Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Hot senariakia by vikoula

+6
noraloukas_feggaropetra!
ΗΡΩ 1993
Renaki_Katharmataki
viki foka-veneti
ntina_loukas+nora4ever
Admin
10 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Κυρ Ιαν 16, 2011 1:00 pm

ΤΟΥΡΤΕΣ ΓΙΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΒΙΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΛΙΩΜΕΝΕΣ !!! ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ , ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΝΙΚΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΗΜΕΡΑ.
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Κυρ Ιαν 16, 2011 6:12 pm

Κατ αρχας σας ευχαριστω ολες σας παρα πολυ...
1. κουμπαρουλα εισαι πολυ τεχερη θα πας τελικο... Προσπαθησε για αυτες της 3 ωρες να εισαι εδω στον κοσμο των ανθρωπων...
2. Ντινα κατ αρχας εισαι πολυ κολοφαρδη και σε ζηλευω, θα θελα να μουν στην θεση σου. 2 ο Παναγιωτης δεν ειναι δικο σου ειναι της Αντι και προσεχε μην σε πιασει στα χερια της και εχουμε αλλα..3 καλα να περασεις γλυκια μου τις ευχες μοπυ στον Πανο και καλη επιτυχια...
3. Αννα μου σε ευχαριστω πολυ και τα δικα σου ηταν τελεια αν και μου τα παρατησε ςκαι στεναχωρηθηκα...
3. Ηρω μου δεν ηθελα να σας κανω τουρτες λιωμενες απλα ειχα κεφια εχτες γιατι δευτερα παω Μπαντιγτον στην συναυλια της Εδεμ και φυσια θα νικησει ο Πανος μας αποψε...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Κυρ Ιαν 16, 2011 6:15 pm

συνεχισα βικουλα μου!!μην στενοχωριεσαι!! Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 772885 Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 371692
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Κυρ Ιαν 16, 2011 6:24 pm

Α ωραια παω να δω τι δημιουργησες....
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τετ Ιαν 19, 2011 12:20 am

Και επειδη δεν μπορω να βαλω συνεχεια λεω να βαλω κατι σε χοτ!!!!! Το εγραψα το πρωι και ειπα να το ποσταρω! Αφιερωμενο σε ολες σας Αλλα κυριως στην Ηρω μου!!!!!! Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 330109 Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 330109 Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 330109 Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 330109

Ερωτευμενος με την Νταντα....

Ο Λουκας ειναι ενα παλικαρι 20 χρονων και σπουδαζει στην Νομικη. Παιδι καλης οικογενειας της γνωστης οικογενειας Βενετη. Η Νορα ειναι επεισης 20 ετων και σπουδαζει στην Φιλοσοφικη Σχολη Αθηνων στο τμημα Ισπανικης φιλολογιας.... Ομως ειναι μονη της στην Αθηνα και δουλευει περιστασιακα για να πληρωνει τα εξοδα της. Το τελευταιο διαστημα προσεχει τα 2 μικροτερα αδερφια του Λουκα την Ηρω και την Αννα.... Ειναι δυο αρκετα ζωηρα κοριτσια αλλα για καλο της οικογενειας η Νορα τις κουμανταρει. Ο Λουκας μεχρι πριν λιγο καιρο εβγαινε με την Ελευθερια αλλα χωρησαν. Εκεινη την μερα τα κοριτσια θα πηγαιναν με τους γονεις στους στο εξωχικο μιας και δεν εχουν σχολειο και ο Λουκας θα εμενε πισω... Να σας πω οτι η Νορα καμμια φορα κοιμαται εκει για να ειναι πιο κοντα στην σχολη της. Και εκεινο το βραδυ θα εμενε εκει γιατη την επομενη εγραφε διαγωνισμα...Εχει πλεον νυχτωσει και ο Λουκας εχει τρελαθει απο το διαβασμα. Ειναι στο σαλονι διπλα απο το τζακι και πινει ενα ποτηρι ουισκι... Η Νορα εχει τελειωσε με το διαβασμα της και ειναι ετοιμη να ξαπλωσει. Κατεβαινει να πιει λιγο νερο οταν βλεπει τον Λουκα σε μια κατασταση λιγο χαλια. Τον πλησιαζει και τον ακουμπα στον ωμο...
Νορα: Εισαι καλα?...
Λουκας:Οχι εχω προβλημμα και μαλιστα αλυτο...
Νορα: Πες μου μηπως μπορω να βοηθησω...
Λουκας: Α δεν μπορω να σου πω...
Νορα: Δειξε μου τοτε...
Ο Λουκας εκεινη την στιγμη γυρησε και την φιλησε τρυφερα. Εκεινη τα εχασε. Παγωσε δεν μπορεσε να αντιδρασει...Σταματησε να την φιλα...
Λουκας: Βλεπεις δεν αντιδρ....
Αλλα δεν προλαβε να τελειωσει την κουβεντα του..Τον φιλησε εκεινη πιο παθιασμενα απο την πρωτη φορα... Σιγα σιγα αρχησαν να πεφτουν προς τα κατω. Και μαζι με εκεινους και διαφορα ρουχα γυρω τους. Ρουχα και εσωρουχα ειχαν γινει πλεον παρελθον... Την φιλουσε σε ολο της το σωμα με αποτελεσμα να βγαινουν αναστεναγμοι και εππιφωνηματα απο το στομα της. Δεν βιαζωταν να μπει μεσα της. Απολαμβανε καθε κινηση του στο σωμα της. Ηθελε πρωτα να την μαθει και μετα να συνεχισει. Ομως οι αντοχες λιγοστευουν με αποτελεσμα να γινει το μοιραιο. Και επιτελους μπηκε μεσα της απαλα και τρυφερα...Φιλια και χαδια γεματα παθος και εναταση. Την στιγμη της κορυφωσης φιληθηκαν οπως ποτε αλλωτε. Ενα φιλι αισθησιακο μα και τρυφερο ταυτοχρονα... Τα χειλη του αφηναν σημαδια στο λαιμο και το στηθος της ενω τα νυχια της γρατζουνιες στην πλατη του. Και καθως το τζακι εκαιγε διπλα τους δυο σωματα ιδρωμενα φλεγονταν πανω στην μοκετα σε μια νυχτα τρελλου ερωτα που σιγουρα δεν ηταν η τελευταια τους...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Τετ Ιαν 19, 2011 12:40 am

HTAN TO KAΛΥΤΕΡΟ ΧΟΤ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ !!! ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ ΒΙΚΟΥΛΑ , ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΦΙΕΡΩΣΗ. Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 971576
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Τετ Ιαν 19, 2011 4:59 pm

βικουλα μου τι να πω??ειναι απιστευτο!!απο τα καλυτερα οου εχεις γραψει και μαλλον το πιο ρομαντικο!!ειναι πολυ γλυκο και σε κανει να ξεχνιεσαι απο τα καθημερινα προβληματα!!
και παλι μπραβο!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από noraloukas_feggaropetra! Κυρ Ιαν 30, 2011 11:07 am

Καλά παιδάκι μου βαλτί είσαι???Με κόλασες!!!!!!!Αχ ακόμα να συνέλθω!!!!!!Τέλειοοοοοοοοοοοοο! Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 81767
noraloukas_feggaropetra!
noraloukas_feggaropetra!
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τετ Φεβ 09, 2011 2:51 am

Και μετα απο καιρο της απουσιας μου ειπα να επιστρεψω με καυτες λεπτομεριες....Απολαυστε το λοιπον... Αλλα σας προειδοποιο η να καθησετε η να παρετε κανενα ηρεμιστικουλι....
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τετ Φεβ 09, 2011 3:55 am

Ενα καυτο αποκριατικο παρτυ...

Ειναι αποκριες και η παρεα μας εχει αποφασισει να κανει ενα μικρο αποκριατικο παρτακι ετσι για το καλο...Το παρτυ θα γινοταν σε ενα ξενοδοχειο και θα ηταν πολοι καλεσμενοι και συεργατες των παιδιων. Η Νορα και ο Λουκας ομως δεν συμπαθιουναι ιδιαιτερα...(παλι πρωτοτυπισα). Ειναι ολοι μαζεμενοι εκει εκτος απο την Νορα η οποια ειχε καθηστερισει αρκετα... Λιγες μερες πιο πριν ειχε παραδεχτει στην Νταιζη και την Δαφνη οτι ειναι ερωτευενη με τον Λουκα αλλα δεν ειχε το θαρρος να το πει στον ιδιο... Ετσι ειχαν αποφασισει να αλλαξουν την στολη της καλογριας με μια στολη Μουλεν Ρουζ....Η Νταιζη ειχε ντυθει νοσοκομα, ο Δημητρης νοσοκομος, ο Νικολας και η Δαφνη ειχαν ντυθει βασιλιαδες και ο Λουκας ειχε ντυθει πριγγιπας...
Νικολας: Ε τι θα γινει θα ερθει επιτελους???
Νταιζη: Υπομονη δεν ειναι ευκολο να εμφανιστει ετσι... Παρα ειναι.
Δαφνη: Ε τι να κανουμε αφου της πηγαινε τρελλα η στολη. Μια θεα την κανει...
Νταιζη: Παντα...
Λουκας: Ναι αλλα εγω βαρεθηκα μπορει να ξεξινησει το παρτυ???
Δημητρης: Οπα να την ερχεται...
Νορα: Αργησα ε?? Ειχα ενα προβληματακι με την στολη...
Δημητρης: Ελα μωρε σιγα...Εμεις εδω ειμαστε...
Νικολας: Μα καλα τι στολη ειναι αυτη???
Νορα: Ατο Νικολα πικρη ιστορια..Μπορεις βεβαια και να μην την πεις στολη αλλα και για κομπινεζον κανει..
Δημητρης: Μπα μπα μπα??? Φορας και τετοια???
Νταιζη: Αν δεν ειμασταν εμεις πριγγιπισσα θα ειχε ντυθει ενω τωρα αμα την δειτε θα παθετε...
Δαφνη: Ε αντε βρε αγαπη βγαλε το παλτο να σε δουμε...
Νορα: Σιγουρα???
Λουκας: Ε γαλτο μπας και αρχησει το παρτυ. Αχρηστη ε αχρηστη...
Νορα: Οκ οκ θα το βγαλω...
Και η Νορα βγαζει το παλτο και μενει καπως ετσι...Φανταστητε χωρις τις καλτσες αλλα με αυτες τις γοβες
Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 341885
Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Christianlouboutin1
Με το που εβγαλε η Νορα το παλτο που φορουσε ολα τα αγορια της παρεας εχουν μηνει καγκελο... Την κοιτουσαν και τους ετρεχαν τα σαλια... Ο Λουκας ηταν τουαλετα και δεν την ειχε δει... Βγαινωντας την ειδε και παγωσε...
Δημητρης: Πες μου οτι αυτη την διαλεξες μονη σου...
Νορα: Ναι γιατι??? Δεν ειμαι καλη???
Λουκας: Ουαου τι στολη ειναι αυτη καλε???
Νορα: Σικαγο γιατι δεν ειμαι καλη??
Λουκας: Το αντιθετο θα ελεγα...
Νταιζη: Οπα μπασιμο Λουκακο...
Δαφνη: Τι εγινε την ερωτευτικες???
Νικολας: Τωρα??? Παει πολυς καιρος...
Λουκας: Εισα γελιος....
Η παρεα αρχιζει να διασκεδαζει ομως σιγα σιγα η Νορα νιωθει κουρασμενη. Κατι η στολη κατι ο Λουκας κατι η γοβα ενιωθε πολυ αναστατωμενη...
Νορα: Λοιπον εγω δεν νιωθω και πολυ καλα λεω να παω να ξαπλωσω. Νιωθω πτωμα.
Δαφνη: Καλα αγαπουλα μου καλα.. Αντε καληνυχτα...
Δημητρης: Ναι Νορακι καληνυχτα..
Λουκας: Παιδια ειμαι πολυ πολυ πολυ κουρασμενος. Παω να πεσω γιατι το πρωι εχουμε πολλα να κανουμε...
Δημητρης: Οκ οκ καληνυχτα παιδια...
Νορα: Καλο βραδυ τα λεμε...
Και ξεκινησαν να κατευθυνονται προς το ασανσερ... Ομως επειδη οι δυο αγαπημενοι μας ηρωωες δεν συμπαθιουνται ιδιαιτερα δεν υπαρχει περιπτωση να πανε με το ασανσερ. Ετσι εκεινη αποφασιζει να παει με τις σκαλες... Το ασανσερ αργει πολυ και ο Λουκας αγανακτησμενος βαριεται να περιμενει κι αλλο ετσι αποφασιζει να παει με τις σκαλες...Η Νορα ειχε φτασει στον πρωτο οροφο και το δωματιο της ηταν στο δευτερο. Το θεμα ειναι οτι η Νορα ειχε αρχησει να ζαλιζεται επικινδυνα πολυ και ηταν στην ακρη της σκαλας.... Ο Λουκας την ειδε που ηταν ετοιμη να πεσει απο τις σκαλες ετσι ετρεξε να την βοηθησει...
Λουκας: Νορα Νορακι εισαι καλα??
Νορα: Ναι απλα ζαλιζομαι λιγο και δεν εχω αλλη αντοχη να αναιβω με τις σκαλες...
Λουκας: Ελα αποψε θα μεινεις στο δωματιο μου ειναι στο τελος του διαδρομου...
Νορα: Λουκα ζαλιζομαι νομιζω θα πεσω...
Ο Λουκας την περνει στα χερια. Ειναι στο δωματιο του. Η πορτα πισω τους εχει κλεισει. Μια αποτομη κινησει ομως τους κανει να φιλιουνται... Σιγα σιγα και χωρις να παρει τα χειλη του απο τα δικα της την ξαπλωνει στο κρεβατι.. Ειναι ετοιμη να του βγαλει το πουκαμισο αλλα εκεινος ακοινητοποιει τα χερια της πανω απο το κεφαλι της....
Νορα: Λουκα μην το κανεις πιο δυσκολο...
Λυκας: Σςςςςς τωρα παιζω εγω Νορακι...
Αρχιζει να την φιλαει αργα και βασανιστικα στον λαιμο...Τα χειλη του αφηνουν μικρες δαγκωματιες στο λαιμο της και εκεινη αφηνει αχνουν αναστεναγμους... Την αφηνει να του βγαλει το πουκαμισο αλλα μεχρι εκει. Μετα ξαναπαιρνει αυτος το παιχνιδι στα χερια του. Και απο το λαιμο ανεβηκε στα χειλη της.. Την φιλουσε με αγαπη και τρυφεροτητα... Οπως και εκεινη... Σιγα σιγα αρχισε να κατεβαινει προς το στηθος της... Τραβηξε το δαισιμο απο το φορεμα της και εκεινο βρεθηκε στο πατωμα μαζι με της μαυρες γοβες της. Αρισε να την φιλα απαλα στο στηθος. Αυτο ειχε ως αποτελεσμα ο ερεθισμος της να ειναι πολυ πιο μεγαλος απο οτι συνηθως.... Συνεχισε να την φιλα για αρκετη ωρα στο στηθος και οι αναστεναγμοι της ολο και δυναμωναν... Επειτα πηρε εκεινη το παιχνιδι στα χερια της... Αφου του ειχε βγαλει το πουκαμισο σειρα ειχε το παντελονι. Αφου του εβγαλε το παντελονι αρχισε να τον φιλα... Απο τα χειλη του πηγε στον λοβο του αυτιου του και τον εκανε να νιωθει τον ιδιο ερεθισμο που ενιωθε και εκεινη..Επειτα αφησε ενα σημαδι στον λαιμο του και κατευθυνθηκε στο στηθος του. Οι αντοχες του ειχαν λειγοστεψει πλεον αρκετα. Την γυρησε αποτομα. Της εσκισε το εσωρουχο και εβγαλε το μποξερακι του.Χωρις αλλες αβτοχες πλεον της ψιθυρησε σε θελω... Του απαντησε καντο και χωρις κανενας πια να αντεχει μπηκε μεσα της...Δυο κραυγες παθους και ευχαριστησης ξεφυγαν απο τα χειλη τους. Τα σωματα του ειχαν παρει φωτια... Τα χειλη του την φιλουσαν με παθος και τα χερια τη αφηναν σημαδια στην πλατη του..Τωρα πια ηταν ενα σωμα μια ψυχη μια καρδια... Ειχα χαθει κατω απο τα παπλωματα...Η νυχτα καιγοταν και μαζι με την νυχτα και τα σωματα τους που πλεον ειχα γινει ενα. Ενα σωμα μπλεγμενο...Που καιγετε στην δινη του παθους. Και επιτελους σφαγιστηκε ο ανομολογιτος ερωτας πολλων χρονων... Εκεινη η νυχτα τους ενωσε για παντα...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από nantia12 Πεμ Φεβ 10, 2011 8:25 pm

Καυτο αποκριάτικο πάρτυ το λες εσύ αυτό? Ούτε η Σμύρνη δεν κάηκε τόσο!!Τα πυροσβεστικά έξω απο το ξενοδοχείο και το σπίτι μου έπρεπε να είναι!!!Πραγματικά "καυτό" το σενάριο σου!!!Κορυφή!!!!Θα περάσω τα όρια άμα ζητήσω και άλλο????? Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 643807
nantia12
nantia12

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 09/12/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Nikaia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Παρ Φεβ 11, 2011 12:20 am

Οχι δεν θα τα περασεις και το αλλο θα ερθει αποψε αγαπουλα μου... Να περιμενεις....
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από Mikaella Petraki Παρ Φεβ 11, 2011 12:31 am

Πάρα πολύ ωραίο Βυκάκι μου!Θέλω και άλλο! Very Happy
Mikaella Petraki
Mikaella Petraki

Αριθμός μηνυμάτων : 85
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : stin agkalia tou Panagioti Petraki .....Kipros

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Παρ Φεβ 11, 2011 3:10 am

Και μετα απο δικη σας και μονο παροτρινση συνεχισω με ενα ακομα σεναριακι... Δεν εχω ευθυνες για τυχον εμφραγματα καρδιακες προσβολες συγοπη και οτι αλλο πρκυψει... Οι ευθυνες δικες σας...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Παρ Φεβ 11, 2011 4:42 am

Ερωτας με νυφικο....
Αφιερωμενο στην Ναντια και την Μικαελλα!

Η Νταιζη ετοιμαζεται να παντρευτει τον Χρηστο... Ομως εκεινη την μερα ο Νικολας δεν μπορουσε να παει μαζι της ετσι εστειλε τον Λουκα γιατι μια αντικη γνωμη παντα χρειαζετε ειδικα οταν οι γυναικες της παρεας ειναι αναποφασηστες.,... Βρισκομαστε λοιπον πρωι στο καταστημα νυφικων που εχει η Δαφνη... Ολα τα κοριτσια ειναι εκει και συζητουν.. Απ εξω εχουν βαλει την ταμπελα που γραφει κλειστον...Τα κοριτσια συζητουν.....
Νταιζη: Αχ σαν ονειρο ειναι παντρευομαι...
Ευα: Επιτελους ηρθε η σειρα σου...
Δαφνη: Ναι και μας μενει η Νορα και τελειωσαμε...
Νορα: Ναι ναι... Τωρα μπορειτε να μου πειτε τι περιμενουμε???
Νταιζη: Αυτον που ερχετε..
Νορα: Οχι οχι οχι......
Λουκας: Καλημεριζω τις ωρεες της παρεας...
Νταιζη: Κεφακια Λουκακο κεφακια??
Λουκας: Πολλα.. λοιπον παμε να διαλεξεις νυφικο...
Νταιζη: Νορακι ελα χρειαζομαι βοηθεια...
Νορα: Ερχομαι ερχομαι....
Λιγα λεπτα μετα η Νταιζη εχει διαλεξει νυφικο για τον γαμο της ομως τα κοριτσια εχουν μια τρελη ιδεα... Ξερωντας οτι καπου βαθεια μεσα τους η Νορα και ο Λουκας δεν τα πανε και πολυ καλα αποφασιζουν να κανουν τον Λουκα να δει την Νορα με αλλο ματι μιας και ξερουν οτι η Νορα ειναι καψουρα μαζι του...
Νταιζη: Λοιπον Νορακι ολες το βαλαμε αντε βαλε και συ ενα τωρα...
Νορα: Τι λες μωρη μουρλη??? Τρελαθηκες εντελως πια???
Δαφνη: Ελα ενα μονο ενα...
Ευα: Ναι ρε Νορακι ενα....
Λουκας: Αφηστε την ρε κοριτσια ετσι κι αλλιως ποτε δεν θα το βαλει...
Νορα: Με προκαλεις???
Λουκας: Ναι...Σου λεω ευθαιως οτι δεν μπορεις να το βαλεις...
Νορα: Δαααααφνηηηηηηηη θελω το πιο μακρυ το πιο ωραιο και το πιο σεξυ νυφικο που υπαρχει εδω μεσα....
Δαφνη: Απανω εχει τετοια αντε να δεις....
Νορα: Παω...
Η Νορα ανεβηκε σχεδον τρεχωντας επανω και βρηκε το πιο σεξυ νυφικο που μπορουσε.... Λιγα λεπτα αργοτερα τα τακουνια της ακουστηκαν στην σκαλα..Και η Νορα εμφανιστηκε σαν μια οποτασια μεσα σε ενα ασπρο νυφικο....Σαν αυτο....
Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 P6110111
Ευα: Ουαου...
Νταιζη: Θεα.....
Δαφνη: Εχω μηνει καγκελο..
Νορα: Λοιπον Βενετη το φοραω η δεν το φοραω????
Λουκας: (ιδρωμενος και αναψοκοκκινισμενος) Το φορας.....
Νορα: Ωραια... αφου σας εκανα την χαρη δεν με βοηθατε κι ολας να βγω απο δω????Αντε αναιβητε να με βοηθησετε να αλλαξω εχω και ενα γραφειο...
Τα κοριτσια ανεβηκαν επανω για να βοηθησουν την Νορα αλλα ολες ειχαν την ιδια δικαιολογια οτι το φερμουαρ ειχε φρακαρει... Ετσι τελευταιος εμεινε ο Λουκας... Ανεβηκε απανω. Η Νορα ειχε γυρησμενη την πλατη... Ο Λουκας την ειδε και αρχισε να ιδρωνει... Τα κοριτσια εφυγαν απο το μαγαζι και τους κλειδωσαν μεσα.... Ο Λουκας πλησιασε την Νορα και την αγκαλιασε απο την μεση και αρχησε να την φιλα στους ομους.Εκεινη ενιωσε μια ανατρηχειλα να την διαπερνα....
Λουκας: Ξερεις...(ψυθιρισε) εισαι η πιο ωραια νυφη που εχω δει...Και η αληθεια ειναι πως με αυτη σου την αμφιεση με εχεις αναψει εδω και πολλη ωρα...
Η Νορα χαμογελασε....Γυρησε και τον κοιταξε....
Νορα: Ξερεις απο την ωρα που εβγαλες το σακκακι σου και εμεινες με το κοντομανικο αυτο πουκαμισο νιωθω λιγο.... υγρη.....
Εκεινη την στιγμη ενιωσε τα χειλη του να φιλουν τα δικα της και να την κανει να ξεδιψα... Περασε τα χερια της αναμεσα στα μαλλια του και εκεινος γυρω την γυμνη της μεση......Την σηκωσε στην αγκαλια του και την εβαλε πανω στον καναπε που ηταν εκει λιγο πιο διπλα. Προσπαθησε να του ξεκουμπωσει το πουκαμισο... Την αφησε... Τα χερια της κατευθυνθηκαν στη ζωνη του παντελονιου του τοτε τα χερια της τα ακινητοποιησε πανω απο το κεφαλι της... Εκεινη ανασηκωσε λιγο το κορμι της για να τον βοηθησει να της ξεκουμπωσει το νυφικο που τοση ωρα ενιωθε οτι τον εμποδηζε... Της το ξεκουμπωσε και συνεχισε να την φιλα αλλωτε τρυφερα και αλλωτε με παθος. Ξεκινησε να την φιλα γλυκα στα χειλη... Επειτα κατευθυνθηκε προς τον λαιμο της οπου της αφηνε μικρες δαγκωματιες... Αναστεναγμοι ξεφευγαν αθελα της απο τα χειλη της... Αναστεναγμοι που ηθελε να την ακουει να βγαζει γιατι ενιωθε οτι ειχε τον ελενχο. Οτι την κυριευε... Απο το λαιμο της κατευθηνθηκε στο στηθος της... Αρχισε να την φιλα τρυφερα.... Εμεινε εκει για αρκετη ωρα... Χαιδευε και φιλουσε της θυλες του στηθους της με αποτελεσμα να την κανει να αισθανετε ακομα πιο πολυ παθος και ενταση... Η επιθυμια της να τον νιωσει μεσα της οσο πηγαινε και μεγαλωνε... Ομως εκεινος συνεχιζε να την φιλα με παθος... Με μια αποτομη κινηση βρεθηκαν και οι δυο στο πατωμα πανω σε μια ασπρη μοκετα.. Τωρα εκεινη ειχε τα ηνια στα χερια της... Ξεκουμπωσε την ζωνη του παντελονιου του και επειτα του εβγαλε το παντελονι. Τωρα και οι δυο ειχαν μηνει μονο με τα εσωρουχα. Και με μια αποτομη κινηση ο Λουκας ξαναγινεται ο αρχηγος... Αρχισε παλι να την φιλα ξανα... Απο το στηθος της ακτευθυνθηκε στην κοιλια της και απο κει σιγα σιγα της αφαιρεσε το αισωρουχο της και την θεση που ειχε πριν το αισωρουχο της τωρα ειχε το στομα του... Ενιωθε να παγωνει ολοκληρη με αυτη του την κινηση....Ομως ενιωθε οτι ηταν σειρα της να του ανταπωδωσει την χαρη και αυτο θα εκανε... Με μια αποτομη κινηση εγινε η αργηγος του παιχνιδιου... Αρχισε να τον φιλα αισθησιακα και η γλωσσα της να ταξιδευει σε ολο του το σωμα... Του αφαιρεσε και το αισωρουχο του και αρχισε να τον φιλα στο πιο αδυναμο του σημειο.. Ο Λουκας ηταν καθιδρως. Με το ζορι κρατουσε την αναπνοη του για να μην ουρλιαξει... Η Νορα αρχισε να αναιβενει ξανα προς τα πανω ως που τα χειλη της ακουμπησαν ξανα τα δικα του... Την γυρησε απαλα και βρεθηκε απο πανω της... Την φιλησε στον λαιμο και την κοιταξε...
Λουκας: Σε θελω δεν φανταζεσαι ποσο πολυ σε θελεω...
Νορα: Και γω πολυ... Λουκα καντο τωραααα....
Τωρα πια κανενας δεν ειχε αντοχες.... Και πειτελους μπηκε μεσα της.... Τα σωματα τους πηγαινουν σηνεχως γρηγοροτερα... Οι ανασες τους εχουν πιασει κατοσταρι... Η Νορα βρησκετε απο πανω του. Τον φιλα τρυφερα καθως το στηθος της ανεβοκαταιβαινει κανοντας τον Λουκα να εχει απνοραμικη θεα... Φιλια καυτα και παθιασμενα... Λογια γεματα ερωτα ματιες που δηλωνουν την αγαπη.... Δυο κορμια να εχουν γινει πλεον ενα...Δυο σωματα ιδρωμενα να χανονται στην δινη του παθους...Αναστεναγμοι βγαινουν απο τα χειλη τους καθως και χιλιαδες φιλια που ανταλασσουν με παθος... Τα χειλη του αφηνουν σημαδια στο λαιμο και το στηθος τηας και τα χερια της μικρες γρατζουνιες στην πλατη του καθως στον λαιμο του νωρειτερα ειχε φροντησει να αφησει τα σημαδια της. Σημαδια απο μικρες δαγκωματιες... Και η στιγμη της κορυφωσης πλησιαζει. Εκεινη τρεμει μεσα στην αγκαλια του και εκεινος την φιλα παθιασμενα. Καθε στιγμη της ψιθυριζει σε θελω. Η στιγμη της κορυφωσης φτανει και μια πιο δυνατη κραυγη απο τις αλλες ξεφευγει απο τα χειλη τους... Λιγο μετα εχουν καταρευσει ο ενας στην αγκαλια του αλλου. Και αυτη ηταν μονο η αρχη..... Ειχαν ακομα μια ζωη να ζησουν...
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από Mikaella Petraki Παρ Φεβ 11, 2011 3:38 pm

Θεικό! Δεν έχω λόγια! Ευχαριστώ πάρα πολύ για την αφιέρωση! Αχ τι μου έκανες λίγο πριν πάω φροντιστήριο! Very Happy
Mikaella Petraki
Mikaella Petraki

Αριθμός μηνυμάτων : 85
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : stin agkalia tou Panagioti Petraki .....Kipros

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από nantia12 Παρ Φεβ 11, 2011 3:54 pm

Έχω μείνει άφωνη!Έχω μείνει άφωνη!Εχω μείνει άφωνη!!Αρχικα ευχαριστώ για την αφιέρωση,και στην συνέχεια...
ΟΥΑΟΥ!!!!Τι hot είναι αυτό??????Καυτό όσο τίποτα!!!!
nantia12
nantia12

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 09/12/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Nikaia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Παρ Φεβ 11, 2011 4:04 pm

nantia12 έγραψε:Έχω μείνει άφωνη!Έχω μείνει άφωνη!Εχω μείνει άφωνη!!Αρχικα ευχαριστώ για την αφιέρωση,και στην συνέχεια...
ΟΥΑΟΥ!!!!Τι hot είναι αυτό??????Καυτό όσο τίποτα!!!!

Ναι εσυ και ο Λουκας...Η αφιερωση δεν κανει τιποτα......Οσο για το χοτ??? Ετοιμασου ερχονται πολυ καλυτερα!!!!!!!!!!!! Πιο χοτ απο αυτο!!!! Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 330109 Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 330109 Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 330109 Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 330109
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από maria16 Παρ Φεβ 11, 2011 4:12 pm

Υπέροχο!!! Δεν έχω λόγια!!! Shocked
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula - Σελίδα 6 Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από ntina_loukas+nora4ever Παρ Φεβ 11, 2011 10:07 pm

εχω μεινει αναυδη!τελειοοοο
ntina_loukas+nora4ever
ntina_loukas+nora4ever

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης