Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

+7
noraloukas_feggaropetra!
ΗΡΩ 1993
viki foka-veneti
kokkini
maria16
nora1
Admin
11 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 15 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Τετ Δεκ 22, 2010 1:51 am

viki foka-veneti έγραψε:Ναι και γω ελπιζω να ναι καλο και μολις μου εδωσες μια υπεροχη ιδεα για χοτ σεναριακι... Ευχαριστω και στο αφιερωνω....
Χαίρομαι που σε βοήθησα Βικούλα μου!!! Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για την αφιέρωση, αν και δεν ήταν ανάγκη!!! Σόρρυ που απαντάω τόσο αργά, αλλά τώρα γύρισα!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Τετ Δεκ 22, 2010 7:25 pm

Σε λίγο κορίτσια βάζω και τη συνέχεια!!!!!!!!!!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 1:10 pm

Σόρρυ που αργησα να συνεχίσω, αλλά άλλαξα περιβάλλον λόγω διακοπών και έγινε μια στραβή και δεν έχω ιντερνετ στον υπολογιστή όπου είχα αποθηκευμένα τα σεναριάκια! Τώρα θα μου πείτε, υπάρχουν και τα φλασάκια, αλλά έλα που το ξέχασα! Τέλος πάντων! Επειδή είναι ήδη πολύ αργά και δεν θέλω να διαβάσετε το Πρωτοχρονιάτικο το Φεβρουάριο, λέω να καθίσω και να τα αντιγράψω! Οπότε θα βάλω συνέχεια σήμερα, αλλά σε κανένα 2ωρο!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 1:59 pm

ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΟΓΔΟΟ


Και το βράδυ έφτασε...


Λ:Ωραία! Έπεσε ο πυρετός!
Ν:Πόσο έχω?
Λ:37,9.
Ν:Δεν έπεσε κι εντελώς!
Λ:Από το 39, μια χαρά είναι και το 37,9!
Ν:Άλλο το ένα, άλλο το άλλο!
Λ:Καλά, καλά! Να φεύγω κι εγώ τώρα!
Ν:Πού να πας?
Λ:Στο σπιτάκι μου!
Ν:Τι, θα με αφήσεις μόνη μου!
Λ:Αφού είσαι μια χαρά! Να μην με δει κι εμένα λίγο το σπιτάκι μου?
Ν:Όχι!
Λ:Τι όχι παιδί μου?
Ν:Δεν θέλω να μείνω μόνη!
Λ:Γιατί Νόρα μου? Θα έρθει ο κλέφτης να σε πάρει?
Ν:Ποτέ δεν ξέρεις!
Λ:Νοράκι σοβαρέψου!
Ν:Δεν μπορείς να μείνεις μαζί μου απόψε?
Λ:Πού μαζί σου?
Ν:Στον καναπέ! Ή και στο κρεβάτι αν θέλεις! Δεν θα σ'ενοχλήσω, στο υπόσχομαι!
Λ:Γιατί όλη αυτή η επιμονή ξαφνικά?
Ν:Ε, να...
Λ:Τι?
Ν:Όταν είμαι άρρωστη, συνήθως έχω εφιάλτες! Από μικρή το πάθαινα αυτό. Να φανταστείς, ανάγκαζα τη μαμά μου να κοιμάται μαζί μου! Ακόμη το παθαίνω και τα φοβάμαι πολύ όλα αυτά!
Λ:Πλάκα κάνεις, έτσι?
Ν:Όχι... Σε παρακαλώ, μείνε! Μόνο γι'απόψε!
Λ:Άντε καλά! Τι να κάνω που δεν μπορώ να σου αντισταθώ όταν παίρνεις αυτό το αθώο βλεμματάκι!
Ν:Σ'ευχαριστώ!
Λ:Μην το ξανακούσω αυτό! Κάνε μου χώρο!
Ν:Ό,τι πεις! (πηγαίνει πιο μέσα στο κρεβάτι)
Λ:Ωραία!

Ο Λουκάς ξαπλώνει και παίρνει αγκαλιά τη Νόρα. Εκείνη κλείνει τα μάτια της και νιώθει πλέον ασφάλεια. Ο Λουκάς αρχίζει να της χαϊδεύει απαλά τα μαλλιά.

Λ:Καλύτερα τώρα?
Ν:Πολύ! Νιώθαω απίστευτη ασφάλεια κοντά σου!
Λ:Χαίρομαι! Κλείσε τώρα τα ματάκια σου και προσπάθησε να κοιμηθείς και να ξεκουραστείς. Μέχρι αύριο θα σου 'χει πέσει ο πυρετός!
Ν:Καληνύχτα Λουκάκο μου!
Λ:Καληνύχτα γλυκούλα μου!


Η νύχτα πέρασε πολύ ήρεμα. Η Νόρα είχε έναν γλυκό ύπνο. Ο Λουκά όμως κοιμήθηκε αργά τα ξημερώματα. Από τη μία, ήθελε να ελέγχει τον πυρετό της Νόρας και, από την άλλη, την παρακολουθούσε που ήταν τόσο ήρεμη και δεν ήθελε να ξεκολλήσει τα μάτια του από πάνω της!



Η επόμενη μέρα βρήκε τη Νόρα να κοιμάται μόνη της στο κρεβάτι. Τρόμαξε στην ιδέα ότι ο Λουκάς έφυγε, όταν δεν τον βρήκε δίπλα της. Άρχισε να φωνάζει το όνομά του.


Ν:Λουκά! Λουκά πού είσαι? Λουκά? Έφυγες?

Τότε η φωνή του Λουκά ακούγεται από την κουζίνα.

Λ:Νοράκι τι έπαθες? Γιατί φωνάζεις?
Ν:Εδώ είσαι?
Λ:Πού να είμαι ρε Νοράκι?
Ν:Μπορεί να είχες φύγει!
Λ:Μπορώ εγώ μακριά σου?
Ν:Μπορείς?
Λ:Όχι βέβαια! Έλα εδώ χαζούλα! (την τραβάει στην αγκαλιά του)
Ν:Φοβήθηκα ότι έφυγες!
Λ:Πρωινό ήθελα να σου φτιάξω! Δεν ήξερα ότι θα τρόμαζες!
Ν:Ευχαριστώ!
Λ:Τίποτα! Για να δούμε! Έχεις πυρετό?
Ν:Δεν νομίζω! Αισθάνομαι πολύ καλύτερα!
Λ:Χαίρομαι! Βάλε όμως το θερμόμετρο για να σιγουρευτούμε!
Ν:Πού είναι?
Λ:Πάνω στο αριστερό κομοδίνο. Εκεί έμεινε από χθες το βράδυ.
Ν:Πάω να το βρω!


Λίγο αργότερα...


Λ:36,6. Φυσιολογικότατη σε βρίσκω!
Ν:Καιρός ήταν!
Λ:Φάε τώρα το πρωινό για να μην πάρεις το φάρμακο με άδειο στομάχι!
Ν:Γιατί να πάρω το φάρμακο? Αφού δεν έχω τίποτα!
Λ:Και για να συνεχίσεις να είσαι έτσι, θα το πάρεις!
Ν:Καλά!
Λ:Καλάμια! Τρώγε τώρα!
Ν:Αφού το λες εσύ!
Λ:Έτσι μπράβο!


Και η ώρα πέρασε. Ήταν μεσημέρι όταν το κουδούνι χτύπησε. Η Νόρα ήταν στο κρεβάτι και ο Λουκάς δίπλα της και μιλούσαν.


Ν:Ποιος είναι?
Λ:Δεν ξέρω! Πάω ν'ανοίξω!

Στην πόρτα...

Δ:Λουκά? Εκτελείς και χρέη πορτιέρη?
Λ:Χα, χα, χα! Γελάσαμε και σήμερα!
Δ:Γι'αυτό το είπα κι εγώ!
Λ:Πώς και μας θυμήθηκες?
Δ:Πέρασα να δω τι κάνει το Νοράκι.
Λ:Μια χαρά είναι!
Δ:Ωραία! Μέσα είναι?
Λ:Ναι, πάμε!

Στη Νόρα...

Δ:Νοράκι μου, πώς είσαι?
Ν:Καλά Δαφνούλα μου!
Λ:Έπεσε ο πυρετός ευτυχώς!
Δ:Ωραία! Άρα πέρασαν όλα!
Λ:Όχι ακόμη! Πέπει να μείνει στο κρεβάτι σήμερα!
Ν:Εντάξει Λουκά! Το πήρα απόφαση πια, τόσες φορές που το άκουσα!
Δ:Αυτά της λες από το πρωί?
Λ:Ναι, για να ξέρει από την αρχή πώς δεν έχει την επιλογή να αρνηθεί!
Ν:Έχω και νοσοκόμα!
Λ:Νόρα!
Δ:Εσείς οι δύο πλακώνεστε συνεχώς ακόμα και με πυρετό?
Ν-Λ:Εννοείται!
Δ: (γελάει) Δεν παίζεστε!
Ν:Έλα! Τι μας είπες!
Δ:Τουλάχιστον το παραδέχεστε!
Λ:Δεν το έχουμε κρυφό!
Δ:Και να θέλατε...
Ν:Εσύ Δάφνη μου τι κάνεις? Τόση ώρα μόνο για εμάς μιλάμε.
Δ:Καλά είμαι! Τα συνηθισμένα, τα ξέρετε!
Λ:Ο Νικόλας καλά είναι?
Δ:Μια χαρά!
Ν:Πες μας όλα τα νέα σου αναλυτικά!
Λ:Δαφνούλα, μιας κι έχετε να πείτε πολλά, δεν κάθεσαι εδώ να πάω κι εγώ στο σπιτάκι μου να κάνω ένα μπανάκι, ν'αλλάξω και να'ρθω μετά?
Δ:Γιατί, δεν μπορούσες να τα κάνεις αυτά χθες?
Λ:Όχι, γιατί την έβγαλα εδώ!
Δ:Μπα? Δεν μου τα είπατε αυτά!
Λ:Λοιπόν, εγώ φεύγω! Θα σου τα πει η Νόρα.
Ν:Γεια σου Λουκάκο!
Λ:Γεια σας!

Τα κορίτσια συνέχισαν το κουτσομπολιό -συγγνώμη, κοινωνικό ενδιαφέρον εννοούσα- και συζήτησαν για τα πάντα φυσικά! Η υπόλοιπη μέρα συνεχίστηκε ευχάριστα...


ΤΕΛΟΣ ΟΓΔΟΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Δευ Δεκ 27, 2010 2:05 pm

ΑΧ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΝΕΒΑΖΕΙ !!! ΤΕΛΕΙΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ , ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΩΙΝΟ . Η ΚΑΗΜΕΝΗ Η ΔΑΦΝΗ ΕΠΑΘΕ ΣΟΚ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΠΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΕΚΕΙ !!! ΤΕΛΕΙΟ , ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΞΕΛΗΧΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΜΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ !!! Very Happy
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 2:20 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΑΧ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΝΕΒΑΖΕΙ !!! ΤΕΛΕΙΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ , ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΩΙΝΟ . Η ΚΑΗΜΕΝΗ Η ΔΑΦΝΗ ΕΠΑΘΕ ΣΟΚ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΠΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΕΚΕΙ !!! ΤΕΛΕΙΟ , ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΞΕΛΗΧΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΜΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ !!! Very Happy
Χαίρομαι που σε ανεβάζει το σεναριάκι μου αγάπη! Είδες ο Λουκάς? Προετοιμάζεται για το μέλλον που τον βλέπω να μαγειρεύει, γιατί σίγουρα δεν θέλει να περιμένει από τη Νόρα! Στο νοσκομείο για πλύση στομάχου τον βλέπω τον καημένο! Η Δάφνη μπορεί να έπαθε σοκ, αλλά χάρηκε κιόλας! Κάτι αρχίζει να υποψιάζεται γι'αυτούς τους δύο! Χαίρομαι που σου άρεσε! Η συνέχεια είμαι σίγουρη πως θα σου αρέσει ακόμα περισσότερο! Μάλλον θα την ανεβάσω σε λίγες ώρες!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από maria16 Δευ Δεκ 27, 2010 2:29 pm

Τέλειο!!! Ανυπομονώ για την συνέχεια!!!
Καλέ ποτε θα τα φτιαξουν αυτοί οι δύο? Razz
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Δευ Δεκ 27, 2010 2:38 pm

nora1 έγραψε:
ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΑΧ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΝΕΒΑΖΕΙ !!! ΤΕΛΕΙΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ , ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΩΙΝΟ . Η ΚΑΗΜΕΝΗ Η ΔΑΦΝΗ ΕΠΑΘΕ ΣΟΚ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΠΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΕΚΕΙ !!! ΤΕΛΕΙΟ , ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΞΕΛΗΧΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΜΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ !!! Very Happy
Χαίρομαι που σε ανεβάζει το σεναριάκι μου αγάπη! Είδες ο Λουκάς? Προετοιμάζεται για το μέλλον που τον βλέπω να μαγειρεύει, γιατί σίγουρα δεν θέλει να περιμένει από τη Νόρα! Στο νοσκομείο για πλύση στομάχου τον βλέπω τον καημένο! Η Δάφνη μπορεί να έπαθε σοκ, αλλά χάρηκε κιόλας! Κάτι αρχίζει να υποψιάζεται γι'αυτούς τους δύο! Χαίρομαι που σου άρεσε! Η συνέχεια είμαι σίγουρη πως θα σου αρέσει ακόμα περισσότερο! Μάλλον θα την ανεβάσω σε λίγες ώρες!

ΤΕΛΕΙΑ , ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ !!!
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 2:46 pm

maria15 έγραψε:Τέλειο!!! Ανυπομονώ για την συνέχεια!!!
Καλέ ποτε θα τα φτιαξουν αυτοί οι δύο? Razz
Xαίρομαι που σου άρεσε Μαράκι μου!!! Ε κάποια στιγμή θα τα φτιάξουν... *σφυρίζει αδιάφορα*
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 2:46 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:
nora1 έγραψε:
ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΑΧ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΝΕΒΑΖΕΙ !!! ΤΕΛΕΙΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ , ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΩΙΝΟ . Η ΚΑΗΜΕΝΗ Η ΔΑΦΝΗ ΕΠΑΘΕ ΣΟΚ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΠΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΕΚΕΙ !!! ΤΕΛΕΙΟ , ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΞΕΛΗΧΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΜΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ !!! Very Happy
Χαίρομαι που σε ανεβάζει το σεναριάκι μου αγάπη! Είδες ο Λουκάς? Προετοιμάζεται για το μέλλον που τον βλέπω να μαγειρεύει, γιατί σίγουρα δεν θέλει να περιμένει από τη Νόρα! Στο νοσκομείο για πλύση στομάχου τον βλέπω τον καημένο! Η Δάφνη μπορεί να έπαθε σοκ, αλλά χάρηκε κιόλας! Κάτι αρχίζει να υποψιάζεται γι'αυτούς τους δύο! Χαίρομαι που σου άρεσε! Η συνέχεια είμαι σίγουρη πως θα σου αρέσει ακόμα περισσότερο! Μάλλον θα την ανεβάσω σε λίγες ώρες!

ΤΕΛΕΙΑ , ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ !!!
Να περιμένεις, διότι σε λίγο θα το ανεβάσω!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 3:31 pm

Λοιπόν, βάζω και το επόμενο τώρα, γιατί σε λίγο πρέπει να διαβάσω Γαλλικά! Sad
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 3:35 pm

ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΕΝΑΤΟ

Ο Λουκάς γύρισε στο σπίτι της Νόρας γύρω στις 4. Την βρήκε να μελετά.


Ν:Λουκάκο γύρισες?
Λ:Ναι. Διαβάζεις?
Ν:Τι να κάνω? Έχω κι άλλη επιλογή?
Λ:Όχι. Έχεις όμως ένα στόχο. Κανόνισε να τον πετύχεις!
Ν:Εννοείται! Αφού μπήκα στο χορό, θα χορέψω! Αν θέλω κάτι, δε με σταματάει τίποτα από το να το πετύχω!
Λ:Χαίρομαι που το ακούω! Θέλεις βοήθεια?
Ν:Αν είναι από εσένα!
Λ: (κάθεται δίπλα της και ρίχνει μια ματιά) Εντάξει, εύκολα είναι!
Ν:Το ξέρω!
Λ:Τέλεια! Αρχίζουμε λοιπόν!
Ν:Αρχίζουμε!

Λίγες ώρες αργότερα, είχαν τελειώσει και ο Λουκάς ετοιμαζόταν να φύγει.

Λ:Νοράκι, να φεύγω κι εγώ σιγά-σιγά!
Ν:Κάτσε λίγο ακόμη!
Λ:Όχι! Πρέπει να ξεκουραστείς! Μην ξεχνάς πως μέχρι χθες ήσουν στο κρεβάτι!
Ν:Καλά! (δυσαρεστημένα)
Λ:Καλάθια! Δε σηκώνω αντιρρήσεις!
Ν:Ό,τι πεις!
Λ:Περιμένω να φερθείς λογικά και να με ακούσεις! Μην τυχόν και δεν πας για ύπνο!
Ν:Εντάξει σου είπα!
Λ:Σε πιστεύω! Να πηγαίνω εγώ τώρα!
Ν:Ναι. Καληνύχτα!
Λ:Καληνύχτα!
Ν:Λουκά!
Λ:Τι?
Ν:Πάμε αύριο καμιά βολτίτσα?
Λ:Πού?
Ν:Όπου θέλεις! Λοιπόν?
Λ:ΟΚ. Έτσι κι αλλιώς, δεν έχω και τίποτα καλύτερο να κάνω!
Ν:Εναλλακτική λύση είμαι δηλαδή?
Λ:Κάθε άλλο! Το καλύτερο που θα μπορούσε να τύχει!
Ν:Χαίρομαι που το ακούω!
Λ:Τα λέμε αύριο κατά τις 9 λοιπόν!
Ν:Τέλεια! Τα λέμε!
Λ:Γεια σου Νοράκι! (τη φιλάει στο μέτωπο και φεύγει)


Την επόμενη μέρα, η ώρα ήταν περίπου 8 το απόγευμα. Η Νόρα ετοιμαζόταν για την έξοδό της, όταν το κινητό της χτύπησε…

Ν:Έλα Δάφνη μου!
Δ:Έλα Νοράκι, τι κάνεις?
Ν:Καλά. Εσύ?
Δ:Καλά. Έλεγα, αν δεν έχεις κανονίσει κάτι, να ερχόσουν λιγάκι από εδώ, να τα πούμε.
Ν:Πολύ θα το ήθελα, αλλά δεν μπορώ! Έχω κανονίσει.
Δ:Μπα? Με ποιον?
Ν:Με το Λουκά.
Δ:Και μετά μου λες ότι δε συμβαίνει τίποτα!
Ν:Δαφνούλα σου τα έχω ξεκαθαρίσει αυτά!
Δ:Καλά, καλά!
Ν:Καλάμια! Αν θέλεις όμως να με δεις, μπορώ να περάσω αύριο!
Δ:ΟΚ. Μια χαρά μου ακούγεται!
Ν:Κατά τις 6 είναι καλά?
Δ:Υπέροχα!
Ν:Τα λέμε τότε λοιπόν! Σε κλείνω τώρα, γιατί πρέπει να ετοιμαστώ!
Δ:Ε, βέβαια! Περιμένεις και το Λουκά!
Ν:Ακριβώς! Γεια σου Δαφνούλα μου!

Κλείνει το τηλέφωνο και συνεχίζει την προετοιμασία. Λίγη ώρα αργότερα, το κουδούνι χτυπάει. Η Νόρα τρέχει ν’ανοίξει την πόρτα. Μόλις τη βλέπει ο Λουκάς, τα χάνει. Είναι πολύ όμορφη!

Νόρα: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFkVNV0FHcUpJM3hHVTlsSDhVc0E1V3cAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ

Λ:Νοράκι είσαι… Πανέμορφη!
Ν:Σ’ευχαριστώ! Αν και νομίζω ότι υπερβάλεις!
Λ:Καθόλου! Εννοώ κάθε λέξη!
Ν:Εντάξει! Κι εσύ όμως δεν πας πίσω! Ας αφήσουμε όμως τις κολακείες γιατί δε νιώθω και πολύ άνετα!
Λ:Κακώς!
Ν:Ας πηγαίνουμε καλύτερα!
Λ:Ναι, ας πηγαίνουμε!

Λίγη ώρα αργότερα, ήταν σ’ένα υπέροχο εστιατόριο. Πέρασαν πάρα πολύ ωραία. Πάντα άλλωστε περνούσαν ευχάριστα όταν ήταν μαζί!

Μόλις έφτασαν στο σπίτι της Νόρας…


Κάτω, στην είσοδο της πολυκατοικίας…


Λ:Λοιπόν, να σ’αφήσω τώρα να ξεκουραστείς.
Ν:Ναι. Καληνύχτα Λουκάκο.
Λ:Καληνύχτα Νοράκι μου.

Η Νόρα τον πλησιάζει για να τον φιλήσει στο μάγουλο. Όμως τα χείλη της ακουμπούν πάνω στα δικά του. Ένα απαλό φιλί που εξελίσσεται σε ερωτικό. Λίγα λεπτά αργότερα, το φιλί τελειώνει. Και οι δύο αποτραβιούνται σοκαρισμένοι απ’ό,τι έγινε πριν λίγο και αμήχανοι. Η Νόρα τότε του χαμογελάει γλυκά και τον χαϊδεύει απαλά στο μάγουλο.

Ν:Καληνύχτα Λουκάκο.

Και χάνεται πίσω από την πόρτα της πολυκατοικίας.


Ο Λουκάς για μια στιγμή έμεινε παγωμένος. Δεν ήξερε τι να κάνει. Πώς να αντιδράσει. Έπειτα, ασυναίσθητα άγγιξε τα χείλη του κι ένα χαμόγελο σχηματίστηκε στο πρόσωπό του. Πήρε το δρόμο για το σπίτι του. Δε σταμάτησε για λεπτό όμως να σκέφτεται το φιλί. Όπως και η Νόρα…


ΤΕΛΟΣ ΕΝΑΤΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από maria16 Δευ Δεκ 27, 2010 3:57 pm

THE FIRST KISS!!!!!!!!!! EΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!! cheers Τέλειο!!! Περιμένω συνεχεια με ανυπομονησία!!!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Δευ Δεκ 27, 2010 4:01 pm

ΤΙ ΓΛΥΚΟ , ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΟ , ΤΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ !!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΙ . ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Η ΝΟΡΑ , ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΦΟΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ . ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ , ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΤΟΜΑ .
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από viki foka-veneti Δευ Δεκ 27, 2010 4:22 pm

Αγαπη μου γλυκεια... Τελειο ηταν τελειο.... Το πρωτο φιλι....επιτελους.... Περιμενω συνεχεια
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 4:34 pm

maria15 έγραψε:THE FIRST KISS!!!!!!!!!! EΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!! cheers Τέλειο!!! Περιμένω συνεχεια με ανυπομονησία!!!!!
Το πρώτο ήρθε! Τοερώτημα Μαρία μου είναι αν θα υπάρξει και δέυτερο! *σφυρίζει* Χαίρομαι που σου άρεσε! Συνέχεια ή σήμερα πριν τα Μυστικά ή αύριο!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από maria16 Δευ Δεκ 27, 2010 4:40 pm

nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:THE FIRST KISS!!!!!!!!!! EΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!! cheers Τέλειο!!! Περιμένω συνεχεια με ανυπομονησία!!!!!
Το πρώτο ήρθε! Τοερώτημα Μαρία μου είναι αν θα υπάρξει και δέυτερο! *σφυρίζει* Χαίρομαι που σου άρεσε! Συνέχεια ή σήμερα πριν τα Μυστικά ή αύριο!
Δεν μας τα λες καλά Νοράκι :qqq: Kανόνισε!!! Αντε περιμένω με αγωνία!!! Smile
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 4:41 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΤΙ ΓΛΥΚΟ , ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΟ , ΤΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ !!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΙ . ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Η ΝΟΡΑ , ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΦΟΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ . ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ , ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΤΟΜΑ .
Χαίρομαι πάρα πολύ που σου άρεσε τόσο Ηρώ μου! Σου άρεσε το φόρεμα ε? Εγώ είναι ανάμεσα σε αυτό και σ'ένα άλλο και δεν ξέρω αν έκανα καλά! Τέλος πάντων! Η επόμενη εννοείται πως έρχεται σύντομα! Μπορεί και το παόγευμα αν προλάβω, γιατί έχω και μια γιορτή στην οποία πρέπει να πάω!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 4:46 pm

viki foka-veneti έγραψε:Αγαπη μου γλυκεια... Τελειο ηταν τελειο.... Το πρωτο φιλι....επιτελους.... Περιμενω συνεχεια
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια! Η συνέχεια σύντομα!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Δευ Δεκ 27, 2010 4:47 pm

nora1 έγραψε:
ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΤΙ ΓΛΥΚΟ , ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΟ , ΤΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ !!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΙ . ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Η ΝΟΡΑ , ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΦΟΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ . ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ , ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΤΟΜΑ .
Χαίρομαι πάρα πολύ που σου άρεσε τόσο Ηρώ μου! Σου άρεσε το φόρεμα ε? Εγώ είναι ανάμεσα σε αυτό και σ'ένα άλλο και δεν ξέρω αν έκανα καλά! Τέλος πάντων! Η επόμενη εννοείται πως έρχεται σύντομα! Μπορεί και το παόγευμα αν προλάβω, γιατί έχω και μια γιορτή στην οποία πρέπει να πάω!

ΚΡΑΤΑ ΤΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΦΟΡΕΜΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΓΙΟΡΤΗ . ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΣΟΥ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ .
ΥΓ.ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ !!! Very Happy
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 4:48 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:THE FIRST KISS!!!!!!!!!! EΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!! cheers Τέλειο!!! Περιμένω συνεχεια με ανυπομονησία!!!!!
Το πρώτο ήρθε! Τοερώτημα Μαρία μου είναι αν θα υπάρξει και δέυτερο! *σφυρίζει* Χαίρομαι που σου άρεσε! Συνέχεια ή σήμερα πριν τα Μυστικά ή αύριο!
Δεν μας τα λες καλά Νοράκι :qqq: Kανόνισε!!! Αντε περιμένω με αγωνία!!! Smile
Δεν σας τα λέω καλά, ε? Μην απειλείς Μαρία! Ελπίζω όταν διαβάσεις τη συνέχεια να σταματήσουν οι απειλές!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από maria16 Δευ Δεκ 27, 2010 4:51 pm

nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:THE FIRST KISS!!!!!!!!!! EΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!! cheers Τέλειο!!! Περιμένω συνεχεια με ανυπομονησία!!!!!
Το πρώτο ήρθε! Τοερώτημα Μαρία μου είναι αν θα υπάρξει και δέυτερο! *σφυρίζει* Χαίρομαι που σου άρεσε! Συνέχεια ή σήμερα πριν τα Μυστικά ή αύριο!
Δεν μας τα λες καλά Νοράκι :qqq: Kανόνισε!!! Αντε περιμένω με αγωνία!!! Smile
Δεν σας τα λέω καλά, ε? Μην απειλείς Μαρία! Ελπίζω όταν διαβάσεις τη συνέχεια να σταματήσουν οι απειλές!
Eγώ δεν απείλεισα!!! Αντε να την διαβάσω...ανυπομονώ!!! Very Happy
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 5:06 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:THE FIRST KISS!!!!!!!!!! EΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!! cheers Τέλειο!!! Περιμένω συνεχεια με ανυπομονησία!!!!!
Το πρώτο ήρθε! Τοερώτημα Μαρία μου είναι αν θα υπάρξει και δέυτερο! *σφυρίζει* Χαίρομαι που σου άρεσε! Συνέχεια ή σήμερα πριν τα Μυστικά ή αύριο!
Δεν μας τα λες καλά Νοράκι :qqq: Kανόνισε!!! Αντε περιμένω με αγωνία!!! Smile
Δεν σας τα λέω καλά, ε? Μην απειλείς Μαρία! Ελπίζω όταν διαβάσεις τη συνέχεια να σταματήσουν οι απειλές!
Eγώ δεν απείλεισα!!! Αντε να την διαβάσω...ανυπομονώ!!! Very Happy
Εσύ δεν απείλησες? Μόνο λίγο!!! Ξέχασες όμως να βγάλεις και αυτό το τόσο αθώο ροπαλάκι σου! Γράφω τώρα τη συνέχεια και μάλλον θα προλάβω να την ποστάρω σε καμιά ώρα το πολύ!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από maria16 Δευ Δεκ 27, 2010 5:14 pm

nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:THE FIRST KISS!!!!!!!!!! EΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!! cheers Τέλειο!!! Περιμένω συνεχεια με ανυπομονησία!!!!!
Το πρώτο ήρθε! Τοερώτημα Μαρία μου είναι αν θα υπάρξει και δέυτερο! *σφυρίζει* Χαίρομαι που σου άρεσε! Συνέχεια ή σήμερα πριν τα Μυστικά ή αύριο!
Δεν μας τα λες καλά Νοράκι :qqq: Kανόνισε!!! Αντε περιμένω με αγωνία!!! Smile
Δεν σας τα λέω καλά, ε? Μην απειλείς Μαρία! Ελπίζω όταν διαβάσεις τη συνέχεια να σταματήσουν οι απειλές!
Eγώ δεν απείλεισα!!! Αντε να την διαβάσω...ανυπομονώ!!! Very Happy
Εσύ δεν απείλησες? Μόνο λίγο!!! Ξέχασες όμως να βγάλεις και αυτό το τόσο αθώο ροπαλάκι σου! Γράφω τώρα τη συνέχεια και μάλλον θα προλάβω να την ποστάρω σε καμιά ώρα το πολύ!
Eγώ δεν απείλησα ΑΛΗΘΕΙΑ!!! Sad
Αντε αντε περιμένωωωωω!!!! Very Happy
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Mια μοιραία συνάντηση...by nora1 - Σελίδα 4 Empty Απ: Mια μοιραία συνάντηση...by nora1

Δημοσίευση από nora1 Δευ Δεκ 27, 2010 5:20 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:THE FIRST KISS!!!!!!!!!! EΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!! cheers Τέλειο!!! Περιμένω συνεχεια με ανυπομονησία!!!!!
Το πρώτο ήρθε! Τοερώτημα Μαρία μου είναι αν θα υπάρξει και δέυτερο! *σφυρίζει* Χαίρομαι που σου άρεσε! Συνέχεια ή σήμερα πριν τα Μυστικά ή αύριο!
Δεν μας τα λες καλά Νοράκι :qqq: Kανόνισε!!! Αντε περιμένω με αγωνία!!! Smile
Δεν σας τα λέω καλά, ε? Μην απειλείς Μαρία! Ελπίζω όταν διαβάσεις τη συνέχεια να σταματήσουν οι απειλές!
Eγώ δεν απείλεισα!!! Αντε να την διαβάσω...ανυπομονώ!!! Very Happy
Εσύ δεν απείλησες? Μόνο λίγο!!! Ξέχασες όμως να βγάλεις και αυτό το τόσο αθώο ροπαλάκι σου! Γράφω τώρα τη συνέχεια και μάλλον θα προλάβω να την ποστάρω σε καμιά ώρα το πολύ!
Eγώ δεν απείλησα ΑΛΗΘΕΙΑ!!! Sad
Αντε αντε περιμένωωωωω!!!! Very Happy
Το ελπίζω, αν κι έχω τις αμφιβολίες μου! Είσαι τυχερή πάντως που δε σου κρατάω κακία!
Περίμενε γιατί δεν ξέρω σε πόση ώρα θα είναι έτοιμο!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 15 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης