Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Hot senariakia by vikoula

+6
noraloukas_feggaropetra!
ΗΡΩ 1993
Renaki_Katharmataki
viki foka-veneti
ntina_loukas+nora4ever
Admin
10 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από Admin Παρ Νοε 12, 2010 3:32 pm

ΜΙΣΟΣ Η ΕΡΩΤΑΣ?

Η Νορα ειναι δικηγορος αυταστη...Η πιο περιζητητη δικηγορος στην Αθηνα...
Ο Λουκας ειναι δικηγορος απιστευτα καλος...Περιζητητος σε ολα τα γραφεια...
Εκεινη εχει δικο της γραφειο αλλα συνεργαζεται με το γραφειο του Ρουσσου οπου δουλευει ο Λουκας...Χρονια αντιζηλοι και εχθροι με το που βλεπει ο ενας τον αλλον ειναι ετοιμοι να βγαλουν μαχαιρια...Πρεπει να συνεργαστουν για μια σοβαρη υποθεση...Πως ομως θα γινει αυτο αφου μισιουνται θανασιμα???Η μηπως κατω απ το μισος κρυβονται αλλα συναισθηματα???
Ενα πρωι στο γραφειο του Ρουσσου...
Νορα: Καλημερα σας...
Λουκας: Παλι εδω αυτη???
Ρουσσος: Λουκα...Καλημερα κουκλα μου ολα καλα???
Λουκας: Ναι κουκλα ολα καλα??? (με ειρωνια)
Νορα: Μια χαρα εσεις κυριοι συναδελφοι?
Ρουσσος: Μια χαρα...
Λουκας: Τωρα που σε ειδα οχι πριν ημουν μια χαρα...
Ρουσσος: Νορα σε φωναξα εδω γιατι πρεπει να φυγω για λιγες μερες και θελω να αναλαβεται με τον Λουκα την υποθεση Γεωργιου...Αρκετα σοβαρη οπως ξερεις....
Νορα: Ναι φυσικα...Ποτε φευγετε???
Ρουσσος: Σημερα...
Λουκας: Δηλαδη απο σημερα θα αρχισω να δουλευω με αυτην???
Νορα: Αυτια να βγαλεις ηλιθιε...
Λουκας: Τι μιλας μωρη κλοσσα???
Νορα: Βενετη αντε χεσου...
Ρουσσος: Εγω φευγω μην σφαχτητε μεχρι να γυρισω απ το Παρισι...
Νορα: Μην ανυσυχητε...
Λουκας: Ολα θα πανε καλα...
Ο Ρουσος φευγει Νορα-Λουκαςμονοι στο γραφειο....
Νορα: Αντε ηλιθιε στρωσου να δουλεψουμε και λιγο...
Λουκας: Βρε αντε απο κει καρακαξα θα μου μαθεις την δουλεια μου..
Νορα: Αν ησουν καλος στη δουλεια σου θα ειχες ανοιξη γραφειο...
Λουκας: (την πλησιαζει) Και τι πρεπει να κανω για να φτασω την δικη σου θεση???
Νορα: (ειρωνια) Μονο με θαυμα...
Ενα βραδυ στο σπιτι της Νορας...
Νορα: Γαμωτο αλητη η κωλοϋποθεση....
Λουκας: Ναι ρε γαμωτο τοσες μερες παλευουμε και τιποτα....
Νορα: Τα χω φτησει...Ποτακι θες η δεν πινεις???
Λουκας: Βαλε...
Μετα απο κανα δυο ποτακια...
Νορα: Μην φυγεις ερχομαι παω να αλλαξω δεν αντεχω αλλο με την φουστα και το πουκαμισο...
Λουκας: Ναι ναι που να παω περναω τοσο καλα που δεν μου κανει καρδια να φυγω...
Λιγο μετα η Νορα βγαινει απο το δωματιο φορωντας ενα μοβ ννυχτικο και απο πανω μια ασορτη ρομπα...Μολις την ειδε ο Λουκας τα χασε...Αρχησε να ιδρωνει...
Νορα: Βενετη μ ακους...
Λουκας:..............
Νορα: Παει αυτος τρελαθηκε...Βενετη...
Λουκας: Ε τι εγινε???
Νορα: Λεω αντε τελος γι αποψε αυριο παλι δεν αντεχω αλλο νυσταξα και εχω πονοκεφαλο...
Λουκας: Ναι δικιο εχεις...
Σηκωνεται παει προς την πορτα...Η Νορα τον συνοδευει ως εκει....Η καρδια και των δυο χτυπα απιστευτα γρηγορα...Μια θλιψη και στους δυο στην σκεψη της λεξης "καληνυχτα..."
Λουκας: Λοιπον καληνυχτα...
Νορα: Καληνυχτα Βενετη....
Εμεινε να την κοιταζει για μερικα δευτερα...Μετα απο λιγο...
Νορα: Καλη....
Δεν ειχε πιει τοσο ωστε να μην γνωριζει τι κανει...Την αρπαξε απο την μεση και την φιλησε....Χωρις να σταματησει ουτε λεπτο να την φιλα ξαναμπηκε μεσα στο σπιτι εκλεισαν την πορτα πισω τους...Την οδηγησε ως την κρεββατοκαμαρα..Της ελεισε την ρομπα και εκεινη του εβγαλε το μπουφαν...Αρχισε να την χαιδευει αναμεσα στους μοιρους της...Εκεινη του εβγαλε την μπλουζα εκεινος της εβγαλε το ωυχτηκο που φορουσε...Αρχισε να την φιλα στο στηθος...Του εβγαλε το παντελονι ακολουθησε το εσωρουχο και εκεινου και εκεινης...
Νορα: Λουκα καν το τωρα....
Ο Λουκας δεν αντεχε αλλο ενιωθε την Νορα πανω του, διπλα του, κοντα του...Τοσο καιρο το περιμεναν και οι δυο... Ο Λουκας μπηκε μεσα της...Η Νορα εβγαλε μια κραυγη παθους...Τον φιλουσε με οαθος και εκεινος το ιδιο...Η νυχτα και η ζωη για αυτους ειχε μολις αρχισει...


Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2010

https://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από ???????? Κυρ Νοε 14, 2010 3:19 am

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!
ΣΥΝΕΧΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!
ΑΠΑΙΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ! Razz Razz Razz Razz Razz Razz

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από Admin Δευ Νοε 29, 2010 12:45 am

Αδερφια η Οχι????

Η Νορα ειναι μια κοπελα 20 χρονων. Εχει εναν αδεφο γυρω στα 25 τον Λουκα ενας αντρας που τραβαει τα βλεμματα και πολλες γυναικες τον θελουν και η αδερφη του...Γυρνα απο το μεταπτυχιακο που εκανε στο λονδινο.
Αμαλια: Νορα ο αδερφος σου...
Τρεχει στις σκαλες και τον αγκαλιαζει. Το δινει ενα φιλι διπλα απ τα χειλη. Ο Λουκας μαγευεται νιωθε μεσα του περιεργα...Το επομενο πρωι
Αμαλια: Παιδια θα πρεπει να φυγουμε σημερα με τον πατερα σας προεκυψε κατι σοβαρο και θα κανουμε ενα ταξιδι στην Νεα υορκη...
Λουκας: Να πατε.
Ο Πετρος και η Αμαλια ειναι ετοιμη να φυγουν.
Πετρος: Την αδερφη σου και τα ματια σου...
Λουκας: Ναι μπαμπα.. Θα την προσεχω...
Η ωρα ειναι 12 το βραδυ και ο Λουκας καθεται και πινει.
Λουκας: Βγαλτην απ το μυαλο σου ρε ηλιθιε ειναι η αδερφη σου η αδερφη σου...
Η Νορα τον ακουει και χαμογελα. Τον πλησιαζει και τον αγκαλιαζει απο την μεση. Εκεινη φορουσε ενα μαυρο νυχτικο και εκεινος το μποξερακι του (μαυρο κολλητο)
Νορα: Τι κανεις εδω???
Λουκας: Νορα??? (Γυρνα την κοιτα και τον Λουζει κρυος ιδρωτας...) Γιατι εισαι ξυπνια?
Νορα: Δεν εχω υπνο. Εσυ?
Λουκας: Ουτε εγω.
Νορα: Θες να παιξουμε κατι να οπερασει η ωρα???Οπως οταν ειμασταν μικροι?
Λουκας: Ναι αλλα τι???
Νορα: Παμε στο δωματιο μου να παιξουμε φιδακι.., Ελα..
Λουκας: Αντε παμε...
Αρχιζουν να παιζουν... Το απιχνιδι τελειωνει και ο ηττημενος ειναι ο Λουκας.
Νορα: Παλι κερδισα...
Λουκας: Ναι ζαβολιαρα...Την ριχνει στο κρεββατι και αρχιζει να την γαργαλαει. Βρισκονται σε αποσταση αναπνοης. Η Νορα σηκωνει ελαφρως το κεφαλι της και τον φιλαει. Ο Λουκας την σταματα...
Λουκας: Νορα ειμαστε αδερφια...
Νορα: Οχι Λουκα εγω ειμαι κορη τους εσυ εισαι υοθετιμενος. Θα πρεπε να το ξερεις...
Λουκας: Τι???
Νορα: Ναι... Θα σου δειξω τα χαρτια μετα....(κανει να σηκωθει αλλα την τραβα και την βαζει στην αγκαλια του)
Λουκας: Μετα τωρα θα παιξουμε ενα αλλο παιχνιδι ενα παιχνιδι για ενηλικους...
Την φιλαει στο στομα... Η Νορα ειναι απο πανω του. Με μια κινηση εκεινος γινεται αρχηγος του παιχνιδιου. Την φιλαει παντου τρυφερα. Τα χειλη του αφηνουν σημαδια στο σωμα της. Τα νυχια της γρατζουνιες στην πλατη του. Της βγαζει το νυχτικο. Χαιδευει το εσωτερικο των μοιρων της καθως την φιλαει απαλα στο στηθος. Η Νορα τρεμει απο ευχαριστηση. Εχουν κλεισει τα ματια.
Λουκας: Σε θελω πολυ...
Νορα: Και γω....και γω σε θελω...
Ο Λουκας μπαινει μεσα της απαλα και μια κραγη παθους και ευχαριστησης βγαινει και απο το στομα και των δυο της στιγμη της κορυφωσης... Η ζωη τους θα αλλαζε για παντα τωρα ηταν ενα σωμα μια ψυχη....Τωρα θα ζουσαν την ευτυχια....Την δικη τους ευτυχια....

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2010

https://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από Admin Δευ Νοε 29, 2010 12:46 am

Μια νυχτα αλλιωτικη απο τις αλλες...

Η Νορα καθοταν στο σπιτι μονη της. Η απαγωγη την ειχε τρελανει. Ο βιασμος της την ειχε στιγματησει και ο καυγας της με τον Λουκα την εκανε να νιωθει 3 φορες χειροτερα. Εκλαιγε ασταματητα. Η Δαφνη ειχε μιλησει μαζι της στο τηλεφωνο. Την ειχε ακουσει πραγματικα χαλια. Ειχε τρομαξει. Της ειχε πει οτι αν αυτη η κατασταση συνεχιστει θα βαλει τελος στην ζωη της. Τηλεφωνησε στον Λουκα τρομαγμενη και εκεινος αποφασησε να παει σπιτι της ακομα κι αν εκεινη τον εδειωχνε...Εφτασε σπιτι της. Χτυπουσε το κουδουνι μα εκεινη δεν ανοιγε. ΑΝοιξε με τα κλειδια που ειχε γαι το σπιτι της την πορτα πλησιασε προς το δωματιο της και την βρηκε ετοιμη να βαλει τελος στην ζωη της. Ετρεξε της πηρε το ξυραφι απο το χερι και το πεταξε μεσα στην μπανιερα...

Λουκας: Παιδι μου τρελλαθηκες βραδιατικα τι πας να κανεις????
Νορα: (καλιγοντα) Φυγε Λουκα ασε με να κανω αυτο που πρεπει...Ασε με να παιθανω.
Λουκας: Μωρη τρελλη κοκκινομαλα? Τι λες???
Νορα: Τα χασα ολα η ζωη μου δεν αξιζει Λουκα. Εχασα τους παντες και μαζι και σενα. Κι αυτο ποναει πιο πολυ απο καθε τι που με χει πληγωσει ως τωρα.
Λουκας: (την αγκαλιαζει) Αγαπη μου εμενα δεν θα με χασεις ποτε.Μ' Ακους χαζουλα μου ποτε.
Νορα: Κι ομως Λουκα θα σε χασω. Αν μαθεις τι θελω να κανω τωρα θα σε χασω θα φυγεις και δεν θα θες να με ξαναδεις ποτε...
Λουκας: Τι λες μωρη παλαβη??? Εγω??? Και τι ειναι πια αυτο που θες να κανεις???Για καντο να δουμε...
Η Νορα σηκωνει το κεφαλι της και τον φιλα απαλα στα χειλη. Ο Λουκας δεν κανει τιποτα δεν την αποθει μα ουτε ανταποκρινεται σε αυτο το φιλι... Η Νορα σταματα...
Λουκας: Τι εκανες Νορα????
Νορα:Βλεπεις και συ αντιδρας Λουκα. Γι αυτο σου λεω ασε με να βαλω ενα τελος σε ολο αυτο (γυρνα την πλατη της και κανει να ξαναπιασει το ξυραφι)
Ο Λουκας την γυρνα και την βαζει στην αγκαλια του. Την κρατα σφηχτα και της δινει ενα τρυφερο φιλι. Η Νορα ομω τον σταματα...
Νορα: Λουκα τι κανεις????
Λουκας: Σςςςςςς...(ψιθυριστα) Αυτο που θελω εδω και χρονια...
Ο Λουκας την ξαναφιλα με πιο πολυ παθος. Ενα φιλι που το περιμεναν χρονια τωρα. Ο Ενας βγαζει ατ ρουχα του αλλου... Την ακομπα αργα στο κρεββατι καθως την φιλα στο λαιμο και επειτα στο στηθος. Ειναι και οι δυο γυμνοι καθως χανονται μεσα στην δινη του παθους. Με μια κινηση βρισκεται απο πανω του. Τα μαλλια της αγκιζουν το προσωπο του και το αρωμα της τον τυλιγει. Και ξαναβρισκεται απο πανω της. Η Νορα τρεμει και δεν φταει πια ο φοβος. Τον εχει διωξει με ενα του αγγιγμα. Τρεμει απο απολαυση και ευχαριστηση. Θελει να γινει δικια του δικια του για παντα. Ο Λουκας το καταλαβαινει δεν χρειαζιονται λεξεις για αυτο. Την ηξερε καλα. Ηθελε να ικανοποιησει ακθε της επιθυμια. Αλλωστε ουτε εκεινος αντεχε. Μπηκε μεσα της αργα. Εβγαλε μια κραυγηε εκανε να σταματησει αλλα τον αγκαλιασε σφηχτα. Του εδειχνε οτι δεν ηθελε να σταματησει.Οι ανασες τους εχουν πιασει κατοσταρι...
Λουκας: Σε θελω. Σ' ΑΓΑΠΑΩ. (με φωνη που μεταβιας βγαινει)
Νορα: Και γω. Κι εγω Σ' ΑΓΑΠΑΩ.(με φωνη που μεταβιας βγαινει)
Δεν μιλουν φτανουν στην στιγμη της κορυφωσης. Δυο σωματα εχουν γινει τωρα πια ενα. Εχουν γινει ενα σε μια νυχτα που παιρνει φωτια. Και ηταν ακομα η αρχη. Η Αρχη για την κοινη τους ζωη....

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2010

https://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από Admin Δευ Νοε 29, 2010 12:47 am

Βιασμος η ερωτας???

Ηταν μαζι στο σπιτι της. Ειχε παει να την δει. Ηταν λιγο αρρωστη. Δεν ηθελε να την αφησει μονη της το βραδυ...
Νορα: Αντε Λουκακο να πας να ξαπλωσεις...
Λουκας: Οχι αγαπη μου αποψε θα μεινω εγω...
Νορα: Οκ... Μαξιλαρακι... Σεντονακι στο συρταρι. Και παπλωματακι στην ντουλαπα....Και καληνυχτα Λουκακο...
Φορουσε ενα μαυρο νυχτικο. Τον ειχε αναψει τρομερα... Τον πλησιασε για να του πει καληνυχτα. Το αρωμα της τον ζαλισε...
Λουκας: Δεν καταλαβες Φωκα...Οταν λεω εδω εννοω εδω...
Νορα: Που θα πει???
Λουκας: Εδω μαζι σου στο κρεββατι..
Νορα: Λουκα τι λες??? Τρελλαθηκες???
Λουκας: Ναι τρελλαθηκα....
Την φιλησε παθιασμενα. Την εφνιδιασε. Προσπαθησε να φυγει απ το φιλι του αλλα ματαια την ειχε εγλωβισει το κορμι του. Επεσε απο πανω της. Της εβγαλε το νυχτικο. Υστερα εβγαλε τα ρουχα του. Της εβγαλε το εσωρουχο...Η Νορα προσπαθουσε να αντιδρασει ματαια ομως...
Νορα: Λουκα Λουκα τι κανεις???
Λουκας: Αυτο που θελω Νορα... Κρατηθηκα αρκετα τοσο καιρο.. Δενα νετχω αλλο θα σε κανω δικη μου ειτε το θες ειτε οχι....
Νορα: Λουκα μη οχι. Σε παρακαλω.. Το ξερεις δεν εχω χειροτερο.
Λουκας: Δεν με νοιαζει...
Ανοιξε τα ποδια της και μπηκε μεσα της. Εβγαλε μια κραυγη. Ξαφνικα συνοδειτοποιησε τι εκανε. Προσπαθησε να σταματισει. Εκεινη ομως τον αγκαλιασε σφηχτα...
Νορα: Μη....μη σταματας.. ΣΕ ΘΕΛΩ.....ΠΟΛΥ....
Ο Λουκας δεν ειχε παρα να υπακουσει. Την εκανε δικη του. Τα σωματα τους πηγαιναν ολο και πιο γρηγορα. Τα νυχια τηςαφηναν σημαδια στην γυμνη του πλατη και τα χειλη του αφηναν τα σημαδια τους σε ολο της το σωμα...Ηταν η αρχη για να ξεκινησουν την ζωη τους....

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2010

https://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από Admin Δευ Νοε 29, 2010 12:47 am

Ενας ερωτας καλα κρυμμενος....

2 εχθροι δικηγοροι αντιπαλοι αντιζηλοι.... Ενα ταξιδι στην Βενετια θα αλλαξει τα παντα....Δουλευουν στο γραφειο του Ρουσσου......και η ανακοινωση τους προκαλει ενα δεος.....
Ρουσσος: Αυριο πετατε....
Νορα: Μαλιστα...
Λουκας: Ναι τι ωρα...
Ρουσσος: Στις 10....
Νορα: Α ενταξει...
Λουκας: Μαλιστα κυριε Ρουσσο...
Κανουν να φυγουν....Βρισκονται στην πορτα. Ο Λουκας ανοιγει την πορτα και κανουν να βγουν ταυτοχρονα....
Νορα: Οι κυριες πρωτα....
Λουκας: Δεν βλεπω καμμια...
Νορα: Αι στο διαολο Βενετη... και βγαινει.
Κατευθηνετε προς το γραφειο της...
Το επομενο βραδυ εχουν φτασει στην Βενετια... Στο ξενοδοχειο υπαρχει μονο ενα δωματιο και αυτο σουιτα....
Νορα: Μα καλα εισαι τελειως ηλιθιος??? Πως σου περασε απο το μυαλο οτι εγω θα κοιμηθω στο ιδιο δωματιο με σενα???
Λουκας: Αν δεν σ' αρεσει κοιμησου στο χολ η στον καναπε... Εγω παντως θα κοιμηθω στο κρεββατι (και πεφτει στο κρεββατι)
Νορα: Εισαι....
Λουκας: Ναι ειμαι....
Νορα: Εισαι εισαι......μμμμ ουτε εγω δεν ξερω τι...
Λουκας: Καλα οταν βρεις τι ειμαι ελα να μου το πεις και μενα....
Νορα: Παω να πεσω στον καναπε... Καληνυχτα....
Λουκας: Και σε σενα...
Ηταν γυρω στις 3. Ξυπνησε για νερο οταν την ειδε στο μπαλκονι να κοιτα τα αστερια.
Την πλησιασε. Φορουσε μονο το νυχτικο της και εκανε κρυο αλλα δεν ενιωθε τιποτα. Πηρε το σακκακι του την πλησιασε και το εριξε στους ομους της. Γυρισε αποτομα και την ειδε που εκλαιγε βουβο κλαμα...
Λουκας: Νορα εισαι καλα???
Νορα:.......
Λουκας: Νορα εισαι καλα???
Νορα: ....ναι....ναι μια χαρα...
Λουκας: Γιατι κλαις???
Νορα: Δεν ειναι τιποτα θα μου περασει...
Λουκας: (την τραβα προς τα μεσα) Νορα τι συμβαινει πες μου σε παρακαλω...
Η Νορα τον αγκαλιαζει και αρχιζει να κλαιει....
Νορα: Κραταμε κι ας με μησεις κρατα με σε ικετευω....Μια αγκαλια χρειαζομαι να νιωσω ασφαλης....
Ο Λουκας δεν μιλησε την αγκαλιασε, σφηχτα. Την ενιωθε απανω του και ανατριχιασε ισως τελικα δεν την μισουσε τοσο οσο νομιζε...
Λουκας: Νορα τι συναιβει??
Νορα: Με απηγαγε Λουκα με απηγαγε και με βιασε...
Λουκας: Ο Στελιος????
Νορα:.................
Λουκας: (την τραβα για να την κοιταξει στα ματια) Νορα ο Στελιος????
Νορα: Ναι....
Γυριζει την πλατη της....
Λουκας: Γιατι δεν ειπες κατι ε????
Νορα: Ποιος θα νοιαζοταν Λουκα??? Η μαλλον ποιος πραγματικα θα νοιαζοταν για το επαθα???
Λουκας: Εγω χαζουλα... (την γυρνα και την αγκαλιαζει ξανα)
Η Νορα αρχιζει να κλαιει ξανα....Στην σκεψη και μονο με το τι ειχε περασει...
Λουκας: Ελα ηρεμα ειμαι εγω εδω τωρα κανενας δεν θα σε πειραξει...
Νορα: Αληθεια????
Λουκας:Αληθεια (της σκουπιζει τα ματια)....Μα καλα πως μπορει να μισει καποια σαν εσενα ε??? ΜΟΥ ΛΕΣ?
Νορα: Τον ευατο σου ρωτα....
Λουκας: Τον ρωταω αλλα βρησκω μονο μια απαντηση...
Νορα: Ποια???
Λουκας: Σ'ΑΓΑΠΑΩ....
Η Νορα δεν μιλα. Το μονο που εκανε ηταν να τον αγκαλιασει ακι να τον φιλησει τρυφερα. Ενα φιλι που απο αργο και δειλο μετατραπικε σε παθιασμενο...
Νορα: Και....γω....Σ' ΑΓΑΠΑΩ...
Ο Λουκας της εκλεισε τ στομα με ενα φιλι....Παρεσειραν ο ενας τον αλλον στο κρεββατι. Εγδυναν ο ενας τον αλλο με μανια...Την φιλουσε παντου. Στο στομα στα χερια στο λαιμο στο στηθος. Ανταπεδιδε τα φιλια του με την ιδια ενταση... Την κοιταξε στα ματια της ψιθυρισε στο αυτι "σε θελω" την ενοιωθε να τρεμει. Την ωρα που εμπαινε μεσα της της ψιθιρε στο αυτι σ' αγαπαω σε θελω και εκεινη ανταπεδιδε. Κοιτουσαν ο ενας τον αλλον και ανταλαζαν καυτα φιλια. Την στιγμη της κορυφωσης με ματια κλειστα η κραυγη εγινε σ'αγαπαω...Η Νυχτα και τα κορμια τους εοαιρναν φωτια.... Και ετσι επισφραγισαν εναν ερωτα που για χρονια ηταν καλα κρυμμενος. .

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2010

https://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από Admin Δευ Νοε 29, 2010 12:48 am

Μια βραδια γεματη παθος...
Αφιερωμενω στο ειρινακι μου(ειρινη-φαιη) ...Που ποναει...

Η Παρεα ηταν μαζεμενοι στην Εδεμ. Η Νορα ειχε γενεθλια και της εκαναν παρτυ...Ολοι ηταν μαζεμενοι... Χορευαν και γελουσαν... Η Δαφνη εφερε την τουρτα...Μια τουρτα καρδουλα με σοκολατα και φραουλες... Αρχισαν να τις τραγουδουν...
Ολοι: Να ζησεις Νορακι και χρονια πολλα μεγαλη να γινεις και παντα γλυκια παντου να σκορπισεις της γνωσης το φως και ολοι να λενε ναι μια θεα...
Μανος: Ευχη Νορακι...
Νορα: Ευχομαι... (κλεινει τα ματια κανει μια ευχη και σβηνει τα κερακια)
Νικολας: Χρονια πολλα. Να τα χειλιασεις...
Δαφνη: Μικρη δικηγορε χρονια σου πολλα...
Ευα: Κοριτσακι χρονια πολλα...
Μανος: Να ζησεις και να μας βασανισεις...
Λουκας: Χρονια πολλα...
Νορα: Παιδια σας ευχαριστω πολυ... Με σιγκυνησατε παλι αποψε. Αντε καθε χρονο και χειροτερα...
Νικολας: Ελα ελα οχι κλαμματα αποψε... Αποψε θα πιουμε για να περασουμε καλα...
Νορα: Καλα που δεν εχω δικη αυριο...
Η παρεα αρχιζει να πινει.. Η ωρα ειναι γυρω στη 1 τα χαραματα...
Μανος: Παιδια δεν το διαλαμε σιγα σιγα???
Λουκας: Ναι ρε παιδια αντε να το διαλυσουμε...
Νικολας: Ρε παιδια αυτην ποιος θα την απει σπιτι ετσι οπως ειναι?
Νορα: Γιατι ρε τι εχω??? Μια χαρα ειμαι...
Δαφνη: Ναι αλλα δεν κανει να οδηγησεις εχεις πιει...
Νικολας: Θα την παει ο νηφαλιος της παρεας...
Λουκας: Οχι οχι μην με κοιτατε εμενα...
Ευα: Μανο ουου....
Μανος: Ναι εγω περνω την κοπελα μου και φευγω καληνυχτα...
Δαφνη: Ελα ρε Λουκα πηγαινε την σπιτι σε παρακαλω....
Λουκας: Καλα καλα...Ελα βλημμα παμε...
Νορα: Τι μαζι???
Λουκας: Μωρη σκασε και πρωχορα να τελειωνουμε.....
Ο Λουκας την πηγε στο σπιτι της... Προχωρησαν μεχρι το δωματιο της. Την ακουμπησε στο κρεββατι αλλα εκεινη τον τραβηξε και βρεθηκε απο πανω της...
Νορα: Σε θελω πολυ...(τον φιλησε στο στομα)
Λουκας: Νορα σταματα...
Νορα: Γιατι δεν θες....
Λουκας: Νορα εχεις πιει και μεχρι το πρωι θα εχεις μετανιωσει για αυτο...(σηκωνεται και ειναι κοντα στην πορτα τπυ δωματιου της)
Νορα: Ετσι λες??? (σηκωνεται και τον πλησιαζει)
Λουκας: Ναι ετσι....
Νορα: Τοτε εγω γιατι ευχηθηκα... (σταματα να μιλα)
Λουκας: Τι πραγμα???
Νορα: Τιποτα ας το.. Καληνυχτα Λουκα...
Ο Λουκας την τραβα απο το μπρατσο...
Λουκας: Τι ευχηθηκες Νορα???
Νορα: Θες αληθεια να μαθεις???
Λουκας: Ναι...
Νορα: Μια νυχτα μαζι σου αυτο ευχηθηκα...
Κανει να φυγει μα την τραβ απο το μπρατσο και την κολλα στην πορτα...Την κοιταξε και την φιλησε παθιασμενα... Την σηκωσε και την ακουμπησε στο κρεββατι...
Λουκας: Σε θελω σε χρειαζομαι οσο τιποτα...
Νορα: Κι εγω και γω σε θελω... Σ' αγαπαω...
Λουκας: Και γω...
Ηταν οι τελευταιες λεξεις που ειπαν. Εβγαλαν ο ενας τα ρουχα του αλλου. Ο Λουκας την φιλουσε παντου τρυφερα....Απο τα χειλι ως το εσωτερικο των μοιρων της. Επιφωνηματα παθους εβγαιναν απο τα στομα τα τους. Και επιτελους μπηκε μεσα της. Την ενιωθε να τρεμει απο ηδονη και ευτυχια... Ενιωθε το χαμογελο του και την ανασα του στο κορμη της και της προκαλουσε ριγη... Την στιγμη της κορυφωσης εκελεισαν τα ματια και φιληθηκαν τρυφερα... Η ζωη τους αρχισε σε μια νυχταπου πηρε φωτια....

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2010

https://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από Admin Δευ Νοε 29, 2010 12:48 am

Μια πρεμιερα σκετη κολαση....

Η Νορα και ο Λουκας ηταν τραγουδιστες... Χρονια αντιζηλοι και μισιτοι ο ενας προς τον αλλον. Δεν μπορουσαν ουτε βα φανταστους οτι θα δουλευαν μαζι...Να ομως που η μοιρα τα φερνει αλλιως... Και στο μαγαζι ΑΣΤΕΡΙΑ εχουν πρεμιερα....
Νορα: Αχ θεε μου πρεμιερα...Τι να κανω.....
Λουκας: Να κλωσησεις τα αυγα σου κοτα...
Νορα: Αντε χεσου ρε ηλιθιε...Και δεν μου ες τι θες στο καμαριν μου πλαι???
Λουκας: Να σου θυμησω οτι ειναι και για τους δυο???
Νορα: Οχι...Ουφ. Δεν κλεινει και αυτο το φορεμα... Ποπο πως τα κανουν ετσι τα φερμουαρ...
Λουκας: Ναι το φερμουαρ φταιει οχι η ασχετοσυνη σου...Ηλιθια...
Νορα: Βρε αι στο διαολο...
Λουκας: Ωραια γυρνα να σε κουμπωσω τωρα γιατι βγαινουμε και με βριζεις παλι μετα...
Η Νορα γυρνα και εκεινος την κουμπωνει νιωθει το αρωμα της να τον τρελενει αλλα δεν κανει τιποτα ακομα...
Βγαινουν στην σκηνη και αρχιζουν να τραγουδουν το 'Εδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος'. Βρισκονται με τα μετωπα ενωμενα και τραγουδουν απο ενα μικροφωνο. Το προγραμμα τελειωνει και αποθεονωνται επαξια απο τον κοσμο...Η ωρα ειναι 3. Και τοα υτοκινητο της εχει μινει απο βενζινη. Την παει σπιτι της αλλα εκει καταλαβαινει οτι αντιμετοπιζει το ιδιο προβλημα...
Λουκας: Οχι γαμωτο...
Νορα: Τι επαθες???
Λουκας: Εμεινα απο βενζινη...
Νορα: ΟΚ. Θα ερθεις απανω η θα μινεις εδω μεσα???
Λουκας: Ερχομαι...
Ανεβαινουν στο διαμερισμα της. Καθεται στον καναπε...
Νορα: Να σου βαλω κατι να πιεις???
Λουκας: Οχι...
Νορα: Παω αν αλλαξω μισο λεπτο θα κανω...
Λουκας: Οκ...
Ξαφνικα τον φωναζει...Πηγαινει στο δωματιο.
Λουκας: Τι εγινε και με τρομαξες???
Νορα: Μπορεις να βοηθησεις κολλησε...
Λουκας: Γυρνα....
Της κατεβαζει το φερμουαρ και νιωθει να τρελλενεται απο το αρωμα της. Νιωθει τα χερια του στην πλατη της και ανατριχιαζει. Σε κλασματα δευτερολεπτου την γυρανει την κολλαει στην πορτα και την φιλαει παθιασμενα. Κανει να σταματησει.
Νορα: Μην σταματας σε θελω...
Λουκας: Κι εγω...δεν φανταζεσαι ποσο..
Νορα: Δειξε μου....
Την ξαναφιλα και εκεινη τυλιγεται απανω του βγαζοντας του την μπλουζα... Την κρατα απανω του καθως το μαυρο της φορεμα σκεπαζει το πατωμα. Την ακουμπα στο κρεββατι την φιλα παντου παθιασμενα. Σε λιγο το στομα τπυ περνει την θεση που ειχε το εσωρουχο της και εκεινη τρεμει ολοκληρει. Ανεβαινει στο προσωπο της και την φιλαει γλυκα καθως μπαινει μεσα της απαλα...Την στιγμη της κορυφωσης το σ αγαπω ειναι αυτο που ακουγετε αντι για κραυγες...Και καπως ετσι ξεκηνησε η ζωη τους....

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2010

https://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από Admin Δευ Νοε 29, 2010 12:49 am

Στο φως του φεγγαριου...

Ηταν δυο εχθροι... Μισητοι οσο τιποτα αλλο. Δεν ηθελαν ουτε να βλεπονται. Δικηγοροι αντιπαλοι..Ενα βραδυ καθοταν μονη της στην Εδεμ. Κοιτουσε τα αστερια. Ενιωθε δυο ματια να την κοιταζουν. Καθε φορα αυτη η αισθηση της προκαλουσε φοβο.... Της ειχε μινει ασκημη εμπειρια. Την ειχε βιασει ο Νικος οταν του ειπε οτι θα ερχοταν να σπουδασει στην Αθηνα.Πεταγε νπετραδακια στην θαλασσα και εκλαιγε...Ακουσε βηματα....Πηγε και εκατσε διπλα της...Ειχε γυρισμενο το προσωπο της στο πλαϊ
Νορα: Τι θες Βενετη??? Δεν εχω ορεξη για καυγα...
Λουκας: Σοβαρα???
Νορα: Σοβαροτατα...
Λουκας: Κριμα γιατι εχω τρελλη ορεξη...
Νορα: (γυρναει) Εγω ομως καμια ορεξη...
Λουκας: Νορα??? Κλαις?
Νορα: Οχι...
Λουκας: Νορα τι συμβαινει?
Νορα: Τιποτα. Αλλωστε δεν σε ενδιαφερει ψαχνεις να βρεις κατι να μου το χτυπας.
Κανει να φυγει ομως εκεινος την τραβα και την βαζει στην αγκαλια του. Αρχιζει να κλαιει με λυγμους...Της χαϊδευε στα μαλλια.
Λουκας: Νορακι τι εχεις κοριτσι μου πες μου σε παρακαλω.
Νορα: Λουκα δεν αντεχω αλλο... Δεν μπορω....
Λουκας: Πες μου ματια μου τι εγινε...
Η Νορα του λεει ολη την ιστορια απο την αρχη...
Λουκας: Νορα τι λες???
Νορα: Τι πιστευες ε οτι μ αρεσει να δειχνω κακκια? Πληγωμενη ειμαι Λουκα...
Λουκας: Σωπα κοριτσι μου σωπα ειμαι εγω εδω.
Νορα: Αλλα τι στα λεω σαμπως σε νοιαζει??? Σκασιλα σου...
Λουκας: Τι λες παιδι μου φυσικα και με νοιαζει.
Νορα: Γιατι???
Λουκας: Γιατι σ αγαπαω βρε χαζη. Εισαι ολος μου ο κοσμος ολη μου η ζωη. Δεν μπορω χωρις εσενα...
Νορα: Ουτε εγω...
Σκυβει και την φιλαει γλυκα. Σιγα σιγα ξαπλωνουν στην αμμο... Βρισκεται απο πανω του. Την φιλαει τρυφερα. Και της ξελυνει το φορεμα. Εκεινη του ξεκουμπωνει το πουκαισο. Φιλια παθιασμενα. Με μια απαλη κινηση βρισκεται απο πανω της. Του βγαζει το παντελονι και της βγαζει τελειως το φορεμα και το σουτιεν. Σειρα εχουν τα εσωρουχα. Βρισκεται απο πανω του και τον φιλαει στο στομα. Εκεινος κατεβαινει στο λαιμο της και την γυρναει και ξαναβρισκεται απο πανω της. Την φιλαει στον λαιμο και στο στηθος. Κανει να σηκωθει ομως τον αγκαλιαζει...
Νορα: Καντω Λουκα καντω σε παρακαλω. Σε θελω πολυ...
Λουκας: Και γω....πολυ...
Ο Λουκας μπαινει μεσα της. Κατι που το ηθελαν και οι δυο χρονια. Απο την πρωτη φορα που συναντηθηκαν. Φιλιοντουσαν παθιασμενα. Τα χειλη του αφηνουν σημαδια στο λαιμο και το στηθος της και τα χερια της γρατζουνιες στην πλατη της. Την στιγμη της κορυφωσης οι κρευγες τους χανωνται σε ενα φιλι και την λεξη σ' αγαπω... Και μια ζωη ξεκιναει μεσα απο μια φλογερη νυχτα...Κατω απο το φως του φεγγαριου... .

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2010

https://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από Admin Δευ Νοε 29, 2010 12:49 am

Ενα ταξιδι αλλιωτικο απο τα αλλα...
Αφιερωμενο εξαιρετικα στην Ντινα μου.

Βρισκομαστε στην Ροδο. Η Νορα κανει τις διακοπες της. Φετος ομως ειναι μονη της. (εχθροι και συναδελφοι με τον Λουκα) Ειναι βραδυ. Στο διπλανο δωματιο του ξενοδοχειου ακουει φασαρια... Φοραει μονο ενα μαυρο αρκετα προκλητικο νυχτικο...Βαζει μια ρομπα. Πηγαινει νευριασμενη και χτυπα την πορτα του διπλανου δωματιου...Ο Λουκας ανοιγει. Φωρουσε μονο ενα μαυρο κολλητο μποξερακι... (ετσι να χουμε εικονα αχ...κολαστηκα παλι)
Νορα: Τι θα γιν..... Βενετη με παρακολουθεις???
Λουκας: Ναι την ορεξη σου ειχα... Ποια νομιζεις οτι εισαι μωρη μουρλη???
Νορα: Η Νορα Φωκα...
Λουκας: Λουκας Βενετης χαρηκα τι θες κοπελα μου???
Νορα: Να κανεις ησυχια... Μπορεις???
Λουκας: Οχι δεν μπορω. Αντε δεν φευγεις λεω εγω εχω και δουλεια... Δεν μπορω να ασχολουμε αλλο μαζι σου κλωσσα.
Νορα: Αι στο διαολο Λουκα...
Λουκας: Μετα απο σας...
Νορα: Εισαι εισαι...(γυρνα την πλατη και φευγει)
Ο Λουκας κλεινει την πορτα και χαμογελα... Του αρεσε να την πειραζει. Ηθελε να την τσιγκλισει γι αυτο αρχησε να κανει φασαρια.
Νορα: Α δεν θα τα παμε καλα.... Δεν με ξερεις καλα Βενετη. Εμενα με λενε Φωκα και οτι θελω γινεται....Τωρα θα δεις...
Μα αυτη την φορα ξεχνα να βαλει την ρομπα της. Του χτυπα ξανα την πορτα. Εκεινος κανει πως δεν ακουει...
Νορα: Βενετη ανοιξε ανοιξε γιατι ξεσηκωσω ολο το ξενοδοχειο.
Ανοιγει την βλεπει και προς στιγμην τα χανει. Ηταν πανεμορφη ακομα και νευριασμενη...
Λουκας: Τι διαολο θες???
Νορα: Να παιθανεις αλλα δεν ελπιζω σε θαυματα...Οποιτε το να ακνεις ησυχια θα μου ηταν αρκετο...
Λουκας: Λυπαμαι παρα παρα πολυ αλλα δεν γινεται. Αντε καληνυχτα τωρα...
Κανιε να κλισει την πορτα...Ομως η Νορα την ξανανοιγει...
Νορα: Νομιζω δεν εγινα σαφης... Αν θες να υπαρχεις και αυριο κανε ησυχια...
Λουκας: (ειρωνικα) Γιατι αν δεν κανω τι θα μου κανεις???
Νορα: Θες να μαθεις???
Λουκας: (Την πλησιαζει) Πολυ....
Η Νορα σηκωνει το χερι της να τον χαστουκισει ομως εκεινος πιανει με το ενα του χερι την το χερι της και με το αλλο την τραβα απο την μεση και την φιλαει παθιασμενα...Η Νορα τα χανει αλλα ανταποκρινεται. Κανει να σταματησει αλλα την τραβα απο την μεση ακι την βαζει στο δωματιο. Η πορτα κλεινει πισω. Την φιλα ολο και πιο παθιασμενα. Την ακουμπα στο κρεββατι. Την φιλα στον λαιμο και στο στηθος. Το χερι του ταξιδευει αναμεσα στα ποδια της. Εκεινη νιωθει να θελει να φωναξει ομως ενα φιλι του την αποτρεπει απο αυτο που ηθελε... Της βγαζει σιγα σιγα το νυχτικο. Σειρα εχει το εσωρουχο της και το μποξερακι του. Την φιλα παντου. Τωρα το μονο που θελει ειναι να τον νιωσει μεσα της και τιποτα παραπανω... Την κρατα στην αγκαλια του. Της ψιθυριζει σε θελω και του απανταει και γω. Μεσα σε λιγα δευτερολεπτα μπηκε μεσα της. Ζουσαν επιτελους αυτο που μεχρι τωρα απλα ονειρευοντας. Την στιγμη της κορυφωσης ολα χανονται στην λεξη σ' αγαπω. Και μια νεα ζωη ξεκιναει.... .

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2010

https://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από Admin Δευ Νοε 29, 2010 12:49 am

Ενα video clip θα τους αλλαξει την ζωη...

Η Νορα και ο Λουκας ειναι εχθροι. Ομως η Βικυ και η Ντινα ειναι φιλες χρονια απο το σχολειο. Θελουν να τους δουν μαζι γαιτι πιστευουν οτι ταιριαζουν παρα παρα πολυ....Η Νορα και ο Λουκας ειναι τραγουδιστες και δουλευουν μαζι. Εκεινη την μερα γυριζαν το Videoclip για το τραγουδι σημαδια....(ναι ναι ειμαι πορωμενη με το τραγουδακι) Τα κοριτσια ειναι στο σπιτι της Νορας...Η Νορα ανοιγει και μπαινει μεσα...

Νορα: Επ τι κανετε εδω???
Ντινα: Ετοιμαζομαστε να παμε σε κανενα κλαμπ...Πως πηγε το γυρισμα??
Νορα: Α μια χαρα...Σε ψαχνει ο αδρεφος σου...
Ντινα: Του αφησα σημειωμα στο τραπεζι....
Νορα: Οκ η αδερφη μου???
Βικυ: Εδω ειμαι...Πως πηγε???
Νορα: Μια χαρα...
Βικυ: Ωπ Νορακι τι ειναι αυτο???
Νορα: Ποιο???
Βικυ: Αυτο στο λαιμο σου αγαπη μου??? Τι εγινε σου αφησε σιμαδι ο Λουκας???
Νορα: Στο γυρισμα θα γινε...
Ντινα: Α μπραβο ο αδερφος μου...(χτυπα το τηλεφωνο) Ναι ελα ρε Λουκα ναι στο κλαμπ. Οχι σπιτι θα ρθω... Καλα καλα γεια σου... ΑΝτε παμε???
Βικυ: Παμε...
ΟΙ ωρες περνουν. Τα κοριτσια θα εμεναν στην Ιριδα...(μια φιλη) Η Νορα δεν ειχε υπνο γυρνουσε στο μυαλο της εκεινο το φιλι που της ειχε δωσει στο γυρισμα και εκεινο το σιμαδι που επιβαιβαιωνε οτι ηταν ερωτευμενη μαζι του... Γυρνουσε απ το σαλονο στο δωματιο της και απ το δωματιο της στο σαλονι.. Καθησε στον καναπε και εβαλε ενα ουισκι... Δεν αντεξε να θυμαται αλλο πηρε τα κλειδια του αυτοκινητου του και εφυγε...Την υσιχια των σκεψεων της χαλαει ο ηχος απ το κουδουνι...
Νορα: Δεν σου πα να περνεις κλει....Λουκα τι κανεις εδω???
Δεν μιλησε καθολου την τραβηξε στην αγκαλια του και την φιλησε παθιασμενα. Την εβαλε προς τα μεσα και η πορτα πισω τους εκλεισε. Το ποτηρι επεσε απο τα χερια της.Ανταποκριθηκε στο φιλι του με την ιδια ενταση και το ιδιο παθος. Τηληξε τα ποδια της γυρω απο την μεση του καθως κατευθυνοντας προς το δωματιο της. Την ακουμπησε απαλα στο κρεββατι. Σε μωλις λιγα δευτερα ολα τα ρουχα και τα εσωρουχα τους αγκαλιαζαν το πατωμα....
Νορα: Σ' αγαπαω....σε θελω...
Λουκας: Και γω σ' αγαπαω....και γω σε θελω....
Την φιλουσε παντου παθιασμενα. Απο τα χειλη στο λαιμο απο τον λαιμο στο στερνο επειτα στο στηθος και τελος αναμεσα απο τους μοιρους της. Ετρεμε στην αγκαλια του... Και επιτελους μπηκε μεσα της αργα και τρυφερα....Την φιλουσε στο στομα καθως τα χερια του αγκαλιαζαν το κορμι της ενω τα δικα της ηταν αναμεσα στα μαλλια του. Τα χειλη του αφηναν σημαδια σε ολο της το σωμα και τα νυχια της γρατζουνιες στην γυμνη του πλατη. Την στιγμη της κορυφωσης η λεξη Σ΄αγαπω βγηκε συνχρονισμενα απo τα στοματα τους. Και ετσι ενα video clip και δυο μικρες αδερφουλες εγιναν η αιτια για να ερθουν κοντα και να καουν μεσα σε μια νυχτα παθους που θα τους εφερνε μαζι για μια ζωη....



Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2010

https://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από Admin Δευ Νοε 29, 2010 10:57 pm

Μια συνεργασια που οδηγει σε ερωτα...

Η Νορα ειναι μια γυναικα ελευθερη γλυκια μα και υπεραιβεσθητη...
Ειναι γραμματεας...
Ο Λουκας ειναι δικηγορος. Ψαχνει μια κοπελα για δουλεια, στην θεση της γραματεως... Η Νορα βλεποντας την αγγελεια πλησιαζει το γραφειο...Φορουσε ενα παντελονι μαλλια πιασμενα κοτσος. Βαψιμο ελαχιστο. Μποτα ισια μια γυναικα που ευκολα θα ερωτευοταν κανεις... Μπηκε στο γραφειο με περπατημα σιγουρο και βλεμμα καταπελτη... Ηταν γυρισμενος πλατη.
Νορα: Καλημερα.
Λουκας: (αδιαφορα) Καλημερα...
Νορα: Συγνωμη ετσι λετε καλημερα??? Δεν γυριζετε να κοιταξτε τον αλλον???
Λουκας: (γυριζει αποτομα) Καλημερα μπορω να βοηθησω??? (Νευρικα)
Νορα: Ενδιαφερομαι για την θεση της γραμματεος...
Λουκας: Αληθεια??? Νομιζω δεν μου κανετε...
Νορα: Μπα γιατι??? Την πηρε αλλη? Γιατι απο οτι βλεπω δεν περιμενει και καμια αλλη...
Λουκας: Μαλιστα αφηστε μου το ονομα σας και αυριο να ειστε εδω στις 8.. Τα καθηκοντα σας τα ξερετε...
Νορα: Μαλιστα. Παρεπιπτωντως... Νορα Φωκα...
Λουκας: Λουκας Βενετης... Τα λεμε αυριο κυρια Φωκα...
Νορα: Μαλιστα.
Τελικα την πηρε στην δουλεια αλλα οι καυγαδες δεν σταματουσαν.
Λουκας: Καφε...
Νορα: Να βαλεις μονο σου χερακια εχεις ποδαρακια εχεις. Αντε βαλε. Δεν ειμαι δουλα σου γραμματεας σου ειμαι.
Λουκας: Νορα πας φιρι φιρι αν χασεις την δουλεια σου.
Νορα: Θες να σου απαντησω ειληκρινα???
Λουκας: Ναι...
Νορα: Χεστηκα... Με πρηξες δυο μηνες Λουκα. Απολησε με να τελειωνουμε... Αλλα να θυμασαι με εχεις αναγκη...
Ο λουκας εφυγε θυμωμενος στο γραφειο του.... Ειχε επαρσει μια βδομαδα απο εκεινο το περιστατικο... Ηταν πρωι εκεινος ειχε δικη. Ανοιξε το γραφειο εκεινη. Θα εβγαινε εκεινο το βραδυ με τις φιλες της αφου πρωτα θα του πηγαινε κατι εγγραφα στο σπιτι... Η ωρα ηταν 9. Χτυπησε το κουδουνι του. Φορουσε μονο το παντελονι της φορμας του. Ανοιξε. Την ειδε μπροστα του. Φορουσε ενα ασπρο φορεμα και ασορτι γοβες. Ενα βαψιμο εξαισιο και ρομαντικο. Την ειδε και τα χασε...Πρωτη φορα φορουσε φορεμα και ειχε τα μαλλια της κατεβασμενα...
Νορα: Καλησπερα. Σου εφερα τα εγγραφα...
Λουκας: Περασε....
Νορα: Που να τα αφησω???
Λουκας: Στο τραπεζι...
Νορα: Πως πηγε η δικη???
Λουκας: Κερδισαμε...
Νορα: Μπραβο... Λουκα εχουμε ενα προβληματακι...
Λουκας: Τι προβλημμα...
Νορα: Ο συνεργατης μας ο Μπελλος μου την επεσε προσπαθησε να με φιλησει τον χαστουκισα και ειπε οτι απραιτητε...
Λουκας: (εξαλλος) Τι??? Νορα πας καλα???
Νορα: Μια χαρα...
Λουκας: Αυτο ηταν Νορα...
Νορα: Ασε ξερω παραιτουμε δεν αντεχω αλλο.... Καληνυχτα και αντιο..
Εκανε να φυγει την τραβηξε απο το μπρατσο και την κολλησε απανω του. Προσπαθησε να αντιδρασει μα δεν προλαβε την φιλησε παθιασμενα. Ανταπεδωσε στο φιλι του. Την σηκωσε στην αγκαλια του και την ξαπλωσε απανω στο μπιλιαρδο. Της εβγαλε το παλτο. Σειρα εχει το φορεμα και το παντελονι του Λουκα... Σε λιγο και τα εσωρουχα τους αγκαλιαζουν το πατωμα. Την σηκωνει απο το μπιλιαρδο και την πηγαινει στο κρεββατι χωρις να σταματησει να την φιλαει λεπτο Αλλωτε στο στομα αλλωτε στον λαιμο... Ειχε κλεισει τα ματια της και ηταν απολυτα παραδωμενη σε αυτο... Δεν χωρτενε τα φιλια του. Τον κοιτουσε με ματια που εκληπαρουσαν.
Νορα: Σε θελω πολυ...
Λουκας: Κι εγω....
Νορα: Κανε κατι δεν αντεχω...
Ο Λουκας ακουσε την παρακληση της. Αλλωστε ουτε εκεινος αντεχε αλλο αργα και απαλα μπηκε μεσα της. Μια κραυγη παθους την εκανε να τρεμει απο ηδονη και ευχαριστηση. Την στιγμη της κορυφωσης ηταν παραδωμενοι στο παθος σε ενα φιλι που τους εκαιγε. και τελικα αυτη ηταν η νυχτα που τους εκανε ενα. Ενα ζευγραι που θα ξεκινουσε την ζωη του...

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2010

https://nora-loukas18.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από ntina_loukas+nora4ever Τρι Νοε 30, 2010 4:42 pm

teleiooo
ntina_loukas+nora4ever
ntina_loukas+nora4ever

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από ???????? Τετ Δεκ 01, 2010 3:15 am

Ουαου! Μαγευομαι...!
*Βικη θελω κι εγω να παιξω σε Σεναριο...!
Τι σοι αδερφουλα ειμαι...??
Μπραβο σου!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Σαβ Δεκ 04, 2010 1:33 am

Πρωτοχρονιατικο Δωρο....
Για να μαπινουμε στο κλιμα σιγα σιγα....

Η Νορα και ο Λουκας ειναι αντιζηλοι... Δικηγοροι κορυφης.... Δυο αξιοι αντιπαλοι που οταν βρεθουν μαζι μοπουν να χαλασουν τον κοσμο... Ειναι παραμωνη πρωτοχρονιας ολοι εχουν φυγει με τις οικογενιες τους... Φετος θα εμενε μονη της...Οπως και εκεινος ετσι ειχαν συμφωνησει για ενα βραδυ να συμφιλιοθουν και να το περασουν μαζι....Το κουδουνι χτυπα και εκεινη πηγαινει να ανοιξει. Το σπιτι της στολισμενο σε μια γιορτινη ατμοσφαιρα... Ανοιγει την πορτα κοιτιουνται και σατσηζουν... Εκεινος φορουσε ενα μαυρο κοστουμι και εκεινη ενα σαμπανιζε φορεμα με ασορτι πεδιλα...
Νορα: Περασε....
Λουκας: Για σενα...(δωρακι)
Νορα: Δεν επρεπε... Σε ευχαριστω...
Λουκας: Ε οχι ειναι μερες αγαπης ετσι???
Νορα: Σωστα... Λοιπον τι θα πιεις??? Ουισκι σαμπανια???
Λουκας: Με την σημερινη μερα απει σμαπανια... θα τεριαζει και με το φορεμα σου...
Νορα: (χαμογελα) Ναι δικιο εχεις...
Λουκας: Ξερεις αποψε εισαι ακρως εντυπωσιακη...Σου παει αυτο το φορεμα....
Νορα: Σε ευχαριστω πολυ... και συ ομως ετοιμος για γαμπρος...
Σε λιγα λεπτα ο χρονος αλλαζει ομως αντι να μετρανε αντιστροφα τσακωνωνται...
Νορα: Δεν φταιει κανενας αλλος εγω η ηλιθια φταιω που στεναχωρηθηκα που θα σε μονος σου τετοια μερα...
Λουκας: Οχι εγω φταιω που ηρθα αφου ξερω οτι εισαι σκυλα...
Νορα: (Τον πλησιαζει) Προσεχε πως μου μιλας...
Λουκας: (Ειρωνικα) Γιατι τι θα κανεις???
Νορα: Θες να μαθεις???
Λουκας: ΠΟΛΥ....
Νορα: Οχι οχι δεν θα στην κανω την χαρη Βενετη...
Λουκας: Σαν πολυ δεν μιλας???
Νορα: Μπα??? Σοβαρα?
Λουκας: Σοβαροτατα...
Νορα: Κοιτα να δεις μαλλον θα πρεπει να βρεις εναν τροπο να με σταματησεις...
Λουκας: Βουλωστο επιτελους...
Την τραβαει απο την μεση και την φιλα παθιασμενα. Εκεινη χανει τις αισθησεις της και της ξαναποκτα σε κλασματα δευτερολεπτου. Την κρατα στην αγκαλια του καθως της ξεκουμπωνει το φερμουαρ. Την οδηγει ως την κρεββαρτοκαμαρα. Στην διαδρομη ρουχα διαφορα αγκαλιαζουν το πατωμα ως που χανονται αγκαλιασμενοι και γυμνοι κατω απο τα παπλωματα... Φιλια παθιασμενα... Επιφωνηματα παθους και ενα σ' αγαπω να πλανατε στην ατμοσφαιρα. Την φιλα γλυκα στα χειλη στον λαιμο στο στηθος. Με μια απαλη κινηση βρισκεται απο πανω του. Σειρα της να τον φιλησει παντου ως πυ παλι βρικσεται εγλωβισμενη στο σωμα του...
Λουκας: Σε θελω....πολυ...
Νορα: Και γω.....
Η στιγμη της κορυφωσης πλησιαζει...Κλεινουν τα ματια και αφηνονται στον ερωτα τους. Οι κραυγες αντικαθηστουνται απο την λεξη σ΄αγαπω και τωρα πια τα σωματα τους πανε πιο γρηγορα... Δυο σωματα ιδρωμενα που εχουν γινει επιτελους ενα... Το ονειρο τους ειχε γινει πια πραγματικοτητα... Επαιρναν φωτια... Λιγο αργοτερα ειναι αγκαλιασμενοι κατω απο το παπλωμα...
Νορα: Καλη χρονια αγαπη μου...
Λουκας: Καλη χρονια μωρο μου...
Και η νεα χρονια θα τους εφερνε αυτο που τοσο ηθελαν την ευτυχια... Την ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΕΥΤΥΧΙΑ....
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από ntina Σαβ Δεκ 04, 2010 11:10 pm

to kalitero hot ever

ntina
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Σαβ Δεκ 04, 2010 11:55 pm

Ευχαριστω πολυ!!!!!Περιμενω και τα δικα σας...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από Renaki_Katharmataki Κυρ Δεκ 05, 2010 12:31 am

viki nora-loukas έγραψε:Ευχαριστω πολυ!!!!!Περιμενω και τα δικα σας...
Οτι και να πω θα ειναι λιγο!
ΤΕΛΕΙΟ! Μπραβο Μπραβο Μπραβο~!
Renaki_Katharmataki
Renaki_Katharmataki

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Στο δικό μου ροζ Συννεφάκι!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Κυρ Δεκ 05, 2010 10:47 pm

BIKAKI MOY ΤΕΛΕΙΑ ΟΛΑ !!!
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Δευ Δεκ 06, 2010 1:34 am

Θα βαλω κι αλλο αποψε....Θελω ομως και δικα σας να δω και την δικη σας φαντασια...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Παρ Δεκ 10, 2010 10:38 pm

Το καμαρινι περνει φωτια....

Νορα Φωκα: Τραγουδιστρια και μαλιστα απ της καλες...
Λουκας Βενετης: Τραγουδιστης πολυ καλος...
Οι δυο τους ειναι αντιζηλοι για χρονια... Κανενας δεν θελει να βλεπει τον αλλον ουτε ζωγραφιστο. Η φετινη τους συνεργασια θα σπασει ταμια. Η εταιρια του δισκου του τους ηθελε σε μια συνεργασια εκπληξη το τραγουδι 'Σημαδια' εκανε επιτυχια σχεδον απο την αρχη και φετος η συνεργασια θα επρεπε να ειναι οσο τον δυνατον καλυτερη... Και μεχρι τωρα τα πηγαιναν καλα οταν ομως στην ζωη τους μπαινει η Ναταλια μια τραγουδιστρια-γλαστρα και εντυπωσιαζει τον Λουκα αρχιζει να γινεται χαμος. Και δεν φτανει αυτο αλλα ο Λουκας θα πρεπει να ειναι και στο ιδιο καμαρινι με εκεινη... Εκεινο το βραδυ θα γινοταν ενας αραβωνας οποτε επρεπε και οι δυο να ειναι ντυμενοι με στυλ... Θα ηταν απο τους μεγαλυτερους αραωβωνες της χρονιας...
Βγηκαν στην σκηνη ντυμενοι καπως ετσι...
Hot senariakia by vikoula %CE%9B%CE%9F%CE%A5%CE%9A%CE%91%CE%A3+%CE%9D%CE%9F%CE%A1%CE%91
Φανταστητε καπως ετσι ηταν ντυμενοι
Το προγραμμα τελειωσε. Και στο τελος του τραγουδιου γιατι τελευταιο το ειπαν επεσε και ενα φιλι. Ο κοσμος αποχωρησε και στο μαγαζι εμειναν οι δυο τους. Καμμια φορα κλειδωναν εκεινοι το μαγαζι γιατι παντα καποιος θα εμενε για προβα....Εκεινο το βραδυ θα εμεναν να δοκημασουν ενα νεο τραγουδι...Βρισκονταν στο καμαρινι και η Νορα ξεβαφοταν...και ο Λουκας εψαχνε την φορμα του κατω απο χιλιαδες φορεματα της Νορας....
Λουκας: Που στο διαολο ειναι μου λες????
Νορα: Τι ψαχνεις παλι???
Λουκας: Την φορμα μου ζωων τι να ψαχνω...
Νορα: Α για να σου πω προσεχε πως μου μιλας αντε σαν πολυ σε ανεχτηκα...
Λουκας: Α καλα μαλιστα οτι πειτε... Αχ επιτελους την βρηκα...
Ο Λουκας βγαζει το παντελονι του καθως η Νορα συνεχιζει να ξεβαφετε... Αμεσως μετα βγαζει και το πουκαμισο και η Νορα ριχνει κλεφτες ματιες απ τον καθρεφτη. Ομως ειναι η σειρα της να βγαλει το φορεμα της... Και φυσικα αντιμετωπιζει μια τεχνικη δυσκολια γιατι το φερμουαρ στο φορεμα της εχει κολλησει και δεν κατεβαινει με τιποτα και φυσικα την εχουν πιασει τα διαολια της...
Νορα: Γαμωτο γαμωτο γαμωτο πως τα κανουν ετσι τα κολοφερμουαρ παλι κολλησε αχου αμαν πια...
Λουκας: Δεν φατει το φερμουαρ η ασχετοσυνη σου φταιει ηλιθια...
Γυρνα...
Νορα: Γιατι???
Λουκας: Θα γυρησεις να στο ξεκουμπωσω η αποψε θα κοιμηθεις με την τουαλετα???
Η Νορα γυρνα και ο Λουκας της ξεκουμπωνει το φορεμα...Χωρς ομως να σταματησει να την πειραζει...
Λουκας: Να σε ρωτησω κατι?? Μπας και το εκανες επιτηδες για να στο ξεκουμπωσω???
Νορα: Ναι οπωσδηποτε... Βενετη δεν εισαι και κανενας θεος....(τι ψεματα λεω η ρουφιανα παλι αφου Θεος ειναι κοιτα κορμι αυτο σκεφτοταν)
Λουκας: Αληθεια???? Γιατι ο κοσμος εχει αλλη αποψη...Οταν βγηκα με αποθεωσανε αποψε...
Νορα: Να σου θυμησω οτι οι περισσοτεροι ηταν ανδρες οι οποιοι μου πεταγαν γαρυφαλλα???? Καλυτερα οχι μην σταναχωρηθεις...
(φοροντας μια ρομπα πριν βγαλει το φορεμα)
Λουκας: Ναι και σε κολακευσαι...
Νορα: (γυρνα και βρισκονται προσωπο με προσωπο) Φυσικα και με κολακαυσαι γυναικα ειμαι τετοια θελω...Τι νομιζεις ρε οτι θα με ριξει ενας αντρας με τις βλακειες που λες εσυ???
Γυρνα και παλι στον καθρεφτη. Ανοιγει ενα κουτι και βγαζει μια καρδια και την φορα στο λαιμο...Ξαναγυριζει προς το μερος του...
Λουκας: Σοβαρα γιατι τι τους λεω...
Νορα: Μπουρδες... Το βλεπεις αυτο??? Αυτο ηταν το πιο ομορφο δωρο που πηρα ποτε...
Λουκας: (χαμογελασε ελαφρα) Μπα γιατι???
Νορα: Γιατι δενε χω ιδεα για το ποιος μου το εστειλε αλλα αυτο που ελεγε η καρτα με συγκινησε...
Λουκας: Μπα και τι ελεγε???
Νορα: Σου στελνω την καρδια μου να σε προσεχει αφου εγω δεν μπορω... Αλλα γιατι στα λεω αφου εισαι ηλιθιος και δεν καταλαβαινεις...
Και ξαναγυρνα προς την μερια του καθρεφτη. Με μια κινηση την γυρνα την βαζει στην αγκαλια του και την φιλα παθιασμενα.... Προασπαθει να το αποφυγει αλλα δεν μπορει την κρατα σφηχτα στην αγκαλια του.., Σιγα σιγα αφηνετε...Σταματα να την φιλα και τις ψιθυριζει...
Λουκας: Εγω στο εστειλα την μερα των γενεθλιων σου...
Νορα: Τι??? Γιατι???
Λουκας: Σ' αγαπαω...
Νορα: Κι εγω....
Αρχιζουν να φιλιουνται παθιασμενα.. Της λυνει την ρομπα και εκεινη του κατεβαζει το παντελονι της φορμας.... Την σηκωνει στην αγκαλια του. Με το ενα χερι την κρατα καθως εχει τυλιχθει απανω του και με το αλλο ριχνει ολα τα ρουχα απο τον καναπε... Την ακουμπα απαλα στον καναπε. Συνεχιζει να την φιλα με παθος και ενταση. Της βγαζει τα εσωρουχα και εκεινη το μποξερακι... Τα χειλη του αφηνουν σημαδια στον λαιμο της και τα νυχια της σημαδια στην πλατη του...Με μια απαλη κινηση μπαινει μεσα της. Κραυγες ευχαριστησης βγαινουν απο τα στοματα τους... Εχουν φτασει την απολυτη ηδονη καθως τα σωματα τους καιγονται απο ποθο...Φιλιουνται και ξεχνουν τα παντα... Ενα σε θελω ακουγεται ταυτοχρονα ενω το σ' αγαπω ειναι αυτο που αιοριτε στην ατμοσφαιρα... Και ετσι μεσα σε μια νυχτα αλλαζε η ζωη τους για παντα...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την viki nora-loukas στις Παρ Δεκ 10, 2010 11:24 pm, 1 φορά
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από ntina_loukas+nora4ever Παρ Δεκ 10, 2010 10:43 pm

παναγια μου τι ηταν αυτο θεε μου???
ntina_loukas+nora4ever
ntina_loukas+nora4ever

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Παρ Δεκ 10, 2010 11:19 pm

Καυτα Χρηστουγεννα...

Η παρεα ειναι μαζεμενοι στο σοιτι της Δαφνης να στοληουν το δεντρο οπως καθε χρονο... Ευα-Μανος εχουν καυγαδισει, Νορα-Λουκας εχθροι (γραφικη καταντισσα). Η παρεα στολιζει δεντρο αναμεσα σε τρελλους καυγαδες....
Λουκας: Πως το κανες ετσι μου λες χαλια ειναι...
Νορα: Χαλια ειναι τα μουτρα σου Βενετη βλακα...
Ευα: Τι κανεις ρε Μανο εκει περα αμαν πια...
Μανος: Ευα δεν σταματας λεω εγω αντε σαν πολλα μας τα κανες τις τελευταιες μερες..
Δαφνη: Ρε ρε σταματηστε....
Αλλα δεν σταματαει κανεις....
Νικολας: (φωναζωντας) Σκαστε........
Νορα: Τι φωναζεις ρε Νικολα???
Λουκας: Ναι ρε φακελακια τι φωναζεις???
Νικολας: Με πριξατε φωνες ο ενας φωνες ο αλλος φτανει πια...
Δαφνη: Αντε σταματηστε μια χαρα ειναι το δεντρακι μας μια χαρα...
Μανος: Να αναψουμε τα φωτα???
Ευα: Ναι αντε αναψτε τα να το δουμε...
Τα φωτα στο δεντρο αναβουν και ολοι καθονται και το χαζευουν. Ο Μανος και η Ευα φιλιουνται...και οι υπολοιποι χειροκροταν...
Δαφνη: Αντε αντε τα βρηκατε...
Μανος: Ναι και επειδη δεν κρατιεμαι εμεις φευγουμε...
Ευα: Μανο ντροπη...
Νορα: Ρε ασε τις ντροπες και πηγαινε αντε...
Λουκας: Ναι ναι αντε αντε να σταματησετε και τις γρινιες γιατι αλλο βραδυ με τον Μανο δεν το περναω...
Μανος-ευα: Γεια σας...
Νικολας: Στο καλο....
Νορα: Παιδια παω και γω εχω να αποτελειωσω ενα δεντρο λειπουν τα φωτακια και η κορφη...Και ειμαι πτωμα...
Δαφνη: Καλα αντε πηγαινε...
Φευγει και 5 λεπτα αργοτερα ειναι παλι πισω.
Νικολας: Τι εγινε???
Νορα: Εμεινα απο βενζινι... Γαμωτο πως θα παω σπιτι???
Δαφνη: Θα σε παει ο Λουκας ε Λουκα???
Λουκας: Ναι ο μαλακας της παρεας...
Νικολας: Ελα σταματα πια...Αντε...Καθηστε και φευγετε αργοτερα...
Η ωρα περναει και ο Λουκας την συνοδευει στο σπιτι της...
Νορα: Θα αναιβεις απανω λιγο η θα φυγεις???
Λουκας: Ερχομαι...
Ο Λουκας ανεβαινει απανω. Βλεπει το σπιτι στολισμενο εξτασιαζεται...
Λουκας: Ωραιο δεντρο...
Νορα: Και τωρα θα γινει ακομα καλυτερο...
Αναιβενει στην σκαλα για να βαλει την κορφη...
Λουκας: Θα πεσεις με τις ψιλοτακουνες καλε...
Νορα: Δεν πεφτω...
Λουκας: Θα πεσεις.
Νορα: Δεν πε.....
Επεσε πανω στον Λουκα και ο Λουκας απανω στον καναπε. Τα προσωπα τους ηταν σε αποσταση αναπνοης. Σηκωσε το κεφαλι του και την φιλησε παθιασμενα. Δεν αντεχε αλλο. Περασε τα χερια τςη στον λαιμο του και τον φιλουσαι αισθησιακα... Ειχαν τρελαθει απο παθος και ερωτα..."Σ αγαπαω" της ψιθυρησε. 'Και γω" Ανατπεδωσε. Την σηκωσε στην αγκαλια του και την οδηγησε στο κρεββατι. Την φιλουσε παντου καθως τα ρουχα τους ειχαν γινει παρελθον. Τα χειλη του αφηναν σημαδια παντου και εκεινη τον αγκαλιαζε σφηχτα. Την στιγμη της κορυδφωσης μπηκε μεσα της απαλα. Αγγιζαν το απολυτο την ηδονη τα ονειρα τους...Οι καρυγες γινονταν σ' αγαπω και δυο σωματα ιδρωμενα απο την δινη του παθους γινονταν ενα...Η νυχτα καιγονταν και μαζι της καιγοταν τωρα πια ενα σωμα μπλεγμενο...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από ntina_loukas+nora4ever Παρ Δεκ 10, 2010 11:22 pm

teleiooooooooo
ntina_loukas+nora4ever
ntina_loukas+nora4ever

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από Renaki_Katharmataki Σαβ Δεκ 11, 2010 1:13 am

Wow.... Εμεινααααα για μια ακομη φορα....!
Βικηηηηηη με εχεις αφησει Αναυδη....!
Δεν γραφω εγω.... το πνευμα μου γραφει...! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Renaki_Katharmataki
Renaki_Katharmataki

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Στο δικό μου ροζ Συννεφάκι!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης