Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

+4
viki foka-veneti
ΑΝΝΑ
ΗΡΩ 1993
afroditi_drakSp
8 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από nora1 Παρ Ιαν 28, 2011 10:12 pm

Τώρα βρήκε να καταλάβει, ε? Τόση ώρα δεν του περνούσε από το μυαλό! Τέλος πάντων! Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να τα βρουν και πάλι τα παιδιά!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Κυρ Ιαν 30, 2011 12:04 am

χαιρωμαι που σας αρεσε Smile

Συνεχεια...

Γυρισε και την κοιταξε…δειλα…ενοχα! Εκεινη ειχε κατσει στον καναπε με τα χερια της στο κεφαλι! Πηγε και εκατσε διπλα της!

Λ: Νορα..(κανει μια κινηση να την αγκιξει…)
Ν: (απομακρινετε)
Λ: Δεν ξερω τι να σου πω….συγνωμη…συγνωμη!
Ν: Γιατι Λουκα; Γιατι δεν μου το ειπες;
Λ: Δεν ξερω!
Ν: Είναι πιστικη απαντηση τωρα αυτή;
Λ: Όχι!
Ν: Οποτε; Καποια εναλακτικη;
Λ: Όχι! Δεν ξερω γιατι…ηλικρινα δεν ξερω!
Ν: Καλυτερα να φυγεις Λουκα!
Λ: Όχι Νορα…Όχι! Σε παρακαλω…ΑΚΟΥΜΕ!
Ν: Τι να ακουσω; Ότι δεν ξερεις; Δεν ξερεις γιατι μου το κρατησες κρυφω; Ωραια το ακουσα…μου αρκει!
Λ: Νορα δεν ξ…
Ν: Ξερω εγω Λουκα…Δεν μου το ειπες γιατι…γιατι δεν το εχεις ξεπερασει ακομη…και…
Λ: ΟΧΙ! Δεν είναι ετσι…
Ν: Ετσι είναι…αλλιως τι λογο εχεις να μου κρυψεις;
Λ: Ηξερα ότι θα σε πλησιασει…θα..θα κανει πολλα Νορα…είναι ικανη για πολλα!
Ν: Και;
Λ: Και…και δεν ηθελα να χαλασει ολο αυτό που εχουμε…όχι τωρα…όχι ακομη δεν αρχησαμε…
Ν: Και ηταν λυση αυτή; Να μου το κρυψεις; Δεν θα το μαθαινα; Είναι πολύ μικρος ο κοσμος Λουκα…παρα πολύ μικρος!
Λ: Εκεινη σε βρηκε;
Ν: Εχει σημασια;
Λ: ναι…
Ν: Ωραια λοιπον…όχι δεν με βρηκε εκεινη….τυχαια συναντηθηκαμε,αν μπορει κανεις να το πει τυχη αυτό!
Λ: Που;
Ν: Τοσο πολύ σε καιει ρε Λουκα; Τοσο;Μετα από οσα εχουν γινει εσυ..εσυ εκει…κολλημενος; (απελπισμενα)
Λ: Ρε Νορακι…ρε ψυχη μου τι λες; Σε παρακαλω πολύ συνελθε! Δεν μπορει να πιστευεις κατι τετοιο!
Ν: Λουκα φυγε….φυγε σε παρακαλω φυγε!
Λ: Μα ρε Νορα…
Ν: ΦΥΓΕ….ΕΙΠΑ ΦΥΓΕ! (φωναζωντας)

το υφος της αλλαξε…τα ειχε πιει και με τον μιτσο και….δεν ηθελε και πολύ για να ξεσπασει,να κανει λαθος κηνησεις,να βγαλει λαθος συμπερασματα!

Εκεινος….εμεινε για λιγο να την κοιταζει σαστισμενα…και μετα εκανε αυτό που του ειχε πει…εφυγε!

Παντα ο ενας από τους δυο εφευγε και αυτος που εμενε…ξεσπαγε!

Μια εβδομαδα μετα η Νορα είναι στο σπιτι σε χαλια ψυχολογικη κατασταση! Ολη την εβδομαδα δεν πατησε το ποδι της στο γραφειο! Πιστευε πως αν τον εβλεπε ή θα λιγυζε ετσι απλα ή θα του εσπαγε το κεφαλι όπως ελεγε στα κοριτσια!
Καθεται στο καναπε ξεφυλλιζοντας ένα παλιο αλμπουμ με φοτωγραφιες από την κατασκηνωση…και όχι μονο , την ωρα που χτυπαει το κουδουνι…

Ν: ποιος είναι;
Ε: Ευα…
Δ: Δαφνη….
Δ-Ε: ανοιξε!
Ν: (ανοιγει) άλλη δουλεια δεν εχετε εσεις; Συνεχεια εδώ θα ειστε;
Ε: Καλημερα και σε εσενα ηλιθια!
Δ Παλι εδώ θα την βγαλεις;δεν θα πας στο γραφειο;
Ν: Όχι….
Ε: Ρε Νορα ποσο θα κρατησει αυτό το αστειακι….παραπαει δεν νομιζεις;
Ν: παλι τα ιδια; Ποσες φορες θα τα ξαναπουμε; για να ξερω!
Δ: ελα ντε αυτό λεμε και εμεις! Δεν βαρεθηκατε;
Ν: Ααα…αρχησαμε παλι τον πληθυντικο και θα τα παρωω!!
Ε: Ναι ακομη αυτό να δω….αντε από εκει με της βλακιες σας….λοιπον σηκω,ντυσου δεν ξερω τι άλλο θα κανεις, θα πας στο γραφειο…
Ν: οχου…
Ε: ΤΩΡΑΑΑ!

Η Νορα μενει και την κοιταει….μετα από λιγο μαλωνουν(λιγο Razz ) αλλα τελικα την πειθουν!

Μια ωρα μετα (περιπου) η Νορα παει να μπει στο γραφειο αλλα ηταν κλειδωμενα…ξεκλειδωνει και μπαινει…

Ν: (κοιταζει τον αδειο χωρο γυρω της) Μαλιστα….ουτε που πατησε το ποδαρακι του ο κυριος Βενετης! Βεβαια…τι τον νοιαζει…(νευριασμενη)

Τι λεει; Ουτε αυτή ξερει τι λεει….κουναει το κεφαλι της μονολογοντας
Ν: λες και εγω παω πισω (χαμογελαει απελπισμενα και καθετε στο γραφειο της κοιτοντας το αδειο γραφειο απεναντι της)
Ν: Αχ ρε Βενετη…πως τα καναμε ετσι ρε γαμωτο….πως;γιατι;

Ξεφυσαει,βγαζει καποιους φακελους από την τσαντα της και αρχιζει την δουλεια! Ποια δουλεια; Που μυαλο για δουλεια τωρα;


afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Κυρ Ιαν 30, 2011 12:08 am

Την ιδια ωρα ο Μανος και ο Νικολας είναι στου Λουκα και του σπανε τα νευρα όπως συνιθως Razz την συγκεκριμενει στιγμη δεν τον αφηνουν να κουνηθει και αυτοι τσακονονται πανω από το κεφαλι του γιατι διαφωνουν για το τι θα κανει ο Λουκας με την Νορα…

Λ:Αααα….σταματησε πια…
(Δεν του δεινουν σημασια!)
Λ: Ρε σεις;
(τιποτα αυτοι…τον χαβα τους Razz )
Λ: Εεεε!ειμαι και εγω εδώ…
Μ: τι είναι ρε Λουκα; Σταματα λιγο…εδώ εχουμε θεμα ( γυριζει στον Νικολα και συνεχιζουν)
Λ: Α συγνωμη για την ενωχλησει….(ειρωβικα) Ρε πατε καλα;
(καμια ανταποκρισει)
Λ: (ψιθυριστα) α δεν θα με τρελανεται εσεις εμενα..

σηκωνεται χωρις να τον καταλαβουν,παει στο τραπεζι,περνει ένα μεγαλο βαζο και….μπαμ!!! κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 225777
Μανος και Νικολας τρομαζουν,σταματουν και κοιταζουν τριγυρω! κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 214909

Ν:Τι ηταν αυτό ρε;
Μ: Ρε ηλιθιε; (προς Λουκα) τι κανεις εκει;
Λ: ε μα πια (νευριασμενος) μου πηρατε το κεφαλι! Αντε από εδώ!
Μ: ρε αφου εχουμε θεμα…
Λ: και εγω εχω πονοκεφαλο….αντε στο καλο…(σπρωχτοντας τους προς τα εξω)
Ν: Μα…
Λ: μαμακια….αντε στο διαλο…..αντε από εκει μου σπασατε τα νευρα;
Μ: Εχεις και από αυτά;
Λ: βρε ουστ από εδώ…αι σιχτιρ εχω τον πονο μου εχω και εσας!
Μ: Λουκακο θα μας αναζητας και δεν θα μας βρησκεις να το ξερεις!
Λ: Μανο με βλεπεις πως ειμαι; κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 435367
Μ: Ναι αμε…ετοιμος…γραμμη για το δαφνι! κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 542619
Λ: ειδες πως τα πιανεις….αντε να χαρεις!πολυ κατσατε!
Μ: Καλαααα….να το θυμασαι αυτό…τα κραταω εγω αυτα!
Ν: ναι κρατα τα καλα να μην σου φυγουν….ελα παμε, δεν τον βλεπεις πως γυαλιζει το ματι του;

Πανε να φυγουν αλλα πριν προλαβει ο Λουκας να κλεισει την πορτα….
Μ:Α Λουκα;
Λ: Τι θες ρε;
Μ: ΝΤΑΙΖΗ Razz (και τρεχει) κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 517245
Λ: (βγαζει το παπουτσι του και το πεταει) ρε αι στο διαλο…λαμογιο ε λαμογιο! κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 190489
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Ιαν 30, 2011 12:20 am

Κρίμα που η Νόρα φέρθηκε έτσι στο Λουκά! Δεν έπρεπε! Ελπίζω να τα φτιάξουν σύντομα! Δεν μπορώ να τους βλέπω έτσι! Πάντως ο Μάνος είναι φοβερός!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Ιαν 30, 2011 12:35 am

έλεος αυτή η Νόρα-ώρες-ώρες...τέλος πάντων....
ο Μάνος και ο Νικόλας φοβεροί!!!! περιμενω συνεχεια!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από viki foka-veneti Κυρ Ιαν 30, 2011 2:15 am

Ελεος ρε Νορα γαιτι αφου τον αγαπας... Νικολας-Μανος θεεοι... Περιμενω συνεχεια!
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Κυρ Ιαν 30, 2011 10:28 am

ΤΕΛΕΙΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΕΣ , ΜΠΡΑΒΟ ΑΦΡΟΔΙΤΗ !!! ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ .
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Κυρ Ιαν 30, 2011 11:47 am

ε η γνωστη Νορα Razz παντως ρε παιδια μεσα απο αυτα αρχιζει να μου λειπει τρομερα ο Μανος κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 133627 οποτε μπορεσω θα συνεχισω! κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 371692
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Κυρ Φεβ 06, 2011 9:04 pm

Ναι ναι το ξερω αργησα να συνεχισω αλλα επανηλθα δριμητερη Smile

Συνεχεια....

Ωρες μετα η Νορα είναι ακομη στο γραφειο…..<<βραδιασε>> σκεφτεται…..και εκεινος…εκεινος δεν εμφανιστηκε! <<καλυτερα…τι θα εκανα αν ερχοταν; Τι θα λεγαμε;>> τοσες μερες αυτό την κρατουσε πισω…το τι θα υποθει όταν βρεθουνε….μπορει να γινοτανε χειροτερα τα πραγματα! ποσο χειροτερα μπορει να γινοταν…ποσο; Μια βδομαδα δεν εχουν ανταλαξει ουτε ένα βλεμμα εστω από μακρυα…ουτε ένα τηλεφωνημα…τιποτα! ΤΙΠΟΤΑ!

Παιρνει τα πραγματα της και φευγει! Φτανει εξω από το σπιτι της αλλα….κατι την κραταει πισω! Δεν μπαινει….μπαινει ξανα στο αυτοκινητο και….φευγει προς αγνωστη κατευθυνση! Αγνωστη; καθολου αγνωστη…ξερει καλα που καταλιγει παντα…ολοι τους εκει καταλιγουν…ΟΛΟΙ!

Ο Λουκας ολη την εβδομαδα πηγαινε στο γραφειο…(ναι,ναι πηγαινε) ελπιζοντας ότι θα την δει αλλα τιποτα…μια μερα δεν πηγε γιατι το πηρε αποφαση ότι δεν προκειται να την δει εκει και….να που εκεινη πηγε…!
Η μοιρα….μπορει να σου παιξει μεχρι και το πιο τρελο παιχνιδι και να σε βαλει σε πολλους μπελαδες από την μια στιγμη στην αλλη….ετσι και τωρα…ειναι να μην σε θελει…!

Που ηταν όμως ο Λουκας; Από την στιγμη που εδιωξε τα αγορια δεν εχει σηκωσει ουτε ένα τηλεφωνο! Δεν θελει να μιλησει σε κανεναν,δεν θελει να δει ΚΑΝΕΝΑΝ…κανεναν άλλο εκτος από εκεινη…την Νορα του,αν και το ειχε παρει αποφαση πως δεν θα την δει! Εκεινη πριν ακομη παραδεχτουν τον ερωτα τους,δεν αντεχε αν δεν μηλουσαν κάθε δυο –το πολύ- ωρες…εστω και από το τηλεφωνο….και τωρα…τωρα τιποτα…μια ολοκληρη εβδομαδα σιωπη…μπορει και αιωνας! Του φενοταν τοσο περιεργο…ενιωθε τοσο μονος…πρωτη φορα ενιωθε ετσι!

Που είναι όμως; Που εχει εξαφανιστει;…..που αλλου; Στην εδεμ…στην μικρη τους Εδεμ!

Καθεται βυθισμενος στις σκεψεις του και πεταει πετραδακια στην θαλασσα! Λιγα μετρα παραδιπλα μια γυναικια φιγουρα κανει ακριβως το ιδιο πραγμα 10 λεπτα τωρα….δεν την καταλαβε…..ουτε και εκεινη τον καταλαβε! Νομιζουν πως είναι μονοι…ένα περιεργο συναισθημα….αχ αυτό το συναισθημα….νιωθουν τοσο κοντα αλλα τοσο μακρυα ταυτοχρονα…
Πως τα καταφεραν ετσι;ακομη δεν αρχισαν…πως;
Γυρνανε ταυτοχρονα και κοιταζονται μεσα στο σκοταδι….για λιγα λεπτα δεν κανουν τιποτα απλα κοιταζονται! Ο Λουκας σηκωνεται την πλησιαζει και καθεται διπλα της…κοταζοντας την θαλασσα…όπως και εκεινη….

Λ: Περιεργη νυχτα σημερα ε; ( με το βλεμμα του καρφωμενο ακομη στην θαλασσα)
Ν: Ναι…μακαρι όμως να ηταν μονο η σημερινη….
Λ: Τι κανεις εδώ;
Ν: Ότι και εσυ….περιεργη νυχτα όπως ειπες..παντα εδώ γυρναμε αυτές τις στιγμες!
Λ: …
Ν: Πως…πως εισαι εσυ;
Λ: Καλα…ετσι λεω τουλαχιστον!
Ν: Μμ…τοτε τι κανεις εδώ; Αν εισαι καλα γατι εισαι εδώ;
Λ: Εσυ; Εσυ εισαι καλα Νορα; (κοιτοντας την στα ματια)
Ν: Εγω…..αν ημουν καλα….
Λ: Θα ησουν με τον μιτσο για φαγητο!
Ν: Α μαλιστα….επρεπε να το φανταστω…δεν επρεπε να μεινω εδώ…(σηκωνεται να φυγει)
Λ: Ε βεβαια….παντα καποιος φευγει….
Ν: και τι άλλο να κανω; Να κατσω να ακουσω τις…τις βλακιες σου; Που θα μου την πεις και από πανω; Αλλα βεβαια….τοσο ηλιθια ειμαι…κανονικα αυτό θα επρεπε να κανω….οχι να…
Λ (σηκωνετε και στεκεται μπροστα της) Να;
Ν: Να…(το υφος της αλλαξε) να ανισυχω για σενα….
Λ: Για μενα; Γιατι; Εσυ με εδιωξες…δεν ηθελες καν να με ακουσεις και τωρα ανισυχεις;
Ν: Το ότι θυμωσα και σε εδιωξα σημενει ότι επαψα να νοιαζομε για σενα;
Λ: Αν νοιαζοσουν όπως λες θα ερχοσουν στο γραφειο για δουλεια…χωρις να μου μιλησεις απλα να με δεις!
Ν: ναι…ναι λαθος μου…αλλα ουτε εσυ πηγες….
Λ: Τι; Εγω ημουν κάθε μερα,ολη μερα εκει…..περιμενοντας να εμφανιστεις!
Ν: (ξαφνιαστικε και μετα χαμογελασε με απελπισια) εκτος από σημερα ε;
Λ: Πως το ξερεις;
Ν: Γιατι…γιατι σημερα πηγα εγω Λουκα…ολη την ημερα ημουν εκει…
Λ: Τετοια γκαντεμια δηλαδη…
Ν: Τετοια….

Μενουν και κοιταζονται στα ματια…τι να πουν; Δεν ξερουν τι να πουν! Ο Λουκας σπαει την σιωπη….με ότι πιο ασυμαντο θα μπορουσαν να πουν εκεινη την στιγμη! Είναι όμως και αυτό ένα βημα…

Λ: Πωπω….ψοφο εχει σημερα…
Ν: Ε ναι…εχει πολύ κρυο…
Λ: Δε παμε καλυτερα;
Ν: ναι παμε…

Πανε προς το αυτοκινητο του Λουκα….
Ν: Λοιπον…καληνυχτα….(και παει να φυγει)
Λ: Ε…Νορα;
Ν: ναι;
Λ: Δεν εχεις αυτοκινητο;(ψαχνοντας τριγυρω)
Ν: όχι δεν το πηρα…ηθελα να περπατησω λιγο…
Λ: Ε καλα και που θα πας τωρα; Ελα να σε παω εγω…είναι μακρυα και θα παγωσεις!
Ν: Όχι δεν πηραζει….
Λ: Νορα…δεν αφηνουμε τα παιδιαρισματα λεω εγω; Ελα….μπες μεσα…

Δεν ειπε τιποτα….μπηκαν στο αυτοκινητο και εφυγαν….

Μεσα στο αυτοκινητο δεν ειπαν τιποτα…καποια στιγμη….
Λ: σπιτι σε παω;
Ν: Ε ναι…που αλλου;
Λ: δεν παμε για κανενα ποτακι; Να…να μιλησουμε κιολας…

Γυριζει και τον κοιταει διστακτικα και δεν απανταει…

Λ: Οκ δεν επιμενω! Σε παω σπιτι…

Και ξανα σιωπη….

ελπιζω να σας αρεσει! βγηκε καπως μελο το ξερω Razz
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Κυρ Φεβ 06, 2011 9:12 pm

οχι μελο απλα πολυ συγκινητικο!!τελειο αφροδιτακι μου οπως παντα!!φοβερο!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Κυρ Φεβ 06, 2011 9:14 pm

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΜΕΛΟ !!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. Very Happy
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Φεβ 06, 2011 9:19 pm

Τέλειο ήταν! Όμως πρέπει κάτι να γίνει για να είναι ξανά μαζί! Πλσ!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Φεβ 06, 2011 9:32 pm

Καθόλου μελό!!! Ήταν τέλειο!!! Θέλω γρήγορα συνέχεια!!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από viki foka-veneti Δευ Φεβ 07, 2011 12:44 am

Καθολου μελο αντιθετα ηταν ολυ γλυκο και υπεροχο ομως κατι πρεπει να γινει για να ειναι ξανα μαζι!!!!!
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από noraloukas_feggaropetra! Τετ Φεβ 09, 2011 1:36 pm

Καθόλου μελό δεν ήταν Αφροδιτάκι μου!Ήταν υπέροχο!Θέλω συνέχεια όπος-δήποτε!
noraloukas_feggaropetra!
noraloukas_feggaropetra!
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Σαβ Φεβ 12, 2011 2:16 pm

χαιρομαι πολυ που σας αρεσε Smile

Συνεχεια...

την αφησε στο σπιτι και εφυγε...δεν ηθελε να την πιεσει...ηξερε πως ειχε δικαιο αλλα μεχρι ενος σημειου...

Την επόμενη ημέρα ήταν στο γραφείο….
Η Νορα ηταν πάνω από το κεφάλι του και κοιτούσαν κάτι χαρτιά…βέβαια κανείς τους δεν μπορούσε να συγκεντρωθεί…
Κάποια στιγμή ανοιγει η πορτα και μπουκάρει η νταιζη με νευρα..Ο Λουκάς δεν την καταλαβε ενώ Η νορα μόλις την ειδε πηγε προς το γραφειο της. Η νταιζη μολις μπαινει μεσα και βλεπει την νορα αλλαζει αμεσως υφακι…

Ντ: ( προς λουκα) που χαθηκε βρε μωρο μου τοσο καιρο? Ανυσυχισα η γυναικα!
Λ: Ελα μου? Shocked
Ντ: αχ σου εχω πει να μην μου τα κανεις αυτά….(τον πλησιαζει και το φιλαει)

Εκεινος ευνιδιαστικε…δεν αντεδρασε! Η νορα χωρις να πει λεξη πηρε τα πραγματα της και εξαφανιστηκε….δεν την καταλαβαν! Ξαφνικα ο λουκας συνειδητοποιεί τι γινετε και σπρώχνει την νταιζη αποτομα..

Λ: Πας καλα ρε? Τι κανεις? (νευριασμενος)
Ντ: αυτό που θελεις και εσυ Λουκα μου….(πονηρα)
Ο Λουκας σηκωνετε νευριασμενος από την καρεκλα και εκει που είναι ετοιμος να την πιασει από το μαλλι καταλαβαινει πως η Νορα εφυγε….

Λ: Όχι ρε γαμωτο….ΝΟΡΑΑ (και τρεχει προς την πορτα)
Ντ: δεν θα την προλαβεις…τσαμπα κοπος….( με ικανοποιηση)
Λ: (γυριζει και την κοιταει με τοσο μισος) γι αυτό το εκανες ετσι? Εξαφανισου…εφανισου από μπροστα μου…
Ντ: (τον πλησιαζει με πονηρο χαμογελο) δεν φανταζεσαι ποσο μου αρεσει να σε βλεπω να τσατιζεσαι…
Λ: Φυγε ειπα….ουτε να σε φτυσω δεν αξηζεις…
Ντ: μην ορκιζεσαι…θα ερθει η μερα που θα με παρακαλας…
Λ: Προτειμω να παιθανω….
Η Νταιζη φευγει και ο Λουκας από τα νευρα του βαραει την πορτα με τετοια δυναμη που στραμπούλιξε το χερι του!

Λ: Την τυχη μου μεσα…τωρα βρηκε και αυτό…αου! ( με μια εκφραση πονου)

Λιγες ωρε αργοτερα ,το βραδακι, παει από την Νορα να της εξηγησει…
Η Νορα είναι μεσα και εχει πλανταξει στο κλαμα…
Της χτυπαει…σκουπιζει τα δρακυα της και πλησιαζει την πορτα..

Ν: Ποιος είναι?
Λ: Ανοιξε Νορα…
Ν: Δεν υπάρχει περιπτωση…
Λ: ανοιξε ρε κοριτσι μου να μηλισουμε σαν ανθρωποι..(ικετευτικά)
Ν: σαν τι να μηλισουμε? Καλο…χαχα πολύ καλο… κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 542619
Λ: Ανοιξε το κερατο μου και αρχιζω να τα περνω…(φωναζοντας)
Ν: (ανοιγει λιγο την πορτα….ισα ισα να τον βλεπει) Σκασε ρε ηλιθιε και θα σηκωσεις ολη την πολυκατοικια στο ποδι…
Λ: (παει να ανοιξει καλα την πορτα…) Νορα…(αλλα την τρωει στα μουτρα) Αααα θα σφαχτουμεεε…( με νευρα) κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 435367
Ν: Φυγε ρε παιδακι μου…μεσα δεν μπαινεις…ΤΕΛΟΣ! κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 491840
Λ: Νορακι μην παιζεις με τα νευρα μου να χαρεις…ανοιξε γιατι θα την σπασω την πορτα
Ν: Ναι σιγα τα αιματα…. Razz
Λ: Α τωρα θα δεις…θα τους σηκωσω ολους στο ποδι να σου πω εγω…(ψιθηριστα και
αρχιζει να βαραει την πορτα)
Ν: Πας καλα ρε….φυγε ειπα..
Λ: ΔΕΝ ΦΕΥΓΩ…(συνεχιζοντας να βαραει) ανοιξε ειπα…
Ν: Ε ρε μπελας που με βρηκε…δεν σου ανοιγω λεμε που να χτυπιεσαι ολοκληρος!
Λ: Νορα μην…..(και χτυπαει δυνατα το ηδη χτυπημενο χερι του στην πορτα) ΑΟΥ!
κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 679557
Ν: Τι επαθες ρε ηλιθιε? (ανοιγει παλι την πορτα…ελαχιστα) Suspect
Λ: Το χερι μου…(με εκφαση πονου) κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 679557
Ν: Ναι καλα μας επισες(και του ξανακλεινει την πορτα) Razz Evil or Very Mad
Λ: Ηλιθια,ε ηλιθια…εχε χαρη που ποναω αλλιως…
Ν: Καλη σου νυχτα Λουκακοοο! Razz

Λ: Κακη,ψυχρη και αναποδη…ηλιθια κοκκινομαλα!

Ο Λουκας πηγε σπιτι του και η Νορα το πηρε από εκει που την ειχε κοψει…συνεχισε το κλαμα! Αυτό συνεχιστηκε για μερες…πολλες μερες…σχεδον ένα μηνα! Η Νορα απεφευγε συνεχεια κάθε ειδους επαφη εκτος από την επαγγελματικη! Δεν τον αφηνε να την πλησιασει ουτε στα 5 μετρα και απεφευγε ολες τις σηζητησεις για το γνωστο προβλημα, ονόματι Νταιζη! Με την οποια παρεπιτωντος ο Λουκας εκανε το ιδιο πραγμα που εκανε η Νορα με εκεινον!

απο την αλλη Ο Δημητρης ειχε προτεινει στο Μανο να πεισει την Νορα να τον συνοδευσει για άλλη μια φορα σε επαγγελματικο ταξιδι! Δεν ηθελε να της το προτεινει ο ιδιος! Ο Μανος εννοειται πως δεχτηκε γιατι πηστεψε πως αυτή είναι μια καλη ευκαιρια για τον Λουκα και την Νορα! Παλιο κολπο και δοκιμασμενο σου λεει…
Twisted Evil κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 924808

ελπιζω να σας αρεσει... κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 159648 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 223387
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από maria16 Σαβ Φεβ 12, 2011 2:37 pm

Τέλειο!! Αυτήν την Νταίζη θα την πνίξω!! κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 851218
Ανυπομονώ να δώ αν θα πάει η Νόρα στο ταξίδι και τι έχει να γίνει!!!!! κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 924808 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 7258
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Σαβ Φεβ 12, 2011 3:56 pm

οχι απλα μας αρεσε αφροδιτακι μου!!ειναι τελειο!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από noraloukas_feggaropetra! Σαβ Φεβ 12, 2011 4:02 pm

Άμα πιάσου αυτήν την Νταίζη στα χέερια μου!Κομματάκια θα την κάνω!Τέλειο!Ανυπομονώ για την συνέχεια! κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 159648
noraloukas_feggaropetra!
noraloukas_feggaropetra!
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Σαβ Φεβ 12, 2011 4:05 pm

μαζι σας κοριτσια...

Συνεχεια...
Στο γραφειο του Μανου…
Ν: Αντε ρε Μανο θα μου πεις τι με θες η εχεις σκοπο να το ξυμερωσουμε;
Μ: Ε ναι θα σου πω…λοιπον…θελω μια χαρη…
Ν: Ναι αυτό το καταλαβα…παρακατω..τι χαρη ;
Μ: (ξεροβηχει) λοιπον…θελω να συνοδευσεις τον Μιτσο σε ένα επαγγελματικο ταξιδι!
Ν: Τον Μπελλο;
Μ: Ναι…
Ν: Μαλιστα…και; Παρακατω…
Μ: Τι παρακατω…θες κι άλλο;
Ν: Ε τι συγνωμη γι αυτό με εχεις τοση ωρα εδώ και μου το γυριζεις μια από εδώ μια από εκει;
Μ: Ε γιατι δεν σου φτανει;
Ν: Α πολύ παρεα κανεις με τον ηλιθιο να την κοψεις…
Μ: Τι δηλαδη δεν εχεις προβλημα;
Ν: τι προβλημα να εχω παιδι μου;
Μ: Όχι γιατι την προηγουμενη φορα…
Ν: Μη μη μη μου μιλας για την προηγουμενη φορα….
Μ: Καλα καλα….κλεισαμε….θα πας! (χαρουμενος)

Η Νορα κουναει το κεφαλι της καταφατικα και συκωνεται να φυγει…

Ν: Α….αυτο δεν χρειαζετε να το μαθουν οι παντες ετσι;
Μ: Σε παρακαλω..με προσβαλεις τωρα! Αυτό εννοειται!
Ν: Καλος….χαιρετω! (και φευγει)
Μ: Στο καλο,στο καλο(δυνατα) μωρε αν δεν σε παρει ο ηλιθιος από πισω να μην με λενε εμενα λαμογιο!

Και ερχετε η μερα που η Νορα και ο Δημητρης φευγουν για το επαγγελματικο τους ταξιδι με προορισμο….το υπεροχο Πηλιο!
Ο Λουκας δεν ηξερε τιποτα ακομη….εκεινη το πρωι επισκεπτετε τον Μανο (σ.σ. αχ τον λατρευω αυτόν τον ανθρωπο) για να περασει λιγο την ωρα του!

Μπαινει ορεξατος για να τσιγκλισει τον Μανο (σ.σ.τι προτοτυπο) ο οποιος εκεινη την στιγμη ηταν σε συσκεψη με κατι πελατες!

Λ: Μερααα!
Μ: πως μπουκαρεις ετσι ρε ηλιθιε; Χτυπησες πορτα και δεν το καταλαβα;
Λ: Α γεια σας ( βλεποντας τους υπολοιπους) τι με ρωτησες; (προς Μανο)
Μ: (ξεροβηχει) ε λοιπον τελειωσαμε για σημερα…μπορειτε να πηγαινετε (προς πελατες)
Λ: Στο καλο,στο καλο!!!
Μ: Καλα ποσο στοκος μπορει να εισαι; Πως μπαινεις ετσι μεσα ρε ηλιθιε;
Λ: Σιγα αγορι μου σιγα μια μια οι ερωτησεις!
Μ: Τι να σου πω τωρα…
Λ: Α ναι..να μου πεις αν περασε η Νορα από εδώ…γι αυτό ηρθα!
Μ: α τωρα θα σε φτιαξω εγω (μεσα από τα δοντια του) Η Νορα; Καλα σημερα δεν ηταν να φυγει για Πηλιο;
Λ: Για πού να φυγει;
Μ: Για Πηλιο ρε Λουκα…με τον Μιτσο!
Λ: Οπααα…να τα τα ωραια! Για λεγε για λεγε…
Μ: Τι να πω; Δεν το ηξερες; Ωχ να σου πω…δεν στο ειπα εγω ενταξει; Ξεχασε το…πω θα με σκισει η άλλη…
Λ: τι σου ειπε να μην μου το πεις;
Μ: Ναι αλλα…
Λ: ετσι ε; θα σου δειξω εγω Νορακι…Πηλιο ειπες;
Μ: Ναι ρε το ειπαμε…να σου πω όμως μην κανεις καμια βλακεια…δεν στο ειπα εγω…
Λ: καλα καλα...(και φευγει)
Μ: Εεεε που πας ρε; ( δεν τον σταματησε ) τωρα αρχιζουν τα ωραια ηλιθιε (και συνεχιζει την δουλεια του)

Ωρες μετα η Νορα και ο Δημητρης εχουν φτασει στο ξενοδοχειο!

Δ: λοιπον εγω ειμαι εδώ…(δειχνοντας ένα δωματιο)
Ν: Α και εγω από εδώ..
Δ: ωραια..ειμαστε κοντα! Λοιπον να φτιαξουμε τα πραγματα μας και να παμε για κανενα ποτακι;
Ν: Μπα αστο καλυτερα Δημητρη μου…δεν εχω και πολύ ορεξη…ηταν και μεγαλη η διαδρομη..καταλαβενεις.!
Δ: ναι ναι φυσικα…λοιπον καλο βραδυ..τα λεμε το πρωι!
Ν: Ναι…καληνυχτα!

Και ο καθενας μπαινει στο δωματιο του!

Δυο ωρες αργοτερα ενας αντρας μπαινει φουριόζος στο ξενοδοχειο …
Λ: Γεια σας…
Ρεσεπ: γεια σας…σε τι μπορω να σας εξηπηρετησω;
Λ: Μενει εδώ καποια κυρια Νορα Φωκα;
Ρ: Μμ λυπαμαι δεν υπαρχει τετοιο ονομα στην λιστα…
Λ: Για δειτε Δημητρης Μπελλος…
Ρ: α ναι…πριν από λιγες ωρες ηρθε με μια κυρια…
Λ: Το δωματιο της κυρια;
Ρ: Το 303 στον τριτο και το 302 του κυριο..
Λ: μαλιστα…διπλα διπλα τα πουλακια μου (μεσα από τα δοντια του)
Ρ: Συγνωμη;
Λ: Ε τιποτα…σας ευχαριστω πολύ…(και φευγει προς το ασανσερ)

η συνεχεια το βραδακι...
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από maria16 Σαβ Φεβ 12, 2011 4:30 pm

Λατρεύω Μάνο κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 203188 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 971576 Πω πω τι έχει να γίνει!!! Που το έκοψες όμως!!! κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 237722
Περιμένω ΤΟ ΒΡΑΔΥ συνέχεια ε!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Σαβ Φεβ 12, 2011 4:43 pm

οοοοοοοοοοοο!!αναψανε τα αιματα!!μπουκαρε λουκακο!!τελειο αφροδιτακι μου!!οπως παντα βεβαια!!!!!!!!!!!! κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 588767 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 588767 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 588767 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 873525 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 622298 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 141801 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 723412 κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 96877
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από afroditi_drakSp Σαβ Φεβ 12, 2011 8:24 pm

στο καλυτερο σας το εκοψα ε; Razz θα επανελθω με συνεχεια το συντομοτερο...σε λιγες ωριτσες! Smile
afroditi_drakSp
afroditi_drakSp

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από rafaelloua15 Σαβ Φεβ 12, 2011 8:31 pm

ωραια που επανεχεσε Αφροδιτη μου.. με εχει φαει η αγωνιααα!!!!!

rafaelloua15

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Εδεμοχώρα-Κύπρο ή ακόμα και στην αγκαλιά του Παναγιώτη Μπουγιούρη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα) - Σελίδα 4 Empty Απ: κι ομως τιποτα δεν τελειωνει ετσι απλα! (για νορα-λουκα και παρεα)

Δημοσίευση από maria16 Σαβ Φεβ 12, 2011 8:52 pm

afroditi_drakSp έγραψε:στο καλυτερο σας το εκοψα ε; Razz θα επανελθω με συνεχεια το συντομοτερο...σε λιγες ωριτσες! Smile
Tέλεια!!! Περιμένω!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης