Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

+7
noraloukas_feggaropetra!
ΗΡΩ 1993
viki foka-veneti
kokkini
maria16
nora1
Admin
11 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 15 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από maria16 Δευ Δεκ 27, 2010 5:20 pm

nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:THE FIRST KISS!!!!!!!!!! EΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!! cheers Τέλειο!!! Περιμένω συνεχεια με ανυπομονησία!!!!!
Το πρώτο ήρθε! Τοερώτημα Μαρία μου είναι αν θα υπάρξει και δέυτερο! *σφυρίζει* Χαίρομαι που σου άρεσε! Συνέχεια ή σήμερα πριν τα Μυστικά ή αύριο!
Δεν μας τα λες καλά Νοράκι :qqq: Kανόνισε!!! Αντε περιμένω με αγωνία!!! Smile
Δεν σας τα λέω καλά, ε? Μην απειλείς Μαρία! Ελπίζω όταν διαβάσεις τη συνέχεια να σταματήσουν οι απειλές!
Eγώ δεν απείλεισα!!! Αντε να την διαβάσω...ανυπομονώ!!! Very Happy
Εσύ δεν απείλησες? Μόνο λίγο!!! Ξέχασες όμως να βγάλεις και αυτό το τόσο αθώο ροπαλάκι σου! Γράφω τώρα τη συνέχεια και μάλλον θα προλάβω να την ποστάρω σε καμιά ώρα το πολύ!
Eγώ δεν απείλησα ΑΛΗΘΕΙΑ!!! Sad
Αντε αντε περιμένωωωωω!!!! Very Happy
Το ελπίζω, αν κι έχω τις αμφιβολίες μου! Είσαι τυχερή πάντως που δε σου κρατάω κακία!
Περίμενε γιατί δεν ξέρω σε πόση ώρα θα είναι έτοιμο!
Δεν πειράζει...εγώ περιμένω!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 5:24 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:THE FIRST KISS!!!!!!!!!! EΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!! cheers Τέλειο!!! Περιμένω συνεχεια με ανυπομονησία!!!!!
Το πρώτο ήρθε! Τοερώτημα Μαρία μου είναι αν θα υπάρξει και δέυτερο! *σφυρίζει* Χαίρομαι που σου άρεσε! Συνέχεια ή σήμερα πριν τα Μυστικά ή αύριο!
Δεν μας τα λες καλά Νοράκι :qqq: Kανόνισε!!! Αντε περιμένω με αγωνία!!! Smile
Δεν σας τα λέω καλά, ε? Μην απειλείς Μαρία! Ελπίζω όταν διαβάσεις τη συνέχεια να σταματήσουν οι απειλές!
Eγώ δεν απείλεισα!!! Αντε να την διαβάσω...ανυπομονώ!!! Very Happy
Εσύ δεν απείλησες? Μόνο λίγο!!! Ξέχασες όμως να βγάλεις και αυτό το τόσο αθώο ροπαλάκι σου! Γράφω τώρα τη συνέχεια και μάλλον θα προλάβω να την ποστάρω σε καμιά ώρα το πολύ!
Eγώ δεν απείλησα ΑΛΗΘΕΙΑ!!! Sad
Αντε αντε περιμένωωωωω!!!! Very Happy
Το ελπίζω, αν κι έχω τις αμφιβολίες μου! Είσαι τυχερή πάντως που δε σου κρατάω κακία!
Περίμενε γιατί δεν ξέρω σε πόση ώρα θα είναι έτοιμο!
Δεν πειράζει...εγώ περιμένω!!!
Χαίρομαι πολύ! Ευτυχώς δεν θ'αργήσει και τόσο!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 5:41 pm

Κορίτσια, βάζω συνέχεια!!!!!!!!!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Δευ Δεκ 27, 2010 5:46 pm

nora1 έγραψε:Κορίτσια, βάζω συνέχεια!!!!!!!!!!!

ΤΕΛΕΙΑ , ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ !!! Very Happy
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 5:53 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:
nora1 έγραψε:Κορίτσια, βάζω συνέχεια!!!!!!!!!!!

ΤΕΛΕΙΑ , ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ !!! Very Happy
Ωραία! Κάτι μικροδιορθωσούλες μου μένουν! Σε2' λεπτά θα το έχετε!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 5:55 pm

ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΔΕΚΑΤΟ


Την επόμενη μέρα, η Νόρα όπως και ο Λουκάς, δεν σταμάτησαν να σκέφτονται το φιλί που αντάλλαξαν το προηγούμενο βράδυ. Όμως η Νόρα είχε αι τη συνάντηση με τη Δάφνη και την Εύα. Μόνο που το μυαλό της ταξίδευε αλλού και τα κορίτσια δεν άργησαν να το καταλάβουν.


Δ:Νοράκι?
Ν:...
Δ:Νόρα?
Ν:...
Δ:Γη καλεί Νόρα!
Ε:ΝΟΡΑ!!!!!
Ν:Τι πάθατε καλέ? Γιατί φωνάζετε?
Δ:Νόρα, πού ταξιδεύεις?
Ν:Στο διάστημα!
Ε:Φαίνεται!
Ν:Έλα, βλακείες!
Ε:Εγώ λέω βλακείες? Τι συμβαίνει και είσαι συνεχώς αλλού?
Ν:Τίποτα, τίποτα!
Δ:Πώς τίποτα? Αφού από την ώρα που ήρθες κάτι σκέφτεσαι!
Ε:Συνέβη κάτι?
Ν:Μπα, όχι!
Δ:Γιατί δε μας λες? Τόσα χρόνια γνωριζόμαστε! Νόμιζα ότι, εκτός από φίλες, είμαστε και κάτι σαν δεύτερη οικογένειά σου!
Ν:Είστε, αλλά...
Ε:Τι αλλά? Τι είναι αυτό που δεν μας λες?
Ν:Θα σας πω, αν πρώτα μου υποσχεθείτε πως δεν θα κοροϊδεύετε!
Δ:Γιατί παιδί μου? Τι έγινε?
Ε:Σου έβγαλε καινούριο παρατσούκλι?
Ν:Κάτι ποιο σοβαρό.
Ε:Και αν είναι σοβαρό, γιατί να σε κοροϊδεύουμε?
Ν:Ε, να...
Δ:Άντε παιδί μου, μια ώρα! Μας γκάστρωσες!
Ν:Φιληθήκαμε!
Ε-Δ:ΤΙ?????
Ν:Αυτό που ακούσατε!
Ε:Πώς? Πότε?
Δ:Πού? Και μετά?
Ν:Μία-μία οι ερωτήσεις κορίτσια!
Δ:Ναι, αλλά να απαντήσεις κι εσύ!
Ν:ΟΚ. Χθες βγήκαμε για φαγητό.
Δ:Το ξέρω. Παρακάτω!
Ν:Συνεχίζω! Όταν φτάσαμε έξω από την είσοδο του σπιτιού μου...
Ε:Έγινε το μοιραίο!
Ν:Εύα!
Δ:Η Εύα φταίει! Και, για πες, πώς έγινε? Αυτός σε φίλησε?
Ν:Βασικά, κανείς δεν είχε αυτή την πρόθεση. Απλώς έτυχε!
Δ:Σκοντάψατε ο ένας πάνω στον άλλο?
Ε:Είμαι σίγουρη!
Ν:Δεν μου υποσχεθήκατε ότι δεν θα κοροϊδέψετε?
Ε-Δ:Όχι!
Δ:Δεν προλάβαμε!
Ν:Είστε... έλεος!
Ε:Ευχαριστούμε κι ανταποδίδουμε!
Δ:Πέρα από την πλάκα τώρα! Και μετά τι έγινε?
Ν:Τίποτα! Τον καληνύχτισα κι έφυγα!
Ε:Ε, είσαι ηλίθια!
Ν:Και για πες εσύ που είσαι έξυπνη, τι να έκανα?
Δ:Να το συνέχιζες και στην κρεβατοκάμαρα!
Ν:Εγώ φταίω που ασχολούμαι μαζί σας!
Δ:Και δεν μας λες, εσύ πώς ένιωσες?
Ν:Περίεργα.
Ε:Δηλαδή?
Δ:Πεταλούδες στο στομάχι Νοράκι?
Ν:Δάφνη!
Ε:Μην μας πεις πως δεν ένιωσες και τίποτα! Ή ότι το φιλάκι ήταν μόνο λίγων δευτερολέπτων!
Ν:Η αλήθεια είναι πως είχε μια κάποια διάρκεια...
Ε:Αχά!
Ν:Αλλά δεν ξέρω τι μπορεί να σήμαινε...
Δ:Σήμαινεμόνο ένα πράγμα: πως είστε ερωτευμένοι!
Ν:Ναι, καλά!
Ε:Έλα τώρα! Μην μου πεις πως δεν ένιωσες κάπως όταν σε φίλησε!
Δ:Μια κάψα για συνέχεια!
Ν:Δάφνη, πολύ αέρα πήρες! Τα ξέρει αυτά ο Νικόλας?
Δ:Δεν χρειάζεται! Παραδέξου όμως πως δεν πέφτουμε έξω ως προς το πώς ένιωσες!
Ν:Η αλήθεια είναι πως ένιωσα περίεργα ωραία! Σαν να ήταν κάτι που με γεμίζει.
Δ:Καταλάβαμε, καταλάβαμε!
Ε:Απόλυτα!
Ν:Δεν ξέρω όμως πώς να το εξηγήσω!
Δ:Απλά! Είσαι ερωτευμένη μαζί του! Το ακόμα καλύτερο είναι πως νιώθει κι εκείνος το ίδιο!
Ν:Και πες ότι το παραδέχομαι για μένα, πώς ξέρεις ότι ισχύο το ίδιο και για το Λουκά?
Ε:Από χιλιόμετρα φαίνεται! Σε βλέπει και τα χάνει! Μέλλι στάζει το στόμα του όταν μιλάει για σένα!
Δ:Για να μην σχολιάσω και τη φριντίδα που σου έδειξε όταν ήσουν άρρωστη!
Ν:Φίλη του είμαι, λογικό είναι!
Δ:Κι εγώ αρρώστησα στο παρελθόν, αλλά ο Λουκάς πέρασε μόνο για να μου πει περαστικά! Ούτε για μισή ώρα δεν κάθισε!
Ν:Και τι σημαίνει αυτό?
Δ:Ότι δεν του είσαι καθόλου αδιάφορη!
Ε:Μάλλον απαραίτητη του είσαι! Όπως κι αυτός σ'εσένα!
Ν:Δεν είμαι και τόσο σίγουρη! Όμως αυτό θα το συζητήσυμε αργότερα! Εσύ τι ληθελες να μας πεις?
Ε:Κάτι πολύ ευχάριστο!
Δ:Για πες!
Ε:Σε λιγότερο από ένα μήνα, παντρεύομαι το Μάνο!
Ν:Πλάκα κάνεις!
Ε:Όχι!
Δ:Καιρός ήταν! Τόσα χρόνια μαζί, έχετε παιδί και ακόμα δεν είστε παντρεμένοι!
Ε:Δεν θα συνεχίσει για πολύ αυτό όμως!
Ν:Να ζήσετε κοριτσάκι μου!
Ε:Ευχαριστούμε!
Ν:Αυτά έπρεπε να μας πεις από την αρχή! Όχι να ασχολείσαι μαζί μου!
Ε:Εμένα πάντως μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον και το δικό σου θέμα!
Δ:Κι εμένα!
Ε:Κι επιστρέψαμε στη συζήτηση που μας καίει! Τι σκοπεύεις να κάνεις Νοράκι?
Ν:Τι εννοείς?
Δ:Νόρα, είστε ερωτευμένοι! Θα κάνιες σα να μην τρέχει τίποτα?
Ν:Και τι να κάνω?
Δ:Να του μιλήσεις ανοιχτά!
Ν:Πάτε καλά? Σας έχει δει κανένας γιατρός?
Ε:Εσύ θέλεις γιατρό χαζή! Είσαι σοβαρή? Δεν θα του πεις τίποτα?
Ν:Όχι. Προς το παρόν τουλάχιστον!
Δ:Μαύρα Χριστούγεννα θα περάσουμε!
Ν:Μια χαρά Χριστούγεννα θα περάσουμε ρε!
Ε:Δεν το βλέπω μ'εσάς που μπλέξαμε!
Ν:Καλά, καλά!


Την ίδια ώρα, όλα τα αγόρια της παρέας συζητούσαν ακριβώς τα ίδια θέματα στο σπίτι του Μάνου.

Νικ:Δεν βγάζει κανείς άκρη μ'εσάς τους δύο!
Μ:Γιατί το λες αυτό τώρα?
Νικ:Ο ένας είναι ερωτευμένος και φοβάται να μιλήσει και ο άλλος παντρεύεται και, αντί ν'ασχολείται με αυτό, κάνει την προξενήτρα στο Λουκά για να σπάσει πλάκα!
Μ:Πετυχημένη προξενήτρα όμως! Μην ξεχνάς πως σε πάντρεψα με την ααδερφή μου!
Νικ:Δεν μουτην προξένεψες κιόλας! Μην το παρακάνουμε! Μόνοι μας τα βρήκαμε!
Μ:Καλά, καλά! Ας μην ήμουν εγώ και θα σου 'λεγα! Δεν είναι αυτό το θέμα μας όμως! Πρέπει να τα φτιάξει ο Λουκάς με τη Νόρα! Αγαπιούνται και δεν το παραδέχονται ο ένας στον άλλο! Δεν είναι κατάσταση αυτή! Αυτά που μας έλεγες πριν λίγο, χάθηκε να τα πεις μπροστά στη Νόρα?
Λ:Γιατί? Για να γίνω ρεζίλι?
Μ:Όχι! Για να σε αρπάξει, να σου χώσει άλλο ένα φιλί και να βρούμε όλοι την ησυχία μας επιτέλους!
Λ:Φίλοι σου λένε μετά!
Μ:Εφώ φταίω που ασχολούμαι!
Λ:Εγώ πάντως φεύγω! Έχω κι ένα γραφείο!
Μ:Ασχολίαστο!
Λ:Είπες κάτι?
Μ:Καληνύχτα λέω! Καληνύχτα! Αν και μςε τη χαζομάρα που κουβαλάς, δεν το βλέπω! (χαμηλόφωνα)
Λ:Καληνύχτα! (εκνευρισμένα)

Και φεύγει...


Όλοι επέστρεψαν στα σπίτια τους. Η Δάφνη και ο Νικόλας συζητούσαν για όλα όσα έγιναν μέσα στη μέρα, κυρίως φυσικά για τη Νόρα και το Λουκά, όπως και για το γάμο την Εύας και του Μανου!


Το μελλόνυμφο ζευγαράκι μας ήταν μέσα στα μέλλια, κάνοντας σχέδια για το μέλλον!


Η Νόρα και ο Λουκάς δεν σταμάτησαν να σκέφτονται λεπτό ό,τι ειπώθηκε στις συναντήσεις τους με του φίλους τους...


ΤΕΛΟΣ ΔΕΚΑΤΟΥ ΚΕΦΑΑΙΟΥ
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Δευ Δεκ 27, 2010 6:00 pm

ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ !!! ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΑΝ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ. ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ. Very Happy
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 6:08 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ !!! ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΑΝ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ. ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ. Very Happy
Σ'ευχαριστώ πραγματικά για τα υπέροχά σου λόγια!!! Όντως, το ότι μίλησαν είνια πάρα πολύ καλή αρχή. Σκηνή με Νόρα-Λουκά μόνους τους αύριο! Πόσα ακόμη να γράψω μέσα σε μία μέρα????????
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από maria16 Δευ Δεκ 27, 2010 6:14 pm

τέλειο!!! Πω πω αυτοί οι δύο σκάνε γάιδαρο Mad
Περιμένω συνέχεια!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 6:18 pm

maria15 έγραψε:τέλειο!!! Πω πω αυτοί οι δύο σκάνε γάιδαρο Mad
Περιμένω συνέχεια!!!
Xαίρομαι που σου άρεσε Μαρία μου! Όντως,αυτοί σκάνει γάιδαρο! Ελπίζω να μην συενχιστεί για πολύ όμως αυτή η κατάσταση! Κάτο πρέπει να γίνει! Συνέχεια μάλλον αύριο!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από viki foka-veneti Δευ Δεκ 27, 2010 6:42 pm

Καλα τελειο ε... Περιμενω συνεχεια
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 9:09 pm

viki foka-veneti έγραψε:Καλα τελειο ε... Περιμενω συνεχεια
Χαίρομαι που σου άρεσε Βίκυ μου! Η συνέχεια αύριο, γιατί τώρα πρέπει να φύγω! Τα λέμε!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Τρι Δεκ 28, 2010 1:57 pm

Κορίτσια, σε λίγο βάζω και τη συνέχεια!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Τρι Δεκ 28, 2010 2:37 pm

nora1 έγραψε:Κορίτσια, σε λίγο βάζω και τη συνέχεια!

ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ . ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΞΑΝΑΦΥΓΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΙ.
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Τρι Δεκ 28, 2010 2:41 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:
nora1 έγραψε:Κορίτσια, σε λίγο βάζω και τη συνέχεια!

ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ . ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΞΑΝΑΦΥΓΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΙ.
Περίμενε λίγο! Σε 2' θα το ανεβάσω!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Τρι Δεκ 28, 2010 2:44 pm

ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΕΝΔΕΚΑΤΟ


Η επόμενημμέρα έφτασε. Μέχρι τότε, η Νόρα και ο Λουκάς συνέχισαν να σκέφτονται το θέμα που τους έκαιγε. Ώσπου ο Λουκάς δεν άντεξε άλλο. Σηκώθηκε από τον καναπέ του και πήγε στο σπίτι της.


Η Νόρα, με το που άκουσε το κουδούνι, πετάχτηκε πάνω. Δεν ήξερε ποιος είναι, αλλά είχε μια ελπίδα πως θα ήταν αυτός. Άνοιξε την πόρτα και διαπίστωσε πως το ένστικτό της ήταν σωστό.


Η ατμόσφαιρα είναι ηλεκτρισμένη. Κανείς δεν ξέρει τι να πει. Ο Λουκάς κάνει την αρχή.

Λ:Νοράκι, τι κάνεις?
Ν:Καλά. Πώς κι από 'δω?
Λ:Μπορώ εγώ μακριά σου για πολύ?
Ν:Εσύ θα μου πεις!
Λ:Όχι βέβαια! Να περάσω?
Ν:Ναι, φυσικά! Πέρασε!
Λ:Μήπως ήρθα σε ακατάλληλη στιγμή?
Ν:Καθόλου! Δεν έχω κάτι να κάνω κι έλεγα να δω μια ταινία. Θέλεις να μου κάνεις παρέα?
Λ:Εννοείται! Τι ταινία?
Ν:Έχουμε δύο επιλογές: κωμωδία κια δράμα.
Λ:Δύο εντελώς αντίθετες επιλογές. Για πες τίτλους!
Ν:"Τα καλύτερά μας χρόνια" και "Mr and Mrs Smith". Τι λες?
Λ:Λατρεύω το πρωτο, αλλά θα προτιμήσω το δεύτερο!
Ν:Τι επιλογή είναι αυτή? Με μπέρδεψες!
Λ:Δεν έχω όρεξη απόψε για δράματα! Θέλω κάτι χαρούμενο!
Ν:Ωραία τότε! Κανένα πρόβλημα!
Λ:Βάλ'την λοιπόν να τη δούμε κι έλα να καθίσεις.

Η Νόρα έβαλε την ταινία και πήγε να καθίσει δίπλα στο Λουκά. Πέρασαν πολύ όμορφα. Με γέλια, πειράγματα και σχολιασμούς του Λουκά που προκαλούς τρελό γέλιο! Η ταινία όμως τελείωσε. Η Νόρα είχε πέσει σχεδόν στην αγκαλιά του Λουκά τα τελευταία λεπτά και ο ένας απολάμβανε το άρωμα και τη ζεστασιά που εξέπεμπε ο άλλος. Ο Λουκάς όμως αποφάσισε πως κάτι έπρεπε να κάνει. Δε θα ήταν δίκαι ο ούτε γι'αυτόν ούτε για τη Νόρα, να παριστάνει πως τη βλέπει μόνο φιλικά. Όμως δεν ήξερε πώς ν'αρχίσει τη συζήτηση.

Η Νόρα, στο μεταξύ, είχε βγάλει το DVD και είχε επιστρέψει δίπλα από το Λουκά.

Λ:Νορά, ήθελα να μιλήσουμε για κάτι.
Ν:Τι? (κάπως αναστατωμένη, αφού υποψιαζόταν ποιο θα ήταν το θέμα για το οποίο θα μιλούσαν)
Λ:Βασικά, ήθελε να μιλήσουμε πάνω στο ό,τι έγινε έγινε πριν δύο βραδιές, όταν γυρίσαμε από εκείνο το εστιατόριο.
Ν:Α, λες για το...
Λ:Φιλί!

Η Νόρα κατεβάζει το κεφάλι σκεφτόμενη πως ο Λουκάς θα της ξεκαθαρίσει πως δεν σήμαινε τίποτα για 'κείνον. Ο Λουκάς τότε σηκώνει το κεφάλι της ξανά, ώστε να τον κοιτάζει στα μάτια. Τα βλέμματά τους ξεχειλίζουν από αγάπη.

Λ:Νόρα, δεν ξέρω αν για σένα σήμαινε κάτι, όμως για μένα σήμαινε πολλά!
Ν:Τι?
Λ:Καταλαβαίνω πως σου ήρθε ξαφνικό. Κατανοώ το ότι με βλέπεις απλά σαν φίλο, αλλά ένιωθα την ανάγκη να σου αποκαλύψω την αλήθεια!
Ν: (σοκάρεται τόσο, σε σημείο να σκέφτεται πως ονειρεύεται) Σοβαρά μιλάς? (με φωνή που μόλις ακούγεται από την ταραχή)
Λ:Ναι. Μην νομίζεις πως θα σε πιέσω για κάτι. Το μόνο που ήθελα ήταν να το γνωρίζεις! Δεν ξέρω αν έκανα βλακεία που σου το είπα, αλλά ένιωθα την ανάγκη...
Ν:Λουκά, σε καταλαβαίνω απόλυτα!
Λ:Τι?
Ν:Η αλήθεια είναι πως κι εγώ το ίδιο αισθάνομαι, αλλά δεν είχα τη δύναμη να σου το αποκαλύψω!
Λ:Δεν μου κάνεις πλάκα, έτσι?
Ν:Όχι, Λουκά. Είμαι ερωτευμένη μαζί σου!
Λ:Εγώ να δεις!

Ο Λουκάς την αρπάζει και τη φιλάει. Η Νόρα ανταποκρίνεται και ο Λουκάς την κολλάει πάνω του όλο και πιο πολύ. Όμως η Νόρα αποτραβιέτα έπειτα από λίγα λεπτά, γεγονός που ξαφνιάζει το Λουκά -και όχι ευχάριστα!

Ν:Λουκά, δεν μπορώ!
Λ:Νόρα... Συγγνώμη... Νόμιζα ότι το ήθελες κι εσύ... Βλακεία μου! Δεν ήθελα να σε πιέσω! Ειλικρινά, δεν...
Ν:Λουκά, το θέλω πολύ! Πρώτα όμως πρέπει να πούμε κάποια πράγματα.
Λ:Νόρα... Αν δεν θέλεις, θα το καταλάβω...
Ν:Λουκά, σε θέλω όσο τίποτα! Αλλά δεν μπορώ α το κάνω αν δε σου πω κάτι πρώτα!
Λ:Τι εννοείς?
Ν:Είναι κάτι που δεν το έχω πει ποτέ και σε κανέναν. Το λέω σε σ'εσένα επειδή νιώθω τη μεγαλύτερη οικειότητα μαζί σου! Και με τους υπόλοιπους νιώθω, αλλά μαζί σου τα πράγματα είναι αλλιώς. Σ'εκείνους δεν μπόρεσα να τους το αποκαλύψω ποτέ! Νομίζω όμως πως εσύ πρέπει να το ξέρεις!
Λ:Νοράκι τι συμβαίνει?
Ν:Θα σου πω την ιστορία από την αρχή. Είναι κάτι πολύ σοβαρό, για μένα τουλάχιστον!
Λ:Ακούω!
Ν:Κοίτα, πριν από 5 χρόνια, είχα σχέησ με το Στέλιο. Έναν άντρα ο οποίος με γοήτευσε, όχι λόγω της εξωτερικής του εμφάνισης, αλλά λόγω του ότι έδειχνε να ενδιαφέρεται πραγματικά για μένα. Τα φτιάξαμε. Στην αρχή όλα πήγαιναν πάρα πολύ καλά, αργότερα όμως τα πράγματα άλλξαν. Άρχισε να γίνεται επιθετικός απέναντί μου, να σνομπάρει τη ζωή μου και να μου φέρεται σαν να ήμουν σκουπίδι. Μ'έκανε να νιώθω απαίσια! Δεν άντεχα άλλο! Μ'έπνιγε αυτή η σχέση! Έτσι αποφάσισα να βάλω ένα τέλος! Του ζήτησα να χωρίσουμε! Όταν το άκουσε, βγήκε εκτός εαυτού! Δεν τον είχα ξαναδεί έτσι! Με χτύπησε και... και... Με βίασε Λουκά! (δάκρυα κατέκλυζαν όλο της το πρόσωπο) Μ'έκανε να νιώθω νεκρή! Ψυχικά τουλάχιστον. Ένα τίποτα!... Έπειτα εξαφανίστηκε. Εκείνον τον καιρό είχα απομακρυνθεί από την παρέα. Δεν είχα κανέναν δίπλα μου! Ήμουν πιο μόνη από ποτέ! Έκανα μήνες για να μπορέσω να κοιμηθώ έστω και μία βραδιά χωρίς εφιάλτες! Ακόμα και όταν ξαναήρθα κοντά με την παρέα, δεν είχα τη σύναμη να τους αποκαλύψω τίποτα! Δεν το ξεπέρασα ποτέ! Από τότε αποφάσισα να είμαι επιφυλακτική με τους πάντες και τα πάντα.


Ο Λουκάς την άκουγε και είχε μείνει απόλυτα συγκλονισμένος.


Λ:Σοβαρολογείς?
Ν:Απόλυτα! Δεν ξαναέκανα σχέση από τότε. Αποφάσισα όμως να συνεχίσω τη ζωή μου. Κατάλαβα πως δεν άξιζε να του κάνω τη χάρη. Αυτό όμως δεν ήταν εύκολο! Με βοήθησαν τα παιδιά και κατάφερα να προχωρήσω. Όταν γνώρισα εσένα, άρχισα να εμπιστεύομαι ξανά τους άντρες. Δεν σε ήξερα, όμως ένιωθα πολύ οικεία μαζί σου.
Λ: νοράκι, είσαι σίγουρη πως ήθελες να τα πεις όλα αυτά?
Ν:Ναι Λουκά! Είμαι απόλυτα σίγουρη πως ό,τι είπαμε απόψε, θα μείνει για πάντα μεταξύ μας!
Λ:Γιατί επέλεξες να μου τα αποκαλύψεις όλα αυτά πριν γίνει το ο,τιδήποτε μεταξύ μας?
Ν:Επειδή, Λουκά, σ'αγαπάω πολύ και θα με πλήγωνες περισσότερο αν με άφηνες αφού είχε ξεκινήσει κάτι. Τώρα ξέρεις τα πάντα και είσαι έτοιμος να πάρεις την απόφασή σου. Όποια και αν είναι αυτή πάντως, θα τη σεβαστώ!
Λ:Τι εννοείς? Ποια απόφαση να πάρω?
Ν:Καταλαβαίνω πως δεν είναι εύκολο για κανέναν άντρα να είναι με μια γυναίκα που της έχουν συμβεί όλα αυτά! Για προσωπικούς λόγους, καταλαβαίνεις!
Λ:Εσύ όμως δεν καταλαβαίνεις Νόρα! Σ'αγαπάω! Όλα όσα μου αποκάλυψες απόψε με κάνουν να σε αγαπάω ακόμα περισσότερο! (σκουπίζει τα δάκρυα από το πρόσωπό της) Όποιος θα άφηνε μια γυναίκα σαν εσένα για έναν τέτοιο λόγι, αθ ήταν ο πιο ηλίθιος άνθρωπος του κόσμου!
Ν:Λουκά, είσαι σίγουρος?
Λ:Πιο σίγουρος δεν υπήρξα ποτέ μάτια μου! (την φιλάει απαλά στα χείλη)


Εκείνη ανταποκρίνεται. Αυτή τη φορά δε διστάζει λεπτό! Ανταποδίδει στα φιλιά του με την ίδια ένταση και το ίδιο πάθος. Λίγο αργότερα, βρίσκονται αγκαλιασμένοι κάτω από τα σκεπάσματα να απολαμβάνουν τον έρωτά τους.

Ώρες αργότερα, τους βλέπουμε αγκαλιασμένους. Ο Λουκάς κρατάει σφιχτά στην αγκαλιά του τη Νόρα και τη χαϊδεύει απαλά, ενώ εκείνη απολαμβάνει κάθε του άγγιγμα.

Ν:Σ'αγαπάω!
Λ:Το διαπίστωσα!
Ν:Πειρα΄ζει που σου το λέω κιόλας?
Λ:Καθόλου! Μπορώ να το ακούω για όλη μου τη ζωή!
Ν:Το ελπίζω! όπως ελπίζω να μου το ανταποδίδεις!
Λ:Για πάντα!
Ν:Πώς είσαι σίγουρος?
Λ:Μωρό μου, υπάρχουν κάποια πράγματα στη ζωή για τα οποία είσαι απόλυτα σίγουρος! Ένα από αυτά είναι το οτι θα σ'αγαπώ για πάντα! (φιλιούνται)
Ν:Ε, λοιπόν, κι εγώ είμαι σίγουρη γι'αυτό!
Λ:Ελπίζω να το εννοείς!
Ν:Το εννοώ!
Λ:Περιμένω αποδείξεις για να το διαπιστώσω! Όχι μόνο λόγια... (αρχίζει να τη φιλάει απαλά)
Ν:Ρε Λουκά...
Λ:Σσσσς..... (συνεχίζει να τη φιλάι, αυτή τη φορά παθιασμένα)


Και η νύχτα συνεχίστηκε σε... υψηλές θερμοκρασίες! Γλυκόλογα, αγκαλιές φιλιά, όρκοι αγάπης, με το ποτάμι του πάθους να τους συνεπαίρνει σε δρόμους και μονοπάτια που μονο μαζί μπορούσαν να διασχίσουν...



ΤΕΛΟΣ ΕΝΔΕΚΑΤΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ



Υ.γ. Αν ήταν λίγο βλακεία ή υπερβολικό, πείτε μου!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Τρι Δεκ 28, 2010 2:59 pm

ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΚΡΩΣ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΗΤΑΝ ΟΝΕΙΡΙΚΟ !!!! ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΤΡΥΦΕΡΕΣ . ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ . ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙ !!!! Very Happy
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Τρι Δεκ 28, 2010 3:21 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΚΡΩΣ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΗΤΑΝ ΟΝΕΙΡΙΚΟ !!!! ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΤΡΥΦΕΡΕΣ . ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ . ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙ !!!! Very Happy
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τα σχόλιά σου! Χαίρομαι πουσ ου άρεσε τόσο!!! Η συνέχεια ή σήμερα το απόγευμα ή αύριο!!!!!!!!!!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τρι Δεκ 28, 2010 4:31 pm

Εγω που ειμαι ακρως ρομαντικο ατομο με αρεσε παρα πολυ.... Και εχω να σας πω το εξης κυρια σεναριογραφα.... ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ΑΝΕΠΑΛΑΛΙΠΤΟ.....
Αααααααααααααααααααα ναι περιμενω συνεχεια
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από maria16 Τρι Δεκ 28, 2010 5:22 pm

Αχ τι ΤΕΛΕΙΟ!!! Πόσο μ'αρεσε που η Νόρα άνοιξε την καρδιά της στο Λουκά!!!!
Ηταν πολύ γλυκό και ρομαντικό!!! Περιμένω συνέχεια με ανυπομονησία!!! Very Happy Very Happy Very Happy
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Τρι Δεκ 28, 2010 5:42 pm

viki foka-veneti έγραψε:Εγω που ειμαι ακρως ρομαντικο ατομο με αρεσε παρα πολυ.... Και εχω να σας πω το εξης κυρια σεναριογραφα.... ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ΑΝΕΠΑΛΑΛΙΠΤΟ.....
Αααααααααααααααααααα ναι περιμενω συνεχεια
Χαίρομαι που σου άρεσε!!! Σ'ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για ολα τα καλά σου λόγια! Με ανέβασαν τρελά!
Συνέχεια ή σήμερα ή αύριο! Θα δούμε!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Τρι Δεκ 28, 2010 5:45 pm

maria15 έγραψε:Αχ τι ΤΕΛΕΙΟ!!! Πόσο μ'αρεσε που η Νόρα άνοιξε την καρδιά της στο Λουκά!!!!
Ηταν πολύ γλυκό και ρομαντικό!!! Περιμένω συνέχεια με ανυπομονησία!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Χαίρομαι πάρα πολύ που σου άρεσε Μαρία μου! Να μην την άνοιγε την καρδιά της η Νόρα? Αφού είναι ερωτευμένο το κορίτσι, υπήρχε περίπτωση να μη μιλούσε ανοιχτά στο Λουκά για όσα της συνέβησαν?
Σ'ευχαριστώ θερμά για τα σχολιάκια σου! Συνέχεια σύντομα!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Τρι Δεκ 28, 2010 6:11 pm

Κορίσια, λέω να συνεχίσω! Αν το θέλετε κι εσείς βέβαια!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από maria16 Τρι Δεκ 28, 2010 6:17 pm

nora1 έγραψε:Κορίσια, λέω να συνεχίσω! Αν το θέλετε κι εσείς βέβαια!
Ναιιιι ναιιιιιι ναιιιιιιιιιιιι ΤΩΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Τρι Δεκ 28, 2010 6:28 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:Κορίσια, λέω να συνεχίσω! Αν το θέλετε κι εσείς βέβαια!
Ναιιιι ναιιιιιι ναιιιιιιιιιιιι ΤΩΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αφού το θέλεις τόσοσ Μαρία μου, θα συνεχίσω!!!!!!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 15 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης