα βρε!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Φεβ 14, 2011 9:45 pm

Όπως είπα και πριν λίγο, αυτή η συνέχεια είναι αφιερωμένη στη Μαρία!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΕΙΚΟΣΤΟ ΕΒΔΟΜΟ

Ώρες αργότερα, η Νόρα και ο Λουκάς είναι ακόμη ξαπλωμένοι στο κρεβάτι και κάνουν σχέδια για το μέλλον τους!

Λ:Μωρό μου, εδώ και αρκετό καιρό θέλω να σου δώσω κάτι!
Ν:Τι είναι μωρό μου?
Λ:Μισό λεπτάκι!

Ο Λουκάς ανοίγει το συρτάρι του κομοδίνου και βγάζει ένα κουτάκι.

Λ:Αυτό! (ανοίγει το κουτί κι εμφανίζει ένα υπέροχο και πανάκριβο μονόπετρο)
Ν:Λουκά, τι είναι αυτό?
Λ:Μανιτάρι μαγικό! Για τι το κόβεις αγάπη μου?
Ν:Για δαχτυλίδι?
Λ:Μπράβο το κορίτσι μου! Μέσα έπεσες!
Ν:Και γιατί μου το δείχνεις?
Λ:Για να μου πεις τη γνώμη σου! Γιατί να σου το δείχνω βρε χαζούλα? Θυμάσαι τι λέγαμε πριν με τα κορίτσια?
Ν:Τι λέγαμε?
Λ:Ότι είναι καιρός να παντρευτούμε!
Ν:Α, ναι? Αυτό λέγαμε?
Λ:Νόρα μου κάνεις πλάκα?
Ν:Όχι βρε μωρό μου, απλώς μου ήρθε ξαφνικό! Μου το έλεγες τόσες φορές, αλλά άλλο να το ακούς υποθετικά και άλλο να το βλέπεις να συμβαίνει μπροστά στα μάτια σου!
Λ:Να που συμβαίνει όμως! Τι λέτε λοιπόν κυρία Φωκά? Δέχεστε να γίνετε γυναίκα μου και να περάσετε την υπόλοιπη ζωή σας μαζί μου?
Ν:Μπορώ να έχω λίγο χρόνο για να το σκεφτώ?
Λ:Χρειάζεσαι χρόνο δηλαδή? Εγώ περίμενα να σου βγει αυθόρμητα! Αν είναι να το σκέφετσαι... (απογοητευμένος)
Ν:Όσο και να το σκεφτώ, μια είναι η απάντηση αγάπη μου!
Λ:Ποια?
Ν:Αυτό που θέλω περισσότερο απ’ο,τιδήποτε άλλο είναι να περάσω την υπόλοιπη ζωή μου μαζί σου! Μόνο έτσι θα είμαι ευτυχισμένη κι ελπίζω να είσαι κι εσύ!
Λ:Τι λες τώρα? Μόνο και μόνο η θετική σου απάντηση με κάνει τον πιο ευτυχισμένο άνθρωπο πάνω στη Γη!
Ν:Δεν φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι! Κι εγώ έτσι νιώθω!
Λ:Σ’αγαπάω! Είσαι η ζωή μου όλη!
Ν:Κι εσύ μωρό μου! Μακριά σου δεν έχω ζωή!

Ο Λουκάς την φιλάει τρυφερά κι εκείνη ανταποδίδει! Λίγα λεπτά αργότερα χάνονται κάτω από τα σκεπάσματα και περνούν τη μέρα καθώς και τη νύχτα τους εκεί!

Οι μέρες, λοιπόν, περνούν και φτάνει και η Δευτέρα! Η Νόρα έχει κλείσει ραντεβού με τη γυναικολόγο της στις 10 το πρωί. Έτσι αποφασίζουν να μην πάνε στο γραφείο για να πάνε μαζί στη γιατρό!

Λ:Μωρό μου, αργείς?
Ν:Μισό λεπτό βρε Λουκά μου! Γόβες βάζω!
Λ:ΟΚ! Όχι πολύ ψηλές, δεν κάνει!
Ν:Καλά ρε Λουκά, δεν είμαι και σε προχωρημένη εγκυμοσύνη!
Λ:Δεν έχει σχέση αυτό! Από τώρα πρέπει να προσέχεις!
Ν:Μάλιστα γιατρέ!

Εμφανίζεται: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 ImagesCALN33M5

Ν:Πάμε τώρα?
Λ:Πάμε κούκλα μου, πάμε!

Λίγο πιο μετά, βρίσκονται ήδη στη γυναικολόγο, η οποία εξετάζει τη Νόρα.

Ν:Πώς είναι Θάλεια μου τα πράγματα?
Θ:Τέλεια Νόρα μου! Το έμβρυο είναι 6 εβδομάδων και είναι υγειέστατο απ’ό,τι φαίνεται! Το βλέπετε αυτό το σημαδάκι?
Ν:Αυτό που μοιάζει με μικρό φασολάκι?
Θ:Ναι! Αυτό είναι το μωράκι σας!
Ν:Άχου το!
Λ:Μου μοιάζει!
Ν:Ασχολίαστο! Συνέχισε Θάλεια μου!
Θ:Εγώ θα σας εκτυπώσω τον υπέρηχο και θα σας δώσω και το DVD! Νόρα μου, εσύ μπορείς να σκουπίσεις το τζελ από την κοιλίτσα σου και να ετοιμαστείς. Λουκά, αν θέλεις, μπορείς να περάσεις κατευθείαν στο γραφείο μου για να μην περιμένεις εδώ!
Ν-Λ:Ωραία!
Λ:Εγώ πάω!
Ν:Έρχομαι αγάπη μου!

Λίγο πιο μετά, όλοι κάθονται γύρω από το γραφείο της γυναικολόγου.

Θ:Λοιπόν, το μωράκι σας είναι μια χαρά! Αυτό που θέλω εγώ είναι να κάνετε μια εξέταση και να προσέχεις πολύ Νόρα μου μέχρι τον τρίτο μήνα ιδιαίτερα! Το πρώτο τρίμηνο είναι το πιο επικίνδυνο και σημαντικό! Δεν θέλω να κουράζεσαι, να μην κάνεις καταχρήσεις -αν και δεν καπνίζεις απ’ό,τι ξέρω- και γενικά προσοχή! Θα σου γράψω ποια είναι η εξέταση που θέλω να κάνεις και πότε θα την κάνεις! ΟΚ?
Ν:Ναι! Εννοείται!

Και συνεχίζουν τη συζήτηση, αναλύοντας τις λεπτομέρειες!

Αργόετρα, πηγαίνουν στο γραφείο τους, αφού έχουν κανονίσει συνάντηση με την παρέα για να τους ενημερώσουν από κοντά!

Στο γραφείο το απόγευμα...

Ν:Λουκάκο μου, πάμε?
Λ:Μισό λεπτάκι να τελειώσω κάτι και φύγαμε!
Ν:Γρήγοαρ όμως, γιατί δεν θα προλάβω να ετοιμαστώ!
Λ:Μμμ, τώρα!... Έτοιμος! Πάμε!
Ν:Ωραία! Πάμε να καληνυχτίσουμε τον κύριο Ρούσσο και φύγαμε!
Λ:Ό,τι πεις!

Αφού πηγαίνουν στο σπίτι τους κι ετοιμάζονται, είνει έτοιμοι να φύγουν για την Εδέμ.

Ν:Έτοιμη κι εγώ! Πώς σου φαίνομαι?

Νόρα: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 ImagesCAPONQAL

Λ:Θεά αγάπη μου! Σκέτη κόλαση! (την πλησιάζει πονηρά)
Ν:Χαίρομαι που σου αρέσω! Πρέπει να φύγουμε όμως! (απομακρύνεται)
Λ:Ναι, δίκιο έχεις! (επανέρχεται στην πραγματικότητα) Πάμε!

Λίγη ώρα αργότερα, βρίσκονται ήδη καθισμένοι γύρω από το τραπέζι στην Εδέμ!

Νικ:Θα μας πείτε τώρα γιατί μας καλέσατε εδώ και μας χαλάσατε τον ύπνο?
Λ:Αμάν ρε ταρίφα πια! Μόνο αυτό έχεις στο μυαλό σου?
Νικ:Όχι, αλλά το προτιμώ από το να τρώω εσένα στη μάπα!
Λ:Ε, είσαι βλάκας!
Νικ:Ευχαριστώ κι ανταποδίδω! Πες μας τώρα τι μας ήθελες!
Ν:Όπως όλοι ξέρετε, είμαι έγκυος!
Μ:Ναι Νοράκι, το ξέρουμε! Με το καλό και πάλι!
Ν:Ευχαριστώ!
Λ:Το νέο είναι πως αποφασίσαμε να παντρευτούμε!
Ε:Τι, με κανονική πρόταση και όλο το πακέτο?
Ν:Ναι!
Δ:Μπράβο ρε παιδιά! Επιτέλους!
Νικ:Συγχαρητήρια ρε!
Μ:Άντε βρε, να ζήστε!
Ν:Ευχαριστούμε πολύ!
Λ:Πρέπει όμςω να πάτε σύντομα για νυφικό εσείς κι εμείς να πάμε για κοστούμι! Να μην φουσκώσει πολύ η κοιλίτσα της Νόρας! Όχι τίποτα άλλο, αλλά θα κουράζεται πιο εύκολα τότε!
Ν:Μωρό μου!
Λ:Αγάπη μου! (φιλιούνται)
Νικ:Άρχισαν πάλι!
Λ:Σκάστε ρε!

Και η νύχτα τους συνεχίστηκε κάπως έτσι! Μέσα σε γιορτινό και φιλικό κλίμα!

ΤΕΛΟΣ ΕΙΚΟΣΤΟΥ ΕΒΔΟΜΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από maria16 Δευ Φεβ 14, 2011 10:41 pm

Τέλειο!!! Παντρεύονται!!!! Περιμένω συνέχεια!!!
Σόρρυ που άργησα, αλλά είχα πρόβλημα με τον Η/Υ ( Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 239970 )
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Φεβ 14, 2011 10:55 pm

maria15 έγραψε:Τέλειο!!! Παντρεύονται!!!! Περιμένω συνέχεια!!!
Σόρρυ που άργησα, αλλά είχα πρόβλημα με τον Η/Υ ( Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 13 239970 )
Σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου σχολια! Συνέχεια αύριο!
Σιγά που άργησες! Τώρα ανέβασα συνέχεια! Ελπίζω να λύθηκε το πρόβλημα με τον Η/Υ!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 13 από 15 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης