Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

+4
viki foka-veneti
ΑΝΝΑ
ΗΡΩ 1993
afroditi_drakSp
8 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Κυρ Ιαν 09, 2011 7:34 pm

norakiloukakos4ever έγραψε:υπέροχο!περιμένω συνέχεια!
υγ:σου εχω στιλει μηνυμα δες το και απαντησε μου!

ευχριστω πολυ!
καλα που μου ειπες για το μηνυμα....ουτε που το ειδα Razz
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Κυρ Ιαν 09, 2011 7:35 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ , ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ !!! ΠΟΛΥ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ .

χαιρομαι που σου αρεσε! Very Happy
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Κυρ Ιαν 09, 2011 8:26 pm

ασυληπτο !!Γρηγορα συνεχεια!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Ιαν 09, 2011 8:57 pm

Αχ η Νόρα δεν έφυγεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 803323 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 803323 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 803323
Ο Μάνος γύρησεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 803323 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 803323 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 803323 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 803323 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 803323 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 803323 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 803323 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 381170 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 381170 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 381170 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 381170 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 381170 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 381170 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 381170
Περιμένω συνέχεια!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Τρι Ιαν 11, 2011 9:38 pm

ευχαριστω πολυ παιδια και χιιιιιλια σορρυ που σας αργω τις συνεχειες αλλα δεν προλαβαινω Sad

λοιπον συνεχιζω.....
ειχαμε μεινει εκει που......

Λ-Ν: ΜΑΝΟΟΟΟΟΟΟ! (έκπληκτοι)

Μ: τι κανετε εσεις εδώ ρε;πω ρε γαμωτο μου χαλασατε την εκπληξη!
Ν: εμεις τι κανουμε εδώ;
Λ: Τι..τι λες ρε ποια εκπληξη;;
Ν: μισο…συγνωμη εσυ δεν επρεπε να εισαι στην αμερικη και να με περιμένεις;
Μ: οπα οπα παιδια ενας ενας….(μπερδεμενος από τις πολλες ερωτησεις….προσπαθουσε να απαντησει ο ανθρωπος και δεν τον αφηναν) και συγνωμη εσυ δεν μου απαντησατε…τι κανετε εδώ τετοια ωρα;
Ν: Αααα το εχουμε καψει τελειως ετσι; Ειμαστε εδώ γιατι εγω θα ερχομουν αμερικη…σε εσενα…αν το θυμασαι (ειρωνικα)
Μ: να το θυμαμαι….αλλα επισης θυμαμαι οτι εσυ θα ξεκινουσες το απογευμα…η κανω λαθος;
Λ: όχι δεν κανεις λαθος….βασικα λαθος κανεις…..τελος παντων…αστο(τα μπερδεψε όλα ο καημενος)
Μ: τι λετε ρε; Συγνωμη εσυ δεν ειχες πει ότι θα ερχοσουν με την τελευταια πτηση;(προς Νορα)
Λ: ναι ετσι ειχε πει…αλλα ειχε αλλα σχεδια η κυρια (κοιταει την Νορα δηθεν θυμωμενος)
Μ: ναι…αν μου το κανατε πιο λιανα αυτο θα με υποχρεώνατε…
Ν: Ααααα…..με ζαλισατε…δεν είναι αυτό το θεμα μας τωρα!
Λ: ναι σωστο…
Ν-Λ: τι κανεις εσυ εδώ Μανο;;;;;;
Μ: ε εγω ηρθα για να προλαβω τη κυρια από εδώ(δειχνοντας την Νορα) να μην φυγει…Κι επειδη ειχα σκοπο από καιρο να ερθω αλλα δεν ηθελα να σας το πω!
Ν: ναι…εγω τωρα γιατι μπερδευτηκα; Ωχ παναγια μου!
Λ: ναι δεν εισαι η μονη..
Μ: ε τι λεει εδώ θα την βγαλουμε;;; αντε παμε…ΚΟΥΝΗΘΕΙΤΕ ΝΤΕ!!!!!!

Ο Λουκας και η Νορα κοιταζονται παραξενεμένοι και χωρις να πουν τιποτα υπακουν στην «εντωλη» του Μανου!



Την ιδια ωρα τα αλλα τρια μελη της παρεας καθονται σε αναμενα καρβουνα! Παιρνουν συνεχεια τηλεφωνο μια την Νορα, μια τον Λουκα και κανεις τους δεν απαντα! Ανησυχούν γιατι η Νορα τους ειχε αφισει από ένα μυνημα στο κινητο την ωρα που εφτανε στο αεροδρομιο και τους ελεγε ότι εκεινη την στιγμη ηταν ηδη στον δρομο και δεν προκειται να την προλαβουν για να την μεταπισουν! Δεν ανεφερε τιποτα για τον Λουκα…..προσπαθησαν να τον ειδοποιήσουν αλλα και αυτος…τιποτα!

Μετα από λιγο η Νορα ο Λουκας και ο Μανος είναι σε μια καφετερια και πινουν τα καφεδακια τους ενώ προσπαθουν να εξηγησουν ο ενας στο αλλον τι εχει γινει….

Μ: καλα συγνωμη ρε ηλιθια εσυ γιατι ειπες ψεματα ότι θα ερχοσουν με την τελευταια πτηση;;;
Ν: ποσες φορες θα τα πουμε ρε Μανο;;; πωωω βαρεθηκα!
Λ: όχι όχι να τα πουμε…γιατι σκεψου τι θα γινοταν αν εμενα δεν με επερνε ο υπνος εξω από την πορτα σου;
Ν: τι θα γινοταν αν δεν Σε επερνε ο υπνος εξω από την πορτα μου; ( ειρωνικα )
Λ: χμμμ…. Εσυ αυτην την στιγμη θα πετουσες για αμερικη, ο ηλιθιος από εδώ με τις φαινες ιδεες τους θα μας ειχε κανει εκπληξη (ειρωνικα) και όταν θα εφτανες αμερικη θα εψαχνες τον Μανο και….ΠΟΥΘΕΝΑ ο Μανος μας!!!
Ν: αντε ρε σαινι!!!!!
Λ: αστα αυτά γιατι ξερεις ότι εχω δικαιο;;; και τι θα εκανες μετα;
Ν: τι θα εκανα μετα;
Μ: τι θα εκανε μετα;( στην κοσμαρα του ο Μανος μας)
Λ: ΕΛΑ ΝΤΕ;;;; αυτό σας ρωταω και εγω!
Ν: α καλα!!! Λοιπον εδώ θα κατσουμε;;; αντε να πηγαινουμε σιγα-σιγα!
Μ: οοοοοχι θα κατσετε εκει που καθεστε!
Λ: ελα μου;
Μ: εδώ ειμαι!
Λ: πας καλα ρε;;; εδώ θα την βγαλουμε;
Μ: ναι αμε…γιατι;;; μια χαρα μερος είναι;(με θαυμασμο)
Λ: ναι δεν εχεις αδικο!!! Τι λες μωρε;;;; αντε σηκω…που μου στρογγυλοκαθησες! Λαμογιο!
Μ: μμμ καιρο εχω να το ακουσω αυτό!
Ν: ναι παιδακια…αντε παμε…αντε να χαρειτε!
Μ: ειπα κατι!!!!δεν παμε πουθενα….ααααν....
Λ-Ν: Αν;
Μ: αν δεν μου λησετε καποιες αποριες!(πονηρα)
Λ: Τι αποριες καμαρι μου;
Μ; Χμμμμ…να θυμηθω….να θυμηθω…
Ν: σημερα αν δεν σου κανει κοπο…!
Μ: Α ναι θυμηθηκα!!!!(πονηρα)
Λ: αντε ντε…
Μ: Λοιποοοον…τι κανατε πουλακια μου στο αεροδρομιο πριν την μοιραια συγκρουση;;;(με το ιδιο υφος)

Ν-Λ: (ελαφρως σοκαρισμενοι) εεεε;;;
Μ:Ε;
Ν:εεεε…
Μ: ναι το ειπαμε αυτό…παρακατω!
Ν: ε εμεις….(δυστακτικα)
Λ: Τι σε νοιαζει εσενα ρε τι καναμε;(ταχα ενοχλημενος…θελωντας να ξεφυγουν από τον Μανο)
Μ: Ε πως…εμενα δεν θα νοιαζει;
Λ: και γιατι να σε νοιαζει;;
Μ: Μμμμ και μετα λες εμενα λαμογιο!Λαμογιο...ε λαμογιο!

η συνεχεια οταν μπορεσω Rolling Eyes ελπιζω να βγηκε καλο!
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από nora1 Τρι Ιαν 11, 2011 9:51 pm

Ήταν πάρα πολύ ωραίο! Τώρα διάβασα τις δύο τελευταέις συνέχειες και ήταν εκπληκτικές! Πάλι καλά που δεν έφυγε η Νόρα! Για να δούμε τώρα τι θ'απαντήσουν στο Μάνο! Περιμένω την επόμενη συνέχεια! Ελπίζω να ην αργήσει πολύ!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Τρι Ιαν 11, 2011 9:52 pm

ΒΓΗΚΕ ΤΕΛΕΙΟ ΟΧΙ ΑΠΛΩΣ ΚΑΛΟ !!! ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ, ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ . ΑΧ ΤΩΡΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕ Ο ΜΑΝΟΣ !!!! Very Happy
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από maria16 Τρι Ιαν 11, 2011 9:55 pm

Τέλειο!!! Πω πω συνεννοηση μπουζούκι χαχαχαχα!!!
περιμενω συνεχεια!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Τρι Ιαν 11, 2011 10:36 pm

κοριτσια σας ευχαριστω παααρα παααρα πολυ! πραγματικα! θα βαλω συνεχεια οσο πιο συντομα μπορεσω!
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τρι Ιαν 11, 2011 11:31 pm

Αχ αφροδιτη μου ειναι υπεροχο περιμενω συνεχεια με αγωνια... Ουφ την προλαβε ο Λουκας και φιληθηκαν κι ολας... Και γυρησε και ο Μανος... Αντε να δουμε τι θα απαντησουν τωρα που τους στρημωξε για τα καλα...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Τρι Ιαν 11, 2011 11:44 pm

ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ???ΥΠΕΡΟΧΟ!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Κυρ Ιαν 16, 2011 1:24 pm

ευχαριστω πολυ παιδια και χιλια συγνωμη που αργησα να βαλω συνεχεια αλλα ειχα ενας προβληματακι με το φορουμ!

λοιπον συνεχιζω....

εχουμε μεινει εκει που ο Μανος μας προσπαθει να στριμωξει τον Λουκα και την Νορα....

Μ: Μμμμ και μετα λες εμενα λαμογιο! Λαμογιο...ε λαμογιο!

Λ: Ρε αντε από εκει…..αντε παρατα μας…εμεις θα φυγουμε εσυ αν θες κατσε μονο σου! (θιγμένος ταχα τραβαει την Νορα από το χερι και φευγουν)
Μ: Ρε…ρε βλαμενα περιμενετε…..ρεεε! (φωναζοντας)

Πηγανε στην κατασκηνωση για να πουν στα παιδια ότι η Νορα δεν εφυγε κα Φυσικα ότι γυρισε ο Μανος!

Λιγο εξω από της Δαφνης!

Μ: Δεν θα περασει ετσι αυτό να ξερετε…δεν μου γλυτωνετε!
Ν: Μανο μου ότι θελεις λες μου φενετε….
Μ: Ναι καλα…τελος παντων το αφηνω προς το παρον!
Λ: ΚΑΙ ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΟΣ!!!!
Μ: αντε από δω ρε …λοιπον ηλιθιε μπαινετε εσεις μεσα τους λετε τι εγινε με την Νορα και μετα μου κανεις νοημα να ερθω…κατανοητο;;; δεν θα μου χαλασετε εσεις την εκπληξη…αντε μπραβο!
Λ: μαλιστα…αρχισαμε τις διαταγες ακομη δεν ηρθες
Ν: Ναι αντε όμως παμε….(τραβοντας τον Λουκα)

Να πω σας ότι η Νορα και ο Λουκας μετα από το φιλι δεν ειπαν και δεν εκαναν τιποτα…λογικο είναι να υπαρχει μια αμηχανια στην ατμοσφαιρα!!!

Μπαινουν λοιπον μεσα και βλεπουν νικολα,δαφνη,ευα να πηγαίνουν πανω κατω από την αγωνία τους (όπως σας ειπα πιο πριν ειχαν φαει τον κοσμο να τους βρουν τοσες ωρες και αυτοι…τιποτα)

Λ-Ν: καλημερααα!!!!
Νικ: που στο διαλο ειστε ρε βλαμενα;;;
Ε: καλα ρε τα κινητα γιατι τα εχετε;;; για μοστρα;
Δ: ειστε καλα;;;
Λ: Σιγα σιγα…Ενας ενας….!
Νικ: τι ενας ενας ρε ηλιθιε…ε ηλιθιε…που φαγαμε τον τοπο να σας βρουμε!
Ν: Γιατι καλε τι εγινε;;;
Ε: Χα,…..τι εγινε λεει!!!! Που εξαφανιστηκατε και οι 2 ρε χαμενα;;
Λ: τι που εξαφανιστηκαμε ρε παιδια;;;
Δ: Λουκακο σας ψαχνουμε από εχθες το βραδυ…και εσεις πουθενα!!!!
Ε: ΧΙΛΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ( με νευρα)

Βλεπουν τα κινητα τους!
Λ: Αμαν…εμεινα από μπαταρια!!!
Ν: και εγω το εχω στο αθορηβο!
Ε: α μαλιστα…και τοσες ωρες που στο διαλο ήσασταν μου λετε;;;τι κανατε;;;
Ν-Λ: ( κοιταζοται ενοχα) εεεε….
Νικ: εεε;;;
Ν-Λ: εμεις……ειμασταν….
Ε: ναι που εισασταν;;;
Λ: στο αεροδρομιο ειμασταν ( απολυτα)
Νικ-Δ-Ε: πουυυυυυυ;;;;;;

Την ιδια ωρα ο Μανος είναι από εξω και κοιταει τι γινετε μεσα!
Μ: ΩΧ…Δεν τους βλεπω να βγαινουν ζωντανει από εκει μεσα (κουνοντας το κεφαλι)

Πισω στης δαφνης….
Νικ-Δ-Ε: ΠΟΥ ΗΣΑΣΤΑΝ;;;
Ε: τι λετε ρε; Τι κανατε στο αεροδρομιο;;
Ν: ε τι κανει ο κοσμος στο αεροδρομιο ρε Ευα;
Ε: Μην μου κανεις εμενα πνευμα ηλιθια κοκκινομαλλα…(νευρα..πολλααα νευρα) τι κανατε στο αεροδρομιο; Εσυ θα εφευγες με την τελευταια πτηση το βραδυ Νορα!
Ν: Εεεε….
Λ: Ναι ετσι ειχε πειι η κυρια αλλα ειχε αλλα σχεδια!(την κοιταει στα ματια....διχνωντας ενοχλημενος)
Δ: συγνωμη δηλαδη θα εφευγες;;;
Ν: ναι..(διστακτικα)
Νικ: ετσι εξηγητε…
Ε: Και;;;
Ν: Τι και;
Ε: Τι εγινε;
Ν:……
Δ: Λοιπον; (περιμενοντας μια απαντηση)
Λ: τι λοιπον ρε παιδια;;; όπως βλεπετε δεν εφυγε…
Νικ: γιατι; Εσυ Νορακι δεν ακουγες κανεναν…τι εγινε ξαφνηκα;;;( ψιλιασμενος)
Ν: Εεεε….
Λ: ε τωρα αυτά θα λεμε ρε παιδια;
Δ: και τι να πουμε ρε Λουκα;αυτο ειναι το θεμας μας τωρα...
Λ: Ααα! δεν σας ειπαμε ποιον ειδαμε στο αεροδρομιο (χαρουμενος)

Η Νορα εκανε νοημα στον Μανο να αρχισει να ερχετε…

Νικ-Δ-Ε: ποιον;;;;;

Λ; Γιαααα δειτε προς τα εκει….( και δειχνει τον Μανο)
Ε: πλακα κανεις!!!!! (τα εχασε)
Νικ-Δ: Μανοοοοοο;

Τρεχουν πανω του ενώ η Νορα και Λουκας εμειναν μονοι τους πισω να τους κοιταζουν χαρουμενοι για τον ερχομό του Μανου αλλα σκεπτόμενοι αυτό που ειχε γινει αναμεσα τους λιγες ωρες νωριτερα!

Περασαν εβδομαδες μετα από εκεινη την ημερα!
Όλα πηγαιναν μια χαρα…

Ο Μανος αρχισε να ξαναπροσαρμόζετε! Βρηκε δουλεια…στο πλευρο του μεγαλοεπιχειρηματία ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΠΕΛΛΟ! ( ναι ναι ναι κατά διαβασατε Razz )
προσπαθουσε να πλησιάσει ξανα την Ευα και τα κατάφερνε μερα με την μερα!
Η Νορα και ο Λουκας ειχαν το δικο τους ζορι! Δεν μιλησαν για εκεινη την ημερα….η μαλλον ….μηλησαν αλλα όχι μεταξυ τους! Η Νορα το ειπε στα κοριτσια ενώ ο Λουκας στα αγορια!
Οι μερες περνουσαν με σποντες , πειράγματα και τα λοιπά!
Ο Μανος τους ειχε ζητησει να αναλαβουν καποια θεματα της δουλειας του και να συνεργαστούν με τον Μπελλο!
( όλα είναι όπως τα εχουμε δει….ο Μπελλος ερωτευτηκε την Νορα….Ο Λουκας βραζει στο ζουμι του που τους βλεπει να ερχονται ολο και πιο κοντα….και το Νορακι που εχει παρει πρέφα τον Λουκα παιζει το δικο της παιχνιδι προσπαθοντας να τον ξυπνησει επιτελους)

Λιγες μερες αργοτερα ο Μπελλος κανει μια προταση στην Νορα να τον συνοδευσει στην…..ορεινη Αρκαδια!!!( αχ τι σας θυμιζω Razz )

Ακολουθουν οι παρακατω σκηνες μεχρι εκει που μπαινει ο Λουκας και βλεπει την Νορα στο κρεβατι μετα την αξεχαστει ατακα: ελα…ανοιχτα είναι (χαχαχα οσες φορες και να το δω δεν προκειτε να το βαρεθω) της τα χωνει , φευγει και η Νορα εχει παιθανει στα γελια! (από εκει και μετα η συνεχεια δικη μου )

https://www.youtube.com/watch?v=Fgd9RMDCylc

Λοιπον ο Λουκας μετα από αυτό που ειδε…της τα εχωσε,την εβρισε και εφυγε…..ΕΦΥΓΕ;;;;;;

τι λετε να ακολουθησει μετα από αυτό;;;
ελπιζω να σας αρεσει!
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Ιαν 16, 2011 1:31 pm

΄Τέλειο!!! Θέλω επιγόντως συνέχεια για να δω τι θα γίνει Cool
Α! Με τον Μπάλλο δεν θα τα πάμε καλά, ούτε εμείς, ούτε ο Λουκάς μ'αυτόν Cool Mad
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Κυρ Ιαν 16, 2011 1:58 pm

μαρια μου σε ευχαριστω πολυ!!!!! το απογευμα η αυριο θα εχω βαλει συνεχεια!
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Ιαν 16, 2011 2:03 pm

Πάρα πολύ ωραίο Αφροδίτη μου! Έφυγε τελικά ο Λουκάς? Τι θα γίνει στη συνέχεια??? Περιμένωωωω!!!!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Κυρ Ιαν 16, 2011 2:04 pm

ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ , ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ !!! ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ, ΤΟΝ ΜΠΕΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΖΗΛΕΥΕΙ ? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΥΝΤΟΜΑ! Very Happy
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Κυρ Ιαν 16, 2011 2:10 pm

αφροδιτακι μου συνεχισε εχω πολυ αγωνια!!! Very Happy Smile
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από viki foka-veneti Κυρ Ιαν 16, 2011 4:31 pm

Αφροδιτη συνεχισε.... Αχ και γω την θυμαμαι αυτη την σκηνη την λατρευω.... Περιμενω συνεχεια...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Κυρ Ιαν 16, 2011 7:20 pm

για αλλη μια φορα σας ευχαριστω!

Συνεχεια.....

Ο Λουκας νευριασμενος βγαινει από το δωματιο της Νορας!

Δ: (βλεπει τον Λουκα από μακρυα) Ο λουκας ;;; τι κανει εδώ;;; (μονολογει) Λουκααα!!!! ( τον φωναζει)
Λ: ωχ αυτος μου ελειπε τωρα!!!!!(δεν γυριζει) φυγε Λουκα….φυγε όπως εισαι!!!( μονολογει και περπαταει πιο γρηγορα αγνοώντας τον μπελλο )
Δ: Μπα….ιδεα μου θα ηταν! ( και φευγει προς το δωματιο του)
Λ: (εξω από το ξενοδοχειο) φυγε;; γιατι να φυγεις όμως Λουκακο;;;; πως την πατησα ετσι….(απελπισμενος) ΟΟΟΧΙ μιτσο δεν καταλαβες καλα….ποιος εισαι εσυ που θα μου παρεις την Νορα;; το Νορακι;; το Νορακι μου;;( μονολογει νευριασμενος) δεν στα ειπανε καλα μπελλο!!!(και ξαναμπαινει με χιλια στο ξενοδοχειο)

Μπροστα από την πορτα της Νορας…παιρνει μια βαθια ανασα….και μπουκαρι μεσα χωρις να χτυπισει την πορτα!
Με το που μπαινει μεσα ενώ εχει παρει το υφος του θιγμενου και καλα και ειναι ετοιμος για μια ακομη δοση καβγα……βλεπει την Νορα στο κρεβατι με την σαμπανια στο χερι ετοιμη να πεσει, να την εχει παρει ο υπνος! Την βλεπει και λιωνει! Κοιμαται σαν αγγελος…σκεφτεται!

Την πλησιαζει….της περνει το ποτιρι από το χερι…καθεται διπλα της, την χαϊδεύει και βυθιζετε στις σκεψεις του χωρις να παρει τα ματια του από πανω της!

Λιγο αργοτερα χτυπαει η πορτα της...
Δ: Νορα; Νορα εισαι μεσα;

Ο Λουκας επανερχετε από τις σκεψεις του…
Λ: τωρα βρηκε; (ψιθιριζει)

Η Νορα αρχιζει να ξυπναει…ανοιγει τα ματια της..
Ν: Λουκα; Τι θες εδώ; Δεν εφυγες;
Λ: (Της κλεινει το στομα με το χερι) Σςςς…μην φωναζεις…! (ψιθιριστα)
Ν: γιατι;;( με τον ιδιο χαμηλο τονο)

Ο Μπελλος ξαναχτυπαει
Δ: Νορα;;;

Λ: για αυτό! ( με μια ξυνισμενη φατσα)
Ν: τι λες μωρε;;;(κανει να σηκωθει)
Λ: που πας παιδι μου;;
Ν: να ανοιξω…
Λ: Πας καλα ρε ; Γιατι σου λεω να μην φωναζεις;
Ν: γιατι;
Λ: για να μην μας ακουσει ντε…
Ν: γιατι;
Λ: Τι γιατι και γιατι ρε ηλιθια κρυφοξανθια….τι θα του πεις του μιτσαρα ότι κανουμε εμεις οι δυο εδώ, μεσα στα σκοταδια ,μεσα στα μαυρα μεσανυχτα;
Ν: αληθεια Λουκακο…τι κανουμε εμεις οι δυο εδώ, μεσα στα σκοταδια ,μεσα στα μαυρα μεσανυχτα;(τον πλησιαζει με πονηρο υφος)
Λ: Τι κανουμε;(την πλησιαζει και αυτος πιο πολύ!)
Ν: Ελα ντε…αυτό σε ρωταω….! Η μαλλον εσυ τι κανεις εδώ Λουκακο;
Λ: Τι κανω;
Ν: Καλα αστο…παω να ανοιξω…(και σηκωνετε)
Λ: ( σηκωνετε και αυτος και την τραβαει κατά πανω του) ελα ντε…τι κανω; ουτε εγω ξερω τι κανω! (σε απόσταση αναπνοης!)

Δ: (χτυπαει) Νορα εισαι μεσα;;;
Ν: (Στραβοκαταπινει αμηχανα και παει να ανοιξει)
Λ: (Την ξανατραβαει και χωρις δευτερη σκεψει την αρπαζει και την φιλαει)

Ε ο Μπελλος βαρεθηκε να περιμενει και επιτελους εφυγε!

Ο Λουκας και η Νορα δεν ξεκολουσαν….δεν την αφηνε να παρει ανασα!
Λιγο μετα είναι ορθοιοι καρφωμενοι στο ιδιο σημειο!

Ν: Λουκα…(μεσα στα φιλια) Λουκα…Λουκα περιμενε!
Λ: …..(Σταματαει χωρις να παρει τα χερια του από την μεση της και την κοιταει στα ματια)
Ν: Τι κανουμε; Δεν…..δεν γινετε…δεν μπορει….δεν…..(απελπισμενα)
Λ: Δεν αντεχω άλλο….δεν μπορω…δεν μπορω να το κραταω αλλο μεσα μου...σ΄αγαπαω ρε γαμωτο σ’αγαπαω!
Ν: …..(εχει κοκαλοση)
Λ: Πες μου κατι σε παρακαλω….μιλα μου…πες κατι! (ικετευτηκα)
Ν: Και εγω….(ισα ισα που ακουστηκε)
Λ: Τι;
Ν: Και εγω σ’αγαπαω…πιο πολύ και από την ζωη μου!
Λ:…..
Ν: γι αυτό εμεινα Λουκα….για εσενα…για…για να σε βλεπω, να σε ακουω ,να σου μιλαω….
Λ: (χαμογελαει) να σε βριζω,να με βριζεις…(και γελαει)
Ν: (τον κοιταει και γελαει και αυτή) μην το γελας καθολου…ξερεις τι εξαρτηση εισαι Λουκακο; Αμα δεν σε βρισω μια φορα τυλαχιστον την ημερα….χανω την σειρα μου!
Λ: Χαχα…ναι ε;
Ν: (χαμογελαει) σ’αγαπαω ηλιθιε…σ’αγαπαω πολυ!(τον κοιταει στα ματια)
Λ: και εγω ματακια μου…και εγω!

Αρχιζει παλι να την φιλαει! Αυτή τη φορα εκεινη δεν λεει τιποτα…δεν αντιστεκεται…αφηνεται στην αγκαλια του χωρις δισταγμο!!!!! Την σηκωνει στην αγκαλια του και κατευθηνονται προς το κρεβατι! Την αφηνει σιγα-σιγα και πηγαινει από πανω της! Η συνεχεια γνωστη σε ολους Razz

Αργοτερα είναι ξαπλωμενοι αγκαλια στο κρεβατι! Λενε τα παντα,γελανε με την ψυχη τους μεχρι που καποια στιγμη τους περνει ο υπνος αγκαλια!
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Κυρ Ιαν 16, 2011 7:44 pm

ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΦΡΟΔΙΤΗ , Ο ΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΟΣ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕ ΤΗ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΕΡΔΙΣΕ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ !!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΥΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ.
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Ιαν 16, 2011 8:42 pm

Πάρα πολύ ωραίο Αφροδίτη μου! Επιτέλους παραδέχτηκαν ο ένας στον άλλο το τι νιώθουν! Τέλεια! Περιμένω συνέχεια!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από viki foka-veneti Δευ Ιαν 17, 2011 2:15 am

Α ρε Αφροδιτη τι μου κανεις νυχτιατικα... Κατι η νικη του Πετρακη αποψε κατι το σεναριακι σου παει ελιωσα εγω....
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Τετ Ιαν 19, 2011 9:46 pm

ευχαριστω πολυ κοριτσια!!!
αχ βικη μου σε νιωθω!

αργησα να βαλω συνεχεια αλλα να μαι παλυ...

ΣΥΝΕΧΕΙΑ

Το πρωι ο Λουκας εχει ξυπνησει πρωτος και καθεται και την χαζεβει! Καποια στιγμη ανοιγει τα ματια της! Σκηβει και την φιλαει απαλα!

Ν: Χμμ δεν ηταν ονειρο τελικα (με ένα τεραστιο χαμογελο στα χειλη)
Λ: Όχι δεν ηταν…..ευτυχως! (με το ιδιο χαμογελο και αυτος) (σ.σ. αχ μωρε τα γλυκα μου! Razz )
Ν: Τι θα κανεις;
Λ: Με ποιο θεμα; (αποριμενος)
Ν: Λουκακο εγω ηρθα για δουλεια εδώ…και σημερα ο Δημητρης ειχει κλεισει 2 ραντεβου με κατι πελατες του!
Λ: Και;
Ν: Ε τι και….τι θα κανεις μονος σου;
Λ: Ε θα κατσω εδώ…..και θα σε περιμενω! Εκτος και αν….
Ν: Αν;
Λ: Ε λεω μηπως λεγαμε στον μιτσο ότι δεν εισαι και πολύ καλα και μεναμε εδώ…μονοι(με πονηρο υφος)
Ν: (γελαει) μαλιστα….σχεδιασμενο το ειχες το εγκλημα Βενετη!
Λ: Προτιμας να πας με τον μιτσο και τους πελατες του;(με το ιδιο υφος)
Ν: δεν το προτιμω….
Λ: ειδες;;; στα λογια μου ερχεσε! (και αρχιζει να την φιλαει στον λαιμο)
Ν: …αλλα πρεπει…πρεπει να παω Λουκα!
Λ: Οκ! Θα κατσω τοτε εδω και θα σε περιμενω!
Ν: Μηπως να γυρνουσες;
Λ: Γιατι;
Ν: Γιατι από ότι καταλαβα ο Δημητρης εχει κανονισει μολις τελειωσουμε να γυρισουμε….οποτε τζαμπα θα περιμενεις!
Λ: Α….και δεν μπορουμε και να γυρισουμε μαζι…που μου ηθελες και ένα αυτοκινητο ηλιθια!
Ν: Ετσουξε Λουκακο ε;
Λ: Μωρε θα σου ελεγα τωρα αλλα εχε χαρη που ειμαι απασχολημενος!(ενώ την αρπαζει και την φιλαει ξανα )
Λ: Ποση ωρα εχουμε;
Ν: Ε δεν ξερω….θα περασει να με ειδοποιηση μιση ωρα πιο μπροστα για να ετοιμαστω!
Λ: Ε ενταξει νωρις είναι ακομη….προλαβαινουμε(με πονηρο υφος…την ξαναφιλαει και μπαινουν κατω από τα σκεπασματα)

Εκεινη την στιγμη…

Ντουκ,ντουκ,ντουκ…χτυπαει η πορτα!
Σηκωνονται αποτομα….
Ν: Ε όχι….
Λ: δεν λεγαμε τιποτα άλλο;;;;
Ν: μονο ποτε θα παιθανω δεν ξερω!!!!

Σηκωνονται και η Νορα σπρωχνει τον Λουκα στο μπανιο για να κρυφτει και μολις μπαινουν μεσα ο Λουκας γυρναει την πιανει και την φιλαει!
Ν:παιδι μου πας καλα;(δεν της δινει σημασια) καλε ασε με να παω να ανοιξω!(ενώ τον σπρωχνει)

Δ: (ξαναχτυπαει) Νορα ανοιξε….!

Ν: Ναι μισο λεπτο Δημητρη μου….
Λ: (την αφηνει αποτομα) ΜΟΥ; ΜΟΥ; (φανερη ζηλεια Razz )
Ν: Εεε καλα μου ξεφυγε…ησυχα τωρα!(και παει να ανοιξει)
Λ: Αααα δεν θα τα παμε καλα μητσοοο…καθολου καλααα! Ακους εκει…δημητρη ΜΟΥ! (με μια αηδια στο προσωπο Razz )

Ν: ( ανοιγει ) καλημερα δημητρη!
Δ: Καλημερα…καλημερα ( ενώ την κοιταει αποβλακομενος από πανω μεχρι κατω…..ειναι ακομη με το νυχτικο βλεπετε) ε σε ξυπνησα;
Ν: Ε όχι όχι…λοιπον με ηθελες κατι;
Δ: ναι….ε σε μια ωρα θα περασω να σε παρω..να εισαι ετοιμη!
Ν: Οκ!(απολυτα)
Δ: Εεε….λοιπον να πηγαινω…θα τα πουμε!
Ν: Γεια!
Δ: Γεια σου ομορφια μου! (παναγια μου :$ )

Κλεινει την πορτα και βγαινει από το μπανιο ο Λουκας!

Ν: Ουφ!(ησιχασε η κοπελα)
Λ: Γεια σου ομορφια του (ειρωνικα)
Ν: (του χαμογελαει) ζηλευουμε Λουκακο;
Λ: Τι; χαχαχαχα…..τι να ζηλεψω;; τον μητσαρα; Χαχαχα
Ν: Γιατι ;;; μια χαρα γοητευτικοτατος αντρας είναι! (και παει προς το μπανιο)
Λ: Ελα μου; (και την ακολουθει)
Ν: Ναι γιατι; (ενώ είναι στον καθρεφτη και χτενιζεται)
Λ: Α Νορακι δεν θα τα παμε καλα…..(από πισω της)
Ν: χαχα…και μετα μου λες ότι δεν ζηλευεις κιολας!
Λ: (Την γυριζει στο προς τα εκεινον) οκ….ενταξει πες ότι ζηλευω….λιγο!
Ν: Λιγο….
Λ: Ε τι θες να σου πω τωρα;;; πολύ;;; ωραια λοιπον…πολύ!
Ν: Μμμ δεν φενεται καθολου….μα καθολου όμως!
Λ: Καλααα….θα σου πω εγω ετσι και κανει καμια κινηση…..θα τον φυτεψω στο τσιμεντο να του πεις (νευριασμενος)
Ν: μαλιστα….θα του το μεταφερω…και θα κανει κατι χαρες…..που να σου λεω (του χαμογελαει)
Λ: Ναι καλα κροιδευε εσυ!
Ν: Τωρα για τον δημητρη θα λεμε;
Λ: εχουμε κατι καλυτερο να κανουμε;
Ν: ναι αμε….
Λ: Μμμ τι;;; (πονηρα)
Ν: Να παω να ετοιμαστω…μην τους στησω τους ανθρωπους….
Λ: Α…(του το χαλασε Razz ) αντε να δω ποσο θα κρατησει αυτό…
Ν: Λουκακο μου δυστιχως ειμαστε ακομη στην αρχη!

ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΜΕΣΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ

Λιγο αργοτερα η Νορα είναι ετοιμη και μαζευει τα πραγματα της γιατι μετα την δουλεια θα γυρισουν Αθηνα.

Λ: Δεν μου λες…
Ν: Δεν σου λεω… Razz
Λ: Μμμ κρυαδες…
Ν: Ελα αντε πες!
Λ: Ναι…τι παει να πει ‘’ειμαστε ακομη στην αρχη’’;;;
Ν: Παει να πει Λουκακο μου ότι 1ον εχουμε να στειλουμε διακριτηκα τον Μπελλο…
Λ: Ναι εχουμε και τον αντιζηλω!
Ν: ….Και 2ον εχουμε κατι χαμενα που μαζι με εμας αποκαλουνται παρεα της φεγγαροπετρας και θα μας κραξουν κανονικοτατα όταν μαθουν ότι ειμαστε μαζι!
Λ: Χμμ ειμαστε μαζι…καλο ακουγετε!(με ονειροπολο υφος ενώ παει από πισω της και την αγκαλιαζει από την μεση)
Ν: Ναι ε; Λουκακο ξερεις τι δουλεμα και τι καζουρα εχουμε να φαμε;
Λ: Μωρε ξερω αλλα…προσπαθω να μην το σκεφτομαι…
Ν: ειδες που σου λεω;
Λ: Μωρο μου ;
Ν: Μμμ…
Λ: αγαπη μου;
Ν: τι;
Λ: Ζωη μου;
Ν: Ααα πολλα κοσμητικα ακουω…τι εκανες Λουκα;;;(με καχυποψια)
Λ: Τιποτα…τι να κανω;
Ν: Τοτε; Τι εγινε;
Λ: Ε σκεφτομουν…
Ν: Χαχαχα καλο κα ισυντομο…. Razz
Λ: κανω πως δεν το ακουσα αυτό…λοιπον σκεφτομουν λεω…μηπως να μην τους πουμε ακομη τιποτα;
Ν: Γιατι;
Λ: Για να κερδισουμε λιγο χρονο ρε μωρο μου….να το χαρουμε λιγο με την ησιχια μας! (και την φιλαει πεταχτα)
Ν: Δεν είναι κακη ιδεα…αλλα τι θα κανουμε ρε αγαπη μου ;θα κρυβομαστε;
Λ: Γιατι; πλακα θα εχει! (και γελαει)
Ν: Ε ενταξει τι να σου πω..ας το δοκιμασουμε για λιγο…για λιγο όμως ε;
Λ: Ε ναι ρε αγαπη μου…για καμια βδομαδα το πολύ! (και φιλιουνται ξανα….αααχ)
Εκεινη την ωρα χτυπαει η πορτα!
Δ: Νορα εισαι ετοιμη;

Λ: (Σταματανε να φιλιουνται) Ααα βαλτος είναι; Ουτε επητιδες να το εκανε τετοια επιτυχια!(με νευρα)
Ν: Σςςς σταματα παιδι μου…..(ψιθιριστα) Ναι Δημητρη…περιμενε με στο αυτοκινητο σε 5 ερχομαι ( προς Δημητρη)
Δ: οκ κουκλα μου!

Ο Λουκας στο ακουσμα ‘’κουκλα μου’’ εβγαλε καπνους….γυρισε και την ειδε ετοιμος να μιλησει…

Ν: Σουτ…μην πεις τιποτα…τι να κανω;;; δεν θα του πω και πώς να εκφραζετε ο ανθρωπος!
Λ: δεν ειπα τιποτα!
Ν: ετοιμος ησουν…λοιπον αντε παω…φυγε και εσυ ε; θα τα πουμε Αθηνα! ( και κανει να φυγει)
Λ: Εεεε!!! Κυρια Φωκα μηπως ξεχασατε κατι;
Ν: όχι όλα τα πηρα(δηθεν αδιαφορα)…..α ναι μωρε…..(τον φιλαει πεταχτα(σχεδον) και παει να φυγει)
Λ: Τι μονο αυτό;
Ν: πρεπει να φυγω παιδι μου….(χαμογελαει....αλλο που δεν θελει)
Λ: Μην ανισυχεις…..εκει είναι ο Μητσος δεν θα φυγει…ηλιθιος είναι να σε αφησει; (και την αρπαζει και….καταλαβαινετε….δεν μπορω να μπω σε λεπτομεριες....κολιομαι Razz)
Ν: Ελα παω…..φιλια!
Λ: ΠΡΟΣΟΧΗ ε;;; (με ζηλια Razz) και μολις ερθεις Αθηνα κατευθειαν τηλεφωνο!
Ν: Ναι ναι το παμε…αντε τα λεμε…Σαγαπω!(και φευγει)



afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τετ Ιαν 19, 2011 9:59 pm

Αχ!!!!!!!!!!!!!!Δεν εχω λογια! Αφροδιτη μου τελειο.... ΤΕΛΕΙΟ. ΘΕΛΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 2 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Τετ Ιαν 19, 2011 10:01 pm

viki foka-veneti έγραψε:Αχ!!!!!!!!!!!!!!Δεν εχω λογια! Αφροδιτη μου τελειο.... ΤΕΛΕΙΟ. ΘΕΛΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

βικη μου χιλια ευχαριστω!!! μολις μπορεσω θα βαλω Very Happy
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης