Nορα-Λουκας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

+6
maraki12
noraloukas_feggaropetra!
ΗΡΩ 1993
nora1
viki foka-veneti
maria16
10 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Ιαν 23, 2011 6:26 pm

nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:Tέλειο Μαράκι μου? Ε είναι όνειρο ή όχι? Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 924808 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 924808 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 924808 Τι λες εσύ? Τέλειο πάντως! Η επόμενη όμως μην αργήσει!
Eεεε θα δούμε....θα φτάσουμε στο παρασύνθημα? Γιατί χλωμό το βλέπω Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Εγώ δεν λέω τίποτα..δεν ξέρω τίποτα.... Laughing Η συνέχεια δεν ξέρω, ρίξτε και καμιά λάμπα... Razz
Σοβαρά, τώρα συνέχεια μόλις έχω έμπνευση...αλλά να θυμάται κι η Ηρώ γιατί μου φαίνεται θα ξεχάσω ότι γράφω σενάριο εδώ μέσα........
Ελπίζω να περάσουμε στο παρασύνθημα και μάλιστα σύντομα! Κάν'το για μένα που είμαι χάλια! Και μην τυχόν και ξεχάσεις το σενάριο πάλι! Ηρώ το αφήνω πάνω σου!
Ε πρέπει να το σκεφτώ καλά...να βγάζει νόημα.. και σου υπόσχομαι όταν το γράψω θα είναι δικό ΣΟΥ!
Ηρώώώώ καλέ που είναι αυτη? Εγώ έγραψα και αυτή δεν εμφανίζεται???? Sad Sad Sad
Άντε, ανυπομονώ! Σκέψου το εσύ! Θα σε βοηθήσω κι εγώ αν θέλεις, μιας και αύριο δεν θα πάω σχολείο! Που είναι όμως αυτή η Ηρώ???
Α τέλεια!!! Παρόλο που είναι ακόμα νωρίς, ας το σκεφτώ για το μέλλον....λοιπόν αύριο τα λέμε και θα με βοηθήσεις Very Happy
Θα πάω να την ψάξω....
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από nora1 Κυρ Ιαν 23, 2011 6:29 pm

maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:
maria15 έγραψε:
nora1 έγραψε:Tέλειο Μαράκι μου? Ε είναι όνειρο ή όχι? Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 924808 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 924808 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 924808 Τι λες εσύ? Τέλειο πάντως! Η επόμενη όμως μην αργήσει!
Eεεε θα δούμε....θα φτάσουμε στο παρασύνθημα? Γιατί χλωμό το βλέπω Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Εγώ δεν λέω τίποτα..δεν ξέρω τίποτα.... Laughing Η συνέχεια δεν ξέρω, ρίξτε και καμιά λάμπα... Razz
Σοβαρά, τώρα συνέχεια μόλις έχω έμπνευση...αλλά να θυμάται κι η Ηρώ γιατί μου φαίνεται θα ξεχάσω ότι γράφω σενάριο εδώ μέσα........
Ελπίζω να περάσουμε στο παρασύνθημα και μάλιστα σύντομα! Κάν'το για μένα που είμαι χάλια! Και μην τυχόν και ξεχάσεις το σενάριο πάλι! Ηρώ το αφήνω πάνω σου!
Ε πρέπει να το σκεφτώ καλά...να βγάζει νόημα.. και σου υπόσχομαι όταν το γράψω θα είναι δικό ΣΟΥ!
Ηρώώώώ καλέ που είναι αυτη? Εγώ έγραψα και αυτή δεν εμφανίζεται???? Sad Sad Sad
Άντε, ανυπομονώ! Σκέψου το εσύ! Θα σε βοηθήσω κι εγώ αν θέλεις, μιας και αύριο δεν θα πάω σχολείο! Που είναι όμως αυτή η Ηρώ???
Α τέλεια!!! Παρόλο που είναι ακόμα νωρίς, ας το σκεφτώ για το μέλλον....λοιπόν αύριο τα λέμε και θα με βοηθήσεις Very Happy
Θα πάω να την ψάξω....
Είναι νωρίς, αλλά καλύτερα να είσαι προετοιμασμένη! Αν ζω μέχρι αύριο, θα σε βοηθήσω κι εγώ! Άντε, καλό ψάξιμο!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Κυρ Ιαν 23, 2011 7:14 pm

ΗΡΘΑ ΒΡΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ , ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ? ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΟΥΣ ... ΟΛΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΝΩΜΕΝΑ . ΞΕΡΕΙΣ Ε ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΗ !!!! Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 928851
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Ιαν 23, 2011 8:32 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:ΗΡΘΑ ΒΡΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ , ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ? ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΟΥΣ ... ΟΛΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΝΩΜΕΝΑ . ΞΕΡΕΙΣ Ε ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΗ !!!! Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 928851
Επιτέλους Ηρώ μου!!! Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 928851 Ελα μου ντε? Αλλά μόνο το λάπτοπ έχει πρόβλημα με το ίντερνετ βρε παιδί μου Sad Ε θα προσπαθήσω να γράψω σύντομα και θα το 'χω υπόψην μου ότι θα πιέσεις Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 928851
Ευχαριστώ γλυκιά μου!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από viki foka-veneti Δευ Ιαν 24, 2011 1:38 am

Οχι αρνουμε κατηγοριματικα να δεχτω οτι ειναι ονειρο... Ειναι αληθεια 1.000/100... ενταξει και ασε τα δεν ξερω σε μενα γιατι θα βγαλω τηγανι... Αντε.... Τελεια η συνεχεια περιμενω και την επομενη... Και μην αργησεις!!!
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Δευ Ιαν 24, 2011 2:13 pm

viki foka-veneti έγραψε:Οχι αρνουμε κατηγοριματικα να δεχτω οτι ειναι ονειρο... Ειναι αληθεια 1.000/100... ενταξει και ασε τα δεν ξερω σε μενα γιατι θα βγαλω τηγανι... Αντε.... Τελεια η συνεχεια περιμενω και την επομενη... Και μην αργησεις!!!
Ρε παιδιά μίλησα εγώ? ΔΕΝ μιλησα... Rolling Eyes
Ευχαριστώ Βικάκι μου!!! Συνέχεια..θα δείξει.... Laughing
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Παρ Ιαν 28, 2011 5:20 pm

Την επόμενη μέρα όλοι πήγαν στις δουλειές τους. Ο Λουκάς και η Νόρα στο γραφείο τους, ο Νικόλας στο ιατρείο και η Δάφνη στο ατελιέ....

Γραφείο Φωκά-Βενέτη:
Η Νόρα ήταν πάνω σε κάτι δικόγραφα και δούλευε...ο Λουκάς έκανε πως δούλευε γιατί στην πραγματικότητα την κοιτούσε. Ξαφνικά σηκώνεται από την καρέκλα του και πάει από πάνω της....

Ν: (πάνω από τα χαρτιά αλλά γελάει κρυφά) Θέλεις τίποτα Λουκάκο?
Λ:Να....έλεγα....(παίρνει από τα χέρια της τα χαρτιά) να αφήσεις λίγο τα δικόγραφα και ν’ ασχοληθείς με ‘μένα......
Ν: (ξαναπαίρνει τα δικόγραφα) Έχω δουλειά Λουκά!
Λ:Η δουλειά μπορεί να περιμένει....(προσπαθεί να την φιλήσει)
Ν: (δεν τον αφήνει) Α όχι Λουκάκο! Αν αρχίσουμε δεν θα σταματάμε!
Λ:Καλά(πάει προς το γραφείο,αλλά η Νόρα τον αρπάζει και τον φιλάει παθιασμένα Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 971576 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 971576 Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 971576 )
Ν: (σταματάει)Άντε φτάνει τόσο, δουλειά τώρα..!!!
Τους βλέπουμε να χαμογελάνε και να δουλεύουν με κλεφτές-γλυκές ματιές....


Eπειδή πήρα ελέγχους και είμαι χαρούμενη γιατί ήταν πολύ καλός είπα να βάλω μια μικρή μεν συνέχεια αλλά ελπίζω να σας αρέσει......... Very Happy
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Παρ Ιαν 28, 2011 5:24 pm

Πιό μετά ή αύριο θα βάλω και το άλλο κομμάτι.... Laughing
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από viki foka-veneti Παρ Ιαν 28, 2011 5:26 pm

Τελεια συνεχεια περιμενω την επομενη!
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Παρ Ιαν 28, 2011 5:27 pm

Ευχαριστώ Βικάκι μου!!! Very Happy
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Παρ Ιαν 28, 2011 6:17 pm

TEΛΕΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ , ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ !!! Very Happy
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Παρ Ιαν 28, 2011 6:34 pm

ΗΡΩ 1993 έγραψε:TEΛΕΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ , ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ !!! Very Happy
Eυχαριστώ πάάάρα πολύ Ηρώ μου!!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από nora1 Παρ Ιαν 28, 2011 10:11 pm

Πρώτα απ'όλα, συγχαρητήρια για τους ελέγχους! Η συνέχεια μικρή, αλλά πολύ ωραία και γλυκιά! Ελπίζω να μην αργήσεις όμως και την επόμενη!
nora1
nora1

Αριθμός μηνυμάτων : 983
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Παρ Ιαν 28, 2011 10:32 pm

nora1 έγραψε:Πρώτα απ'όλα, συγχαρητήρια για τους ελέγχους! Η συνέχεια μικρή, αλλά πολύ ωραία και γλυκιά! Ελπίζω να μην αργήσεις όμως και την επόμενη!
Eυχαριστώ πολύ Νόρα μου!!! Αύριο συνέχεια...ακόμα σκέφτομαι Cool
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Σαβ Ιαν 29, 2011 4:08 pm

Στην Αμερική:
Έφτασε η μέρα που ο Μάνος και η Εύα θα γύριζαν πίσω στην Αθήνα. Η Εύα ετοίμαζε τις βαλίτσες και ο Μάνος την χάζευε....

Ε: (διπλώνοντας ένα ρούχο)Τι με κοιτάς έτσι παιδάκι μου?
Μ:Κοιτάω πόσο όμορφη είσαι, άγγελέ μου
Ε: (τον κοιτάει γλυκά και τον φιλάει πεταχτά) Ευχαριστώ μωρό μου...!!!
Μ:Φαντάζομαι πόση χαρά θα κάνουν τα παιδιά μόλις(αγγίζει την κοιλιά της) μάθουν ότι θ’ αποκτήσουμε τον απόγονό μου!
Ε:Ναι ναι σίγουρα, ό,τι πεις! Αλλά πραγματικά, θα χαρούν πολύ γι’ εμάς!!!
Και συνέχισαν να φτιάχνουν τις βαλίτσες τους και να μιλάνε για την Παρέα......

Μέρικες ώρες αργότερα, στην Αθήνα η Παρέα ήταν μαζεμένη στην Εδέμ και περιμέναν να κάνει την είσοδό του....ΚΑΙ...ξαφνικά μπήκαν...
Όλοι έπεσαν πάνω τους και τους αγκάλιασαν...!!!

Νικ:Καλώς ήρθατε!!!
Ε:Καλώς σας βρήκαμε Νικόλα μου!!!
Λ:Πως ήταν η AMERICA???
Μ:Πολύ καλά, αλλά σαν την Ελλάδα δεν είναι(αγκαλιάζονται)...Για πείτε μου τα νέα σας???
Δ:Όσο για νέα...(κοιτάει την Νόρα και το Λουκά)
Ε:Αντε πείτε...γιατί έχουμε και εμείς να σας πούμε(με ένα χαμόγελο ως τα αυτιά)
Ν:Εγώ....και ο Λουκάς είμαστε μαζί!
Μ:Αντε μπράβο βρε παιδιά! Καιρός ήταν!!!
Ε: (τους αγκαλιάζει) Επιτέλους! Αντε, μας σκάσατε!!!
(σιωπη)....έχουμε κι εμείς να σας πούμε κάτι....
Λ:Ε άντε θα μας σκάσετε...κι εσείς!
Ε:Είμαι έγκυος!
Νικ:Συγχαρητήρια! Άντε με το καλό!!!
όλοι αγκαλιάζονται-κάνουν ένα κύκλο και μετά κάθονται και τραγουδάνε το τραγούδι τους.....




Aυτό είναι το άλλο μισό της συνέχειας, όπως σας είπα.....Ελπίζω να σας αρέσει... Smile
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από viki foka-veneti Σαβ Ιαν 29, 2011 5:41 pm

Τελεια η συνεχια σου Μαρακι μου τελεια!
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Σαβ Ιαν 29, 2011 5:48 pm

viki foka-veneti έγραψε:Τελεια η συνεχια σου Μαρακι μου τελεια!
Eυχαριστώ Βικάκι!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από ΗΡΩ 1993 Σαβ Ιαν 29, 2011 6:08 pm

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΡΑΚΙ , ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΦΡΑΨΕΣ ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΣΕ ΠΙΕΣΩ (ΠΛΑΚΙΤΣΑ) !!! Very Happy
ΗΡΩ 1993
ΗΡΩ 1993
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1094
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Σαβ Ιαν 29, 2011 6:12 pm

Xχαχαχα ναι ειδες.....ευχαριστω Ηρώ μου!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από noraloukas_feggaropetra! Κυρ Ιαν 30, 2011 11:55 am

Μαράκι μου ένα έχω να πω "Κ-Α-Τ-Α-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Ο!!"Πάλι έσκισες!!!!Θέλω συνέχειαααα![b] Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 7258
noraloukas_feggaropetra!
noraloukas_feggaropetra!
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Κυρ Ιαν 30, 2011 11:57 am

norakiloukakos4ever έγραψε:Μαράκι μου ένα έχω να πω "Κ-Α-Τ-Α-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Ο!!"Πάλι έσκισες!!!!Θέλω συνέχειαααα![b] Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 7258
Eυχαριστώ πολύ!!! Συνέχεια δεν ξέρω πότε....θα δείξει.....
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Σαβ Φεβ 05, 2011 1:35 pm

Όταν είσαι ερωτευμένος, σκέφτεσαι ΜΟΝΟ αυτόν που αγαπάς..δεν σε νοιάζει τίποτα άλλο...είναι σαν να είσαι στον Παράδεισο, ή μάλλον ΕΙΣΑΙ στον Παράδεισο..
Αλλά έρχεται κάποια μέρα και τη θέση του ερωτευμένου ή της ερωτευμένης την παίρνει ο χειρότερος εχθρός....Η ΖΗΛΕΙΑ...........!!!


Εκείνη τη μέρα είχαν τσακωθεί....άγρια....

Λ:Ρε Νόρα παραλογίζεσαι...!
Ν:Εγώ παραλογίζομαι?! ΡΕ ΣΑΣ ΕΙΔΑ!!!
Λ:Τι είδες βρε ηλίθια? Η κοπέλα, απλά μου εξηγούσε μια υπόθεση!
Ν:Αχ ναι καλέ, ο Δικηγόρος δεν ήξερε την υπόθεση και πήγε από πάνω του η Ασκούμενη να του εξηγήσει...(ειρωνεία)
Λ:Βρε μάτια μου γιατί δεν με πιστεύεις?!
Ν:Γιατί είσαι γουρούνι σαν όλους τους άλλους! Και ΜΗΝ με λες μάτια σου(λίγο πιό χαλάρα....σχ.σεν.ε με το μάτια μου λύγισε η γυναίκα...και εγώ θα λύγιζα Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 971576)
Λ:Καλά! Εγώ φεύγω, αλλά όταν καταλάβεις ότι εγώ δεν έκανα τίποτα, έλα να με βρεις!
Ν:Ναι δεν θα παραλείψω
(ο Λουκάς φεύγει και κλείνει την πόρτα πίσω του....η Νόρα ξεσπάει σε κλάματα....Θυμάται τις στιγμές της με το Λουκά, ένώ εμείς βλέπουμε και το flashback…..)



….FLASHBACK….

O Λουκάς δουλεύει και ξαφνικά μπαίνει μέσα η ασκούμενενη-Ρίτα....

Ρ: (χτυπάει τη πόρτα) Λουκά...εδώ ήρθε μια νέα υπόθεση.....
Λ:Πέρασε....
Ρ: (πάει κοντά στο γραφείο του και αφήνει την υπόθεση πάνω στο γραφείο του)Αυτή είναι. Της έριξα μια ματιά και είναι κάπως περίπλοκη(πάει από πάνω του)Να εδώ.....
Λ:Οκ Ρίτα, ευχαριστώ
(Εκείνη τη στιγμή μπαίνει η Νόρα και τους βλέπει πολύ κοντά...και καταλαβαίνετε.....
Η Νόρα φεύγει τρέχοντας κι ο Λουκάς πάει από πίσω της.........)

….ΤΕΛΟΣ FLASHBACK….

Ο έρωτας είναι-λένε-μαγικός, αλλά τι γίνεται όταν έρχεται η ζήλεια?! Η ζήλεια είναι ο χειρότερος εχθρός..και δεν μπορείς να τον πολεμήσεις..ή μάλλον μπορείς?


Για να δούμε.............


Πώς θα τους ξαναενώσει η ζωή άραγε??? Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 369549
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από viki foka-veneti Σαβ Φεβ 05, 2011 4:17 pm

Περιμενω συνεχεια Μαρακι... Ειναι καταπληκτικο
viki foka-veneti
viki foka-veneti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 949
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οικια Βενετη-Φωκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από maria16 Σαβ Φεβ 05, 2011 4:23 pm

Ευχαριστώ Βικούλα μου!!!
maria16
maria16

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Λεμεσός, Κύπρος...Θεσ/νίκη, Ελλάδα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria - Σελίδα 6 Empty Απ: Ένας έρωτας....όνειρο!!!! by Μaria

Δημοσίευση από ΑΝΝΑ Σαβ Φεβ 05, 2011 5:29 pm

καλα μαρακι μου ειναι τελειο δεν θελει και συζητηση!!καταπλητκικο!!!φοβερο και ευχομαι να καταλαβει το λαθος της η νορα!!
ΑΝΝΑ
ΑΝΝΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 333
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης