Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

+6
maraki12
noraloukas_feggaropetra!
ΗΡΩ 1993
nora1
viki foka-veneti
maria16
10 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Δευ Ιαν 03, 2011 10:14 am

ΤΕΛΕΙΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ , ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΚΗΝΗ ΑΥΤΗ ΜΕ ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ !!!
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Πεμ Ιαν 20, 2011 6:40 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΤΕΛΕΙΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ , ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΚΗΝΗ ΑΥΤΗ ΜΕ ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ !!!
Σ' ευχαριστώ πολύ Ηρώ μου! Συνέχεια δεν ξέρω πότε....έχω στερέψει από την μέρα που έγινε το περιστατικό...ξέρεις Wink Rolling Eyes
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Πεμ Ιαν 20, 2011 6:48 pm

maria15 έγραψε:
ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΤΕΛΕΙΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ , ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΚΗΝΗ ΑΥΤΗ ΜΕ ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ !!!
Σ' ευχαριστώ πολύ Ηρώ μου! Συνέχεια δεν ξέρω πότε....έχω στερέψει από την μέρα που έγινε το περιστατικό...ξέρεις Wink Rolling Eyes

ΕΛΑ , ΜΗ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ , ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!! Very Happy ΔΕ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ Η ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ !!! Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 679557 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 491840
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Πεμ Ιαν 20, 2011 7:04 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:
maria15 έγραψε:
ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΤΕΛΕΙΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ , ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΚΗΝΗ ΑΥΤΗ ΜΕ ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ !!!
Σ' ευχαριστώ πολύ Ηρώ μου! Συνέχεια δεν ξέρω πότε....έχω στερέψει από την μέρα που έγινε το περιστατικό...ξέρεις Wink Rolling Eyes

ΕΛΑ , ΜΗ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ , ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!! Very Happy ΔΕ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ Η ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ !!! Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 679557 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 491840
Ναι το ξέρω Ηρώ μου..κι εγώ έτσι είμα, αλλά στέρεψα...εμείς κανονικά τώρα έπρεπε να είμαστε στο δεύτερο σκέλος του σεναρίου αλλά.....
Πάω να ξαναδιαβάσω το τελευταίο, μπας και γράψω τίποτα, αλλά δεν υπόσχομαι..... Crying or Very sad
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Πεμ Ιαν 20, 2011 8:28 pm

Συγνώμη που άργησα τόόόσο, αλλά δεν είχα καθόλου έμπνευση Crying or Very sad
Αυτή η συνέχεια είναι αφιερώμενη στην Ηρώ μoυ Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 772885

Στην Αθήνα:
Η Παρέα μίλαγε με τις ώρες... μια συζητούσαν για τον Μάνο και την Εύα, μία ο Λουκάς εξέφραζε το παράπονά του για την Νόρα(σχ.σεν. εμ τι να μην εκφραστεί ο Λουκάκος που τον έσκασε και τον αρρώστησε-κυριολεκτικά-μέχρι να να τα φτιάξουν) και αυτή του απαντούσε αναλόγως. Μετά από πολλές συζητήσεις και πειράγμτα ο ένας στον άλλον, αποφάσισαν ο Λουκάς και η Νόρα να πάνε σπίτι....

Σπίτι Νόρας:
Ν:Είμαι πτώμα(«σωριάζεται» στον καναπέ και τρίβει τον αφιένα της)
Λ: (πάει και κάθεται κοντά, αγγίζοντας την) Να σου κάνω εγώ ένα μασαζάκι να χαλαρώσεις?
Ν:Αααα όχι Λουκάκο θα με κάνεις χειρότερα....θες να μην μπορώ να κουνηθώ αύριο, να μην πάω στο γραφείο και να μείνει όλη η δουλειά πάνω σου?!
Λ:Μμμ σιγά μωρή ηλίθια μην σου κλέβω την δουλειά, που βαράμε μύγες..! Ελά τώρα να σε τρίψω λίγο να ξεκουραστείς....
Ν: Καλά(πάει πιό κοντά του) κάνε και ελπίζω να μην χρειάζομαι καροτσάκι να πάω αύριο στη δουλειά
Λ:Μμμμ κρυάδες...(της κάνει μασάζ) Ε πως σου φαίνεται?
Ν:Πρέπει να ομολογήσω ότι κάνεις πολύ καλό μασάζ Λουκάκο μου. Και δεν σου το είχα(γελάκι)
Λ:Πρώτον γιατί αυτό το γελάκι και δεύτερον, αφού τ’ομολογείς κι εσύ σκέφτομαι ν’ αφήσω την δικηγορία και ν’ ασχοληθώ με το μασάζ...να κάνω μασάζ και σε όμορφες κοπέλες.....Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 369549
Ν: (γυρίζει απότομα απέναντί του και τον κοιτά θυμωμένα) Αμα θες να κάνεις μασάζ σε όμορφες κοπέλες –όπως είπες-να μην σε κρατάμε τότε εδώ Βενέτη..!!!
Λ:Θα πήγαινα, αλλά έχει μια κοκκινομάλλα κοπέλα που μου έχει κλέψει την καρδιά και δεν μπορώ να φύγω μακριά της!Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 971576
Ν:Α ναι?! Ε τότε μείνε μαζί της, τι να κουράζεις τώρα τα χεράκια σου για κάποιες άλλες!
Λ:Ζηλεύουμε κοκκινομάλλ..ζηλεύουμε? (και αρχίζει να την γαργαλάει)
Ν:Μη σταμάτα! Εγώ δεν ζηλεύω! Και ποιόν να ζηλέψω ρε, τα μούτρα σου? Δεν σφάξανε!
Λ:Τι είπες? Τώρα θα δεις!
(την παίρνει στην αγκαλιά του, την πάει στο κρεβάτι και κάνουν για πρώτη φορά παθιασμένο) Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 971576


maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από viki foka-veneti Πεμ Ιαν 20, 2011 9:25 pm

Μαρακι τελειο θα περιμενω το επομενο
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Πεμ Ιαν 20, 2011 9:30 pm

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΜΑΡΡΑΚΙ ΜΟΥ , ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΕΙΧΕΣ ΤΕΛΕΙΟ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ! ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑΣ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΦΙΕΡΩΣΗ !!! Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 95513
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Πεμ Ιαν 20, 2011 9:31 pm

μαρακι μου συγνωμη που δεν σχολιαζα τοσο καιρο αλλα τωρα το διαβασα και ειναι υπεροχο!!!και πολυ ρομαντικο!!!μπραβο!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Πεμ Ιαν 20, 2011 10:14 pm

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάάάρα πολύ!!!
Ηρώ μου παρακαλώ! Αν δεν έκανα αφιέρωση σε 'σένα, σε ποιόν θα έκανα Wink Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 95513
Συνέχεια θα δούμε......αν μια ψυχή με πιεσε ΜΠΟΡΕΙ και να συνεχισω, αλλά δεν υπόσχομαι Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 369549 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 43643 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 43643 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 43643
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από nora1 Πεμ Ιαν 20, 2011 10:20 pm

Πάρα πολύ ωραίο και τρυφερό Μαρία μου! Έκαναν έρωτα για πρώτη φορά, τι τέλεια!!! Ελπίζω το επόμενο να μην αργήσει τόόόόσοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Πεμ Ιαν 20, 2011 10:22 pm

nora1 έγραψε:Πάρα πολύ ωραίο και τρυφερό Μαρία μου! Έκαναν έρωτα για πρώτη φορά, τι τέλεια!!! Ελπίζω το επόμενο να μην αργήσει τόόόόσοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!
Ευχαριστώ πολύ Νόρα μου! Ναι ναι Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 971576
Εεεε δεν ξέρω θα δούμε Rolling Eyes
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Πεμ Ιαν 20, 2011 10:24 pm

maria15 έγραψε:Κορίτσια σας ευχαριστώ πάάάρα πολύ!!!
Ηρώ μου παρακαλώ! Αν δεν έκανα αφιέρωση σε 'σένα, σε ποιόν θα έκανα Wink Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 95513
Συνέχεια θα δούμε......αν μια ψυχή με πιεσε ΜΠΟΡΕΙ και να συνεχισω, αλλά δεν υπόσχομαι Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 369549 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 43643 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 43643 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 43643

ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΙΕΖΩ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ!!!! Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 491840
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Πεμ Ιαν 20, 2011 10:46 pm

Δηλαδή αν πω οτι αυριο και την Δευτερα δεν εχω σχολειο θα πιέσεις? Razz
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Πεμ Ιαν 20, 2011 10:48 pm

maria15 έγραψε:Δηλαδή αν πω οτι αυριο και την Δευτερα δεν εχω σχολειο θα πιέσεις? Razz

ΑΧΧΧ( ΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΡΙΤΙΑ ΤΗ ΝΟΡΑ ) ΚΑΙ ΔΕ ΜΙΛΑΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ !!! Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 784853 ΟΧΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ . ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ?
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Πεμ Ιαν 20, 2011 10:50 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:
maria15 έγραψε:Δηλαδή αν πω οτι αυριο και την Δευτερα δεν εχω σχολειο θα πιέσεις? Razz

ΑΧΧΧ( ΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΡΙΤΙΑ ΤΗ ΝΟΡΑ ) ΚΑΙ ΔΕ ΜΙΛΑΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ !!! Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 784853 ΟΧΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ . ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ?
Εμ τρελλή είμαι να το πω νωρίτερα? Razz Θα δω τι θα κάνω αύριο, αλλά δεν υπόσχομαι...
Έχουν συνέδρια και γι'αυτό εμείς δεν θα πάμε σχολείο ( Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 803323 )
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Σαβ Ιαν 22, 2011 9:54 pm

ΚΑΤΙ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΚΑΙ ΗΡΘΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.... ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΟΙΠΟΝ !!!! Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 491840
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Σαβ Ιαν 22, 2011 10:33 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΚΑΤΙ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΚΑΙ ΗΡΘΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.... ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΟΙΠΟΝ !!!! Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 491840
Hρωωωωωω μουυυυυυυ!! Τώρα το είδα...αλλα...δεν μου έρχεται τίποτα καλό...αύριο, υπόσχομαι να γράψω από μόνη μου Very Happy
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Ιαν 23, 2011 4:54 pm

Ηρωωωωωω που είσαι??????????? Πες αλεύρι? Συνέχεια από μένα σε γυρεύει.....σε κανα 20λεπτο ποστάρω.....αλλά αν δεν θες, δεν ποσράρω...ΘΕΣ?????? Cool
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Κυρ Ιαν 23, 2011 5:18 pm

maria15 έγραψε:Ηρωωωωωω που είσαι??????????? Πες αλεύρι? Συνέχεια από μένα σε γυρεύει.....σε κανα 20λεπτο ποστάρω.....αλλά αν δεν θες, δεν ποσράρω...ΘΕΣ?????? Cool

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ? ΑΝΤΕ ΑΝΑΜΕΝΩ !!! Very Happy
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Ιαν 23, 2011 5:55 pm

Η επόμενη μέρα ξημέρωσε, ήταν Κυριακή..ο Λουκάς κι η Νόρα δεν είχαν γραφείο, ο Νικόλας δεν θα πήγαινε στο ιατρείο και ο Μάνος με την Εύα θα περνούσαν ακόμα λίγες μέρες στην Αμερική....

Μάνος-Εύα:
Ο Μάνος έχει ξυπνήσει και ετοιμάζει πρωϊνό στην Εύα.Μόλις το ετοιμάζει, το βάζει σ’ ένα δίσκο και πηγαίνει στο δωμάτιο. Την βλέπει να κοιμάται..πάει κοντά της και την ξυπνάει φιλώντας την.

Μ:Μωρό μου ξύπνα να φας πρωϊνό...(την φιλάει)
Ε:Μμμμ άσε με βρε Μάνο να κοιμηθώ λίίίγο....
Μ:Ελα βρε Εύακι μου, πρέπει να φας....!!!
Ε: (γυρνάει προς το μέρος του)Αντε να ξυπνήσω να δω τι θα καταλάβεις....(βλέπει το πρωϊνό)καλέ τι είναι όλα αυτά?
Μ: (το φέρνει κοντά της)Πρωϊνό! Να φας εσύ κι ο γιόκας μου! (με ένα χαμόγελο ως τα αυτιά)
Ε:Πάει εσύ χάζεψες...θες και γιό ε?
Μ:Ε βέβαια! Αν βγει κόρη δεν θα πω όχι, αλλά θέλω γιό, να μου μοιάσει!
Ε:Μμμ σιγά Μάνο μου! Πρόσεχε μην πέσεις απ’ τα σύννεφα! Ψωνάρα μου! (γελάει)
Μ:Αντε τρώγε....Αλήθεια τι λες να κάνουν τώρα τα παιδιά?
Ε:Ε η Δάφνη κι ο Νικόλας τα γνωστά, με το Μάριο. Ε και τα μπακούρια της Παρέας θα λένε τις βλακείες τους, ότι είναι μόνο φίλοι κι άλλα τέτοια.!
Μ:Πω πω πως τους βαρέθηκα «εμείς είμαστε μόνο φίλοι». Πότε θα καταλάβουν ότι είναι φτιαγμένοι ο ένας για τον άλλον?!
Ε:Μάνο, όταν γυρίσουμ στην Αθήνα θέλω να βρούμε ένα κόλπο να τους τα φτιάξουμε...
Μ:Καλά θα δούμε
(την φιλάει και συνεχίζουν το πρωϊνό τους.....)


Νικόλας-Δάφνη:
Στην Αθήνα.....είναι μια ηλιόλουστη Κυριακάτικη μέρα....ο Νικόλας κι η Δάφνη πήραν τον Μάριο και βγήκαν να περπατήσουν στην Εδέμ....

Δ:Αχ τι όμορφη μέρα είναι σήμερα! Υπέροχος ο ήλιος.....!!!
Νικ:Ναι μωρό μου..καλά κάναμε και βγήκαμε βόλτα..
Δ:Επιτέλους αγάπη μου όλα μας πάνε καλά: η Εύα κι ο Μάνος είναι μαζί ευτυχισμένοι κι απ΄ ότι ξέρω η Εύα του ανακοίνωσε ότι είναι έγκυος! Η Νόρα κι ο Λουκάς είναι μαζί..ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω ότι άφησαν τους εγωισμούς απ’ έξω και το ομολόγησαν! Και εμείς είμαστε καλά, με το παιδί μας!
Νικ:Η Εύα είναι έγκυος ε?Αντε θα έχουμε ανηψάκι! Και οι ηλίθιοι είναι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ! Αντε και μας έσκασαν τόσα χρόνια! Και εμείς είμαστε καλά και αγαπημένοι!
(την αγκαλιάζει και μένουν έτσι εκεί...)


Νόρα-Λουκάς:
Ο Λουκάς έχει ήδη ξυπνήσει και κοιτάει τη Νόρα...σκέφτεται «είναι τόσο όμορφη, κοιμάται σαν άγγελος...γιατί χάσαμε τόσα χρόνια Νοράκι μου, γιατί? Αλλά τώρα θ’ αναπληρώσω το χρόνο και δεν θ’αφήσω ΚΑΝΕΝΑΝ να σε πειράξει, στ’ ορκίζομαι!»
Την φιλαει στο μέτωπο και η Νόρα ανοίγει σιγά-σιγά τα μάτια της...

Λ:Καλημέρα αγάπη μου!
Ν: (του χαμογελάει)Καλημέρα μωρό μου!
Λ:Πως κοιμήθηκες?
Ν:Από το λίγο που κοιμήθηκα...καλά...Λουκά?
Λ:Οχι αγάπη μου, δεν είναι όνειρο όλο αυτό...!!! (σχ.σεν.μμμ σε πειστέψαμε Razz)
Ν:Πως ήξερες ότι αυτό θα σε ρωτούσα?
Λ:Αφού σε ξέρω καλά κοκκινομάλλα μου!
Ν:Σ’ αγαπάω!
Λ:Κι εγώ πολύ!
(την φιλάει και μένουν εκεί αγκαλιάΈνας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 971576 )


Το ότι ο έρωτας τους δεν είναι όνειρο, ισχύει??? Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 369549


Υ.Γ.Ελπίζω να σας αρέσει! Ηρώ έκανα όσο πιο γρήγορα μπορούσα, είχα προβλήματα με το ίντερνετ.....
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Ιαν 23, 2011 6:03 pm

Tέλειο Μαράκι μου? Ε είναι όνειρο ή όχι? Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 924808 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 924808 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 924808 Τι λες εσύ? Τέλειο πάντως! Η επόμενη όμως μην αργήσει!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Ιαν 23, 2011 6:07 pm

nora1 έγραψε:Tέλειο Μαράκι μου? Ε είναι όνειρο ή όχι? Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 924808 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 924808 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 924808 Τι λες εσύ? Τέλειο πάντως! Η επόμενη όμως μην αργήσει!
Eεεε θα δούμε....θα φτάσουμε στο παρασύνθημα? Γιατί χλωμό το βλέπω Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Εγώ δεν λέω τίποτα..δεν ξέρω τίποτα.... Laughing Η συνέχεια δεν ξέρω, ρίξτε και καμιά λάμπα... Razz
Σοβαρά, τώρα συνέχεια μόλις έχω έμπνευση...αλλά να θυμάται κι η Ηρώ γιατί μου φαίνεται θα ξεχάσω ότι γράφω σενάριο εδώ μέσα........
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Ιαν 23, 2011 6:16 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:Tέλειο Μαράκι μου? Ε είναι όνειρο ή όχι? Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 924808 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 924808 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 924808 Τι λες εσύ? Τέλειο πάντως! Η επόμενη όμως μην αργήσει!
Eεεε θα δούμε....θα φτάσουμε στο παρασύνθημα? Γιατί χλωμό το βλέπω Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Εγώ δεν λέω τίποτα..δεν ξέρω τίποτα.... Laughing Η συνέχεια δεν ξέρω, ρίξτε και καμιά λάμπα... Razz
Σοβαρά, τώρα συνέχεια μόλις έχω έμπνευση...αλλά να θυμάται κι η Ηρώ γιατί μου φαίνεται θα ξεχάσω ότι γράφω σενάριο εδώ μέσα........
Ελπίζω να περάσουμε στο παρασύνθημα και μάλιστα σύντομα! Κάν'το για μένα που είμαι χάλια! Και μην τυχόν και ξεχάσεις το σενάριο πάλι! Ηρώ το αφήνω πάνω σου!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Ιαν 23, 2011 6:19 pm

nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:Tέλειο Μαράκι μου? Ε είναι όνειρο ή όχι? Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 924808 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 924808 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 924808 Τι λες εσύ? Τέλειο πάντως! Η επόμενη όμως μην αργήσει!
Eεεε θα δούμε....θα φτάσουμε στο παρασύνθημα? Γιατί χλωμό το βλέπω Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Εγώ δεν λέω τίποτα..δεν ξέρω τίποτα.... Laughing Η συνέχεια δεν ξέρω, ρίξτε και καμιά λάμπα... Razz
Σοβαρά, τώρα συνέχεια μόλις έχω έμπνευση...αλλά να θυμάται κι η Ηρώ γιατί μου φαίνεται θα ξεχάσω ότι γράφω σενάριο εδώ μέσα........
Ελπίζω να περάσουμε στο παρασύνθημα και μάλιστα σύντομα! Κάν'το για μένα που είμαι χάλια! Και μην τυχόν και ξεχάσεις το σενάριο πάλι! Ηρώ το αφήνω πάνω σου!
Ε πρέπει να το σκεφτώ καλά...να βγάζει νόημα.. και σου υπόσχομαι όταν το γράψω θα είναι δικό ΣΟΥ!
Ηρώώώώ καλέ που είναι αυτη? Εγώ έγραψα και αυτή δεν εμφανίζεται???? Sad Sad Sad
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Ιαν 23, 2011 6:23 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:Tέλειο Μαράκι μου? Ε είναι όνειρο ή όχι? Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 924808 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 924808 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 5 924808 Τι λες εσύ? Τέλειο πάντως! Η επόμενη όμως μην αργήσει!
Eεεε θα δούμε....θα φτάσουμε στο παρασύνθημα? Γιατί χλωμό το βλέπω Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Εγώ δεν λέω τίποτα..δεν ξέρω τίποτα.... Laughing Η συνέχεια δεν ξέρω, ρίξτε και καμιά λάμπα... Razz
Σοβαρά, τώρα συνέχεια μόλις έχω έμπνευση...αλλά να θυμάται κι η Ηρώ γιατί μου φαίνεται θα ξεχάσω ότι γράφω σενάριο εδώ μέσα........
Ελπίζω να περάσουμε στο παρασύνθημα και μάλιστα σύντομα! Κάν'το για μένα που είμαι χάλια! Και μην τυχόν και ξεχάσεις το σενάριο πάλι! Ηρώ το αφήνω πάνω σου!
Ε πρέπει να το σκεφτώ καλά...να βγάζει νόημα.. και σου υπόσχομαι όταν το γράψω θα είναι δικό ΣΟΥ!
Ηρώώώώ καλέ που είναι αυτη? Εγώ έγραψα και αυτή δεν εμφανίζεται???? Sad Sad Sad
Άντε, ανυπομονώ! Σκέψου το εσύ! Θα σε βοηθήσω κι εγώ αν θέλεις, μιας και αύριο δεν θα πάω σχολείο! Που είναι όμως αυτή η Ηρώ???
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης